Wiadomości z regionu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość indywidualnych korepetycji w procesie nauki. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na platformy edukacyjne, które umożliwiają nauczycielom udzielanie korepetycji w sposób wygodny i efektywny.

5 platform edukacyjnych do udzielania korepetycji w Polsce

Edycja: 2024-02-21 11:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 417)

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość indywidualnych korepetycji w procesie nauki. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na platformy edukacyjne, które umożliwiają nauczycielom udzielanie korepetycji w sposób wygodny i efektywny. więcej»

W pierwszym tygodniu ferii, 15 lutego 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju odbyła się niecodzienna uroczystość mająca na celu uczczenie ogromnego sukcesu placówki, jakim było zdobycie pierwszego miejsca w ogólnopolskim plebiscycie Podstawowa Szkoła Roku 2024.

Uroczystość w PSP nr 2 w Busku-Zdroju z okazji przyznania placówce Złotego Odznaczenia Jakości

Edycja: 2024-02-19 09:34 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3604)

W pierwszym tygodniu ferii, 15 lutego 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju odbyła się niecodzienna uroczystość mająca na celu uczczenie ogromnego sukcesu placówki, jakim było zdobycie pierwszego miejsca w ogólnopolskim plebiscycie 'Podstawowa Szkoła Roku 2024'. więcej»

W magicznej atmosferze Szanieckiego Dworu w sobotę, 10 lutego rozpoczęła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju. Młodzież z klas maturalnych zainaugurowała to wyjątkowe wydarzenie tradycyjnym polonezem. Zapraszamy na czwartą część fotorelacji. Obserwujcie nasz portal bo wkrótce zamieścimy kolejne materiały video.

Bal Studniówkowy Uczniów ZST-I w Busku-Zdroju (nowe foto, nowe video)

Edycja: 2024-02-16 15:10 - Komentarze: (3)  (odsłon: 7014)

W magicznej atmosferze Szanieckiego Dworu w sobotę, 10 lutego rozpoczęła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju. Młodzież z klas maturalnych zainaugurowała to wyjątkowe wydarzenie tradycyjnym polonezem. Zapraszamy na czwartą część fotorelacji. Obserwujcie nasz portal bo wkrótce zamieścimy kolejne materiały video. więcej»

Zgodnie z Harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 określonym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty od 13 maja 2024 r. do 19 czerwca 2024 r. absolwenci szkół podstawowych mogą ubiegać się o przyjęcie do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w powiecie buskim

Edycja: 2024-02-14 09:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 856)

Zgodnie z Harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 określonym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty od 13 maja 2024 r. do 19 czerwca 2024 r. absolwenci szkół podstawowych mogą ubiegać się o przyjęcie do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Starosta Buski informuje, że w Powiecie Buskim rekrutacja do szkół specjalnych prowadzona jest w systemie tradycyjnym. Uczeń ubiegający się o przyjęcie do szkoły specjalnej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym musi posiadać orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Rekrutacja uczniów do szkół specjalnych w Powiecie Buskim na rok szkolny 2024/2025

Edycja: 2024-02-14 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 823)

Starosta Buski informuje, że w Powiecie Buskim rekrutacja do szkół specjalnych prowadzona jest w systemie tradycyjnym. Uczeń ubiegający się o przyjęcie do szkoły specjalnej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym musi posiadać orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. więcej»

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w trwających 5 dni warsztatach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat podczas nadchodzących ferii zimowych.

Zimowe Warsztaty dla dzieci z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-02-11 09:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 705)

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w trwających 5 dni warsztatach dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat podczas nadchodzących ferii zimowych. więcej»

W sobotę, 27 stycznia 2024r. odbył się bal studniówkowy maturzystów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie dodaliśmy nowe zdjęcia. Wkrótce zamieścimy kolejny materiał video. Subskrybuj nasz kanał, aby nie przegapić kolejnych filmów!

