Wiadomości z regionu

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora, oraz Pełnomocnik Burmistrza, Tomasz Mierzwa w środę, 31 stycznia odebrali nagrodę Główną i tytuł NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2023 ROKU podczas Targów Światło International Trade Show 2024. Wyróżnienie to zostało przyznane za innowacyjne oświetlenie Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju.

Busko-Zdrój: Nagroda dla Najlepiej Oświetlonej Gminy i Miasta 2023

Edycja: 2024-02-01 08:55 - Komentarze: (17)  (odsłon: 1543)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora, oraz Pełnomocnik Burmistrza, Tomasz Mierzwa w środę, 31 stycznia odebrali nagrodę Główną i tytuł "NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2023 ROKU" podczas Targów "Światło International Trade Show 2024". Wyróżnienie to zostało przyznane za innowacyjne oświetlenie Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju. więcej»

Rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej na nowym wzorze wniosku.

Od 1 lutego rusza składanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego

Edycja: 2024-02-01 08:49 - Komentarze: (0)  (odsłon: 612)

Rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej na nowym wzorze wniosku. więcej»

1 lutego br. rozpoczął się nabór wniosków na nowy okres świadczeniowy w ramach programu Rodzina 800+, który będzie obowiązywał od 1 czerwca tego roku. Rodzice i opiekunowie mają możliwość składania wniosków wyłącznie drogą elektroniczną.

Ruszył nabór wniosków na Program Rodzina 800+

Edycja: 2024-02-01 08:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4767)

1 lutego br. rozpoczął się nabór wniosków na nowy okres świadczeniowy w ramach programu Rodzina 800+, który będzie obowiązywał od 1 czerwca tego roku. Rodzice i opiekunowie mają możliwość składania wniosków wyłącznie drogą elektroniczną. więcej»

Miło nam poinformować, że nagranie Poloneza ze Studniówki I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju osiągnęło imponujący wynik - zostało obejrzane ponad 100 tys. razy na platformie YouTube. O polonezie nagranym przez naszą Telewizję Ponidzie piszą ogólnopolskie portale takie jak Onet i Gazeta.pl

Młodzież z Buska-Zdroju zachwyciła Polonezem: 100 tys. obejrzeń na YouTube!

Edycja: 2024-01-31 16:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3535)

Miło nam poinformować, że nagranie Poloneza ze Studniówki I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju osiągnęło imponujący wynik - zostało obejrzane ponad 100 tys. razy na platformie YouTube. O polonezie nagranym przez naszą Telewizję Ponidzie piszą ogólnopolskie portale takie jak Onet i Gazeta.pl więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Od 5 lutego 2024 roku PGE Polska Grupa Energetyczna otwiera Lokalny Punkt Informacyjny dla Magazynu Zielonej Energii Młoty. Mieści się on w Bystrzycy Kłodzkiej w budynku Oddziału Zamiejscowego Starostwa Powiatowego w Kłodzku.

PGE otwiera w Bystrzycy Kłodzkiej Punkt Informacyjny dla Magazynu Zielonej Energii 'Młoty'

Edycja: 2024-01-30 18:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4537)

Od 5 lutego 2024 roku PGE Polska Grupa Energetyczna otwiera Lokalny Punkt Informacyjny dla Magazynu Zielonej Energii "Młoty". Mieści się on w Bystrzycy Kłodzkiej w budynku Oddziału Zamiejscowego Starostwa Powiatowego w Kłodzku. więcej»

W minioną niedzielę, 28 stycznia Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Straż Życia nr 998 zorganizował kolejną akcję oddawania krwi. Udało się zebrać imponującą ilość, ponad 20 litrów życiodajnej krwi. Całe wydarzenie zorganizowano w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie równocześnie trwał 32. Finał WOŚP

Dobroczynność w Kropli Krwi: Sukces Akcji PCK 'Straż Życia' nr 998 (foto)

Edycja: 2024-01-30 13:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 831)

W minioną niedzielę, 28 stycznia Klub Honorowych Dawców Krwi PCK 'Straż Życia' nr 998 zorganizował kolejną akcję oddawania krwi. Udało się zebrać imponującą ilość, ponad 20 litrów życiodajnej krwi. Całe wydarzenie zorganizowano w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie równocześnie trwał 32. Finał WOŚP więcej»

Dostępna na rynku oferta ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych jest szeroka i zróżnicowana. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia pozwoli zabezpieczyć finansowo nasze mienie i zapewni poczucie spokoju. Dokonanie takiego wyboru nie jest jednak prostą sprawą.

