Bristol Art & Medical SPA

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, 1 Maja 1

tel: 41 330 30 33

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty / Ośrodek wypoczynkowy /

Dane teleadresowe:

Bristol Art & Medical SPA

Busko-Zdrój, 1 Maja 1


tel: 41 330 30 33

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:


Bristol **** ART & Medical SPA
to luksusowe uzdrowisko, strefa wellness i przestrzeń sztuki usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Hotel obejmuje zabytkową willę Bristol z końca XIX, odrestaurowaną w oryginalnym secesyjnym stylu oraz nowoczesną, minimalistyczną przestrzeń, w której znajdują się modernistyczne pokoje hotelowe, strefa medical i wellness, SPA, restauracja i kawiarnie.

bristol_glowne.jpg 

Zdrowiem Gości zajmują się wykwalifikowani lekarze reumatolodzy, specjaliści medycyny fizykalnej i balneologii, dietetycy oraz fizjoterapeuci. Leczymy schorzenie neurologiczne, układu ruchy, układu krążenia, zespół chronicznego zmęczenia, otyłość i problemy z przemianą materii oraz oferujemy kompleksowy program rehabilitacji po przebytych chorobach wywołanych wirusem COVID-19.

W Medical Center hotelu Bristol **** ART & Medical SPA oferujemy tradycyjne zabiegi sanatoryjne, wykorzystujące naturalne złoża wód siarczkowych, peloidów oraz najnowsze technologie zdrowotne bazujące na najwyższej klasy sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym.

Hotelowe SPA to przede wszystkim relaks dla ciała i duszy oraz profesjonalna opieka doświadczonych terapeutów i kosmetologów. Podczas wykonywania zabiegów nasi specjaliści korzystają z organicznych kosmetyków firmy Fontia, wyprodukowanych na bazie wody siarczkowej wyłącznie dla Hotelu Bristol Art & Medical SPA.

Współpracujemy także z renomowanymi markami kosmetycznymi, takimi jak Intraceuticals, Maria Galland, Decleor i Purles. Nowością w tym sezonie jest liftingujący masaż twarzy KOBIDO oraz orientalny masaż balijski.

bristol_6.jpg

bristol_dach.jpg

Rozbudowaną przestrzeń wellness obejmuje: saunarium, basen oczyszczany nanosrebrem, salę gimnastyczną oraz doskonale wyposażoną salę cardio. Na dachu hotelu znajduje się Poziom 3, strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park Zdrojowy. Przestrzeń ta, wyposażona w przestronną saunę eventową, jacuzzi, strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Restauracja hotelowa jest idealnym miejscem na kameralny lunch lub kolację, a także świetną lokalizacją na uroczystości rodzinne i biznesowe. Szef kuchni serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej, fusion i wellness. Do ich przygotowania korzysta wyłącznie z najświeższych i sezonowych produktów.

W ofercie Cafe Bristol znajdują się charakterystyczne dla regionu Ponidzia piwa rzemieślnicze, warzone przez lokalnych piwowarów oraz bogata kolekcja win. Boutique Café to miejsce, gdzie można skosztować autorskiego tortu Bristol, aromatycznej kawy, a także nabyć ekskluzywne wyroby pochodzące z pracowni artystycznych.

Hotel Bristol Busko Zdrój jest również przestrzenią sztuki, gdzie regularnie organizowane są wydarzenia artystyczne, wystawy i koncerty.

Aktualny harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie internetowej: www.bristolbusko.pl/wydarzenia


Informacje i rezerwacja

Bristol Art&Medical Spa

ul. 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl
tel.
41 330 30 33Odslon: 341740

Data ostatniej weryfikacji: 2023-11-06