Klank Optyk salon optyczny

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A

tel: 41 376 13 69, 41 378 10 20

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Dane teleadresowe:

Klank Optyk

Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A


tel: 41 376 13 69, 41 378 10 20

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:

klank_optyl_logo.jpg

O NAS

Klank-Optyk to ciesząca się uznaniem bardzo wielu zadowolonych klientów sieć salonów optycznych proponujących produkty odznaczające się najwyższą jakością. Na terenie województwa świętokrzyskiego oferujemy Państwu m.in. oryginalne, markowe oprawy okularowe, pochodzące od najlepszych światowych projektantów.

 klank_optyk_1_500.jpg

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, a także nieustannie rozwijanym kompetencjom, jesteśmy w stanie zapewnić odwiedzającym nas klientom doskonałą jakość widzenia, a także najwyższy komfort noszenia okularów i soczewek kontaktowych. Jednocześnie dbamy o to, by w swoich nowych oprawkach, nie tylko czuli się oni dobrze, ale również wyglądali świetnie. Zabiegając o pełną satysfakcję naszych klientów, przykładamy szczególną wagę do ich profesjonalnej obsługi.

Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści, posiadający nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale także mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i odznaczający się należytym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Do swojej pracy podchodzą oni z wielką precyzją, co jest szczególnie istotne w przypadku szkieł progresywnych i cylindrycznych. Salony optyczne Klank Optyk znajdują się w takich miejscowościach jak Kielce, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, czy Chmielnik.

 NASZA OFERTA

   klank_optyk_4_536.jpg  klank_optyk_3_536.jpg

ZOBACZ NAS Z BLISKA!


 

SKROJENI NA POTRZEBY KLIENTÓW

Dzięki bardzo rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie opraw okularowych, jesteśmy przekonani, że każdy jest w stanie odnaleźć pośród nich propozycje idealne dla siebie.

Odpowiednio dobrane okulary, doskonale podkreślają indywidualny styl noszącej je osoby. Właściwy dobór asortymentu zawierającego propozycje zaprojektowane przez najlepszych designerów sprawia, że nasi klienci w swoich okularach, nie tylko czują się dobrze, ale również wyglądają bardzo modnie.

klank_optyk_5_500.jpg

Oprócz propozycji renomowanych producentów, w naszej ofercie umieściliśmy także wiele modnych wzorów nieco mniej znanych marek. Dzięki temu znajdziecie tu Państwo bardzo wiele modeli nie tylko stylowych i doskonałych jakościowo, ale także niedrogich. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie szkła okularowe, które posiadają gwarancję oraz odpowiedni atest. Maksymalna kompleksowość naszych usług sprawia, że klienci mogą w jednym miejscu zbadać wzrok, a następnie dobrać i zakupić idealne dla siebie okulary, bądź szkła kontaktowe.

PROFESJONALNE WSPARCIE STYLISTÓW

Nasi klienci na co dzień mogą liczyć na fachową pomoc ze strony stylistów pracujących w salonach Klank-Optyk.
Ich szeroka wiedza w zakresie doboru okularów (podparta licznymi certyfikatami) bez wątpliwości będzie pomocna przy doborze idealnych dla naszego typu urody oprawek.

klank_optyk_6_500.jpg 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SZKŁACH OKULAROWYCH PRODUCENTÓW:

      klank_optyk_1_firmy_500.jpg 

 

klank_optyk_nazwa_500.jpg 

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych badań okulistyczno -optometrycznych dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Badania wykonuje profesjonalny zespół doświadczonych lekarzy okulistów, optometrystów i specjalistów refrakcji z użyciem najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej. Nawet najlepsza wiedza nie pomoże, gdy brakuje zaplecza technicznego.

Nowoczesna okulistyka i optyka opiera się na sprzęcie, który pozwala na wykrycie schorzenia oraz skuteczne leczenie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze firma stawia na monitorowanie rozwoju branży i rozszerzanie bazy urządzeń służących do pomagania naszym pacjentom.