Jak dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb? Często nie jest to tak proste

Edycja: 2024-01-29 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1101)

Dostępna na rynku oferta ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych jest szeroka i zróżnicowana. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia pozwoli zabezpieczyć finansowo nasze mienie i zapewni poczucie spokoju. Dokonanie takiego wyboru nie jest jednak prostą sprawą. więcej»

27 stycznia 1945 roku żołnierze Armii Czerwonej otworzyli bramy niemieckiego obozu Auschwitz, kładąc kres jednej z najstraszliwszych zbrodni w historii ludzkości. Skrajnie wyczerpani więźniowie, wśród których było około 7 tysięcy osób, w tym pół tysiąca dzieci, witali ich jako wyzwolicieli.

79 lat temu: Wyzwolenie Auschwitz przez Armię Czerwoną

Edycja: 2024-01-27 09:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2672)

27 stycznia 1945 roku żołnierze Armii Czerwonej otworzyli bramy niemieckiego obozu Auschwitz, kładąc kres jednej z najstraszliwszych zbrodni w historii ludzkości. Skrajnie wyczerpani więźniowie, wśród których było około 7 tysięcy osób, w tym pół tysiąca dzieci, witali ich jako wyzwolicieli. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Oddaj Krew, zyskaj Voucher! Pomóż nam zebrać jak najwięcej krwi dla Kamili Szcześniak-Siedleckiej. Dla każdej osoby, która odda krew 28 stycznia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, czekają vouchery i upominki od hojnych darczyńców. Krew można oddać w godz od 9:00 do 13:00!

Oddaj Krew, zyskaj Voucher! Zaprasza Klub HDK 'Straż Życia' nr 998

Edycja: 2024-01-26 15:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1902)

Oddaj Krew, zyskaj Voucher! Pomóż nam zebrać jak najwięcej krwi dla Kamili Szcześniak-Siedleckiej. Dla każdej osoby, która odda krew 28 stycznia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, czekają vouchery i upominki od hojnych darczyńców. Krew można oddać w godz od 9:00 do 13:00! więcej»

Umocnienie się na pozycji lidera krajowej branży GOZ, patent na konstrukcję dla farm fotowoltaicznych, nagrodzony innowacyjny produkt przeznaczony do likwidacji wyrobisk górniczych oraz prace nad nowymi technologiami recyklingu odpadów z OZE prowadzone przez Centrum Badań i Rozwoju GOZ

PGE: rok pełen innowacyjnych rozwiązań z sektora Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Edycja: 2024-01-26 14:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2365)

Umocnienie się na pozycji lidera krajowej branży GOZ, patent na konstrukcję dla farm fotowoltaicznych, nagrodzony innowacyjny produkt przeznaczony do likwidacji wyrobisk górniczych oraz prace nad nowymi technologiami recyklingu odpadów z OZE prowadzone przez Centrum Badań i Rozwoju GOZ więcej»

W wyniku obywatelskiego projektu zmiany ustawy o rencie socjalnej, dorosłe osoby z całkowitą niezdolnością do pracy z powodu niepełnosprawności otrzymają znacznie większe wsparcie. Rząd podjął decyzję o podniesieniu renty socjalnej z obecnych 1588,44 zł do poziomu pensji minimalnej.

Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami: Renta socjalna podniesiona do poziomu płacy minimalnej

Edycja: 2024-01-26 11:55 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2824)

W wyniku obywatelskiego projektu zmiany ustawy o rencie socjalnej, dorosłe osoby z całkowitą niezdolnością do pracy z powodu niepełnosprawności otrzymają znacznie większe wsparcie. Rząd podjął decyzję o podniesieniu renty socjalnej z obecnych 1588,44 zł do poziomu pensji minimalnej. więcej»

Na skutek odwilży i spływu wód roztopowych wyraźnie wzbierają rzeki na terenie województwa świętokrzyskiego. Jak wynika z danych IMGW, stany ostrzegawcze przekroczone są w sześciu miejscach, na: Czarnej Nidzie w Morawicy, Nidzie w Pińczowie, Wiernej Rzece w Bocheńcu, Czarnej w Staszowie, Kamiennej w Wąchocku i Białej Nidzie w Mniszku.

