Wiadomości z regionu

Wspaniała atmosfera, zacięte pojedynki i sportowe emocje - to wszystko towarzyszyło Futsalowemu Turniejowi Młodych Talentów, który odbył się we wtorek, 28 listopada, na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju.

BSF Busko-Zdrój triumfuje w Młodzieżowym Turnieju Futsalowym U-13 (foto)

Edycja: 2023-11-29 15:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4611)

Wspaniała atmosfera, zacięte pojedynki i sportowe emocje - to wszystko towarzyszyło Futsalowemu Turniejowi Młodych Talentów, który odbył się we wtorek, 28 listopada, na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju. więcej»

W nadchodzącym sezonie zimowym, mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli okazję cieszyć się z jazdy na łyżwach w malowniczej scenerii Kompleksu Tężnia. Lodowisko będzie czynne już od najbliższej soboty, 2 grudnia. Oficjalne otwarcie lodowiska planowane jest na 9 grudnia 2023 roku o godz. 16:00. W trakcie otwarcia wystąpi grupa Walley Ice Story.

Łyżwy w ruch! Otwarcie Lodowiska na Tężni już w sobotę!

Edycja: 2023-11-28 16:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 33897)

W nadchodzącym sezonie zimowym, mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli okazję cieszyć się z jazdy na łyżwach w malowniczej scenerii Kompleksu Tężnia. Lodowisko będzie czynne już od najbliższej soboty, 2 grudnia. Oficjalne otwarcie lodowiska planowane jest na 9 grudnia 2023 roku o godz. 16:00. W trakcie otwarcia wystąpi grupa Walley Ice Story. więcej»

We wtorek, 28 listopada, na Hali sportowej PMOS odbyły się Miejsko-Gminne zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój w Mini Piłce Nożnej chłopców. Drużyny pokazały nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także ducha sportowej rywalizacji.

Zawody w Mini Piłce Nożnej Chłopców - Triumf PSP Nr 3

Edycja: 2023-11-28 15:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1849)

We wtorek, 28 listopada, na Hali sportowej PMOS odbyły się Miejsko-Gminne zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój w Mini Piłce Nożnej chłopców. Drużyny pokazały nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także ducha sportowej rywalizacji. więcej»

W dniach 21-26 listopada w Ciechocinku odbył się prestiżowy Puchar Mistrzostw Polski U17, a Klub Ring Busko-Zdrój już po raz kolejny wyjątkowo dobrze zaprezentował się na tym turnieju. Tegoroczna edycja przyniosła Klubowi złoty i brązowy medal.

Złoto i Brąz dla Klubu BMUKS 'RING' na Pucharze Mistrzostw Polski U17 w Ciechocinku

Edycja: 2023-11-27 15:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1145)

W dniach 21-26 listopada w Ciechocinku odbył się prestiżowy Puchar Mistrzostw Polski U17, a Klub "Ring" Busko-Zdrój już po raz kolejny wyjątkowo dobrze zaprezentował się na tym turnieju. Tegoroczna edycja przyniosła Klubowi złoty i brązowy medal. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

Akademia Piłkarska Champions Busko-Zdrój serdecznie zaprasza młode talenty piłkarskie na Tydzień Otwarty, który odbędzie się w dniach 4-8 grudnia. Wydarzenie skierowane jest do zawodników urodzonych w latach 2011-2019.

Tydzień otwarty w Akademii Piłkarskiej Champions: Zapraszamy młode talenty na darmowe zajęcia

Edycja: 2023-11-27 14:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 892)

Akademia Piłkarska Champions Busko-Zdrój serdecznie zaprasza młode talenty piłkarskie na Tydzień Otwarty, który odbędzie się w dniach 4-8 grudnia. Wydarzenie skierowane jest do zawodników urodzonych w latach 2011-2019. więcej»

W sobotni wieczór BSF Busko-Zdrój podejmowało u siebie drużynę Futsal Club Tarnów. Buscy kibice mieli okazję zobaczyć swój zespół w dobrej formie, co zaowocowało pewnym zwycięstwem i aż 9 strzelonymi bramkami!

Pewne zwycięstwo BSF Busko-Zdrój nad Futsal Club Tarnów - zapis transmisji LIVE

Edycja: 2023-11-26 11:35 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2764)

W sobotni wieczór BSF Busko-Zdrój podejmowało u siebie drużynę Futsal Club Tarnów. Buscy kibice mieli okazję zobaczyć swój zespół w dobrej formie, co zaowocowało pewnym zwycięstwem i aż 9 strzelonymi bramkami! więcej»

Kolejne sukcesy odnoszą nasi utalentowani reprezentanci klubu RING Busko-Zdrój - Angelika Brutkowska i Bartłomiej Bernat, którzy znaleźli się w strefie medalowej tej prestiżowej imprezy.

Miłe wieści docierają do nas z Pucharu Mistrzostw Polski U17 w boksie!

