Wiadomości z regionu

W piątek, 13 października 2023 roku, Busko-Zdrój zamieni się w stolicę młodych talentów piłkarskich. Na stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińkiego odbędzie się jednodniowa impreza sportowa pod nazwą AKS CUP 2023. Turniej zgromadzi młodych adeptów piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: Orlik i Żak. W zawodach weźmie udział 10 drużyn, które rywalizować będą o prestiżowe tytuły mistrza w swoich kategoriach wiekowych.

AKS CUP 2023: Piłkarskie emocje w Busku-Zdroju!

Edycja: 2023-10-12 09:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2371)

W piątek, 13 października 2023 roku, Busko-Zdrój zamieni się w stolicę młodych talentów piłkarskich. Na stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińkiego odbędzie się jednodniowa impreza sportowa pod nazwą AKS CUP 2023. Turniej zgromadzi młodych adeptów piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: Orlik i Żak. W zawodach weźmie udział 10 drużyn, które rywalizować będą o prestiżowe tytuły mistrza w swoich kategoriach wiekowych. więcej»

W niedzielę, 8 października, na boisku AKS 1947 Busko-Zdrój odbył się mecz 11. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Gospodarze, AKS 1947 Busko-Zdrój, podejmowali drużynę SKS Wisła Sandomierz, a to spotkanie dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil.

AKS 1947 Busko-Zdrój rozgromił SKS Wisłę Sandomierz 13:0

Edycja: 2023-10-09 11:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4532)

W niedzielę, 8 października, na boisku AKS 1947 Busko-Zdrój odbył się mecz 11. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Gospodarze, AKS 1947 Busko-Zdrój, podejmowali drużynę SKS Wisła Sandomierz, a to spotkanie dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. więcej»

W dniu 7 października br. we Włodawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu C w zapasach w stylu wolnym. Impreza zgromadziła prawie 100 zawodników, reprezentujących 17 zespołów klubowych z czterech różnych województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Brązowy Dublet we Włodawie - Hubert Ostrowski i Kuba Grabda z Medalami Międzywojewódzkich Mistrzostw w Zapasach

Edycja: 2023-10-09 11:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5442)

W dniu 7 października br. we Włodawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu C w zapasach w stylu wolnym. Impreza zgromadziła prawie 100 zawodników, reprezentujących 17 zespołów klubowych z czterech różnych województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. więcej»

W najbliższą niedzielę, 8 października o godzinie 12:30, na stadionie miejskim KS Wisła w Nowym Korczynie odbędą się wyjątkowe, charytatywne mecze piłki nożnej. To wydarzenie jest nie tylko okazją do emocjonującej rywalizacji sportowej, ale również doskonałą okazją do wsparcia Olka. Serdecznie zapraszamy!

Charytatywne Mecze Piłki Nożnej w Nowym Korczynie: Gramy dla Olka!

Edycja: 2023-10-05 17:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2494)

W najbliższą niedzielę, 8 października o godzinie 12:30, na stadionie miejskim KS Wisła w Nowym Korczynie odbędą się wyjątkowe, charytatywne mecze piłki nożnej. To wydarzenie jest nie tylko okazją do emocjonującej rywalizacji sportowej, ale również doskonałą okazją do wsparcia Olka. Serdecznie zapraszamy! więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W niedzielę, 1 października w Łódzkim klubie Frame odbył się 4. Narodowy Turniej dla Juniorów, który zgromadził ponad 80 zawodników i 35 zawodniczek z całej Polski, rywalizujących o kwalifikację na Mistrzostwa Polski Juniorów w roku 2024.

Młodzi Sportowcy z Wiślicy na Narodowym Turnieju dla Juniorów

Edycja: 2023-10-05 10:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2555)

W niedzielę, 1 października w Łódzkim klubie 'Frame' odbył się 4. Narodowy Turniej dla Juniorów, który zgromadził ponad 80 zawodników i 35 zawodniczek z całej Polski, rywalizujących o kwalifikację na Mistrzostwa Polski Juniorów w roku 2024. więcej»

Od połowy września do początku października Zarząd Klubu UKS Miłek Wiślica zorganizował cykl treningów i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy, którzy pasjonują się sportem bilardowym. Celem tych intensywnych przygotowań było wyłonienie dwóch drużyn, które będą reprezentować Klub, Miasto i Gminę Wiślica oraz Powiat Buski na Mistrzostwach Polski UKS-ów w bilardzie.