Stan ostrzegawczy przekroczony na sześciu rzekach w świętokrzyskiem

Edycja: 2024-01-26 11:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5519)

Na skutek odwilży i spływu wód roztopowych wyraźnie wzbierają rzeki na terenie województwa świętokrzyskiego. Jak wynika z danych IMGW, stany ostrzegawcze przekroczone są w sześciu miejscach, na: Czarnej Nidzie w Morawicy, Nidzie w Pińczowie, Wiernej Rzece w Bocheńcu, Czarnej w Staszowie, Kamiennej w Wąchocku i Białej Nidzie w Mniszku. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Allegro oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają do udziału w charytatywnych aukcjach internetowych.

Aukcje Allegro na rzecz Finału WOŚP grają już po raz 24

Edycja: 2024-01-26 09:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4182)

Allegro oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają do udziału w charytatywnych aukcjach internetowych. więcej»

Są dwie przyczyny, które wyprowadziły rolników na drogi - unijna polityka rolna i zbyt szerokie otwarcie na produkty rolne z Ukrainy. Wcześniej problemy były odczuwalne przede wszystkim przez tzw. kraje frontowe, czyli państwa bezpośrednio graniczące z Ukrainą.

Stanowisko ministra Czesława Siekierskiego w sprawie rolniczych protestów

Edycja: 2024-01-25 11:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2733)

Są dwie przyczyny, które wyprowadziły rolników na drogi - unijna polityka rolna i zbyt szerokie otwarcie na produkty rolne z Ukrainy. Wcześniej problemy były odczuwalne przede wszystkim przez tzw. kraje frontowe, czyli państwa bezpośrednio graniczące z Ukrainą. więcej»

Podczas 32. Finału gorące serca Lovela i WOŚP już po raz czwarty będą bić tym samym rytmem. Tym razem na rzecz zdrowych płuc po pandemii i w trosce o bezpieczeństwo małych i dużych - od pierwszego oddechu.

Lovela Sponsorem Głównym 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Edycja: 2024-01-25 08:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1891)

Podczas 32. Finału gorące serca Lovela i WOŚP już po raz czwarty będą bić tym samym rytmem. Tym razem na rzecz zdrowych płuc po pandemii i w trosce o bezpieczeństwo małych i dużych - od pierwszego oddechu. więcej»

W środę, 24 stycznia 2024 roku, od godz.12:00 na skrzyżowaniu ul. Republiki Pińczowskiej z drogą gminną ul. Legionistów w Pińczowie trwał protest rolników. Protest zaplanowano jako pokojową demonstrację.

Protest rolników w Pińczowie (foto/video)

Edycja: 2024-01-24 13:56 - Komentarze: (10)  (odsłon: 5165)

W środę, 24 stycznia 2024 roku, od godz.12:00 na skrzyżowaniu ul. Republiki Pińczowskiej z drogą gminną ul. Legionistów w Pińczowie trwał protest rolników. Protest zaplanowano jako pokojową demonstrację. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Praca w opiece w Niemczech to nie tylko wyzwanie zawodowe, ale także szansa na rozwój osobisty i nawiązanie międzynarodowych relacji. W ostatnich latach zauważalny jest wzrost zapotrzebowania na opiekunów osób starszych, co sprawia, że ta profesja staje się coraz bardziej atrakcyjna dla wielu osób poszukujących pracy za granicą.

Praca w Opiece w Niemczech: Wyjątkowe Wyzwania i Satysfakcje

Edycja: 2024-01-24 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 514)

Praca w opiece w Niemczech to nie tylko wyzwanie zawodowe, ale także szansa na rozwój osobisty i nawiązanie międzynarodowych relacji. W ostatnich latach zauważalny jest wzrost zapotrzebowania na opiekunów osób starszych, co sprawia, że ta profesja staje się coraz bardziej atrakcyjna dla wielu osób poszukujących pracy za granicą. więcej»

Koła Gospodyń Wiejskich w Polsce mają okazję uczestniczyć w konkursie, który wyróżnia ich zaangażowanie i wkład w rozwój społeczności lokalnych. Małżonka Prezydenta RP serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2024 roku.

IV edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Edycja: 2024-01-23 15:04 - Komentarze: (5)  (odsłon: 3522)

Koła Gospodyń Wiejskich w Polsce mają okazję uczestniczyć w konkursie, który wyróżnia ich zaangażowanie i wkład w rozwój społeczności lokalnych. Małżonka Prezydenta RP serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2024 roku. więcej»

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nad bezpieczeństwem uczestników, czuwać będą policjanci. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa, przez osoby, które w nim uczestniczą.