Studniówka 2024 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju (nowe foto/video)

Edycja: 2024-02-09 14:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12074)

W sobotę, 27 stycznia 2024r. odbył się bal studniówkowy maturzystów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie dodaliśmy nowe zdjęcia. Wkrótce zamieścimy kolejny materiał video. Subskrybuj nasz kanał, aby nie przegapić kolejnych filmów! więcej»

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju królowała łacina dzięki inicjatywie klasy 1A o profilu humanistycznym. Uczniowie zorganizowali projekt z języka łacińskiego pod tytułem Linguae mundi, mundus linguarum.

Inspirujące spotkanie z językiem łacińskim w ILO w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-02-09 10:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1706)

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju królowała łacina dzięki inicjatywie klasy 1A o profilu humanistycznym. Uczniowie zorganizowali projekt z języka łacińskiego pod tytułem 'Linguae mundi, mundus linguarum'. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

W sobotę rozpoczną się ferie zimowe dla uczniów szkół w województwach świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim i w wielkopolskim. Potrwają do 25 lutego.

Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2023/2024

Edycja: 2024-02-09 08:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10772)

W sobotę rozpoczną się ferie zimowe dla uczniów szkół w województwach świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim i w wielkopolskim. Potrwają do 25 lutego. więcej»

W sobotę, 3 lutego, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Busku-Zdroju przygotowały nie tylko wyjątkowy prezent dla swoich dziadków, ale również zapewniły niesamowite przeżycie dla wszystkich uczestników.

Wzruszające przedstawienie przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka (foto)

Edycja: 2024-02-05 15:38 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1810)

W sobotę, 3 lutego, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Busku-Zdroju przygotowały nie tylko wyjątkowy prezent dla swoich dziadków, ale również zapewniły niesamowite przeżycie dla wszystkich uczestników. więcej»

W czasie zbliżających się ferii zimowych, Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju przygotował ciekawy program zajęć dla dzieci. Ferie z Tężnią Busko to cykl atrakcji skierowanych do najmłodszych, zapewniający edukację, zabawę i kreatywne spędzanie czasu.

Ferie z Tężnią Busko: Kreatywne warsztaty dla dzieci!

Edycja: 2024-02-02 13:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1082)

W czasie zbliżających się ferii zimowych, Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju przygotował ciekawy program zajęć dla dzieci. "Ferie z Tężnią Busko" to cykl atrakcji skierowanych do najmłodszych, zapewniający edukację, zabawę i kreatywne spędzanie czasu. więcej»

W sobotę, 20 stycznia, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju przeżyli wyjątkowy wieczór, uczestnicząc w swoim Balu Studniówkowym. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części materiału video.

Bal Studniówkowy 2024 w ZSTiO w Busku-Zdroju (foto/nowe video)

Edycja: 2024-02-02 10:30 - Komentarze: (1)  (odsłon: 10558)

W sobotę, 20 stycznia, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju przeżyli wyjątkowy wieczór, uczestnicząc w swoim Balu Studniówkowym. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części materiału video. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju, we współpracy ze Świętokrzyską Grupą Mediową, Politechniką Świętokrzyską oraz Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty, organizuje w marcu szereg wydarzeń promujących edukację wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Marzec miesiącem edukacji: Dni otwarte Szkół Ponadpodstawowych i Świętokrzyskie Targi Edukacyjne

Edycja: 2024-01-31 12:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1073)

Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju, we współpracy ze Świętokrzyską Grupą Mediową, Politechniką Świętokrzyską oraz Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty, organizuje w marcu szereg wydarzeń promujących edukację wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. więcej»

W dniu 23 stycznia 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-30 09:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1291)

W dniu 23 stycznia 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju odbyła się uroczysta akademia z okazji "Dnia Babci i Dziadka". więcej»

Zbliżają się ferie zimowe, a biblioteki na terenie gminy Busko-Zdrój zapraszają najmłodszych mieszkańców na tygodniowy festiwal kreatywności, wiedzy i zabawy! Od teatrzyków po warsztaty, od głośnego czytania po mobilne planetarium - czeka na Was bogaty program, który z pewnością umili czas ferii.