Edycja: 2023-11-25 09:17 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1090)

Kolejne sukcesy odnoszą nasi utalentowani reprezentanci klubu RING Busko-Zdrój - Angelika Brutkowska i Bartłomiej Bernat, którzy znaleźli się w strefie medalowej tej prestiżowej imprezy. więcej»

Nadchodzi wyczekiwany moment! Święty Mikołaj i jego wierny towarzysz, renifer Rudolf, przybędą do Buska-Zdroju w niedzielę, 10 grudnia, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu na Pływalni Miejskiej.

Święty Mikołaj na Pływalni Miejskiej: Mikołajkowe Pływanie dla Dzieci

Edycja: 2023-11-23 11:49 - Komentarze: (0)  (odsłon: 977)

Nadchodzi wyczekiwany moment! Święty Mikołaj i jego wierny towarzysz, renifer Rudolf, przybędą do Buska-Zdroju w niedzielę, 10 grudnia, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu na Pływalni Miejskiej. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

W dniu 20 listopada na Hali Sportowej w Busku-Zdroju odbył się turniej piłki siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Po intensywnych pojedynkach, to drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce.

I LO im. T. Kościuszki bezkonkurencyjne w Turnieju Siatkówki na PMOS

Edycja: 2023-11-22 10:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1122)

W dniu 20 listopada na Hali Sportowej w Busku-Zdroju odbył się turniej piłki siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Po intensywnych pojedynkach, to drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce. więcej»

W niedzielę, 19 listopada, hala KOS w Kazimierzy Wielkiej stała się areną zaciętego pojedynku futsalowego pomiędzy drużynami KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka a BSF Busko-Zdrój, rywalizującymi w ramach 2. ligi futsalu. Mecz zakończył się zwycięstwem KKF Caffaro 3:1.

KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka triumfuje nad BSF Busko-Zdrój 3:1- zapis Transmisji Live!

Edycja: 2023-11-20 09:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2102)

W niedzielę, 19 listopada, hala KOS w Kazimierzy Wielkiej stała się areną zaciętego pojedynku futsalowego pomiędzy drużynami KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka a BSF Busko-Zdrój, rywalizującymi w ramach 2. ligi futsalu. Mecz zakończył się zwycięstwem KKF Caffaro 3:1. więcej»

W sobotę, 18 listopada na własnym boisku drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój podjęła drużynę LKS Orlęta Kielce. Mecz zakończył się zwycięstwem AKS 1947 Busko-Zdrój wynikiem 2:1. Wszystkich, którzy nie mogli być na Stadionie zapraszamy do obejrzenia zapisu Transmisji LIVE z meczu.

Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs LKS Orlęta Kielce - zapis Transmisji LIVE

Edycja: 2023-11-18 14:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1875)

W sobotę, 18 listopada na własnym boisku drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój podjęła drużynę LKS Orlęta Kielce. Mecz zakończył się zwycięstwem AKS 1947 Busko-Zdrój wynikiem 2:1. Wszystkich, którzy nie mogli być na Stadionie zapraszamy do obejrzenia zapisu Transmisji LIVE z meczu. więcej»

W najbliższą niedzielę, 19 listopada o godz. 18:20 zapraszamy wszystkich sympatyków futsalu na Halę sportową w Busku-Zdroju. Drużyna Futsal Team rozegra ostatni mecz kontrolny, będzie to test generalny przed zbliżającym się Pucharem Polski oraz rozgrywkami Polskiej 3 Ligi Futsalu.

Futsal Team Busko-Zdrój gotowy do wyzwań: Sparing z Forest Żabiec

Edycja: 2023-11-15 11:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1394)

W najbliższą niedzielę, 19 listopada o godz. 18:20 zapraszamy wszystkich sympatyków futsalu na Halę sportową w Busku-Zdroju. Drużyna Futsal Team rozegra ostatni mecz kontrolny, będzie to test generalny przed zbliżającym się Pucharem Polski oraz rozgrywkami Polskiej 3 Ligi Futsalu. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Dopiero zaczynasz przygodę ze sportem? A może był on ważną częścią Twojej codzienności? Bez względu na to, początki potrafią być trudne. Kieruj się więc kilkoma zasadami. W ten sposób każdy kolejny trening będzie przychodził łatwiej. Od czego zacząć?

Poprawa kondycji - kilka porad na start

Edycja: 2023-11-15 09:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 854)

Dopiero zaczynasz przygodę ze sportem? A może był on ważną częścią Twojej codzienności? Bez względu na to, początki potrafią być trudne. Kieruj się więc kilkoma zasadami. W ten sposób każdy kolejny trening będzie przychodził łatwiej. Od czego zacząć? więcej»

W najbliższą sobotę, 11 grudnia, hala PMOS w Busku-Zdroju stanie się areną emocji, w której rozpocznie się już szósta Gala Boksu im. Józefa Grudnia. Miłośnicy boksu będą mieli okazję śledzić 18. kolejkę Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, gdzie na ringu zmierzą się zawodnicy reprezentujący Świętokrzyskie i Łódzkie.