Policja radzi: Jak bezpiecznie kwestować podczas 32. Finału WOŚP

Edycja: 2024-01-23 13:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4156)

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nad bezpieczeństwem uczestników, czuwać będą policjanci. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa, przez osoby, które w nim uczestniczą. więcej»

W poniedziałek, 22 stycznia, Klub Seniora w Busku-Zdroju - Centrum Aktywizacji Społecznej stał się miejscem niezwykłego wydarzenia kulturalnego. Tego dnia odbył się uroczy koncert pt. Opowiem Ci o kobiecie piosenką, który wprowadził seniorów w wyjątkowy nastrój świętowania Dnia Babci i Dziadka.

Koncert 'Opowiem Ci o kobiecie' i spotkanie w Klubie Seniora w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-23 09:45 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1331)

W poniedziałek, 22 stycznia, Klub Seniora w Busku-Zdroju - Centrum Aktywizacji Społecznej stał się miejscem niezwykłego wydarzenia kulturalnego. Tego dnia odbył się uroczy koncert pt. "Opowiem Ci o kobiecie piosenką", który wprowadził seniorów w wyjątkowy nastrój świętowania Dnia Babci i Dziadka. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął procedurę wysyłki deklaracji podatkowych (PIT) za rok 2023. Ponad 10 milionów formularzy trafi do osób, które w ubiegłym roku pobierały świadczenia z ZUS. Wszystkie deklaracje mają być dostarczone do beneficjentów do końca lutego 2024r.

ZUS informuje: Rozpoczęła się wysyłka deklaracji podatkowych za 2023 rok

Edycja: 2024-01-22 16:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4194)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął procedurę wysyłki deklaracji podatkowych (PIT) za rok 2023. Ponad 10 milionów formularzy trafi do osób, które w ubiegłym roku pobierały świadczenia z ZUS. Wszystkie deklaracje mają być dostarczone do beneficjentów do końca lutego 2024r. więcej»

Zbliża się koniec stycznia, a co za tym idzie, upływa termin składania sprawozdań z wydatków dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Ważny Termin dla KGW: Sprawozdania do 31 stycznia

Edycja: 2024-01-22 16:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4505)

Zbliża się koniec stycznia, a co za tym idzie, upływa termin składania sprawozdań z wydatków dla Kół Gospodyń Wiejskich. więcej»

W niedzielne popołudnie, 21 stycznia, na zbiorniku wodnym przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju odbył się fascynujący pokaz ratownictwa lodowego, połączony ze zbiórką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pokaz ratownictwa lodowego Straży w Busku-Zdroju z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (foto)

Edycja: 2024-01-22 09:50 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1011)

W niedzielne popołudnie, 21 stycznia, na zbiorniku wodnym przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju odbył się fascynujący pokaz ratownictwa lodowego, połączony ze zbiórką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. więcej»

Szanowni Państwo, przypominamy, że w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2023 roku macie możliwość przekazania aż 1,5 % podatku na organizację pozarządowe. Przekazując podatek na Stowarzyszenie AKS 1947 Busko-Zdrój wspomożecie naszą działalność sportową związaną między innymi ze szkoleniem dzieci i młodzieży.

Przekaż 1,5 % podatku dochodowego dla AKS 1947 Busko-Zdrój

Edycja: 2024-01-22 09:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2808)

Szanowni Państwo, przypominamy, że w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2023 roku macie możliwość przekazania aż 1,5 % podatku na organizację pozarządowe. Przekazując podatek na Stowarzyszenie AKS 1947 Busko-Zdrój wspomożecie naszą działalność sportową związaną między innymi ze szkoleniem dzieci i młodzieży. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Pomysł wprowadzenia do kalendarza Dnia Babci w Polsce pojawił się w tygodniku Kobieta i Życie w 1964 roku. Już rok później święto to zaczął popularyzować Express Poznański, a jego głównym pomysłodawcą był Kazimierz Flieger.

Pamiętacie o Dniu Babci i Dziadka?

Edycja: 2024-01-20 14:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 13041)

Pomysł wprowadzenia do kalendarza Dnia Babci w Polsce pojawił się w tygodniku "Kobieta i Życie" w 1964 roku. Już rok później święto to zaczął popularyzować "Express Poznański", a jego głównym pomysłodawcą był Kazimierz Flieger. więcej»

Czy kamizelki damskie zdobywają popularność?