Uczniowie z Wiślicy gotowi na Mistrzostwa Polski UKS-ów w Bilard

Edycja: 2023-10-03 12:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2524)

Od połowy września do początku października Zarząd Klubu UKS "Miłek Wiślica" zorganizował cykl treningów i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy, którzy pasjonują się sportem bilardowym. Celem tych intensywnych przygotowań było wyłonienie dwóch drużyn, które będą reprezentować Klub, Miasto i Gminę Wiślica oraz Powiat Buski na Mistrzostwach Polski UKS-ów w bilardzie. więcej»

W dniach 29 września do 1 października 2023 roku miało miejsce zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai (BKKFY) w Warszawie. Tym razem zdecydowaną większość uczestników stanowiły zawodniczki, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu tą dyscypliną wśród kobiet.

Zgrupowanie BUSKIEGO KLUBU KUNG-FU YANTAI w Warszawie

Edycja: 2023-10-03 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1937)

W dniach 29 września do 1 października 2023 roku miało miejsce zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai (BKKFY) w Warszawie. Tym razem zdecydowaną większość uczestników stanowiły zawodniczki, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu tą dyscypliną wśród kobiet. więcej»

W dniu 27 września na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju odbyła się XVI edycja Gminnych Biegów Przełajowych, których organizatorem był Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój. W zawodach wzięło udział 421 osób z 11 szkół podstawowych oraz 4 szkół ponadpodstawowych, co jest rekordem frekwencji tej imprezy.

XVI Gminne Biegi Przełajowe (foto)

Edycja: 2023-10-02 10:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2199)

W dniu 27 września na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju odbyła się XVI edycja Gminnych Biegów Przełajowych, których organizatorem był Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój. W zawodach wzięło udział 421 osób z 11 szkół podstawowych oraz 4 szkół ponadpodstawowych, co jest rekordem frekwencji tej imprezy. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój zaprasza na XVI edycję Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbędą się 27 września 2023 roku na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju. Podczas zawodów rozegranych zostanie 12 biegów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymają nagrody.

Zapraszamy na XVI Gminne Biegi Przełajowe!

Edycja: 2023-09-27 11:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3097)

Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój zaprasza na XVI edycję Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbędą się 27 września 2023 roku na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju. Podczas zawodów rozegranych zostanie 12 biegów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymają nagrody. więcej»

Siatkarze buskiej Jedynki rozpoczęli nowy rok szkolny od zdobycia kolejnego złota w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. Finały rozegrane zostały 21 września w Połańcu na boiskach przy Szkole Podstawowej.

Kolejne Mistrzostwo Województwa dla siatkarzy PSP Nr 1 w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-25 12:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3822)

Siatkarze buskiej Jedynki rozpoczęli nowy rok szkolny od zdobycia kolejnego złota w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. Finały rozegrane zostały 21 września w Połańcu na boiskach przy Szkole Podstawowej. więcej»

W niedzielę, 24 września Busko-Zdrój stało się areną sportowych emocji, mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia ze Stadionu Miejskiego do hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. To był kolejny rok, w którym gmina Busko-Zdrój oddała hołd zdrowemu trybowi życia podczas Buskiego Dnia Sportu.

Buski Dzień Sportu: Niepogoda nie pokonała sportowego ducha

Edycja: 2023-09-25 10:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2873)

W niedzielę, 24 września Busko-Zdrój stało się areną sportowych emocji, mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia ze Stadionu Miejskiego do hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. To był kolejny rok, w którym gmina Busko-Zdrój oddała hołd zdrowemu trybowi życia podczas "Buskiego Dnia Sportu". więcej»

Niedziela, 24 września zapowiada się jako wyjątkowy dzień dla miłośników futsalu, gdyż na Hali w Kazimierzy Wielkiej o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek, na który czekali wszyscy, SSF Wisła Opatowiec zmierzy się z doświadczonym KS Górnikiem Polkowice. To starcie otworzy rywalizację w ramach I Ligi Futsalu, Grupy Południowej, w sezonie 2023/24.

I Liga Futsalu: SSF Wisła Opatowiec vs KS Górnik Polkowice - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-09-24 10:13 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5243)

Niedziela, 24 września zapowiada się jako wyjątkowy dzień dla miłośników futsalu, gdyż na Hali w Kazimierzy Wielkiej o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek, na który czekali wszyscy, SSF Wisła Opatowiec zmierzy się z doświadczonym KS Górnikiem Polkowice. To starcie otworzy rywalizację w ramach I Ligi Futsalu, Grupy Południowej, w sezonie 2023/24. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

O godzinie 19:00, przy sztucznym oświetleniu na Buskim Stadionie odbędzie się emocjonujący mecz w ramach 9. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. AKS 1947 Busko-Zdrój stanie do rywalizacji u siebie przeciwko drużynie Korona Kielce II. Zapraszamy na Transmisję LIVE!

Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój kontra Korona Kielce II - Tranmisja LIVE

Edycja: 2023-09-23 11:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4213)

O godzinie 19:00, przy sztucznym oświetleniu na Buskim Stadionie odbędzie się emocjonujący mecz w ramach 9. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. AKS 1947 Busko-Zdrój stanie do rywalizacji u siebie przeciwko drużynie Korona Kielce II. Zapraszamy na Transmisję LIVE! więcej»

W okresie sierpnia i września w sali bilardowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy odbył się cykl turniejów i zajęć przygotowawczych dla zawodniczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego Miłek Wiślica w ramach przygotowań do zawodów bilardowych pod nazwą Puchar Polski Kobiet. W tym turnieju, oprócz kobiet, mogą startować juniorki, które osiągnęły znaczne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych.

Miłek Wiślica: Trzy zawodniczki gotowe do wielkiego wyzwania w Poznaniu

Edycja: 2023-09-22 09:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2357)

W okresie sierpnia i września w sali bilardowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy odbył się cykl turniejów i zajęć przygotowawczych dla zawodniczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Miłek Wiślica" w ramach przygotowań do zawodów bilardowych pod nazwą "Puchar Polski Kobiet". W tym turnieju, oprócz kobiet, mogą startować juniorki, które osiągnęły znaczne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. więcej»

W dniach 14 -18.09.2023 r. już po raz drugi w naszym mieście gościli nauczyciele z długoletnim stażem treningowym oraz praktycznym nauczaniem z Włoch (Neapolu), Maestro Stanislao Falanga oraz maestro Mario Lucci. Głównym organizatorem międzynarodowego seminarium był prezes Buskiego Klubu Yantai Andrzej Cupryjak - Socha.

II Międzynarodowe Warsztaty Tradycyjnego Kung-Fu (Shaobeiquan, Tongbei, Taiji) w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-21 10:34 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2231)

W dniach 14 -18.09.2023 r. już po raz drugi w naszym mieście gościli nauczyciele z długoletnim stażem treningowym oraz praktycznym nauczaniem z Włoch (Neapolu), Maestro Stanislao Falanga oraz maestro Mario Lucci. Głównym organizatorem międzynarodowego seminarium był prezes Buskiego Klubu Yantai Andrzej Cupryjak - Socha. więcej»

24 września to data, którą warto zanotować w kalendarzu, ponieważ Stadion Miejski w Busku-Zdroju przygotowuje się na niezwykłe wydarzenie! To będzie dzień, pełen aktywność i zdrowego stylu życia.

BUSKI DZIEŃ SPORTU - Aktywność i zdrowy tryb życia na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-20 09:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3236)

24 września to data, którą warto zanotować w kalendarzu, ponieważ Stadion Miejski w Busku-Zdroju przygotowuje się na niezwykłe wydarzenie! To będzie dzień, pełen aktywność i zdrowego stylu życia. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Zaczynamy jesienne zapisy i nabór uzupełniający dziewczynek i chłopców w wieku 4-12 lat do Football Acadmy Busko-Zdrój.

Football Academy Busko-Zdrój trenujemy z Pasją już 12 lat

Edycja: 2023-09-19 18:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8058)

Zaczynamy jesienne zapisy i nabór uzupełniający dziewczynek i chłopców w wieku 4-12 lat do Football Acadmy Busko-Zdrój. więcej»

Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów może być umotywowana wieloma powodami. W każdym przypadku powinna być jednak oparta na podejściu, które nie będzie szkodliwe dla zdrowia. Od czego warto zacząć? Jakie zmiany będą najbardziej efektywne?

Jak efektywnie zrzucić zbędne kilogramy?

Edycja: 2023-09-19 15:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1840)

Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów może być umotywowana wieloma powodami. W każdym przypadku powinna być jednak oparta na podejściu, które nie będzie szkodliwe dla zdrowia. Od czego warto zacząć? Jakie zmiany będą najbardziej efektywne? więcej»

Zawodnicy BMUKS Ring Busko-Zdrój odbyli bardzo owocne przygotowania do obecnego sezonu. Najpierw odbył się obóz przygotowawczy w Bukowinie Tatrzańskiej, a następnie dwie sesje treningowe dziennie. Zawodnicy zostali również zgrupowani w Ostrowcu Świętokrzyskim, a całe wakacje zwieńczono sparingami z Klubem Iryda Mielec.

