Wiadomości z regionu

Restauracja Polonia mieszcząca się w Hotelu Polonia Park, po raz drugi otwiera swoje drzwi na niezwykły koncert z wyjątkowym gościem - Andrzejem Pisulą, znanym i cenionym saksofonistą.

Dzień Kobiet w Restauracji Polonia

Edycja: 2024-03-07 14:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 911)

Restauracja Polonia mieszcząca się w Hotelu Polonia Park, po raz drugi otwiera swoje drzwi na niezwykły koncert z wyjątkowym gościem - Andrzejem Pisulą, znanym i cenionym saksofonistą. więcej»

W Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach jubileuszowego, piątego sezonu projektu edukacji ekologicznej Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Na miejscu pojawiły się gwiazdy młodego pokolenia, eksperci od recyklingu oraz liczna grupa dzieci i młodzieży.

Była świetna zabawa z Eco Studio ELECTRO - SYSTEM w Busku-Zdroju! (foto/video)

Edycja: 2024-03-07 10:02 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1393)

W Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach jubileuszowego, piątego sezonu projektu edukacji ekologicznej Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Na miejscu pojawiły się gwiazdy młodego pokolenia, eksperci od recyklingu oraz liczna grupa dzieci i młodzieży. więcej»

Klasyczne hity The Beatles, takie jak Yesterday, Let It Be, czy Hey Jude, są znane każdemu. Ich piosenki inspirowały kolejne pokolenia artystów na całym świecie. Dlatego też serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Koncert Miki Urbaniak & Victora Davies z udziałem Urszuli Dudziak 'The Beatles i nie tylko...'

Edycja: 2024-03-06 16:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 804)

Klasyczne hity The Beatles, takie jak "Yesterday", "Let It Be", czy "Hey Jude", są znane każdemu. Ich piosenki inspirowały kolejne pokolenia artystów na całym świecie. Dlatego też serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. więcej»

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza w środę, 20 marca na niezapomniane przygody w magicznej krainie teatralnych opowieści. W tym wyjątkowym dniu organizatorzy przygotowali trzy wspaniałe spektakle, które przeniosą wszystkich w świat fantazji, emocji i refleksji.

Bajkowy Dzień Teatru w Pacanowie

Edycja: 2024-03-05 10:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2935)

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza w środę, 20 marca na niezapomniane przygody w magicznej krainie teatralnych opowieści. W tym wyjątkowym dniu organizatorzy przygotowali trzy wspaniałe spektakle, które przeniosą wszystkich w świat fantazji, emocji i refleksji. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl Związek otwarty w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.

'Związek Otwarty' - Farsa i Komedia na Scenie BSCK

Edycja: 2024-03-05 09:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5145)

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego. więcej»

Stowarzyszenie Razem Dzieciom z siedzibą w Busku-Zdroju, działając na rzecz promocji kultury, zorganizowało wyjazd do Krakowa na multimedialną wystawę poświęconą twórczości Vincenta Van Gogha.

Wyjazd na multimedialną wystawę Van Gogha dzięki Stowarzyszeniu 'Razem Dzieciom' (foto)

Edycja: 2024-03-04 14:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 983)

Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom' z siedzibą w Busku-Zdroju, działając na rzecz promocji kultury, zorganizowało wyjazd do Krakowa na multimedialną wystawę poświęconą twórczości Vincenta Van Gogha. więcej»

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i Michał Mimi Zenkner.

Stand-up: Wojtek Kamiński i Michał 'Mimi' Zenkner

Edycja: 2024-03-04 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 949)

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i Michał "Mimi" Zenkner. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju została nominowana do tytułu Najlepszej Biblioteki w Polsce. A teraz Ty możesz pomóc jej zdobyć to prestiżowe wyróżnienie.

Oddaj głos na Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku-Zdroju!

