KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Dane teleadresowe:

Busko Zdrój, Bohaterów Warszawy 69 a

tel: 41 350 23 60, 508 197 634

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Dane teleadresowe:

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Busko Zdrój, Bohaterów Warszawy 69 a


tel: 41 350 23 60, 508 197 634

Zadzwoń Strona firmowa

 SYSTEM ALARMOWY W DZIERŻAWĘ BEZ KOSZTÓW Z PAŃSTWA STRONY
tel. 508 197 634

MONITORING
Elektronicznych systemów zabezpieczeń


Stała i dyskretna ochrona przez 24 godziny na dobę!

Prowadzimy całodobowy monitoring elektronicznych systemów alarmowych sygnalizacji kradzieży, włamania i napadu wraz z dojazdem Grup Patrolowo-Interwencyjnych.

Szybka i skuteczna pomoc

Monitoring jest nowoczesnym i sprawdzonym sposobem ochrony posiadanego mienia. Pozwala skutecznie zabezpieczyć cały obiekt lub dowolne wskazane pomieszczenie. Polega na podłączeniu zainstalowanego w budynku systemu alarmowego z niezależnym od niego Centrum Monitoringu. W Centrum prowadzona jest ciągła i aktywna obserwacja stanu elektrycznych zabezpieczeń zainstalowanych w chronionym obiekcie. Odbierany i zapisywany jest każdy sygnał. Sygnał o napadzie, kradzieży, włamaniu lub jakiejkolwiek próbie uszkodzenia systemu alarmowego są natychmiast sprawdzane.

Do podłączenia systemu alarmowego z Centrum można wykorzystać zwykły telefon, telefon komórkowy, łącze stałe lub nadajnik radiowy.

Jeśli w zabezpieczanym budynku zostanie naruszone jakiekolwiek zabezpieczenie i uruchomi się alarm, w Centrum natychmiast pojawi się sygnał. Wtedy na miejsce zdarzenia wysyłana jest grupa Patrolowo-Interwencyjna, której zadaniem jest rozpoznanie sytuacji i podjęcie stosownych działań. W razie potrzeby Grupa może wezwać wsparcie, powiadomić policję, straż pożarną, lub pogotowie. Aktualnie z tej formy ochrony korzysta na terenie naszego rejonu 400 klientów.

GRUPY INTERWENCYJNE

W skład naszych Grup Interwencyjnych wchodzą doświadczeni i licencjonowani pracownicy ochrony. Są uzbrojeni i wyposażeni w niezbędne środki do podejmowania każdego typu interwencji. Działają szybko i skutecznie. Nasze Grupy Interwencyjne pracują przez cała dobę w miejscowościach: Busko-Zdrój, Pińczów, Kazimierza Wielka i Proszowice, i obsługują tereny tych powiatów. W wyżej wymienionych miastach posiadamy również biura terenowe.


mapka2.jpg


Atrakcyjna cena.

Monitoring jest jedynym z najtańszych sposobów ochrony posiadanego mienia.
Dodatkowo firmy i towarzystwa ubezpieczeniowe na monitorowane obiekty udzielają zniżek w składkach na ubezpieczenia majątkowe.


Ochrona fizyczna

Zapewniamy bezpośrednią ochronę fizyczną w formie stałej lub doraźnej, monitoring elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz konwojowanie wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych.
Poprzez stałą ochronę fizyczną obsługujemy między innymi takie firmy i instytucje, jak:

  • Stadnina Koni Michałów,

  • „Lafarge” Gips Sp. z o.o., Leszcze, Gacki,

  • „Prima-Bud” w Skalbmierzu,

  • Rejon Energetyczny w Busku-Zdroju,

  • Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej,

oraz szereg innych obiektów.


Ochrona techniczna

Projektujemy i instalujemy elektroniczne systemy sygnalizacji zagrożeń:
Systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i telewizji użytkowej.

Plany ochrony

Opracowujemy plany ochrony obiektów, urządzeń i terenu wraz z kompletem instrukcji i załączników.
Dodatkowo podejmujemy się uzgodnienia treści planu z właściwą Komendą Wojewódzką Policji.

Doradztwo

Prowadzimy doradztwo w zakresie ochrony osób i mienia, zabezpieczenia technicznego, organizacji imprez masowych, ochrony informacji niejawnych i archiwizacji dokumentów.

Szkolenia specjalistyczne

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne dla osób ubiegających się o licencję pracownika ochrony fizycznej I i II stopnia. Organizujemy także szkolenia okresowe oraz kursy dla nielicencjonowanych pracowników ochrony fizycznej. Wszystkie szkolenia prowadzimy w oparciu o własny Ośrodek Szkolenia Formacji Ochronnych.

Działalność dodatkowa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KARABELA” powstało w lutym 1993 roku i w całości opiera się na polskim kapitale. „Ochrona osób i mienia:- stanowi podstawowy zakres działania firmy od samego początku jej działania. Działalność dodatkowa Przedsiębiorstwa obejmuje: prace porządkowe, archiwizację dokumentów, rehabilitację leczniczą. Posiadamy własny Ośrodek Wypoczynkowy w Rabce-Zdroju.

P.W. ‘KARABELA” prowadzi także aktywną działalność społeczną. Wspiera organizacje i stowarzyszenia osób niepełnosprawnych, sponsoruje szkoły, zawody sportowe oraz działania, które chronią polską kulturę.

ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE

Projektujemy i instalujemy systemy sygnalizacji zagrożeń:

  • systemy sygnalizacji kradzieży, włamania i napadu,

  • systemy sygnalizacji pożaru,

  • systemy telewizji użytkowej i obserwacyjnej CCTV,

  • systemy kontroli dostępu SKD,

  • systemy kontroli peryferyjnej.


Projektowane systemy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników. Zapewniamy całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konserwację oraz szkolenie obsługi.

Telefony kontaktowe:

Sekretariat:  41 350 23 60,

Dział techniczny: 41 350 23 65, 508 197 634,

 Dowódca grupy interwencyjnej: 41 350 23 63,

Grupa interwencyjna: 41 350 23 64, 508 197 626 (czynne całą dobę)
Odslon: 592656

Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-17