Sukcesy Zawodników BMUKS 'Ring' Busko-Zdrój w Sezonie 2023

Edycja: 2023-09-18 10:54 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2252)

Zawodnicy BMUKS 'Ring' Busko-Zdrój odbyli bardzo owocne przygotowania do obecnego sezonu. Najpierw odbył się obóz przygotowawczy w Bukowinie Tatrzańskiej, a następnie dwie sesje treningowe dziennie. Zawodnicy zostali również zgrupowani w Ostrowcu Świętokrzyskim, a całe wakacje zwieńczono sparingami z Klubem Iryda Mielec. więcej»

Po raz piąty w historii Polski Związek Wędkarski dostąpił zaszczytu organizacji najważniejszej imprezy w wędkarstwie rzutowym - Mistrzostw Świata Mężczyzn i Kobiet (poprzednio w 1960 i 2008 r. w Krakowie oraz w 2014 i 2017 r. w Szamotułach). Mistrzostwa odbyły się w Bychawie koło Lublina, a ich bezpośrednim organizatorem był Okręg Lubelski PZW.

Mistrzostwa świata w wędkarstwie rzutowym

Edycja: 2023-09-15 17:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2822)

Po raz piąty w historii Polski Związek Wędkarski dostąpił zaszczytu organizacji najważniejszej imprezy w wędkarstwie rzutowym - Mistrzostw Świata Mężczyzn i Kobiet (poprzednio w 1960 i 2008 r. w Krakowie oraz w 2014 i 2017 r. w Szamotułach). Mistrzostwa odbyły się w Bychawie koło Lublina, a ich bezpośrednim organizatorem był Okręg Lubelski PZW. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Niedzielny mecz, który odbył się 10 września w ramach 7. kolejki RS ACTIVE IV Ligi, zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść AKS 1947 Busko-Zdrój. Bramkę zdobył Kamil Uciński, dzięki czemu wygraliśmy z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna.

Sportowe emocje na boisku! AKS 1947 Busko-Zdrój wygrał z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna

Edycja: 2023-09-11 11:31 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4433)

Niedzielny mecz, który odbył się 10 września w ramach 7. kolejki RS ACTIVE IV Ligi, zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść AKS 1947 Busko-Zdrój. Bramkę zdobył Kamil Uciński, dzięki czemu wygraliśmy z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna. więcej»

W sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, w Jabłonce na Orawie, odbyła się druga edycja międzynarodowego turnieju w siłowaniu na rękę - Golden Bear International Armwrestling CUP. To wydarzenie przyciągnęło czołówkę polskich armwrestlerów oraz utalentowanych zawodników zza granicy, w tym z Ukrainy, Słowacji, Litwy i Bułgarii.

Złoto dla Busczanina Przemysława Ciby na Golden Bear International Armwrestling CUP

Edycja: 2023-09-06 11:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3088)

W sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, w Jabłonce na Orawie, odbyła się druga edycja międzynarodowego turnieju w siłowaniu na rękę - Golden Bear International Armwrestling CUP. To wydarzenie przyciągnęło czołówkę polskich armwrestlerów oraz utalentowanych zawodników zza granicy, w tym z Ukrainy, Słowacji, Litwy i Bułgarii. więcej»

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował imprezę sportową, która odbyła się 27 sierpnia w Busku-Zdroju. To było święto biegaczy i miłośników sportu, które przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów. II edycja Półmaratonu Buskiego okazała się wielkim sukcesem, przyciągając uczestników nie tylko z Polski. To wydarzenie odmieniło sportowe oblicze miasta Busko-Zdrój.

Półmaraton Buski 2023: Szlachetna rywalizacja i pasja biegania

Edycja: 2023-09-06 10:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3164)

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował imprezę sportową, która odbyła się 27 sierpnia w Busku-Zdroju. To było święto biegaczy i miłośników sportu, które przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów. II edycja Półmaratonu Buskiego okazała się wielkim sukcesem, przyciągając uczestników nie tylko z Polski. To wydarzenie odmieniło sportowe oblicze miasta Busko-Zdrój. więcej»

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich mieszkańców i odwiedzających o zmianie godzin funkcjonowania Parku Linowego Małpi Gaj, aby dostosować się do zbliżającego się końca lata i zmieniających się warunków pogodowych.

Zmiana godzin funkcjonowania Parku Linowego 'Małpi Gaj'

Edycja: 2023-09-05 09:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2363)

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich mieszkańców i odwiedzających o zmianie godzin funkcjonowania Parku Linowego "Małpi Gaj", aby dostosować się do zbliżającego się końca lata i zmieniających się warunków pogodowych. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

Mecz rewanżowy przeciwko drużynie ASG Stanley Futsal Team Brzeg zakończył się wynikiem 7:7! Wynik ten daje drużynie z Brzegu awans do 1 Polskiej Ligi Futsalu. Drużynie dziękujemy za walkę, kibicom za niesamowitą atmosferę, którą stworzyliście na trybunach. Zapraszamy do obejrzenia zapisu Transmisji LIVE z meczu.