Edycja: 2024-03-01 13:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 821)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju została nominowana do tytułu Najlepszej Biblioteki w Polsce. A teraz Ty możesz pomóc jej zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Czerwone Gitary, serdecznie zaprasza na wyjątkowy Platynowy koncert z okazji 55-lecia istnienia zespołu. Koncert odbędzie się 1 marca o godz. 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Czerwone Gitary: Zapraszamy na 'Platynowy Koncert' w BSCK!

Edycja: 2024-02-29 09:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1476)

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Czerwone Gitary, serdecznie zaprasza na wyjątkowy 'Platynowy koncert' z okazji 55-lecia istnienia zespołu. Koncert odbędzie się 1 marca o godz. 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać do 22 marca.

Sztuka piękna w realizmach Jacka Szostaka: Wernisaż Wystawy w BSCK

Edycja: 2024-02-29 09:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1039)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać do 22 marca. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników podróży, fotografii, muzyki i literatury na niezwykłe spotkanie z Marcinem Kydryńskim. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK.

Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Edycja: 2024-02-28 14:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 757)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników podróży, fotografii, muzyki i literatury na niezwykłe spotkanie z Marcinem Kydryńskim. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK. więcej»

W dniu 29 lutego o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie teatralne - minimusical, oparty na tekstach Agnieszki Osieckiej Apetyt na czereśnie.

Spektakl 'Apetyt na czereśnie' - Rozmowa dwóch serc na peronie życia

Edycja: 2024-02-28 09:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1331)

W dniu 29 lutego o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie teatralne - minimusical, oparty na tekstach Agnieszki Osieckiej 'Apetyt na czereśnie'. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

Zapraszamy serdecznie na charytatywny spektakl pt. Narty Ojca Świętego, który odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. W trakcie przedstawienia prowadzona będzie zbiórka na rzecz Mikołaja Murdzka, ciężko chorego chłopca z Chmielnika.

Teatr Ciut Frapujący charytatywnie

Edycja: 2024-02-27 09:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2701)

Zapraszamy serdecznie na charytatywny spektakl pt. "Narty Ojca Świętego", który odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. W trakcie przedstawienia prowadzona będzie zbiórka na rzecz Mikołaja Murdzka, ciężko chorego chłopca z Chmielnika. więcej»

Buska Orkiestra Zdrojowa zaprasza miłośników dźwięków klasycznych na dwa wyjątkowe, marcowe koncerty: Zielono Mi... oraz Perły Klasyki.

Marzec z Buską Orkiestrą Zdrojową

Edycja: 2024-02-26 15:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1473)

Buska Orkiestra Zdrojowa zaprasza miłośników dźwięków klasycznych na dwa wyjątkowe, marcowe koncerty: "Zielono Mi..." oraz "Perły Klasyki". więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury i Fundacja Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych serdecznie zapraszają na koncert Na Ludowo w Polskę. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego o godzinie 15:30 w BSCK.

Zespół Mazowiacy z Koncertem 'Na Ludowo w Polskę'

Edycja: 2024-02-26 09:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 886)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury i Fundacja Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych serdecznie zapraszają na koncert "Na Ludowo w Polskę". Wydarzenie odbędzie się 26 lutego o godzinie 15:30 w BSCK. więcej»

W marcu, miesiącu poświęconym kobietom, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni stanie się miejscem wyjątkowej ekspozycji artystycznej. Pod tytułem Być kobietą kryje się wystawa prac dwóch utalentowanych artystek: Dominiki Bali i Pauliny Musiał.

Wystawa 'Być kobietą' w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni

Edycja: 2024-02-24 09:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 764)

W marcu, miesiącu poświęconym kobietom, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni stanie się miejscem wyjątkowej ekspozycji artystycznej. Pod tytułem "Być kobietą" kryje się wystawa prac dwóch utalentowanych artystek: Dominiki Bali i Pauliny Musiał. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Już niedługo mieszkańcy Busko-Zdroju będą mieli okazję przeżyć niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki. Rafał Rutkowski, znany też jako Rutek, zawita do naszego miasta ze swoim najnowszym programem Żarty dla mas. Zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w sobotę, 11 maja 2024 roku, o godzinie 18:00.