Ferie z Biblioteką na terenie gminy Busko-Zdrój

Edycja: 2024-01-29 13:19 - Komentarze: (0)  (odsłon: 872)

Zbliżają się ferie zimowe, a biblioteki na terenie gminy Busko-Zdrój zapraszają najmłodszych mieszkańców na tygodniowy festiwal kreatywności, wiedzy i zabawy! Od teatrzyków po warsztaty, od głośnego czytania po mobilne planetarium - czeka na Was bogaty program, który z pewnością umili czas ferii. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia w ramach Ferii z BSCK. Zajęcia plastyczne, warsztaty, i seanse filmowe - to wszystko w trakcie ferii zimowych w Busku-Zdroju.

Ferie 2024 z Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Edycja: 2024-01-26 12:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1404)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia w ramach Ferii z BSCK. Zajęcia plastyczne, warsztaty, i seanse filmowe - to wszystko w trakcie ferii zimowych w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

W uroczystej atmosferze Willi Polonia, miejscowej Galerii Sztuki, Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Michał Maroński, ogłosił zwycięzców oraz osobiście wręczył nagrody laureatom Eliminacji Gminnych do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

Młodzi artyści nagrodzeni w Strażackim Konkursie Plastycznym

Edycja: 2024-01-26 10:58 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1584)

W uroczystej atmosferze Willi Polonia, miejscowej Galerii Sztuki, Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Michał Maroński, ogłosił zwycięzców oraz osobiście wręczył nagrody laureatom Eliminacji Gminnych do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. więcej»

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju miał przyjemność gościć wyjątkowego gościa, Grzegorza Dudę - kierowcę wyścigowego i prezentera telewizyjnego z TVN Turbo, pasjonata motoryzacji.

Inspirujące spotkanie z Grzegorzem Dudą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-25 14:10 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1082)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju miał przyjemność gościć wyjątkowego gościa, Grzegorza Dudę - kierowcę wyścigowego i prezentera telewizyjnego z TVN Turbo, pasjonata motoryzacji. więcej»

W sobotę, 13 stycznia, Pałac w Konarach zamienił się w wyjątkowe miejsce, gdzie uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju świętowali swoją Studniówkę. Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację i nowy materiał video z zabawy studniówkowej.

Wspaniała Studniówka I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju (foto/ nowe video)

Edycja: 2024-01-22 17:50 - Komentarze: (10)  (odsłon: 20109)

W sobotę, 13 stycznia, Pałac w Konarach zamienił się w wyjątkowe miejsce, gdzie uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju świętowali swoją Studniówkę. Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację i nowy materiał video z zabawy studniówkowej. więcej»

W atmosferze ciepła i radości, dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju wzruszyły serca parafian prezentacją Bożonarodzeniowych Jasełek w ramach obchodów Święta Babci i Dziadka. Wydarzenie to odbyło się w Kościele p.w. Bożego Ciała.

Świąteczne przedstawienie z okazji Święta Babci i Dziadka

Edycja: 2024-01-22 16:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1415)

W atmosferze ciepła i radości, dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju wzruszyły serca parafian prezentacją "Bożonarodzeniowych Jasełek" w ramach obchodów Święta Babci i Dziadka. Wydarzenie to odbyło się w Kościele p.w. Bożego Ciała. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Od poniedziałku 12 lutego do 1 marca br. rozpoczyna się rekrutacja do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach lub do pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Busko-Zdrój na rok szkolny 2024/2025.

W lutym ruszy rekrutacja do szkół i przedszkoli

Edycja: 2024-01-22 16:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 889)

Od poniedziałku 12 lutego do 1 marca br. rozpoczyna się rekrutacja do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach lub do pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Busko-Zdrój na rok szkolny 2024/2025. więcej»

Plebiscyt Podstawowa Szkoła Roku 2024 zakończony został ogromnym sukcesem, przynosząc uznanie dla wybitnych placówek edukacyjnych w Polsce. Najwyższe wyróżnienie w kraju zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busko-Zdroju, zgarniając imponującą liczbę 11 880 głosów.