Edycja: 2024-01-20 13:19 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8)

więcej»

Zbliża się czas kolejnych kwalifikacji wojskowych w regionie. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju rozpoczyna proces oceny zdolności do czynnej służby wojskowej na terenie powiatów kazimierskiego, jędrzejowskiego, buskiego i pińczowskiego.

Obwieszczenie o kwalifikacji wojskowej w 2024 roku

Edycja: 2024-01-18 12:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5195)

Zbliża się czas kolejnych kwalifikacji wojskowych w regionie. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju rozpoczyna proces oceny zdolności do czynnej służby wojskowej na terenie powiatów kazimierskiego, jędrzejowskiego, buskiego i pińczowskiego. więcej»

W ramach 32. Finału WOŚP, jednostki Państwowej Straży Pożarnej z województwa świętokrzyskiego pod hasłem Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca,aktywnie angażują się w pomoc i wsparcie dla akcji charytatywnej. Strażacy spotykają się z lokalnymi sztabami WOŚP, planując współpracę podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Strażacy z WOŚP: 'Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca'

Edycja: 2024-01-18 10:52 - Komentarze: (5)  (odsłon: 911)

W ramach 32. Finału WOŚP, jednostki Państwowej Straży Pożarnej z województwa świętokrzyskiego pod hasłem "Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca,"aktywnie angażują się w pomoc i wsparcie dla akcji charytatywnej. Strażacy spotykają się z lokalnymi sztabami WOŚP, planując współpracę podczas tego wyjątkowego wydarzenia. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Dzisiaj, obchodzimy 105. rocznicę istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża - najstarszej organizacji humanitarnej w Polsce. Od chwili swojego powstania 18 stycznia 1919 roku, PCK nieprzerwanie służy społeczeństwu. Z tej okazji pragniemy przyjrzeć się nie tylko przeszłości tej wyjątkowej instytucji, ale również jej obecnej roli w społeczeństwie.

105 lat Polskiego Czerwonego Krzyża

Edycja: 2024-01-18 10:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6743)

Dzisiaj, obchodzimy 105. rocznicę istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża - najstarszej organizacji humanitarnej w Polsce. Od chwili swojego powstania 18 stycznia 1919 roku, PCK nieprzerwanie służy społeczeństwu. Z tej okazji pragniemy przyjrzeć się nie tylko przeszłości tej wyjątkowej instytucji, ale również jej obecnej roli w społeczeństwie. więcej»

Wybór odpowiedniego zegarka jest ważnym aspektem osobistego stylu każdego mężczyzny. Jednakże, zanim zdecydujemy się na konkretny model, kluczowe jest określenie odpowiedniego rozmiaru. Dowiedz się, jak dobrać rozmiar zegarka, aby był on nie tylko stylowy, ale również wygodny i adekwatny do indywidualnych potrzeb.

Jaki rozmiar zegarka dla mężczyzny?

Edycja: 2024-01-17 10:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 571)

Wybór odpowiedniego zegarka jest ważnym aspektem osobistego stylu każdego mężczyzny. Jednakże, zanim zdecydujemy się na konkretny model, kluczowe jest określenie odpowiedniego rozmiaru. Dowiedz się, jak dobrać rozmiar zegarka, aby był on nie tylko stylowy, ale również wygodny i adekwatny do indywidualnych potrzeb. więcej»

W Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, odbyło się wzruszające wydarzenie - uroczyste wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Oddano hołd parom, które razem przemierzyły piękne pięćdziesiąt lat życia małżeńskiego.

Złote Gody w Gminie Solec-Zdrój

Edycja: 2024-01-17 10:02 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1656)

W Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, odbyło się wzruszające wydarzenie - uroczyste wręczenie medali za "Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Oddano hołd parom, które razem przemierzyły piękne pięćdziesiąt lat życia małżeńskiego. więcej»

Grzegorz Lasak Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju składa serdeczne podziękowania firmie Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Czerw z Winiar za pomoc przy kompleksowym uszczelnianiu okien w Oddziale Pediatrycznym (dziecięcym) ZOZ w Busku-Zdroju.

Podziękowanie

Edycja: 2024-01-17 09:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 997)

Grzegorz Lasak Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju składa serdeczne podziękowania firmie "Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Czerw" z Winiar za pomoc przy kompleksowym uszczelnianiu okien w Oddziale Pediatrycznym (dziecięcym) ZOZ w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Klocki nie tylko potrafią zapewnić dobrą zabawę, ale także wiele nauczyć. Zwłaszcza jeśli mowa o serii LEGO® Technic. Sprawdź, fascynujące zestawy, które pokochały już setki chłopców i dziewczynek.

