eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Poprzeczna 1

tel: (41) 378 22 28

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie / Instalacja sieci komp. /

Dane teleadresowe:

eltraKON Komputery

Busko-Zdrój, ul. Poprzeczna 1


tel: (41) 378 22 28

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:

 

„eltraKON Komputery” Wojciech P. Kowalczyk

„eltraKON Komputery” - dyskretny profesjonalizm od 1991


 eltrakon_10.jpg

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu komputerowego oraz w tworzeniu indywidualnych i zbiorczych instalacji na terenie Buska i okolic.

Staramy się oferować sprzęt producentów, co do których mamy osobiście sprawdzone zaufanie odnośnie funkcjonowania, niezawodności i obsługi gwarancyjnej.

Poza tym dokonywana przez nas naprawa lub modernizacja starszych urządzeń/instalacji często daje im drugie życie.

Oprócz sprzętu komputerowego oferujemy instalacje/wdrożenia/konserwacje/serwis klimatyzacji, alarmów, automatyki bram i szlabanów, kontroli dostępu, domofonów i wideofonów, sieci lokalnych (LAN), TV zbiorczej oraz systemów CCTV (czyli telewizji przemysłowej vel dozorowej vel monitoringu wizyjnego).

(Dla niedowiarków - wokół paneli domofonowych kilkudziesięciu już Wspólnot Mieszkaniowych w Busku, Gackach, Pińczowie i nie tylko widnieją dedykowane ramki adresowe z naszą wizytówką, a lista referencyjna znajduje się na i.eltrakon.pl.)

W przeciwieństwie do firm „internetowych” jesteśmy na miejscu i dlatego możemy zindywidualizować ofertę na podstawie szczegółowej wizji lokalnej, dopasowując optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb. Po czym instalujemy i uruchamiamy system, a Państwu pozostaje radość z „naciśnięcia guziczka”. Co więcej, oferujemy dalszą opiekę nad systemem - konsultacje, przeglądy, konserwacje, modernizacje i serwis - a w razie awarii zapewniamy szybką interwencję w celu przywrócenia funkcjonalności.

Zapraszamy też na jedyną w swoim rodzaju stronę internetową www.eltrakon.pl – choćby po to, by można się było uśmiechnąć (np. po odczekaniu bez ruchu 20 sekund, ale nie tylko…), zobaczyć widoki on-line z naszych kamer i sprawdzić aurę w centrum Buska, albo zostać przekierowanym do unikatowej autorskiej galerii www.buskonostalgicznie.pl, która od 2013 ma już prawie 55 milionów odsłon.

PS Tym, którzy powyższe przeczytali - gratulujemy i dziękujemy. ;) 

I zapraszamy do kontaktu mailowego eltrakon@eltrakon.pl lub telefonicznego 41-378-2228.
Wyświetl większą mapę

Odslon: 602532

Data ostatniej weryfikacji: 2023-08-01