Sukces Szkoły Podstawowej nr 2 w Busko-Zdroju w Plebiscycie 'Podstawowa Szkoła Roku 2024'

Edycja: 2024-01-22 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 994)

Plebiscyt "Podstawowa Szkoła Roku 2024" zakończony został ogromnym sukcesem, przynosząc uznanie dla wybitnych placówek edukacyjnych w Polsce. Najwyższe wyróżnienie w kraju zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busko-Zdroju, zgarniając imponującą liczbę 11 880 głosów. więcej»

W związku z nadchodzącym Dniem Babci i Dziadka, Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie serdecznie zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie na ich oficjalnej stronie na Facebooku! To doskonała okazja, aby podzielić się swoją wyjątkową twórczością i zaskoczyć swoich najbliższych niezwykłym prezentem.

Kreatywny prezent na Dzień Babci i Dziadka - Konkurs Facebookowy z ECB

Edycja: 2024-01-18 12:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 996)

W związku z nadchodzącym Dniem Babci i Dziadka, Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie serdecznie zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie na ich oficjalnej stronie na Facebooku! To doskonała okazja, aby podzielić się swoją wyjątkową twórczością i zaskoczyć swoich najbliższych niezwykłym prezentem. więcej»

W piątek, 12 stycznia 2024 r., internat Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju gościł uczniów biorących udział w XXXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką - etap rejonowy. Wydarzenie stanowiło nie tylko pole rywalizacji, lecz także doskonałą okazję do sprawdzenia wiedzy z zakresu zdrowia oraz budowania świadomości prozdrowotnej.

XXXI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK (foto/video)

Edycja: 2024-01-13 13:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4727)

W piątek, 12 stycznia 2024 r., internat Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju gościł uczniów biorących udział w XXXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką - etap rejonowy. Wydarzenie stanowiło nie tylko pole rywalizacji, lecz także doskonałą okazję do sprawdzenia wiedzy z zakresu zdrowia oraz budowania świadomości prozdrowotnej. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Styczeń to miesiąc, który kojarzy się z jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodzieży - Studniówką. Już niebawem, bo w sobotę,13 stycznia uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju zatańczą podczas swojego balu w Pałacu w Konarach. Zanim jednak zamieścimy relację z tegorocznej studniówki, zapraszamy na chwile wspomnień do lat poprzednich.

Wkrótce Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-12 10:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1950)

Styczeń to miesiąc, który kojarzy się z jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodzieży - Studniówką. Już niebawem, bo w sobotę,13 stycznia uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju zatańczą podczas swojego balu w Pałacu w Konarach. Zanim jednak zamieścimy relację z tegorocznej studniówki, zapraszamy na chwile wspomnień do lat poprzednich. więcej»

Ogólnopolski Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2024 po raz 26. dostarcza danych dotyczących osiągnięć szkół średnich. W tegorocznym rankingu I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busko-Zdroju zajęło 9. miejsce w województwie świętokrzyskim. Jak wypadły inne szkoły?

Wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 'Perspektywy 2024'

Edycja: 2024-01-11 11:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1736)

Ogólnopolski Ranking Liceów i Techników "Perspektywy 2024" po raz 26. dostarcza danych dotyczących osiągnięć szkół średnich. W tegorocznym rankingu I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busko-Zdroju zajęło 9. miejsce w województwie świętokrzyskim. Jak wypadły inne szkoły? więcej»

Centrum Terapeutyczne LOGO SENSUM Marzena Jasiukowicz zaprasza w niedzielę, 14 stycznia 2024 roku dzieci wraz z opiekunami na BEZPŁATNE konsultacje: logopedyczne, pedagogiczne, integracji sensorycznej oraz przewodnictwa słuchowego - NEUROFLOW.