Gala Boksu im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-11-11 15:00 - Komentarze: (1)  (odsłon: 6390)

W najbliższą sobotę, 11 grudnia, hala PMOS w Busku-Zdroju stanie się areną emocji, w której rozpocznie się już szósta Gala Boksu im. Józefa Grudnia. Miłośnicy boksu będą mieli okazję śledzić 18. kolejkę Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, gdzie na ringu zmierzą się zawodnicy reprezentujący Świętokrzyskie i Łódzkie. więcej»

W dniu 7 listopada br. Kieleckie Centrum Bilardowe gościło 5. kolejkę XVII edycji Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej. Ponad 60 utalentowanych zawodniczek i zawodników z Województwa Świętokrzyskiego wzięło udział w rywalizacji, a wśród nich niezawodni reprezentanci Ponidzia z klubu UKS Miłek Wiślica.

Sukcesy Zawodników UKS 'Miłek Wiślica' w Wojewódzkiej Lidze Młodzieżowej

Edycja: 2023-11-11 14:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1324)

W dniu 7 listopada br. Kieleckie Centrum Bilardowe gościło 5. kolejkę XVII edycji Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej. Ponad 60 utalentowanych zawodniczek i zawodników z Województwa Świętokrzyskiego wzięło udział w rywalizacji, a wśród nich niezawodni reprezentanci Ponidzia z klubu UKS "Miłek Wiślica". więcej»

Busko-Zdrój szykuje się na wyjątkowe wydarzenie sportowe, które zakończy stary rok w najlepszym stylu. Już po raz siódmy odbędzie się Szczęśliwy Buski Bieg Sylwestrowy, a organizatorzy obiecują niezapomniane sportowe chwile na świeżym powietrzu.

7 Buski Bieg Sylwestrowy: Gotowi na sportową zabawę?

Edycja: 2023-11-09 15:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2262)

Busko-Zdrój szykuje się na wyjątkowe wydarzenie sportowe, które zakończy stary rok w najlepszym stylu. Już po raz siódmy odbędzie się Szczęśliwy Buski Bieg Sylwestrowy, a organizatorzy obiecują niezapomniane sportowe chwile na świeżym powietrzu. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

W emocjonującym spotkaniu pomiędzy drużynami AKS 1947 Busko-Zdrój a Klimontowianką PBI Klimontów, gracze AKS zdołali odnieść zwycięstwo, zdobywając dwie bramki i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

AKS 1947 Busko-Zdrój triumfuje nad Klimontowianką PBI Klimontów z wynikiem 2:0

Edycja: 2023-11-05 18:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3707)

W emocjonującym spotkaniu pomiędzy drużynami AKS 1947 Busko-Zdrój a Klimontowianką PBI Klimontów, gracze AKS zdołali odnieść zwycięstwo, zdobywając dwie bramki i zapewniając sobie cenne trzy punkty. więcej»

Serdecznie zachęcamy do udziału w XI Biegu na Grochowiska, który odbędzie się 4 listopada i po raz kolejny będzie nosił imię Andrzeja Dziubińskiego.

pinczow24.pl: XI Bieg na Grochowiska imienia Andrzeja Dziubińskiego

Edycja: 2023-11-03 09:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10743)

Serdecznie zachęcamy do udziału w XI Biegu na Grochowiska, który odbędzie się 4 listopada i po raz kolejny będzie nosił imię Andrzeja Dziubińskiego. więcej»

W ostatnim spotkaniu SSF Wisła Opatowiec zmierzyła się z drużyną AZS UEK Futsal. Mecz zakończył się wynikiem 1:11 na korzyść gości, a gospodarze podsumowali to spotkanie jako trudną lekcję w pierwszej Polskiej Lidze Futsalu. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji live z meczu.

Porażka SSF Wisła Opatowiec z AZS UEK Futsal: Trudna lekcja w 1 Lidze Futsalu (video)

Edycja: 2023-10-31 13:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10072)

W ostatnim spotkaniu SSF Wisła Opatowiec zmierzyła się z drużyną AZS UEK Futsal. Mecz zakończył się wynikiem 1:11 na korzyść gości, a gospodarze podsumowali to spotkanie jako trudną lekcję w pierwszej Polskiej Lidze Futsalu. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji live z meczu. więcej»

Buska Sekcja Karate Kyokushin z radością podsumowała udział swoich zawodników w pierwszym turnieju tego sezonu, IKO Nakamura Polish Open. Wszyscy reprezentanci miasta wykazali się determinacją i umiejętnościami, co zaowocowało świetnymi wynikami.