Połączenie nauki i zabawy - korzyści z budowania modeli LEGO® Technic

Edycja: 2024-01-17 08:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 767)

Klocki nie tylko potrafią zapewnić dobrą zabawę, ale także wiele nauczyć. Zwłaszcza jeśli mowa o serii LEGO® Technic. Sprawdź, fascynujące zestawy, które pokochały już setki chłopców i dziewczynek. więcej»

W sobotę, 13 stycznia Ochotnicza Straż Pożarna w Mikułowicach zorganizowała niezapomnianą zabawę choinkową dla dzieci. Pięćdziesięcioro dzieci wzięło udział w wydarzeniu, które odbyło się w udekorowanej dolnej sali strażnicy. Już od wejścia widać było, że tego wieczoru strażaków odwiedzi wyjątkowa postać - Święty Mikołaj.

Spotkanie z Mikołajem i Zabawa Choinkowa w OSP Mikułowice (foto)

Edycja: 2024-01-16 10:28 - Komentarze: (5)  (odsłon: 1052)

W sobotę, 13 stycznia Ochotnicza Straż Pożarna w Mikułowicach zorganizowała niezapomnianą zabawę choinkową dla dzieci. Pięćdziesięcioro dzieci wzięło udział w wydarzeniu, które odbyło się w udekorowanej dolnej sali strażnicy. Już od wejścia widać było, że tego wieczoru strażaków odwiedzi wyjątkowa postać - Święty Mikołaj. więcej»

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego zapraszają mieszkańców do zgłaszania par małżeńskich, które w 2024 roku świętują złoty Jubileusz, obchodząc 50 lat wspólnego życia oraz par, które swój jubileusz obchodziły w latach wcześniejszych a nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Odznaczenie za Długoletnie Pożycie Małżeńskie - Zgłoś Jubilatów!

Edycja: 2024-01-16 09:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 730)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego zapraszają mieszkańców do zgłaszania par małżeńskich, które w 2024 roku świętują złoty Jubileusz, obchodząc 50 lat wspólnego życia oraz par, które swój jubileusz obchodziły w latach wcześniejszych a nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. więcej»

Nasz nowy cel to zachęcanie do biegania w ramach Rossmann Run w całej Polsce. Wszyscy mogą pobiec razem z nami, wystarczy uruchomić naszą aplikację Rossmann PL. Każda osoba, bez względu na to czy pobiegnie w Łodzi czy tam, gdzie mieszka i zwykle biega, otrzyma od nas zniżkę na jednorazowe zakupy w Rossmannie.

21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Edycja: 2024-01-16 08:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1501)

Nasz nowy cel to zachęcanie do biegania w ramach Rossmann Run w całej Polsce. Wszyscy mogą pobiec razem z nami, wystarczy uruchomić naszą aplikację Rossmann PL. Każda osoba, bez względu na to czy pobiegnie w Łodzi czy tam, gdzie mieszka i zwykle biega, otrzyma od nas zniżkę na jednorazowe zakupy w Rossmannie. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

W dniu 12 stycznia w niezwykłej atmosferze radości i wzruszenia uczniowie ze szkoły podstawowej w Dobrowodzie zaprezentowali jasełka dla pacjentów buskiego Hospicjum.

Uczniowie z Dobrowody wystąpili w buskim Hospicjum

Edycja: 2024-01-13 11:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1191)

W dniu 12 stycznia w niezwykłej atmosferze radości i wzruszenia uczniowie ze szkoły podstawowej w Dobrowodzie zaprezentowali jasełka dla pacjentów buskiego Hospicjum. więcej»

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora podpisał umowę z wykonawcą na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu gm. Busko-Zdrój w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu powstanie nowoczesne boisko sportowe

Edycja: 2024-01-12 15:42 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1536)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora podpisał umowę z wykonawcą na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu gm. Busko-Zdrój w systemie 'zaprojektuj i wybuduj'. więcej»

Do Komendanta Powiatowego Policji w Busku-Zdroju dotarło wzruszające pismo od jednej z mieszkanek miasta, seniorki, która pragnęła serdecznie podziękować dzielnicowej asp. Marcie Jankowskiej za okazane wsparcie i pomoc.