Mecz Rewanżowy BSF z ASG Stanley Futsal Team Brzeg zakończony remisem - zapis Transmisji LIVE

Edycja: 2023-09-04 08:53 - Komentarze: (3)  (odsłon: 6359)

Mecz rewanżowy przeciwko drużynie ASG Stanley Futsal Team Brzeg zakończył się wynikiem 7:7! Wynik ten daje drużynie z Brzegu awans do 1 Polskiej Ligi Futsalu. Drużynie dziękujemy za walkę, kibicom za niesamowitą atmosferę, którą stworzyliście na trybunach. Zapraszamy do obejrzenia zapisu Transmisji LIVE z meczu. więcej»

Coroczna tradycja kolarska w malowniczym Solcu-Zdroju znów ożywa! W dniu 10 września 2023 roku, o godzinie 15:00, zapraszamy na XXXII Wyścig Kolarski im. Andrzeja Imosy. Wydarzenie to jest nie tylko hołdem dla kolarstwa, ale także inicjatywą, która przekracza granice sportu, łącząc lokalną społeczność.

XXXII Wyścig Kolarski im. Andrzeja Imosy w Solcu-Zdroju

Edycja: 2023-09-02 13:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3182)

Coroczna tradycja kolarska w malowniczym Solcu-Zdroju znów ożywa! W dniu 10 września 2023 roku, o godzinie 15:00, zapraszamy na XXXII Wyścig Kolarski im. Andrzeja Imosy. Wydarzenie to jest nie tylko hołdem dla kolarstwa, ale także inicjatywą, która przekracza granice sportu, łącząc lokalną społeczność. więcej»

Wszystkich pasjonatów sportów miejskich zapraszamy na 4 edycję Festiwalu Sportów Miejskich w Busku-Zdroju. Nauka jazdy na deskorolce, rolkach, hulajnodze i BMX oraz Best Trick dla mocnych graczy już 2 i 3 września na skateparku przy ul. Kusocińskiego 3!

Młodzieżowy Festiwal Sportów Miejskich

Edycja: 2023-09-02 08:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3232)

Wszystkich pasjonatów sportów miejskich zapraszamy na 4 edycję Festiwalu Sportów Miejskich w Busku-Zdroju. Nauka jazdy na deskorolce, rolkach, hulajnodze i BMX oraz Best Trick dla mocnych graczy już 2 i 3 września na skateparku przy ul. Kusocińskiego 3! więcej»

W sobotę drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój odniosła ważne zwycięstwo nad MZKS Alit 1980 Ożarów, w meczu rozgrywanym w ramach piątej kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Ten sukces przyniósł im tytuł lidera.

AKS 1947 Busko-Zdrój Liderem RS ACTIVE IV Ligi

Edycja: 2023-09-01 12:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2939)

W sobotę drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój odniosła ważne zwycięstwo nad MZKS Alit 1980 Ożarów, w meczu rozgrywanym w ramach piątej kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Ten sukces przyniósł im tytuł lidera. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

W środę 06.09.2023 zostaną wznowione zajęcia akcji Biegam Bo Lubię. Treningi odbywają się na stadionie miejskim przy ul. Kusocińskiego 1, w każdą środę o godz. 18:30, aż do końca listopada.

Akcja 'Biegam Bo Lubię' w Busku-Zdroju rusza po wakacyjnej przerwie

Edycja: 2023-09-01 11:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2787)

W środę 06.09.2023 zostaną wznowione zajęcia akcji 'Biegam Bo Lubię'. Treningi odbywają się na stadionie miejskim przy ul. Kusocińskiego 1, w każdą środę o godz. 18:30, aż do końca listopada. więcej»

W dniach 21-25 sierpnia 2023 roku w Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-fu Yantai (BKKFY). Impreza, która zgromadziła pasjonatów dalekowschodnich sztuk walki, połączyła w sobie intensywny trening, edukację oraz duchową wspólnotę.

Zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-fu Yantai: Siła, Pasja i Wspólnota

Edycja: 2023-08-28 09:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3253)

W dniach 21-25 sierpnia 2023 roku w Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-fu Yantai (BKKFY). Impreza, która zgromadziła pasjonatów dalekowschodnich sztuk walki, połączyła w sobie intensywny trening, edukację oraz duchową wspólnotę. więcej»

Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników piłki nożnej na kolejne wydarzenie sportowe! W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim odbędzie się XXX TURNIEJ OLDBOJÓW o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój!