VIII edycja bezpłatnych konsultacji w Centrum Terapeutycznym LOGO SENSUM

Edycja: 2024-01-10 14:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12858)

Centrum Terapeutyczne LOGO SENSUM Marzena Jasiukowicz zaprasza w niedzielę, 14 stycznia 2024 roku dzieci wraz z opiekunami na BEZPŁATNE konsultacje: logopedyczne, pedagogiczne, integracji sensorycznej oraz przewodnictwa słuchowego - NEUROFLOW. więcej»

21 grudnia 2023 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert kolęd, przygotowany przez dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego Słoneczko w Busku-Zdroju. Wydarzenie przyciągnęło liczną publiczność, w tym rodziców, dziadków i przyjaciół, a jego atmosferę można teraz przeżyć oglądając materiał wideo.

Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Dzieci z Przedszkola 'Słoneczko' (foto/video)

Edycja: 2024-01-05 11:16 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1465)

21 grudnia 2023 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert kolęd, przygotowany przez dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego "Słoneczko" w Busku-Zdroju. Wydarzenie przyciągnęło liczną publiczność, w tym rodziców, dziadków i przyjaciół, a jego atmosferę można teraz przeżyć oglądając materiał wideo. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, by odwiedzić osoby chore, starsze czy samotne i sprawić, by ich serca napełniła chwila radości.

Dzieci z Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju przyniosły świąteczną radość do buskiego Hospicjum

Edycja: 2023-12-23 10:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2176)

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, by odwiedzić osoby chore, starsze czy samotne i sprawić, by ich serca napełniła chwila radości. więcej»

Rodzice i uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju pragną zachęcić wszystkich sympatyków Dwójki do głosowania w trwającym konkursie Szkoła Roku 2024.

UWAGA! TRWA GŁOSOWANIE! PSP NR 2 w Busku-Zdroju w ogólnopolskim plebiscycie 'Szkoła Roku 2024'

Edycja: 2023-12-22 12:01 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1994)

Rodzice i uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju pragną zachęcić wszystkich sympatyków 'Dwójki' do głosowania w trwającym konkursie 'Szkoła Roku 2024'. więcej»

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju podjęli się zadania uczczenia pamięci papieża Jana Pawła II. Poruszające przedstawienie z powodzeniem przeniosło zgromadzonych w świat wyjątkowych chwil z życia Wielkiego Papieża.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka oddali hołd Janowi Pawłowi II

Edycja: 2023-12-21 10:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1550)

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju podjęli się zadania uczczenia pamięci papieża Jana Pawła II. Poruszające przedstawienie z powodzeniem przeniosło zgromadzonych w świat wyjątkowych chwil z życia Wielkiego Papieża. więcej»

We wtorek, 19 grudnia 2023 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne, które zgromadziło uczniów Szkoły Podstawowej, uczniów nauczanych indywidualnie, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli. Wydarzenie to było okazją do kultywowania pięknych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wigilijne spotkanie w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie (foto)

Edycja: 2023-12-20 09:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1484)

We wtorek, 19 grudnia 2023 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne, które zgromadziło uczniów Szkoły Podstawowej, uczniów nauczanych indywidualnie, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli. Wydarzenie to było okazją do kultywowania pięknych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

W czwartek, 14 grudnia odbyła się IX edycja konkursu Ubierzmy Razem Choinkę, zorganizowanego przez Urząd Miasta i Gminy. Inicjatywa, skierowana do szkół i przedszkoli, ma na celu kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych.

Konkurs 'Ubierzmy Razem Choinkę' rozstrzygnięty (foto/nowe video)

Edycja: 2023-12-14 16:44 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3536)

W czwartek, 14 grudnia odbyła się IX edycja konkursu "Ubierzmy Razem Choinkę", zorganizowanego przez Urząd Miasta i Gminy. Inicjatywa, skierowana do szkół i przedszkoli, ma na celu kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych. więcej»

12 grudnia w Sali Konferencyjnej w Busku-Zdroju, Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora oraz jego Z-ca Michał Maroński uhonorowali ośmioro najzdolniejszych uczniów. To oni otrzymali Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój za osiągnięcia w nauce oraz godne reprezentowanie swoich szkół.