Podziękowanie dla dzielnicowej asp. Marty Jankowskiej

Edycja: 2024-01-10 14:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3720)

Do Komendanta Powiatowego Policji w Busku-Zdroju dotarło wzruszające pismo od jednej z mieszkanek miasta, seniorki, która pragnęła serdecznie podziękować dzielnicowej asp. Marcie Jankowskiej za okazane wsparcie i pomoc. więcej»

Jubileusz setnych urodzin obchodził Pan Józef Wach, mieszkaniec sołectwa Palonki. Z tej okazji dostojnemu Jubilatowi Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przekazali kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek życząc kolejnych długich lat w zdrowiu, radości oraz wszelkiej pomyślności.

Setna rocznica urodzin Pana Józefa!

Edycja: 2024-01-10 14:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1570)

Jubileusz setnych urodzin obchodził Pan Józef Wach, mieszkaniec sołectwa Palonki. Z tej okazji dostojnemu Jubilatowi Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przekazali kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek życząc kolejnych długich lat w zdrowiu, radości oraz wszelkiej pomyślności. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

W Buska-Zdroju, przy ulicy Bocznej 6A, Klub Seniora - Centrum Aktywizacji Społecznej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców do włączenia się w szlachetną inicjatywę honorowego oddawania krwi.

Cykliczna akcja Honorowego Oddawania Krwi

Edycja: 2024-01-10 10:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 761)

W Buska-Zdroju, przy ulicy Bocznej 6A, Klub Seniora - Centrum Aktywizacji Społecznej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców do włączenia się w szlachetną inicjatywę honorowego oddawania krwi. więcej»

Domki dla lalek to nie tylko klasyczna zabawka, ale także inspirujące narzędzie, które otwiera drzwi do świata kreatywności i wyobraźni dla dzieci. Te małe, drewniane konstrukcje są czymś więcej niż tylko zabawką – stają się miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i kreatywne, projektując i urządzając własną przestrzeń.

Domki dla lalek - idealne miejsce do kreatywnej zabawy

Edycja: 2024-01-09 09:34 - Komentarze: (0)  (odsłon: 86)

Domki dla lalek to nie tylko klasyczna zabawka, ale także inspirujące narzędzie, które otwiera drzwi do świata kreatywności i wyobraźni dla dzieci. Te małe, drewniane konstrukcje są czymś więcej niż tylko zabawką – stają się miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i kreatywne, projektując i urządzając własną przestrzeń. więcej»

Wiemy już, że tej wiosny w przypadku mody męskiej będziemy mieć do czynienia z połączeniem klasyki oraz ekstrawagancji. Jeśli masz w planach odświeżenie swojej garderoby, ale nie masz pomysłu na to, po jakie ubrania sięgnąć, to być może ten artykuł pomoże Ci w podjęciu decyzji!

Ubrania na 2024 - sprawdzone propozycje dla mężczyzn

Edycja: 2024-01-08 16:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 31)

Wiemy już, że tej wiosny w przypadku mody męskiej będziemy mieć do czynienia z połączeniem klasyki oraz ekstrawagancji. Jeśli masz w planach odświeżenie swojej garderoby, ale nie masz pomysłu na to, po jakie ubrania sięgnąć, to być może ten artykuł pomoże Ci w podjęciu decyzji! więcej»

Zwierzętom także grozi hipotermia, jest ona śmiertelnie niebezpieczna. Silne mrozy zagrażają zwierzętom, zwłaszcza tym dziko żyjącym, czy na co dzień żyjącym na podwórzach. Lekarz weterynarii Marcin Ratyński z Olsztyna apeluje, by w czasie nadchodzących mrozów zabrać zwierzęta z podwórzy do domów, a tym dziko żyjącym umożliwić schronienie, np. w piwnicach.

Lekarz weterynarii: otwórzmy zwierzętom garaże, piwnice, miejsca, w których przetrwają mroźną noc

Edycja: 2024-01-08 09:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5535)

Zwierzętom także grozi hipotermia, jest ona śmiertelnie niebezpieczna. Silne mrozy zagrażają zwierzętom, zwłaszcza tym dziko żyjącym, czy na co dzień żyjącym na podwórzach. Lekarz weterynarii Marcin Ratyński z Olsztyna apeluje, by w czasie nadchodzących mrozów zabrać zwierzęta z podwórzy do domów, a tym dziko żyjącym umożliwić schronienie, np. w piwnicach. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

Już wkrótce, 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej akcji to: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! Zbiórka, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem społecznym, przeprowadzona będzie pod hasłem Tu wszystko gra! OK!.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 'Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!'