Puchar Burmistrza: Emocje i Rywalizacja na XXX Turnieju Oldbojów

Edycja: 2023-08-24 09:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5883)

Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników piłki nożnej na kolejne wydarzenie sportowe! W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim odbędzie się XXX TURNIEJ OLDBOJÓW o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój! więcej»

Wielkimi krokami zbliża się największa, buska impreza sportowa roku. Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielę, 27 sierpnia o godz. 9:00 zaprasza na Stadion Miejski na Półmaraton Buski.

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie: Półmaraton Buski już w tę niedzielę!

Edycja: 2023-08-23 12:10 - Komentarze: (2)  (odsłon: 7532)

Wielkimi krokami zbliża się największa, buska impreza sportowa roku. Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielę, 27 sierpnia o godz. 9:00 zaprasza na Stadion Miejski na Półmaraton Buski. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu - IV Turnieju BOSIR Arena Cup. W niedzielę, 20 sierpnia 2023 roku, na boiskach plażowych buskiego Skateparku odbędzie się impreza, która corocznie przyciąga najlepsze pary w męskiej edycji turnieju.

Święto siatkówki plażowej: Już w niedzielę IV Turniej BOSIR Arena Cup!

Edycja: 2023-08-17 16:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2526)

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu - IV Turnieju BOSIR Arena Cup. W niedzielę, 20 sierpnia 2023 roku, na boiskach plażowych buskiego Skateparku odbędzie się impreza, która corocznie przyciąga najlepsze pary w męskiej edycji turnieju. więcej»

Klub Sportowy Athletics Busko-Zdrój, wraz z nadchodzącym rokiem szkolnym ogłasza nabór do sekcji lekkoatletycznej.

Czas na trening! Nabór do sekcji lekkoatletycznej

Edycja: 2023-08-15 17:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2533)

Klub Sportowy Athletics Busko-Zdrój, wraz z nadchodzącym rokiem szkolnym ogłasza nabór do sekcji lekkoatletycznej. więcej»

12 sierpnia 2023 roku Codlea, malownicza miejscowość położona w sercu Transylwanii w Rumunii, stała się areną sportowego wydarzenia - międzynarodowych zawodów armwrestlingowych (siłowaniu na rękę) Dracula Armwrestling International Cup.

Busczanin Przemysław Ciba ze złotem na Dracula Armwrestling International Cup w Transylwanii

Edycja: 2023-08-15 10:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3878)

12 sierpnia 2023 roku Codlea, malownicza miejscowość położona w sercu Transylwanii w Rumunii, stała się areną sportowego wydarzenia - międzynarodowych zawodów armwrestlingowych (siłowaniu na rękę) "Dracula Armwrestling International Cup". więcej»

We wtorek, 15 sierpnia o godz. 17:00 w ramach 2 kolejki RS ACTIVE IV Ligi na Stadionie przy Kusocińskiego, AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra mecz z drużynę Spartakus Daleszyce.

Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs Spartakus Daleszyce

Edycja: 2023-08-14 12:14 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2738)

We wtorek, 15 sierpnia o godz. 17:00 w ramach 2 kolejki RS ACTIVE IV Ligi na Stadionie przy Kusocińskiego, AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra mecz z drużynę Spartakus Daleszyce. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

W dniu 19 lipca 2023r. w restauracji Kulturka, dzięki życzliwości właściciela, pana Jakuba Wróbla, buski klub sportowy „Szach Mag” zorganizował wydarzenie szachowe z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów. Na świecie święto to obchodzone jest od 1966 roku, a w Busku dopiero po raz pierwszy.

Międzynarodowy Dzień Szachów również w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-08-10 10:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3878)

W dniu 19 lipca 2023r. w restauracji Kulturka, dzięki życzliwości właściciela, pana Jakuba Wróbla, buski klub sportowy „Szach Mag” zorganizował wydarzenie szachowe z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów. Na świecie święto to obchodzone jest od 1966 roku, a w Busku dopiero po raz pierwszy. więcej»

Jak co roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbywa się obóz przygotowawczy zawodników województwa świętokrzyskiego. Trening w górach ma szczególne znaczenie w okresie przygotowawczym, ponieważ buduje wytrzymałość tlenową, czyli kondycję ogólną.