Rafał Rutkowski w Busku-Zdroju z programem 'Żarty dla mas'

Edycja: 2024-02-23 10:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 807)

Już niedługo mieszkańcy Busko-Zdroju będą mieli okazję przeżyć niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki. Rafał Rutkowski, znany też jako "Rutek", zawita do naszego miasta ze swoim najnowszym programem "Żarty dla mas". Zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w sobotę, 11 maja 2024 roku, o godzinie 18:00. więcej»

To był fantastyczny 15. Festiwal Gier i Komiksów dla Dzieci! To niezapomniane wydarzenie Europejskiego Centrum Bajki przyciągnęło do Pacanowa młodych entuzjastów gier i komiksów, a także ich rodziny i przyjaciół!

Magiczny świat przygód na 15. Festiwalu Gier i Komiksów w Europejskim Centrum Bajki

Edycja: 2024-02-22 08:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12420)

To był fantastyczny 15. Festiwal Gier i Komiksów dla Dzieci! To niezapomniane wydarzenie Europejskiego Centrum Bajki przyciągnęło do Pacanowa młodych entuzjastów gier i komiksów, a także ich rodziny i przyjaciół! więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór pełen gorących rytmów i muzyki latynoamerykańskiej! W dniu 21 lutego 2024 roku, odbędzie się koncert w wykonaniu utalentowanego duetu gitarowego - Robert Guzik & Adam Woch.

Muzyka latynoamerykańska w Busku-Zdroju: Koncert i warsztaty gitarowe!

Edycja: 2024-02-21 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1182)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór pełen gorących rytmów i muzyki latynoamerykańskiej! W dniu 21 lutego 2024 roku, odbędzie się koncert w wykonaniu utalentowanego duetu gitarowego - Robert Guzik & Adam Woch. więcej»

Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza 21 kwietnia o godz. 19:00 do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury na spektakl operetkowy Wiedeńska krew Johanna Straussa.

Operetka 'Wiedeńska krew' Johanna Straussa na scenie BSCK

Edycja: 2024-02-20 09:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 880)

Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza 21 kwietnia o godz. 19:00 do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury na spektakl operetkowy 'Wiedeńska krew' Johanna Straussa. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury szykuje się prawdziwe święto humoru i satyry! 19 marca o godzinie 18:00 na scenie sali widowiskowej BSCK pojawi się niekwestionowany król polskiej satyry - Jerzy Kryszak.

Jerzy Kryszak - Mistrz Satyry w Buskim Samorządowym Centrum Kultury!

Edycja: 2024-02-19 15:13 - Komentarze: (1)  (odsłon: 786)

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury szykuje się prawdziwe święto humoru i satyry! 19 marca o godzinie 18:00 na scenie sali widowiskowej BSCK pojawi się niekwestionowany król polskiej satyry - Jerzy Kryszak. więcej»

Dom Zdrojowy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet. W dniu 8 marca o godzinie 18:30 odbędzie się koncert pod tytułem Jej Portret. Na scenie pojawią się utalentowani artyści: Krzysztof Bigaj - wokal oraz Jarema Pogwizd - pianino.

Wyjątkowy koncert 'Jej Portret' z okazji Dnia Kobiet

Edycja: 2024-02-19 10:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 808)

Dom Zdrojowy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet. W dniu 8 marca o godzinie 18:30 odbędzie się koncert pod tytułem "Jej Portret". Na scenie pojawią się utalentowani artyści: Krzysztof Bigaj - wokal oraz Jarema Pogwizd - pianino. więcej»

Rozpoczynamy drugi tydzień ferii zimowych. Nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby spędzić ferie w sposób aktywny i ciekawy. Zapraszamy do naszej ściągawki.