Edycja: 2024-01-06 14:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7731)

Już wkrótce, 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej akcji to: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" Zbiórka, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem społecznym, przeprowadzona będzie pod hasłem "Tu wszystko gra! OK!". więcej»

Resort zdrowia przypomina , że od stycznia obowiązuje zakaz sprzedaży energetyków dzieciom i młodzieży, a także zakaz sprzedaży napojów energetycznych w automatach.

Ministerstwo Zdrowia przypomina o zakazie sprzedaży energetyków dzieciom i młodzieży

Edycja: 2024-01-05 13:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2114)

Resort zdrowia przypomina , że od stycznia obowiązuje zakaz sprzedaży energetyków dzieciom i młodzieży, a także zakaz sprzedaży napojów energetycznych w automatach. więcej»

Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój poinformował, że Gmina Busko-Zdrój może pochwalić się sukcesem - wchodzi w nowy rok beż zadłużenia. Budżet na 2024 rok został przyjęty podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 28 grudnia 2023 r.

Bez zadłużenia: Budżet gminy Busko-Zdrój na 2024 rok przyjęty

Edycja: 2024-01-05 12:33 - Komentarze: (13)  (odsłon: 1838)

Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój poinformował, że Gmina Busko-Zdrój może pochwalić się sukcesem - wchodzi w nowy rok beż zadłużenia. Budżet na 2024 rok został przyjęty podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 28 grudnia 2023 r. więcej»

W imieniu rodziców małego Nikosia z Buska-Zdroju zwracamy się do Was o pomoc w zbiórce na leczenie ich syna. Nikoś to mały bohater, który pomimo trudnych prognoz lekarzy walczy o każdy kolejny dzień. Pomóżmy mu wspólnie!

Wspólnie dla Nikosia - Walka o zdrowie małego Wojownika

Edycja: 2024-01-05 09:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2983)

W imieniu rodziców małego Nikosia z Buska-Zdroju zwracamy się do Was o pomoc w zbiórce na leczenie ich syna. Nikoś to mały bohater, który pomimo trudnych prognoz lekarzy walczy o każdy kolejny dzień. Pomóżmy mu wspólnie! więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w czwartek dla całego obszaru województwa świętokrzyskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniami i silnym wiatrem, którego prędkość w porywach może dochodzić do 70 km/h.

Ostrzeżenie przed oblodzeniami i silnym wiatrem

Edycja: 2024-01-04 20:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 7575)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w czwartek dla całego obszaru województwa świętokrzyskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniami i silnym wiatrem, którego prędkość w porywach może dochodzić do 70 km/h. więcej»

Stacja paliw Orlen w Gnojnie donosi o kradzieży paliwa, do której doszło 1 stycznia 2024 roku o godzinie 21:13. Mężczyzna, widoczny na udostępnionych zdjęciach, zatankował paliwo i opuścił stację w kierunku Szydłowa, nie płacąc za transakcję.

Kradzież paliwa na Stacji Orlen w Gnojnie - Apel o pomoc w znalezieniu sprawcy

Edycja: 2024-01-04 11:13 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4653)

Stacja paliw Orlen w Gnojnie donosi o kradzieży paliwa, do której doszło 1 stycznia 2024 roku o godzinie 21:13. Mężczyzna, widoczny na udostępnionych zdjęciach, zatankował paliwo i opuścił stację w kierunku Szydłowa, nie płacąc za transakcję. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-03-03 11:18:39

Kultywator

Dodano: 2024-03-03 11:01:03

Daszek-oslona od słońca do Toyoty RAW strona lew...

Dodano: 2024-03-03 10:55:37

Samsung galaxy a53

Dodano: 2024-03-03 10:25:46

Garaż blaszany 9x5 PREMIUM* PRODUCENT*inne wymiar...

Dodano: 2024-03-03 10:13:08

Dom

Dodano: 2024-03-03 09:32:42

Kupię maszynę roniczą

Dodano: 2024-03-03 08:04:14

sprzedam kosiarko rozdrabniacz

Dodano: 2024-03-03 07:34:28

Podkaszarka

Dodano: 2024-03-03 06:28:39

Układanie Kostki Brukowej

Dodano: 2024-03-02 22:22:03

do warszawy

Dodano: 2024-03-02 20:50:52

Ziemniaki Bellarosa

Dodano: 2024-03-02 20:46:19

Poznam fajną panią

Dodano: 2024-03-02 17:04:59

Docieplenia budynków

Dodano: 2024-03-02 15:51:36

Rower dziecięcy, koła 16 cali

Dodano: 2024-03-02 13:35:55

Działka na sprzedaż