Bokserski obóz zawodników woj. świętokrzyskiego w Bukowinie Tatrzańskiej

Edycja: 2023-08-04 11:05 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2874)

Jak co roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbywa się obóz przygotowawczy zawodników województwa świętokrzyskiego. Trening w górach ma szczególne znaczenie w okresie przygotowawczym, ponieważ buduje wytrzymałość tlenową, czyli kondycję ogólną. więcej»

Okręg kielecki PZW po raz trzeci w historii podjął wyjątkowe wyzwanie organizacji Indywidualnych Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym. Wielkie święto tego sportu odbyło się na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sukces 70 Jubileuszowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Rzutowym

Edycja: 2023-08-02 13:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2829)

Okręg kielecki PZW po raz trzeci w historii podjął wyjątkowe wyzwanie organizacji Indywidualnych Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym. Wielkie święto tego sportu odbyło się na terenie Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. więcej»

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania i miłośników wsi na VI Bieg Rolnika, niezapomnianą imprezę sportową organizowaną przez Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Urząd Gminy Miedzna Góra oraz Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk.

Zapraszamy na VI Edycję Biegu Rolnika

Edycja: 2023-07-25 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6656)

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania i miłośników wsi na VI Bieg Rolnika, niezapomnianą imprezę sportową organizowaną przez Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Urząd Gminy Miedzna Góra oraz Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Na zakończonych w ostatni weekend w Czeskich Budziejowicach mistrzostwach świata juniorów i U-23 w wędkarstwie rzutowym, 19-letni kielczanin Sebastian Yuseinov z okręgu PZW w Kielcach (koło PZW Kielce 1 Brzana), ustanowił nowy, wspaniały rekord świata w kategorii U-23.

Rekord świata Sebastiana Yuseinova z Kielc pod opieką trenera Jacka Kuzy!

Edycja: 2023-07-17 11:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3913)

Na zakończonych w ostatni weekend w Czeskich Budziejowicach mistrzostwach świata juniorów i U-23 w wędkarstwie rzutowym, 19-letni kielczanin Sebastian Yuseinov z okręgu PZW w Kielcach (koło PZW Kielce 1 "Brzana"), ustanowił nowy, wspaniały rekord świata w kategorii U-23. więcej»

Kolejny zawodowy pojedynek utalentowanego boksera! Wczoraj wieczorem na deskach Amfiteatru w Mrągowie podczas letniej edycji Gali Boksu Zawodowego KnockOut Boxing Night 29. Patryk Głuch wygrał w 1 rundzie przez TKO!

Patryk Głuch wygrywa w Mrągowie w 1 rundzie przez TKO!

Edycja: 2023-07-16 09:06 - Komentarze: (2)  (odsłon: 5472)

Kolejny zawodowy pojedynek utalentowanego boksera! Wczoraj wieczorem na deskach Amfiteatru w Mrągowie podczas letniej edycji Gali Boksu Zawodowego KnockOut Boxing Night 29. Patryk Głuch wygrał w 1 rundzie przez TKO! więcej»

AKS 1947 Busko-Zdrój kontynuuje swoje przygotowania do nadchodzącego sezonu z jeszcze większym zapałem. Z radością ogłaszamy, że do buskiej drużyny dołączają trzej utalentowani zawodnicy: Oliwier Piątkowski, Kamil Uciński i Maciej Pokora.

AKS 1947 Busko-Zdrój: Trzech nowych zawodników wzmocni naszą drużynę!

Edycja: 2023-07-14 10:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2988)

AKS 1947 Busko-Zdrój kontynuuje swoje przygotowania do nadchodzącego sezonu z jeszcze większym zapałem. Z radością ogłaszamy, że do buskiej drużyny dołączają trzej utalentowani zawodnicy: Oliwier Piątkowski, Kamil Uciński i Maciej Pokora. więcej»

Rozpoczęły się darmowe zajęcia tenisowe dla dzieci z terenów Miasta i Gminy Busko-Zdrój, zorganizowane przez Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju.

Darmowe zajęcia tenisowe dla dzieci: Zapraszamy do rozpoczęcia tenisowej przygody

Edycja: 2023-07-13 10:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2895)

Rozpoczęły się darmowe zajęcia tenisowe dla dzieci z terenów Miasta i Gminy Busko-Zdrój, zorganizowane przez Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

AKS 1947 Busko-Zdrój, jeszcze uzupełniający swój skład, rozpoczął przygotowania pod okiem trenera Marcina Kołodziejczyka. Mecze kontrolne, które zostały zaplanowane, będą służyć trenerowi do oceny umiejętności zawodników, testowania taktyki i wariantów gry oraz budowania zgrania drużyny.

AKS 1947 Busko-Zdrój ogłasza terminarz meczów kontrolnych przed nadchodzącymi rozgrywkami

Edycja: 2023-07-12 16:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2989)

AKS 1947 Busko-Zdrój, jeszcze uzupełniający swój skład, rozpoczął przygotowania pod okiem trenera Marcina Kołodziejczyka. Mecze kontrolne, które zostały zaplanowane, będą służyć trenerowi do oceny umiejętności zawodników, testowania taktyki i wariantów gry oraz budowania zgrania drużyny. więcej»

Mateusz Janiec, 31-letni pomocnik drużyny, powraca do treningów z zespołem po ponad rocznej przerwie spowodowanej problemami z kolanem. Po wielu wizytach w gabinetach lekarskich oraz intensywnej rehabilitacji, popularny Jano jest w pełni sił i gotowy do rozpoczęcia letniego okresu przygotowawczego z drużyną.