Sukces Buskiej Sekcji Karate Kyokushin na IKO Nakamura Polish Open

Edycja: 2023-10-30 09:52 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2898)

Buska Sekcja Karate Kyokushin z radością podsumowała udział swoich zawodników w pierwszym turnieju tego sezonu, IKO Nakamura Polish Open. Wszyscy reprezentanci miasta wykazali się determinacją i umiejętnościami, co zaowocowało świetnymi wynikami. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Zawodnicy Klubu Ring Busko-Zdrój to prawdziwi wojownicy boksu, którzy utrzymują wysoką formę startową dzięki intensywnym treningom i wyjazdom na sparingi. W ciągu ostatnich miesięcy odbyli serię pojedynków na Międzywojewódzkiej Lidze Juniorów, a obecnie, przy wsparciu swoich trenerów, przygotowują się do trzech kluczowych wydarzeń bokserskich tego roku.

Klub 'Ring' Busko-Zdrój w doskonałej formie - Wyjazdy na sparingi i przygotowania do Mistrzostw

Edycja: 2023-10-24 12:19 - Komentarze: (9)  (odsłon: 3040)

Zawodnicy Klubu "Ring" Busko-Zdrój to prawdziwi wojownicy boksu, którzy utrzymują wysoką formę startową dzięki intensywnym treningom i wyjazdom na sparingi. W ciągu ostatnich miesięcy odbyli serię pojedynków na Międzywojewódzkiej Lidze Juniorów, a obecnie, przy wsparciu swoich trenerów, przygotowują się do trzech kluczowych wydarzeń bokserskich tego roku. więcej»

Przerwa na reprezentację dobiegła końca, więc wracamy na ligowe boiska. W najbliższy Weekend emocji nie zabraknie w Ekstraklasie, gdzie aktualny lider, czyli Śląsk Wrocław zmierzy się z wiceliderem z Warszawy. W meczu przyjaźni dojdzie również do rywalizacji, w której Lech zmierzy się z ŁKS-em.

Co wydarzy się w następnej kolejce Ekstraklasy?

Edycja: 2023-10-24 08:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1985)

Przerwa na reprezentację dobiegła końca, więc wracamy na ligowe boiska. W najbliższy Weekend emocji nie zabraknie w Ekstraklasie, gdzie aktualny lider, czyli Śląsk Wrocław zmierzy się z wiceliderem z Warszawy. W meczu przyjaźni dojdzie również do rywalizacji, w której Lech zmierzy się z ŁKS-em. więcej»

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza miłośników sportu i aktywnego trybu życia na siódmą edycję Buskiego Maratonu Pływackiego.

Ruszają zapisy na VII edycję Buskiego Maratonu Pływackiego

Edycja: 2023-10-20 10:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 11134)

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza miłośników sportu i aktywnego trybu życia na siódmą edycję Buskiego Maratonu Pływackiego. więcej»

Już w najbliższą niedzielę, 22 października o godz. 14:00 w ramach 13 kolejki RS ACTIVE IV Ligi AKS 1947 Busko-Zdrój podejmie na swoim boisku drużynę STAL Kunów.

Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs STAL Kunów

Edycja: 2023-10-20 09:48 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2155)

Już w najbliższą niedzielę, 22 października o godz. 14:00 w ramach 13 kolejki RS ACTIVE IV Ligi AKS 1947 Busko-Zdrój podejmie na swoim boisku drużynę STAL Kunów. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Pływanie na desce SUP to nie tylko coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu, ale także na przyjemną aktywność fizyczną i kontakt z naturą. Jakie akcesoria warto mieć, by sport był bezpieczny i komfortowy? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Jakie akcesoria do desek SUP warto mieć?

Edycja: 2023-10-18 08:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1692)

Pływanie na desce SUP to nie tylko coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu, ale także na przyjemną aktywność fizyczną i kontakt z naturą. Jakie akcesoria warto mieć, by sport był bezpieczny i komfortowy? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. więcej»

W niedzielę, 15 października, Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji gościł uczestników jubileuszowego 15 Turnieju Tenisa Ziemnego Par Deblowych Nauczycieli. Ta sportowa impreza, zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Busko-Zdrój: Jubileuszowy 15. Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych Nauczycieli

Edycja: 2023-10-16 10:46 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2575)

W niedzielę, 15 października, Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji gościł uczestników jubileuszowego 15 Turnieju Tenisa Ziemnego Par Deblowych Nauczycieli. Ta sportowa impreza, zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej. więcej»

Niedziela, 15 października 2023 roku, zapowiada się interesująco dla miłośników futsalu, gdyż na hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbędzie się mecz 1. ligi futsalu grupy południowej. Drużyna SSF Wisła Opatowiec stanie do rywalizacji z obecnie prowadzącym w tabeli zespołem PKO Gwiazda Ruda Śląska.