Ferie zimowe w Busku-Zdroju: Mnóstwo propozycji dla najmłodszych

Edycja: 2024-02-19 09:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1786)

Rozpoczynamy drugi tydzień ferii zimowych. Nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby spędzić ferie w sposób aktywny i ciekawy. Zapraszamy do naszej ściągawki. więcej»

W piątek, 16 lutego Muzeum Regionalne w Pińczowie oficjalnie powitało swoich gości podczas uroczystego wernisażu wystawy Powstanie Styczniowe na Ponidziu.

Wystawa 'Powstanie Styczniowe na Ponidziu': Wielka historia z lokalnymi wątkami! (foto)

Edycja: 2024-02-17 10:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4601)

W piątek, 16 lutego Muzeum Regionalne w Pińczowie oficjalnie powitało swoich gości podczas uroczystego wernisażu wystawy "Powstanie Styczniowe na Ponidziu". więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

Galeria Belweder w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury już niebawem stanie się miejscem, gdzie sztuka spotka się z fascynującym światem natury. Cztery utalentowane artystki: Beata Borek, Tamara Maj, Barbara Wnuk-Spirowska i Urszula Lubczyńska-Gładka, zaprezentują swoje niezwykłe prace podczas wystawy malarskiej Kwiatowe Inspiracje.

Kwiatowe Inspiracje: Wspólna ekspozycja malarstwa czterech artystek

Edycja: 2024-02-16 12:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7022)

Galeria Belweder w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury już niebawem stanie się miejscem, gdzie sztuka spotka się z fascynującym światem natury. Cztery utalentowane artystki: Beata Borek, Tamara Maj, Barbara Wnuk-Spirowska i Urszula Lubczyńska-Gładka, zaprezentują swoje niezwykłe prace podczas wystawy malarskiej "Kwiatowe Inspiracje". więcej»

W niedzielę 18 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Bajora, zatytułowany No, a ja?. Wydarzenie towarzyszyć będzie promocji najnowszego albumu artysty.

Michał Bajor prezentuje 'No, a ja?' - Koncert pełen emocji i nostalgii

Edycja: 2024-02-15 09:13 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1350)

W niedzielę 18 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Bajora, zatytułowany "No, a ja?". Wydarzenie towarzyszyć będzie promocji najnowszego albumu artysty. więcej»

Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Powstanie Styczniowe na Ponidziu, który odbędzie się 16 lutego (piątek) o godzinie 18:00. Szczegóły dotyczące wystawy przedstawiła dzisiaj na konferencji prasowej dyrektor Muzeum, Justyna Dziadek.

Zapraszamy na Wernisaż Wystawy 'Powstanie Styczniowe na Ponidziu' (video)

Edycja: 2024-02-13 13:55 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2419)

Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy "Powstanie Styczniowe na Ponidziu", który odbędzie się 16 lutego (piątek) o godzinie 18:00. Szczegóły dotyczące wystawy przedstawiła dzisiaj na konferencji prasowej dyrektor Muzeum, Justyna Dziadek. więcej»

Muzeum Regionalne w Pińczowie zachęca mieszkańców i turystów do odwiedzenia wyjątkowej wystawy BOŻE NARODZENIE W SZTUCE LUDOWEJ, prezentowanej do końca marca 2024r. w Domu Ariańskim przy ul. Batalionów Chłopskich 32 w Pińczowie.

Boże Narodzenie w Sztuce Ludowej: Niezwykła wystawa w Muzeum Regionalnym w Pińczowie (foto)

Edycja: 2024-02-13 12:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2887)

Muzeum Regionalne w Pińczowie zachęca mieszkańców i turystów do odwiedzenia wyjątkowej wystawy "BOŻE NARODZENIE W SZTUCE LUDOWEJ", prezentowanej do końca marca 2024r. w Domu Ariańskim przy ul. Batalionów Chłopskich 32 w Pińczowie. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza do Klubu Stradivarius na spotkanie autorskie z Anną Złotnik-Skurą, poetką urodzoną w Busku-Zdroju. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego 2024 r. o godzinie 18:00.