Ośmioro uczniów z Buska-Zdroju ze stypendium Burmistrza (foto)

Edycja: 2023-12-13 16:43 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2843)

12 grudnia w Sali Konferencyjnej w Busku-Zdroju, Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora oraz jego Z-ca Michał Maroński uhonorowali ośmioro najzdolniejszych uczniów. To oni otrzymali "Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój" za osiągnięcia w nauce oraz godne reprezentowanie swoich szkół. więcej»

Dnia 11 grudnia br., w ramach niezwykłej akcji o wdzięcznej nazwie I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem, Święty Mikołaj zawitał do Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie, obdarowując uczniów wspaniałymi upominkami.

Święty Mikołaj w Broninie: Magiczny dzień pełen uśmiechów i niespodzianek!

Edycja: 2023-12-12 12:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1752)

Dnia 11 grudnia br., w ramach niezwykłej akcji o wdzięcznej nazwie "I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem", Święty Mikołaj zawitał do Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie, obdarowując uczniów wspaniałymi upominkami. więcej»

Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni, tym cytatem Paula Morphyego genialnego amerykańskiego szachisty z XIX wieku, wiceprezes  WSZS  Kielce pan Dariusz  Kos rozpoczął Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym, który odbył się dniach 2-3 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół w Kostomłotach Drugich.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju wicemistrzem województwa w szachach

Edycja: 2023-12-12 09:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1258)

'Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni', tym cytatem Paula Morphy'ego genialnego amerykańskiego szachisty z XIX wieku, wiceprezes  WSZS  Kielce pan Dariusz  Kos rozpoczął Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym, który odbył się dniach 2-3 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół w Kostomłotach Drugich. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Mieszkamy w pięknej miejscowości o charakterze uzdrowiskowym, gdzie corocznie gościmy licznych kuracjuszy. Busko-Zdrój oferuje wiele atrakcyjnych miejsc oraz posiada ciekawą historię.

Legenda o Stawie Niemieckim na scenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-12-07 09:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1592)

Mieszkamy w pięknej miejscowości o charakterze uzdrowiskowym, gdzie corocznie gościmy licznych kuracjuszy. Busko-Zdrój oferuje wiele atrakcyjnych miejsc oraz posiada ciekawą historię. więcej»

W dniach 6-8 grudnia br. odbędą się próbne pisemne egzaminy maturalne zorganizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Tegoroczne testy stanowią wprowadzenie do nowej formuły egzaminów, znanej jako Formuła 2023, a udział szkół w próbnych maturach jest dobrowolny.

Przygotowania do Matury: Próbne egzaminy w Formule 2023

Edycja: 2023-12-06 08:57 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4816)

W dniach 6-8 grudnia br. odbędą się próbne pisemne egzaminy maturalne zorganizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Tegoroczne testy stanowią wprowadzenie do nowej formuły egzaminów, znanej jako Formuła 2023, a udział szkół w próbnych maturach jest dobrowolny. więcej»

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyli dwudniową wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Podróż zorganizowana w ramach zadania publicznego Dbajmy o własne zdrowie była pełna edukacji, rekreacji i troski o dobre samopoczucie. Inicjatywa została podjęta we współpracy z prezes Stowarzyszenia Razem Dzieciom, panią Bogusławą Majcherczak.

ZSTiO i Stowarzyszenie Razem Dzieciom: Wieliczka i Kraków na mapie zdrowia i edukacji

Edycja: 2023-12-05 10:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1784)

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyli dwudniową wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Podróż zorganizowana w ramach zadania publicznego "Dbajmy o własne zdrowie" była pełna edukacji, rekreacji i troski o dobre samopoczucie. Inicjatywa została podjęta we współpracy z prezes Stowarzyszenia Razem Dzieciom, panią Bogusławą Majcherczak. więcej»

Z dumą ogłaszamy, że Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju został uhonorowany Europejską Nagrodą za Innowacyjność w Nauczaniu (EITA) 2023 przez Komisję Europejską. Ta prestiżowa nagroda jest dowodem uznania dla wyjątkowej pracy nauczycieli i osiągnięć szkoły w dziedzinie edukacji.