Wszystkie badania w naszych gabinetach są przeprowadzane na najnowocześniejszym sprzęcie pomiarowym firm Topcon, Nidek oraz Optopol - światowych liderów w dziedzinie produkcji sprzętu okulistyczno – optycznego. Przy każdej wizycie specjalista zbierze od Państwa informacje na temat przeszłości okulistycznej, przeprowadzi profesjonalny dobór korekcji, oceni widzenie obuoczne, sprawność akomodacji, konwergencji oraz widzenie przestrzenne. Dokona oceny stanu przedniego odcinka oka i funkcji siatkówki, a u osób z grupy ryzyka skontroluje ciśnienie w gałce ocznej. W razie potrzeby przeprowadzenie i nadzór ćwiczeń układu wzrokowego w celu przywrócenia fizjologicznej sprawności.

klank_optyk_7_500.jpg   klank_optyk_8_900.jpg

TRUDNE KOREKCJE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Rozwiązujemy typowe i nietypowe problemy wzrokowe. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze wzrokiem - odwiedź nasz gabinet. W naszych gabinetach wykonujemy mi.in. takie badania jak: tomografia oka, pole widzenia, USG gałki ocznej i oczodołu, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego (metodą bezdotykową i standardową, zdjęcie cyfrowe dna oka, pachymetria (pomiar grubości rogówki), gonioskopia (ocena kąta przesączania), komputerowe badanie wzroku dorosłych i dzieci.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z soczewkami kontaktowymi, oprócz przeprowadzenia wymaganego badania zostaną poinformowane o korzyściach i zagrożeniach, sposobach pielęgnacji, użytkowania, nauce zakładania i ściągania soczewek kontaktowych.

Poniżej przeczytacie nieco więcej na temat badao przeprowadzanych w salonach Klank Optyk.

TOMOGRAFIA OKA

Badanie OCT, czyli jest optyczna koherentna tomografia dna oka, jest jedną z najnowocześniejszym metod diagnostyki siatkówki oka. Tomograf SOCT, to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń tego typu, które pojawiły się ostatnio na rynku polskim.
Po jej zastosowaniu otrzymuje się trójwymiarową wizualizację siatkówki i nerwu wzrokowego badanego. Wynik badania wykonanego przez skaner OCT dostarcza okuliście w wysokiej rozdzielczości obrazy wszystkich warstw siatkówki. Badanie pozwala lekarzowi na bardzo dokładną ocenę stanu siatkówki oka.

Raporty wygenerowane przez komputer porównują stan oczu badanego do wzorca… (dowiedz się więcej).

  klank_optyk_9_500.jpg

POLE WIDZENIA

Badanie pola widzenia jest to ocena zakresu (wielkości) przestrzeni, którą osoba badana w danym momencie obejmuje wzrokiem. Badanie to zwane jest inaczej perymetrią.

Istnieją dwie podstawowe metody oceny pola widzenia: kinetyczna i statyczna. W obu badaniach pacjent siedzi przy aparacie zwanym polomierzem i sygnalizuje za pomocą ręcznego przycisku moment pojawienia się w jego polu widzenia świetlnego punktu.

W metodzie kinetycznej punkt przemieszcza się w czasie badania, a w metodzie statycznej – pojawia się i znika... (dowiedz się więcej).

klank_optyk_10_500.jpg 

BADANIE WZROKU DZIECI

Rodzice zazwyczaj nie wiedzą, że ich dzieci muszą „nauczyć się” dobrze widzieć. Oczy, nerw wzrokowy oraz mózg we wczesnym dzieciństwie uczą się ze sobą współpracować. Postępy dziecka w mowie czy w chodzeniu można z łatwością obserwować, natomiast to, czy i jak dziecko widzi, pozostaje często dla rodziców niewidoczne.