Walentynkowy Wieczór Poezji: Złote Pióro Anny

Edycja: 2024-02-13 09:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1079)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza do Klubu Stradivarius na spotkanie autorskie z Anną Złotnik-Skurą, poetką urodzoną w Busku-Zdroju. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego 2024 r. o godzinie 18:00. więcej»

Jeśli marzysz o nietypowych Walentynkach, to mamy dla Ciebie propozycję! Buska Galeria Sztuki Willa Polonia serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem Zakochaj się w Sztuce. To doskonała okazja, by spędzić ten romantyczny wieczór w niebanalny sposób.

Zakochaj się w Sztuce podczas Niezwykłych Walentynek!

Edycja: 2024-02-13 09:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 915)

Jeśli marzysz o nietypowych Walentynkach, to mamy dla Ciebie propozycję! Buska Galeria Sztuki Willa Polonia serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem "Zakochaj się w Sztuce". To doskonała okazja, by spędzić ten romantyczny wieczór w niebanalny sposób. więcej»

Z radością ogłaszamy, że Busko-Zdrój znalazło się na trasie Muzeum na kółkach. Do Buska-Zdroju muzeum zawita 30 maja.

Spotkanie z Historią: Busko-Zdrój na trasie Mobilnego Muzeum POLIN

Edycja: 2024-02-12 15:03 - Komentarze: (1)  (odsłon: 674)

Z radością ogłaszamy, że Busko-Zdrój znalazło się na trasie 'Muzeum na kółkach'. Do Buska-Zdroju muzeum zawita 30 maja. więcej»

W niedzielę, 11 lutego, Galeria Sztuki Gromada w Hotelu Gromada Medical Spa zainaugurowała wystawę Międzynarodowego Pleneru Artystycznego z cyklu Świętokrzyskie Krajobrazy. Wydarzenie przyciągnęło uwagę miłośników sztuki oraz wielbicieli fotografii, prezentując niezwykłe prace 29 utalentowanych artystów.

Wernisaż Wystawy poplenerowej 'Świętokrzyskie Krajobrazy' w Galerii Sztuki Gromada

Edycja: 2024-02-12 11:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2422)

W niedzielę, 11 lutego, Galeria Sztuki Gromada w Hotelu Gromada Medical Spa zainaugurowała wystawę Międzynarodowego Pleneru Artystycznego z cyklu "Świętokrzyskie Krajobrazy". Wydarzenie przyciągnęło uwagę miłośników sztuki oraz wielbicieli fotografii, prezentując niezwykłe prace 29 utalentowanych artystów. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

W miniony piątek, 9 lutego, miłośnicy muzyki zgromadzili się w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni, by uczestniczyć w wyjątkowym koncercie, który obiecywał być prawdziwą ucztą dla fanów Tiny Turner.

Noc przebojów Tiny Turner: Koncert Patrycji Woźniak i Tomasza Grzybowskiego (foto)

Edycja: 2024-02-10 13:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2057)

W miniony piątek, 9 lutego, miłośnicy muzyki zgromadzili się w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni, by uczestniczyć w wyjątkowym koncercie, który obiecywał być prawdziwą ucztą dla fanów Tiny Turner. więcej»

Julia Masłowska, uczennica klasy 1A I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju, w ostatnich dniach zaprezentowała swoją debiutancką książkę zatytułowaną Zapomniane. To niezwykłe osiągnięcie, szczególnie biorąc pod uwagę młody wiek autorki.

Młoda Pisarka i Wielki Talent: Debiut Julii Masłowskiej

Edycja: 2024-02-10 12:29 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2055)

Julia Masłowska, uczennica klasy 1A I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju, w ostatnich dniach zaprezentowała swoją debiutancką książkę zatytułowaną "Zapomniane". To niezwykłe osiągnięcie, szczególnie biorąc pod uwagę młody wiek autorki. więcej»

W piątek, 9 lutego o godz. 16:00, w Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie, odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Oliwii - absolwentki szkoły walczącej z ciężką chorobą.