Dziś na Hali KOS mecz: Wisła Opatowiec vs PKO Gwiazda Ruda Śląska - transmisja LIVE

Edycja: 2023-10-15 10:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7734)

Niedziela, 15 października 2023 roku, zapowiada się interesująco dla miłośników futsalu, gdyż na hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbędzie się mecz 1. ligi futsalu grupy południowej. Drużyna SSF Wisła Opatowiec stanie do rywalizacji z obecnie prowadzącym w tabeli zespołem PKO Gwiazda Ruda Śląska. więcej»

W dniach od 9 do 11 października 2023 roku, Gdańsk stał się areną rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilard. Zespół UKS Miłek Wiślica z Buska-Zdroju wywalczył tam aż pięć medali, prezentując się imponująco w różnych kategoriach wiekowych.

UKS Miłek Wiślica - Mistrzowie Polski w Bilard!

Edycja: 2023-10-13 13:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2820)

W dniach od 9 do 11 października 2023 roku, Gdańsk stał się areną rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilard. Zespół UKS Miłek Wiślica z Buska-Zdroju wywalczył tam aż pięć medali, prezentując się imponująco w różnych kategoriach wiekowych. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

W piątek, 13 października 2023 roku, Busko-Zdrój zamieni się w stolicę młodych talentów piłkarskich. Na stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińkiego odbędzie się jednodniowa impreza sportowa pod nazwą AKS CUP 2023. Turniej zgromadzi młodych adeptów piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: Orlik i Żak. W zawodach weźmie udział 10 drużyn, które rywalizować będą o prestiżowe tytuły mistrza w swoich kategoriach wiekowych.

AKS CUP 2023: Piłkarskie emocje w Busku-Zdroju!

Edycja: 2023-10-12 09:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2250)

W piątek, 13 października 2023 roku, Busko-Zdrój zamieni się w stolicę młodych talentów piłkarskich. Na stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińkiego odbędzie się jednodniowa impreza sportowa pod nazwą AKS CUP 2023. Turniej zgromadzi młodych adeptów piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: Orlik i Żak. W zawodach weźmie udział 10 drużyn, które rywalizować będą o prestiżowe tytuły mistrza w swoich kategoriach wiekowych. więcej»

W niedzielę, 8 października, na boisku AKS 1947 Busko-Zdrój odbył się mecz 11. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Gospodarze, AKS 1947 Busko-Zdrój, podejmowali drużynę SKS Wisła Sandomierz, a to spotkanie dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil.

AKS 1947 Busko-Zdrój rozgromił SKS Wisłę Sandomierz 13:0

Edycja: 2023-10-09 11:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4245)

W niedzielę, 8 października, na boisku AKS 1947 Busko-Zdrój odbył się mecz 11. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. Gospodarze, AKS 1947 Busko-Zdrój, podejmowali drużynę SKS Wisła Sandomierz, a to spotkanie dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. więcej»

W dniu 7 października br. we Włodawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu C w zapasach w stylu wolnym. Impreza zgromadziła prawie 100 zawodników, reprezentujących 17 zespołów klubowych z czterech różnych województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Brązowy Dublet we Włodawie - Hubert Ostrowski i Kuba Grabda z Medalami Międzywojewódzkich Mistrzostw w Zapasach

Edycja: 2023-10-09 11:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5124)

W dniu 7 października br. we Włodawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu C w zapasach w stylu wolnym. Impreza zgromadziła prawie 100 zawodników, reprezentujących 17 zespołów klubowych z czterech różnych województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. więcej»

W najbliższą niedzielę, 8 października o godzinie 12:30, na stadionie miejskim KS Wisła w Nowym Korczynie odbędą się wyjątkowe, charytatywne mecze piłki nożnej. To wydarzenie jest nie tylko okazją do emocjonującej rywalizacji sportowej, ale również doskonałą okazją do wsparcia Olka. Serdecznie zapraszamy!

Charytatywne Mecze Piłki Nożnej w Nowym Korczynie: Gramy dla Olka!

Edycja: 2023-10-05 17:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2354)

W najbliższą niedzielę, 8 października o godzinie 12:30, na stadionie miejskim KS Wisła w Nowym Korczynie odbędą się wyjątkowe, charytatywne mecze piłki nożnej. To wydarzenie jest nie tylko okazją do emocjonującej rywalizacji sportowej, ale również doskonałą okazją do wsparcia Olka. Serdecznie zapraszamy! więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

W niedzielę, 1 października w Łódzkim klubie Frame odbył się 4. Narodowy Turniej dla Juniorów, który zgromadził ponad 80 zawodników i 35 zawodniczek z całej Polski, rywalizujących o kwalifikację na Mistrzostwa Polski Juniorów w roku 2024.