Prestiżowa Nagroda za Innowacyjność w Nauczaniu przyznana ZST-I w Busku-Zdroju przez Komisję Europejską

Edycja: 2023-12-05 09:32 - Komentarze: (2)  (odsłon: 3647)

Z dumą ogłaszamy, że Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju został uhonorowany Europejską Nagrodą za Innowacyjność w Nauczaniu (EITA) 2023 przez Komisję Europejską. Ta prestiżowa nagroda jest dowodem uznania dla wyjątkowej pracy nauczycieli i osiągnięć szkoły w dziedzinie edukacji. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

1 grudnia 2023 r. nie tylko przypomina o globalnej walce z HIV/AIDS, lecz także jest dniem, w którym w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu z zakresu profilaktyki HIV/AIDS. To istotne wydarzenie edukacyjne skupiło szkoły powiatu buskiego, propagując wiedzę na temat zdrowia publicznego.

Edukacja na pierwszym miejscu: Powiatowy konkurs z zakresu profilaktyki HIV/AIDS (foto)

Edycja: 2023-12-04 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1795)

1 grudnia 2023 r. nie tylko przypomina o globalnej walce z HIV/AIDS, lecz także jest dniem, w którym w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu z zakresu profilaktyki HIV/AIDS. To istotne wydarzenie edukacyjne skupiło szkoły powiatu buskiego, propagując wiedzę na temat zdrowia publicznego. więcej»

25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. Święto to zostało ustanowione w 2002 roku, w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Pedagogicznej

Edycja: 2023-11-27 14:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1492)

25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. Święto to zostało ustanowione w 2002 roku, w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. więcej»

Każda forma studiów, czy to zdalnych, czy stacjonarnych, czy zaocznych, to możliwość rozwinięcia nowych umiejętności, a także nabycia niezbędnych kompetencji do wykonywania zawodu. Jeśli chcesz, by po studiach nie było trudno o pracę, a kierunek był dobrą inwestycją w przyszłość zawodową, koniecznie wybierz studia na jednym z kierunków przyszłości. Jakie to kierunki i czym się charakteryzują? Dowiedz się z naszego artykułu!

Informatyka, psychologia, zarządzanie - zdecyduj się na studia z przyszłością!

Edycja: 2023-11-27 08:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 818)

Każda forma studiów, czy to zdalnych, czy stacjonarnych, czy zaocznych, to możliwość rozwinięcia nowych umiejętności, a także nabycia niezbędnych kompetencji do wykonywania zawodu. Jeśli chcesz, by po studiach nie było trudno o pracę, a kierunek był dobrą inwestycją w przyszłość zawodową, koniecznie wybierz studia na jednym z kierunków przyszłości. Jakie to kierunki i czym się charakteryzują? Dowiedz się z naszego artykułu! więcej»

W okresie od września do listopada 2023 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju zrealizowała projekt w ramach konkursu grantowego Sport na Start - edycja II, sfinansowanego przez Fundację BGK.

Turniej podsumowujący projekt 'Sportowcy Przyszłości' w PSP nr 2 w Busku-Zdroju

Edycja: 2023-11-24 12:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1413)

W okresie od września do listopada 2023 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju zrealizowała projekt w ramach konkursu grantowego "Sport na Start - edycja II", sfinansowanego przez Fundację BGK. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Jesień i zima to okres pełen trudności związanych z pogodą, co znacznie zwiększa ryzyko na drodze. Bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego, niezależnie od tego, czy jest pieszym, rowerzystą czy kierowcą, staje się priorytetem, zwłaszcza w czasie niekorzystnych warunków pogodowych.

Odblaskowy Pokaz Mody w SOSW Bronina: Uczniowie kreatywnie promują bezpieczeństwo na drodze

Edycja: 2023-11-24 11:52 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1376)

Jesień i zima to okres pełen trudności związanych z pogodą, co znacznie zwiększa ryzyko na drodze. Bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego, niezależnie od tego, czy jest pieszym, rowerzystą czy kierowcą, staje się priorytetem, zwłaszcza w czasie niekorzystnych warunków pogodowych. więcej»

10 listopada w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju odbył się apel upamiętniający 105. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Była to niezwykła lekcja historii i patriotyzmu dla całej szkolnej społeczności oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video.