Koncert Charytatywny na rzecz Oliwii w Dobrowodzie

Edycja: 2024-02-08 13:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1102)

W piątek, 9 lutego o godz. 16:00, w Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie, odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Oliwii - absolwentki szkoły walczącej z ciężką chorobą. więcej»

Delegatura IPN w Kiecach oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone życiu i twórczości estradowej legendarnego aktora Eugeniusza Bodo. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 6 lutego, o godzinie 15:30.

Spotkanie i wystawa poświęcona Eugeniuszowi Bodo

Edycja: 2024-02-06 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1224)

Delegatura IPN w Kiecach oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone życiu i twórczości estradowej legendarnego aktora Eugeniusza Bodo. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 6 lutego, o godzinie 15:30. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Patryk Vega - jeden z najbardziej znanych reżyserów polskiego kina - wystawił w podkijowskiej Borodziance ekran, na którym wyświetlił fragmenty biograficznego filmu uderzającego we Władimira Putina. Transmisję tego wydarzenia oglądali ukraińscy widzowie, doznając skrajnych emocji.

Globalna premiera: 'Putin' - anglojęzyczny film fabularny, który wstrząśnie światem

Edycja: 2024-02-06 08:51 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3117)

Patryk Vega - jeden z najbardziej znanych reżyserów polskiego kina - wystawił w podkijowskiej Borodziance ekran, na którym wyświetlił fragmenty biograficznego filmu uderzającego we Władimira Putina. Transmisję tego wydarzenia oglądali ukraińscy widzowie, doznając skrajnych emocji. więcej»

W czasie nadchodzących ferii zimowych, Buska Galeria Sztuki Willa Polonia zaprasza najmłodszych do udziału w fascynujących warsztatach zorganizowanych przez Młodą Akademię Sztuki.

Kreatywne Ferie z Młodą Akademią Sztuki

Edycja: 2024-02-03 11:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 796)

W czasie nadchodzących ferii zimowych, Buska Galeria Sztuki Willa Polonia zaprasza najmłodszych do udziału w fascynujących warsztatach zorganizowanych przez Młodą Akademię Sztuki. więcej»

W dniach od 9 do 22 lutego Galeria Antresola w Buskim Samorządowym Centrum Kultury stanie się miejscem niezwykłego zderzenia różnych artystycznych światów. Cztery utalentowane artystki: Danuta Bożek, Beata Skowron, Małgorzata Nega i Michalina Kulpa, zaprezentują swoje prace, tworząc fascynującą mozaikę sztuki.

Wystawa i wernisaż: Cztery Kobiety, Cztery Światy w Galerii Antresola

Edycja: 2024-02-02 09:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 937)

W dniach od 9 do 22 lutego Galeria Antresola w Buskim Samorządowym Centrum Kultury stanie się miejscem niezwykłego zderzenia różnych artystycznych światów. Cztery utalentowane artystki: Danuta Bożek, Beata Skowron, Małgorzata Nega i Michalina Kulpa, zaprezentują swoje prace, tworząc fascynującą mozaikę sztuki. więcej»

W dniach od 1 do 29 lutego w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni, miłośnicy sztuki i kreatywności będą mieli okazję do odkrycia fascynującego świata barw i techniki autorskiej w najnowszej wystawie pt. RECYKLING KOLORU CD. Tamary Maj. Spotkanie autorskie odbędzie się w piątek, 9 lutego o godz. 17:00.

'Recykling Koloru cd.' - Nowa wystawa techniki autorskiej Tamary Maj

Edycja: 2024-02-01 09:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 887)

W dniach od 1 do 29 lutego w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni, miłośnicy sztuki i kreatywności będą mieli okazję do odkrycia fascynującego świata barw i techniki autorskiej w najnowszej wystawie pt. "RECYKLING KOLORU CD." Tamary Maj. Spotkanie autorskie odbędzie się w piątek, 9 lutego o godz. 17:00. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury informuje, iż koncert Sorry Boys w dniu 11 lutego 2024 został odwołany.

Koncert Sorry Boys - ODWOŁANY!