Młodzi Sportowcy z Wiślicy na Narodowym Turnieju dla Juniorów

Edycja: 2023-10-05 10:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2330)

W niedzielę, 1 października w Łódzkim klubie 'Frame' odbył się 4. Narodowy Turniej dla Juniorów, który zgromadził ponad 80 zawodników i 35 zawodniczek z całej Polski, rywalizujących o kwalifikację na Mistrzostwa Polski Juniorów w roku 2024. więcej»

Od połowy września do początku października Zarząd Klubu UKS Miłek Wiślica zorganizował cykl treningów i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy, którzy pasjonują się sportem bilardowym. Celem tych intensywnych przygotowań było wyłonienie dwóch drużyn, które będą reprezentować Klub, Miasto i Gminę Wiślica oraz Powiat Buski na Mistrzostwach Polski UKS-ów w bilardzie.

Uczniowie z Wiślicy gotowi na Mistrzostwa Polski UKS-ów w Bilard

Edycja: 2023-10-03 12:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2314)

Od połowy września do początku października Zarząd Klubu UKS "Miłek Wiślica" zorganizował cykl treningów i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy, którzy pasjonują się sportem bilardowym. Celem tych intensywnych przygotowań było wyłonienie dwóch drużyn, które będą reprezentować Klub, Miasto i Gminę Wiślica oraz Powiat Buski na Mistrzostwach Polski UKS-ów w bilardzie. więcej»

W dniach 29 września do 1 października 2023 roku miało miejsce zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai (BKKFY) w Warszawie. Tym razem zdecydowaną większość uczestników stanowiły zawodniczki, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu tą dyscypliną wśród kobiet.

Zgrupowanie BUSKIEGO KLUBU KUNG-FU YANTAI w Warszawie

Edycja: 2023-10-03 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1837)

W dniach 29 września do 1 października 2023 roku miało miejsce zgrupowanie zawodników Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai (BKKFY) w Warszawie. Tym razem zdecydowaną większość uczestników stanowiły zawodniczki, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu tą dyscypliną wśród kobiet. więcej»

W dniu 27 września na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju odbyła się XVI edycja Gminnych Biegów Przełajowych, których organizatorem był Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój. W zawodach wzięło udział 421 osób z 11 szkół podstawowych oraz 4 szkół ponadpodstawowych, co jest rekordem frekwencji tej imprezy.

XVI Gminne Biegi Przełajowe (foto)

Edycja: 2023-10-02 10:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2078)

W dniu 27 września na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju odbyła się XVI edycja Gminnych Biegów Przełajowych, których organizatorem był Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój. W zawodach wzięło udział 421 osób z 11 szkół podstawowych oraz 4 szkół ponadpodstawowych, co jest rekordem frekwencji tej imprezy. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój zaprasza na XVI edycję Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbędą się 27 września 2023 roku na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju. Podczas zawodów rozegranych zostanie 12 biegów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymają nagrody.

Zapraszamy na XVI Gminne Biegi Przełajowe!

Edycja: 2023-09-27 11:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2927)

Klub Sportowy ATHLETICS Busko-Zdrój zaprasza na XVI edycję Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbędą się 27 września 2023 roku na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju. Podczas zawodów rozegranych zostanie 12 biegów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy oraz najlepsze szkoły w klasyfikacji drużynowej otrzymają nagrody. więcej»

Siatkarze buskiej Jedynki rozpoczęli nowy rok szkolny od zdobycia kolejnego złota w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. Finały rozegrane zostały 21 września w Połańcu na boiskach przy Szkole Podstawowej.

Kolejne Mistrzostwo Województwa dla siatkarzy PSP Nr 1 w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-25 12:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3599)

Siatkarze buskiej Jedynki rozpoczęli nowy rok szkolny od zdobycia kolejnego złota w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. Finały rozegrane zostały 21 września w Połańcu na boiskach przy Szkole Podstawowej. więcej»

W niedzielę, 24 września Busko-Zdrój stało się areną sportowych emocji, mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia ze Stadionu Miejskiego do hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. To był kolejny rok, w którym gmina Busko-Zdrój oddała hołd zdrowemu trybowi życia podczas Buskiego Dnia Sportu.

Buski Dzień Sportu: Niepogoda nie pokonała sportowego ducha

Edycja: 2023-09-25 10:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2667)

W niedzielę, 24 września Busko-Zdrój stało się areną sportowych emocji, mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia ze Stadionu Miejskiego do hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. To był kolejny rok, w którym gmina Busko-Zdrój oddała hołd zdrowemu trybowi życia podczas "Buskiego Dnia Sportu". więcej»

Niedziela, 24 września zapowiada się jako wyjątkowy dzień dla miłośników futsalu, gdyż na Hali w Kazimierzy Wielkiej o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek, na który czekali wszyscy, SSF Wisła Opatowiec zmierzy się z doświadczonym KS Górnikiem Polkowice. To starcie otworzy rywalizację w ramach I Ligi Futsalu, Grupy Południowej, w sezonie 2023/24.