W pierwszych latach życia zaburzenia widzenia mogą prowadzić do amblyopii, czyli osłabienia zdolności widzenia w jednym oku (tzw. leniwe oko). Niewykrycie tej wady w odpowiednim czasie może doprowadzić do trwałego niedowidzenia, którego nie będzie można już skorygować. Z czasem prawidłowe widzenie pozostanie już tylko w jednym – zdrowym oku, a wada w drugim oku pozostanie na całe życie. Dlatego też tak ważna jest wczesna diagnoza oraz prawidłowe leczenie… (dowiedz się więcej).

klank_optyk_11_500.jpg 

TONOMETRIA

Tonometria, czyli pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego to jedno z podstawowych badań okulistycznych. Badanie to jest szczególnie ważne w przypadku chorych na jaskrę lub nadciśnienie oczne, podejrzanych o te schorzenia oraz jako rutynowe badanie kontrolne po zabiegach wykonanych na gałce ocznej.
Prawidłowo ciśnienie wewnątrz gałki ocznej powinno mieścić się w granicach 10-21 mmHg. Podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe to najważniejszy czynnik ryzyka jaskry – choroby prowadzącej do zniszczenia nerwu wzrokowego. Jaskra to jedna z najczęstszych przyczyn ślepoty. Dlatego po ukończeniu 40 lat każda osoba zgłaszająca się do okulisty powinna mieć wykonaną tonometrię… (dowiedz się więcej).
 

BADANIE OSTROŚCI WZROKU

To najpopularniejsze badanie okulistyczne, powinno być wykonane przy każdej wizycie u okulisty. Pozwala nie tylko ocenić jakość widzenia, ale wstępnie pozwala wykluczyć choroby, w których dochodzi do szybkiego uszkodzenia wzroku.

Do bardzo dokładnych pomiarów można zastosować komputerowe badanie wzroku. Jednak badanie ostrości wzroku z dużą dokładnością może być przeprowadzone niemal w każdych warunkach przy użyciu tzw. tablic Snellena. Prezentowane są na nich litery, cyfry bądź inne znaki graficzne (optotypy), przy czym ich wielkość maleje ku dołowi… (dowiedz się więcej).

klank_optyk_12_800.jpg   klank_optyk_13_800.jpg


klank_optyk_14_1500.jpg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej grupy klientów, zapracowanych i jednocześnie na tyle ceniących swój czas, że wizyta w salonie w normalnych godzinach otwarcia staje się niemożliwa, oferujemy idealną propozycję indywidualnych, kameralnych zakupów w naszym salonie.

Nasz Specjalista w dogodnym terminie i czasie, sprawnie i szybko pomoże Państwu odkryć najnowsze trendy w modzie okularowej i dokonać najlepszego dla siebie wyboru produktów pochodzących z kolekcji światowych Projektantów.

W celu skorzystania z usługi VIP Shopping prosimy o kontakt telefoniczny w celu przybliżenia nam Państwa oczekiwań dotyczących okularów i/lub soczewek kontaktowych oraz ewentualnego badania wzroku. WIĘCEJ INFORMACJI: tel. 41 376 13 69

klank_optyk_vip_500.jpg
 

 klank_optyk_15_1500.jpg 

Zapraszamy zarówno do naszych salonów optycznych, jak również na stronę internetową, czy media społecznościowe.

CENTRUM – Busko-Zdrój, ul. T. Kościuszki 12

(kliknij i sprawdź na mapie)

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 41 376 13 69
 

 
Zobacz wirtualny spacer

UZDROWISKO – Busko-Zdrój, ul. 1 Maja 15A

(kliknij i sprawdź na mapie)

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 41 378 10 20


Zobacz wirtualny spacer
 

KIDS OPTYK – Busko-Zdrój, ul. T. Kościuszki 10

(kliknij i sprawdź na mapie)

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 537 354 394


Zobacz wirtualny spacer

 

  klank_optyk_28_1500.jpg

         klank_optyk_29_500.jpg  klank_optyk_30_500.jpg  klank_optyk_31_500.jpgOdslon: 66588

Data ostatniej weryfikacji: 2016-02-08