Edycja: 2024-02-01 08:36 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1872)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury informuje, iż koncert Sorry Boys w dniu 11 lutego 2024 został odwołany. więcej»

Uroczysta premiera polskiej komedii „Sami swoi. Początek” z udziałem twórców odbędzie się w niedzielę, 11 lutego w kieleckim Kinie Helios. O godzinie 16.00 ten specjalny pokaz zaszczycą swoją obecnością twórcy związani z tą wyjątkową produkcją. Partnerem filmu jest Województwo Świętokrzyskie.

Wkrótce w Kielcach odbędzie się uroczysta premiera filmu 'Sami Swoi. Początek': Do kin film trafi w lutym

Edycja: 2024-01-31 11:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4224)

Uroczysta premiera polskiej komedii „Sami swoi. Początek” z udziałem twórców odbędzie się w niedzielę, 11 lutego w kieleckim Kinie Helios. O godzinie 16.00 ten specjalny pokaz zaszczycą swoją obecnością twórcy związani z tą wyjątkową produkcją. Partnerem filmu jest Województwo Świętokrzyskie. więcej»

Stowarzyszenie Razem Dzieciom z Buska-Zdroju, prowadzone przez Bogusławę Majcherczak prowadzi ambitny projekt edukacyjny pt. Kultura przez duże K. W ramach projektu upowszechnia i przybliża wartości edukacji, piękno kultury i sztuki. W styczniu wybór zarządu stowarzyszenia jak i odbiorców padł na operę pt. Wesele Figara Wolfganga Amadeusa Mozarta.

Być na 'Weselu Figara'

Edycja: 2024-01-30 10:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2267)

Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom' z Buska-Zdroju, prowadzone przez Bogusławę Majcherczak prowadzi ambitny projekt edukacyjny pt. 'Kultura przez duże K'. W ramach projektu upowszechnia i przybliża wartości edukacji, piękno kultury i sztuki. W styczniu wybór zarządu stowarzyszenia jak i odbiorców padł na operę pt. 'Wesele Figara' Wolfganga Amadeusa Mozarta. więcej»

W dniu 1 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, miłośników muzyki operetkowej zapraszamy na wyjątkowy Koncert Karnawałowy: Wiedeńskiej Operetki Czar. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Koncert Karnawałowy: Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar!

Edycja: 2024-01-30 09:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1382)

W dniu 1 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, miłośników muzyki operetkowej zapraszamy na wyjątkowy "Koncert Karnawałowy: Wiedeńskiej Operetki Czar". Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Wprowadzenie kawy do firmy może odmienić doświadczenia pracowników i gości, wspierając tworzenie pozytywnego środowiska i profesjonalnego wizerunku. Jednak wybór dobrego produktu nie jest łatwy. Wymaga zwrócenia uwagi na kilka kluczowych elementów.

Kawa do firmy - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Edycja: 2024-01-30 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 581)

Wprowadzenie kawy do firmy może odmienić doświadczenia pracowników i gości, wspierając tworzenie pozytywnego środowiska i profesjonalnego wizerunku. Jednak wybór dobrego produktu nie jest łatwy. Wymaga zwrócenia uwagi na kilka kluczowych elementów. więcej»

W ostatnią niedzielę stycznia, Busko-Zdrój stało się areną wielkiego święta solidarności i dobrego serca: 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszemu wsparciu, udało się zebrać niesamowitą kwotę – pobiliśmy rekord! Kwota deklarowana to aż 212 000 zł.

Rekordowa kwota zebrana w Busku-Zdroju! (Zdjęcia i zapis Transmisji LIVE)

Edycja: 2024-01-29 16:10 - Komentarze: (27)  (odsłon: 9304)

W ostatnią niedzielę stycznia, Busko-Zdrój stało się areną wielkiego święta solidarności i dobrego serca: 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszemu wsparciu, udało się zebrać niesamowitą kwotę – pobiliśmy rekord! Kwota deklarowana to aż 212 000 zł. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury już po raz kolejny zachwyciło miłośników muzyki, organizując wyjątkowy Koncert Noworoczny, który odbył się we wtorek, 23 stycznia w sali widowiskowej BSCK. Zapraszamy do obejrzenia koncertu Kwintetu Jerzego Cygana OD RAGTIMEU DO RAGTIMEU.