Mateusz Janiec - Powrót ulubieńca buskich kibiców na boisko

Edycja: 2023-07-08 12:21 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2755)

Mateusz Janiec, 31-letni pomocnik drużyny, powraca do treningów z zespołem po ponad rocznej przerwie spowodowanej problemami z kolanem. Po wielu wizytach w gabinetach lekarskich oraz intensywnej rehabilitacji, popularny "Jano" jest w pełni sił i gotowy do rozpoczęcia letniego okresu przygotowawczego z drużyną. więcej»

BOSiR Arena Cup to coroczne wydarzenie, które organizowane jest na boiskach do siatkówki plażowej w Busku-Zdroju. W dniach 16 i 23 lipca zapraszamy na V edycję Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej.

BOSiR Arena Cup: Święto siatkówki plażowej w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-07-07 10:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2621)

BOSiR Arena Cup to coroczne wydarzenie, które organizowane jest na boiskach do siatkówki plażowej w Busku-Zdroju. W dniach 16 i 23 lipca zapraszamy na V edycję Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej. więcej»

Bezpłatne zajęcia tenisowe drogą do zaszczepienia w dziecku sportowej pasji. Zapraszamy na darmowe treningi dla dzieci, na kortach Stadionu Miejskiego przy ul. Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju.

Bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży BOSIR

Edycja: 2023-07-05 13:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3427)

Bezpłatne zajęcia tenisowe drogą do zaszczepienia w dziecku sportowej pasji. Zapraszamy na darmowe treningi dla dzieci, na kortach Stadionu Miejskiego przy ul. Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Miło nam ogłosić, że Oskar Gwóźdź, 23-letni wychowanek naszego Klubu, powraca do Buska-Zdroju i będzie reprezentował barwy AKS 1947 Busk-Zdrój w nadchodzącym sezonie. Oskar, występujący na pozycji prawego obrońcy, zdecydował się powrócić do swoich korzeni i kontynuować swoją piłkarską karierę w naszej drużynie.

Oskar Gwóźdź zagra w drużynie AKS 1947 Busko-Zdrój

Edycja: 2023-07-05 12:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3504)

Miło nam ogłosić, że Oskar Gwóźdź, 23-letni wychowanek naszego Klubu, powraca do Buska-Zdroju i będzie reprezentował barwy AKS 1947 Busk-Zdrój w nadchodzącym sezonie. Oskar, występujący na pozycji prawego obrońcy, zdecydował się powrócić do swoich korzeni i kontynuować swoją piłkarską karierę w naszej drużynie. więcej»

Sezon rozgrywek wojewódzkich dla młodych siatkarzy z Klubu Sportowego ARENA Busko zakończył się znakomicie. Podczas Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików, które odbyły się 26 czerwca w Połańcu, Karol Tracz i Jakub Omasta zdobyli złote medale, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta.

KS ARENA Busko - mistrzem województwa w siatkówce plażowej młodzików

Edycja: 2023-06-29 09:42 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3190)

Sezon rozgrywek wojewódzkich dla młodych siatkarzy z Klubu Sportowego ARENA Busko zakończył się znakomicie. Podczas Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików, które odbyły się 26 czerwca w Połańcu, Karol Tracz i Jakub Omasta zdobyli złote medale, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-18 19:49:15

Luźna Ero Znajomość

Dodano: 2024-04-18 19:43:39

mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-04-18 17:55:52

Wykonam

Dodano: 2024-04-18 16:25:00

Sprzedam łóżko dla dziecka

Dodano: 2024-04-18 16:05:23

Przewóz rzeczy przeprowadzki transport Polska His...

Dodano: 2024-04-18 15:45:51

tralki drewniane

Dodano: 2024-04-18 14:55:42

Działka budowlana

Dodano: 2024-04-18 11:57:32

Praca

Dodano: 2024-04-18 10:53:07

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2024-04-18 10:22:51

Naprawa

Dodano: 2024-04-18 08:58:29

ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ, AUDYTY ...

Dodano: 2024-04-18 07:20:01

Pszenżyto

Dodano: 2024-04-18 06:48:37

Malowanie

Dodano: 2024-04-18 06:43:40

Labladory

Dodano: 2024-04-17 21:23:09

Przyjmę do pracy brukarz pomocnik