Młodzi artyści ZST-I upamiętnili Niepodległość Polski (foto/nowe video)

Edycja: 2023-11-16 16:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2226)

10 listopada w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju odbył się apel upamiętniający 105. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Była to niezwykła lekcja historii i patriotyzmu dla całej szkolnej społeczności oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video. więcej»

Tradycyjnie w październiku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Krajobrazu.

Doceń lokalność! Dzień Krajobrazu 2023

Edycja: 2023-11-15 17:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1184)

Tradycyjnie w październiku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Krajobrazu. więcej»

W dniu 10 listopada 2023 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju zorganizował już po raz szesnasty Spotkanie z Pieśnią i Poezją Patriotyczną. To coroczne wydarzenie, które stało się stałym elementem kalendarza społeczności szkolnej, łącząc młodzież w duchu patriotyzmu.

Dźwięki Niepodległości: XVI Spotkanie z Pieśnią i Poezją Patriotyczną (foto/nowe video)

Edycja: 2023-11-14 16:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3825)

W dniu 10 listopada 2023 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju zorganizował już po raz szesnasty "Spotkanie z Pieśnią i Poezją Patriotyczną". To coroczne wydarzenie, które stało się stałym elementem kalendarza społeczności szkolnej, łącząc młodzież w duchu patriotyzmu. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Spośród 380 zgłoszeń od utalentowanych dzieci z przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych z całej Polski, zespół przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Busku-Zdroju znalazł się na liście laureatów konkursu Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Publiczne Przedszkole Nr 2 wśród laureatów Konkursu 'Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości'

Edycja: 2023-11-13 13:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1196)

Spośród 380 zgłoszeń od utalentowanych dzieci z przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych z całej Polski, zespół przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Busku-Zdroju znalazł się na liście laureatów konkursu 'Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości'. więcej»

W duchu patriotyzmu i szacunku do historii Polski, Publiczne Przedszkole Nr 3 w Busku-Zdroju zorganizowało wzruszającą akademię z okazji 105. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość, przygotowana przez dzieci z grupy II i III, przyciągnęła uwagę całej społeczności przedszkolnej, tworząc niezapomniany moment jedności i dumy.

Obchody Dnia Niepodległości w Publicznym Przedszkolu Nr 3 w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2023-11-13 12:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1395)

W duchu patriotyzmu i szacunku do historii Polski, Publiczne Przedszkole Nr 3 w Busku-Zdroju zorganizowało wzruszającą akademię z okazji 105. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość, przygotowana przez dzieci z grupy II i III, przyciągnęła uwagę całej społeczności przedszkolnej, tworząc niezapomniany moment jedności i dumy. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-02-26 14:59:31

Rower młodzieżowy

Dodano: 2024-02-26 13:45:39

ORZECHY Włoskie w skorupie

Dodano: 2024-02-26 13:34:31

Zamienię dom pod Buskiem na mieszkanie w Busku

Dodano: 2024-02-26 12:55:43

Wynajme

Dodano: 2024-02-26 12:43:54

Szukam Konkretnego Faceta

Dodano: 2024-02-26 12:20:12

KOSZE NA SMIECI

Dodano: 2024-02-26 12:03:32

Dom Do Wynajęcia

Dodano: 2024-02-26 10:11:06

Działka Sułkowice

Dodano: 2024-02-26 09:43:46

Poznam Mężczyznę

Dodano: 2024-02-26 09:39:01

Montaż anten satelitarnych i naziemnych naprawa k...

Dodano: 2024-02-26 09:12:16

Wykończenia i remonty

Dodano: 2024-02-26 08:21:37

Sprzedam Kultywator ,kosiarkę sadownicza (rozdrab...

Dodano: 2024-02-26 07:49:19

Pranie kanap, narożników, foteli, krzeseł oraz ...

Dodano: 2024-02-26 07:44:17

Działka gmina Busko zdrój

Dodano: 2024-02-26 07:21:39

słupki metalowe ogrodzeniowe