Koncert Noworoczny Kwintetu Jerzego Cygana (video)

Edycja: 2024-01-27 09:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1565)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury już po raz kolejny zachwyciło miłośników muzyki, organizując wyjątkowy Koncert Noworoczny, który odbył się we wtorek, 23 stycznia w sali widowiskowej BSCK. Zapraszamy do obejrzenia koncertu Kwintetu Jerzego Cygana "OD RAGTIME'U DO RAGTIME'U". więcej»

Sezon w Zaciszu Nad Nidą Resort w Krzyżanowicach Dolnych (15 km od Buska- Zdroju) nie kończy się na lecie! Pomimo mrozu za oknem, ośrodek dba aby Goście nie zaznali nudy. Odkryj, co ciekawego czeka odwiedzających w nadchodzących tygodniach.

Dzieje się w Zacisze Nad Nidą Resort: Zobacz Najbliższe Wydarzenia!

Edycja: 2024-01-26 11:50 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2790)

Sezon w Zaciszu Nad Nidą Resort w Krzyżanowicach Dolnych (15 km od Buska- Zdroju) nie kończy się na lecie! Pomimo mrozu za oknem, ośrodek dba aby Goście nie zaznali nudy. Odkryj, co ciekawego czeka odwiedzających w nadchodzących tygodniach. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Solec-Zdrój szykuje się na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i miłości! 11 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy pt. W poszukiwaniu miłości....

'W poszukiwaniu miłości...' - Koncert Walentynkowy w Solcu-Zdroju

Edycja: 2024-01-25 09:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1047)

Solec-Zdrój szykuje się na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i miłości! 11 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00, w Sali Widowiskowej odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy pt. 'W poszukiwaniu miłości...'. więcej»

Ferie zimowe to czas pełen radości i niezapomnianych przygód dla najmłodszych! Jeśli szukacie wyjątkowego przepisu na fantastyczne zimowe dni, mamy dla Was propozycję, która rozgrzeje serca i rozbudzi kreatywność. Zapraszamy Was do udziału w Bajkowych Feriach z Koziołkiem Matołkiem.

Zaplanuj ferie z Europejskim Centrum Bajki

Edycja: 2024-01-24 13:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4848)

Ferie zimowe to czas pełen radości i niezapomnianych przygód dla najmłodszych! Jeśli szukacie wyjątkowego przepisu na fantastyczne zimowe dni, mamy dla Was propozycję, która rozgrzeje serca i rozbudzi kreatywność. Zapraszamy Was do udziału w Bajkowych Feriach z Koziołkiem Matołkiem. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-23 22:56:29

Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne

Dodano: 2024-04-23 22:33:39

Sprzedam meble KENT

Dodano: 2024-04-23 22:05:35

Młoda i gniewna 21 latka.

Dodano: 2024-04-23 22:04:41

Młoda i gniewna 21 latka.

Dodano: 2024-04-23 21:21:36

Malowanie

Dodano: 2024-04-23 20:55:37

Kupie sharan alhambra galaxy

Dodano: 2024-04-23 20:52:42

Koła do c -360. Tylne

Dodano: 2024-04-23 20:48:57

Poznam miła panią

Dodano: 2024-04-23 20:32:01

Jajka wiejskie

Dodano: 2024-04-23 19:56:37

Przelotna Znajomość

Dodano: 2024-04-23 19:35:23

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-04-23 18:47:08

REDMI 9 AT używany

Dodano: 2024-04-23 17:54:44

Zaginęła Flama

Dodano: 2024-04-23 17:54:44

Zaginęła Flama

Dodano: 2024-04-23 16:56:31

Szalona i Namiętna Szuka Faceta