I Liga Futsalu: SSF Wisła Opatowiec vs KS Górnik Polkowice - Transmisja LIVE

Edycja: 2023-09-24 10:13 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5063)

Niedziela, 24 września zapowiada się jako wyjątkowy dzień dla miłośników futsalu, gdyż na Hali w Kazimierzy Wielkiej o godzinie 17:00 rozpocznie się pojedynek, na który czekali wszyscy, SSF Wisła Opatowiec zmierzy się z doświadczonym KS Górnikiem Polkowice. To starcie otworzy rywalizację w ramach I Ligi Futsalu, Grupy Południowej, w sezonie 2023/24. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

O godzinie 19:00, przy sztucznym oświetleniu na Buskim Stadionie odbędzie się emocjonujący mecz w ramach 9. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. AKS 1947 Busko-Zdrój stanie do rywalizacji u siebie przeciwko drużynie Korona Kielce II. Zapraszamy na Transmisję LIVE!

Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój kontra Korona Kielce II - Tranmisja LIVE

Edycja: 2023-09-23 11:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4003)

O godzinie 19:00, przy sztucznym oświetleniu na Buskim Stadionie odbędzie się emocjonujący mecz w ramach 9. kolejki RS ACTIVE IV Ligi. AKS 1947 Busko-Zdrój stanie do rywalizacji u siebie przeciwko drużynie Korona Kielce II. Zapraszamy na Transmisję LIVE! więcej»

W okresie sierpnia i września w sali bilardowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy odbył się cykl turniejów i zajęć przygotowawczych dla zawodniczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego Miłek Wiślica w ramach przygotowań do zawodów bilardowych pod nazwą Puchar Polski Kobiet. W tym turnieju, oprócz kobiet, mogą startować juniorki, które osiągnęły znaczne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych.

Miłek Wiślica: Trzy zawodniczki gotowe do wielkiego wyzwania w Poznaniu

Edycja: 2023-09-22 09:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2187)

W okresie sierpnia i września w sali bilardowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy odbył się cykl turniejów i zajęć przygotowawczych dla zawodniczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Miłek Wiślica" w ramach przygotowań do zawodów bilardowych pod nazwą "Puchar Polski Kobiet". W tym turnieju, oprócz kobiet, mogą startować juniorki, które osiągnęły znaczne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. więcej»

W dniach 14 -18.09.2023 r. już po raz drugi w naszym mieście gościli nauczyciele z długoletnim stażem treningowym oraz praktycznym nauczaniem z Włoch (Neapolu), Maestro Stanislao Falanga oraz maestro Mario Lucci. Głównym organizatorem międzynarodowego seminarium był prezes Buskiego Klubu Yantai Andrzej Cupryjak - Socha.

II Międzynarodowe Warsztaty Tradycyjnego Kung-Fu (Shaobeiquan, Tongbei, Taiji) w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-21 10:34 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2086)

W dniach 14 -18.09.2023 r. już po raz drugi w naszym mieście gościli nauczyciele z długoletnim stażem treningowym oraz praktycznym nauczaniem z Włoch (Neapolu), Maestro Stanislao Falanga oraz maestro Mario Lucci. Głównym organizatorem międzynarodowego seminarium był prezes Buskiego Klubu Yantai Andrzej Cupryjak - Socha. więcej»

24 września to data, którą warto zanotować w kalendarzu, ponieważ Stadion Miejski w Busku-Zdroju przygotowuje się na niezwykłe wydarzenie! To będzie dzień, pełen aktywność i zdrowego stylu życia.

BUSKI DZIEŃ SPORTU - Aktywność i zdrowy tryb życia na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-09-20 09:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2981)

24 września to data, którą warto zanotować w kalendarzu, ponieważ Stadion Miejski w Busku-Zdroju przygotowuje się na niezwykłe wydarzenie! To będzie dzień, pełen aktywność i zdrowego stylu życia. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Zaczynamy jesienne zapisy i nabór uzupełniający dziewczynek i chłopców w wieku 4-12 lat do Football Acadmy Busko-Zdrój.

Football Academy Busko-Zdrój trenujemy z Pasją już 12 lat

Edycja: 2023-09-19 18:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7804)

Zaczynamy jesienne zapisy i nabór uzupełniający dziewczynek i chłopców w wieku 4-12 lat do Football Acadmy Busko-Zdrój. więcej»

Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów może być umotywowana wieloma powodami. W każdym przypadku powinna być jednak oparta na podejściu, które nie będzie szkodliwe dla zdrowia. Od czego warto zacząć? Jakie zmiany będą najbardziej efektywne?

Jak efektywnie zrzucić zbędne kilogramy?

Edycja: 2023-09-19 15:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1718)

Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów może być umotywowana wieloma powodami. W każdym przypadku powinna być jednak oparta na podejściu, które nie będzie szkodliwe dla zdrowia. Od czego warto zacząć? Jakie zmiany będą najbardziej efektywne? więcej»

Zawodnicy BMUKS Ring Busko-Zdrój odbyli bardzo owocne przygotowania do obecnego sezonu. Najpierw odbył się obóz przygotowawczy w Bukowinie Tatrzańskiej, a następnie dwie sesje treningowe dziennie. Zawodnicy zostali również zgrupowani w Ostrowcu Świętokrzyskim, a całe wakacje zwieńczono sparingami z Klubem Iryda Mielec.

Sukcesy Zawodników BMUKS 'Ring' Busko-Zdrój w Sezonie 2023

Edycja: 2023-09-18 10:54 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2146)

Zawodnicy BMUKS 'Ring' Busko-Zdrój odbyli bardzo owocne przygotowania do obecnego sezonu. Najpierw odbył się obóz przygotowawczy w Bukowinie Tatrzańskiej, a następnie dwie sesje treningowe dziennie. Zawodnicy zostali również zgrupowani w Ostrowcu Świętokrzyskim, a całe wakacje zwieńczono sparingami z Klubem Iryda Mielec. więcej»

Po raz piąty w historii Polski Związek Wędkarski dostąpił zaszczytu organizacji najważniejszej imprezy w wędkarstwie rzutowym - Mistrzostw Świata Mężczyzn i Kobiet (poprzednio w 1960 i 2008 r. w Krakowie oraz w 2014 i 2017 r. w Szamotułach). Mistrzostwa odbyły się w Bychawie koło Lublina, a ich bezpośrednim organizatorem był Okręg Lubelski PZW.

Mistrzostwa świata w wędkarstwie rzutowym

Edycja: 2023-09-15 17:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2648)

Po raz piąty w historii Polski Związek Wędkarski dostąpił zaszczytu organizacji najważniejszej imprezy w wędkarstwie rzutowym - Mistrzostw Świata Mężczyzn i Kobiet (poprzednio w 1960 i 2008 r. w Krakowie oraz w 2014 i 2017 r. w Szamotułach). Mistrzostwa odbyły się w Bychawie koło Lublina, a ich bezpośrednim organizatorem był Okręg Lubelski PZW. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Niedzielny mecz, który odbył się 10 września w ramach 7. kolejki RS ACTIVE IV Ligi, zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść AKS 1947 Busko-Zdrój. Bramkę zdobył Kamil Uciński, dzięki czemu wygraliśmy z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna.

Sportowe emocje na boisku! AKS 1947 Busko-Zdrój wygrał z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna

Edycja: 2023-09-11 11:31 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4141)

Niedzielny mecz, który odbył się 10 września w ramach 7. kolejki RS ACTIVE IV Ligi, zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść AKS 1947 Busko-Zdrój. Bramkę zdobył Kamil Uciński, dzięki czemu wygraliśmy z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna. więcej»

W sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, w Jabłonce na Orawie, odbyła się druga edycja międzynarodowego turnieju w siłowaniu na rękę - Golden Bear International Armwrestling CUP. To wydarzenie przyciągnęło czołówkę polskich armwrestlerów oraz utalentowanych zawodników zza granicy, w tym z Ukrainy, Słowacji, Litwy i Bułgarii.

Złoto dla Busczanina Przemysława Ciby na Golden Bear International Armwrestling CUP

Edycja: 2023-09-06 11:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2956)

W sobotę, 26 sierpnia 2023 roku, w Jabłonce na Orawie, odbyła się druga edycja międzynarodowego turnieju w siłowaniu na rękę - Golden Bear International Armwrestling CUP. To wydarzenie przyciągnęło czołówkę polskich armwrestlerów oraz utalentowanych zawodników zza granicy, w tym z Ukrainy, Słowacji, Litwy i Bułgarii. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-03-02 01:38:56

Towarzyska dziewuszka

Dodano: 2024-03-02 01:38:14

Towarzyska dziewuszka

Dodano: 2024-03-01 23:25:28

Sprzedam działkę

Dodano: 2024-03-01 20:18:05

Ziemniaki paszowe

Dodano: 2024-03-01 20:01:57

transport osobowy.

Dodano: 2024-03-01 18:54:25

Wynajmę budynek z parkingiem.

Dodano: 2024-03-01 18:02:09

Sprzedam kultywator

Dodano: 2024-03-01 17:41:46

Mieszkanie 27,8 m2 na parterze - Busko-Zdrój ul. ...

Dodano: 2024-03-01 16:43:02

ORZECHY Włoskie w skorupie

Dodano: 2024-03-01 13:29:28

Działka rolno- budowlana Mikułowice

Dodano: 2024-03-01 12:16:15

Pizzer / Pizzerman / Pizzaiolo

Dodano: 2024-03-01 11:02:38

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-03-01 10:44:41

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

Dodano: 2024-03-01 10:44:16

Sprzedam meble

Dodano: 2024-03-01 10:44:03

Naprawa komputerów, laptopów