Wiadomości z regionu

W piątek, 12 lipca, na terenach zielonych Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się wernisaż multimedialnej wystawy plenerowej Powstali 1863-64. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video.

Wernisaż Wystawy Plenerowej 'Powstali 1863-64' w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2024-07-13 10:46 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1587)

W piątek, 12 lipca, na terenach zielonych Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się wernisaż multimedialnej wystawy plenerowej 'Powstali 1863-64'. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji foto/video. więcej»

W dniach 27 i 28 lipca 2024 roku Kompleks Tężni w Busku-Zdroju zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - Targ Solny. To niezwykła okazja, aby zgłębić tajemnice soli, poznać jej różnorodne zastosowania oraz cieszyć się bogatym programem przygotowanym dla odwiedzających.

Targ Solny w Kompleksie buskiej Tężni: Odkryj Magię Soli!

Edycja: 2024-07-13 10:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1030)

W dniach 27 i 28 lipca 2024 roku Kompleks Tężni w Busku-Zdroju zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - Targ Solny. To niezwykła okazja, aby zgłębić tajemnice soli, poznać jej różnorodne zastosowania oraz cieszyć się bogatym programem przygotowanym dla odwiedzających. więcej»

We wtorek, 16 lipca w Parafii w Szańcu odbędzie się odpust parafialny. Tradycją jest od rana duża liczba kramów z zabawkami, karuzele, dmuchańce, wata cukrowa, obwarzanki. Dzień zwieńczony będzie zabawą taneczną na placu  remizy OSP w Szańcu. Od godz. 20:00 zagra zespół REVENDERS.

Odpust Szaniecki

Edycja: 2024-07-13 09:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4092)

We wtorek, 16 lipca w Parafii w Szańcu odbędzie się odpust parafialny. Tradycją jest od rana duża liczba kramów z zabawkami, karuzele, dmuchańce, wata cukrowa, obwarzanki. Dzień zwieńczony będzie zabawą taneczną na placu remizy OSP w Szańcu. Od godz. 20:00 zagra zespół REVENDERS. więcej»

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników.

Weekend w regionie - sprawdź co będzie się działo!

Edycja: 2024-07-13 08:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 37434)

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

W piątek 12 lipca 2024 r., w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze nowo wybranym sołtysom z 47 miejscowości. Dokumenty wręczył Burmistrz Miasta i Gminy, Jerzy Szydłowski.

Nowi sołtysi w Gminie Busko-Zdrój rozpoczęli kadencję

Edycja: 2024-07-12 16:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1071)

W piątek 12 lipca 2024 r., w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze nowo wybranym sołtysom z 47 miejscowości. Dokumenty wręczył Burmistrz Miasta i Gminy, Jerzy Szydłowski. więcej»

Dziś około godziny 14:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr DK 73 w miejscowości Żabiec, gmina Pacanów. Kierowca samochodu osobowego w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Wypadek na DK 73 w miejscowości Żabiec (foto)

Edycja: 2024-07-12 16:22 - Komentarze: (2)  (odsłon: 3864)

Dziś około godziny 14:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr DK 73 w miejscowości Żabiec, gmina Pacanów. Kierowca samochodu osobowego w stanie ciężkim trafił do szpitala. więcej»

Salon House w Busku-Zdroju, z powodu likwidacji sklepu, ogłosił kolejny etap WIELKIEJ WYPRZEDAŻY, oferując RABATY sięgające aż do 75%! To wyjątkowa okazja, aby odświeżyć swoją garderobę najnowszymi modowymi hitami w niezwykle atrakcyjnych cenach. Więcej asortymentu i jeszcze większe przeceny – teraz jeszcze więcej produktów jest objętych wyprzedażą DLA NIEJ i DLA NIEGO!

Wielka Wyprzedaż w Salonie House w Busku-Zdroju - Rabaty do 75%!

Edycja: 2024-07-12 15:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 45495)

Salon House w Busku-Zdroju, z powodu likwidacji sklepu, ogłosił kolejny etap WIELKIEJ WYPRZEDAŻY, oferując RABATY sięgające aż do 75%! To wyjątkowa okazja, aby odświeżyć swoją garderobę najnowszymi modowymi hitami w niezwykle atrakcyjnych cenach. Więcej asortymentu i jeszcze większe przeceny – teraz jeszcze więcej produktów jest objętych wyprzedażą DLA NIEJ i DLA NIEGO! więcej»

56. Dymarki w Nowej Słupi odbędą się od 9 do 11 sierpnia 2024 roku. Tradycyjnie główną areną wydarzeń będzie plac obok Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego. To tu, na przestrzeni trzech dni, mieszkańcy oraz goście będą mogli uczestniczyć w niezwykłym święcie kultury i archeologii. Gwiazdami tegorocznych Dymarek będą zespoły: Pectus i Zakopower.

56. Dymarki w Nowej Słupi: Koncerty i Festiwal Archeologiczny 'Ludzie Ognia i Żelaza'

Edycja: 2024-07-12 11:28 - Komentarze: (1)  (odsłon: 569)

56. Dymarki w Nowej Słupi odbędą się od 9 do 11 sierpnia 2024 roku. Tradycyjnie główną areną wydarzeń będzie plac obok Muzeum Starożytnego Hutnictwa Świętokrzyskiego. To tu, na przestrzeni trzech dni, mieszkańcy oraz goście będą mogli uczestniczyć w niezwykłym święcie kultury i archeologii. Gwiazdami tegorocznych Dymarek będą zespoły: Pectus i Zakopower. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W upalne popołudnie 10 lipca br., w sali Kawiarni BRYZA 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego, odbyło się wyjątkowe spotkanie z Elżbietą Dzikowską - wybitną polską podróżniczką, historykiem sztuki, sinologiem, reżyserką i operatorką filmów dokumentalnych, autorką wielu książek oraz programów telewizyjnych.

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską: Podróże przez świat i czary Ponidzia

Edycja: 2024-07-12 11:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 510)

W upalne popołudnie 10 lipca br., w sali Kawiarni 'BRYZA' 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego, odbyło się wyjątkowe spotkanie z Elżbietą Dzikowską - wybitną polską podróżniczką, historykiem sztuki, sinologiem, reżyserką i operatorką filmów dokumentalnych, autorką wielu książek oraz programów telewizyjnych. więcej»

Wójt Gminy Tuczępy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na Dożynki Gminne, które odbędą się 18 sierpnia 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania zakończenia żniw oraz integracji społeczności lokalnej.

Zaproszenie na Dożynki Gminne w Tuczępach

Edycja: 2024-07-12 10:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 523)

Wójt Gminy Tuczępy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na Dożynki Gminne, które odbędą się 18 sierpnia 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania zakończenia żniw oraz integracji społeczności lokalnej. więcej»

Biblioteka w Szańcu stała się miejscem wyjątkowych wakacyjnych zajęć dla dzieci. W ramach akcji Lato w Bibliotece odbyły się już dwa kreatywne spotkania.

Akcja Lato w Bibliotece w Szańcu: Kreatywne i pirackie przygody dla dzieci

Edycja: 2024-07-12 09:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 442)

Biblioteka w Szańcu stała się miejscem wyjątkowych wakacyjnych zajęć dla dzieci. W ramach akcji 'Lato w Bibliotece' odbyły się już dwa kreatywne spotkania. więcej»

Sezon letni to idealny czas, aby zainwestować w aranżację ogrodu i stworzyć w nim miejsce do wypoczynku, które pozwoli na codzienny relaks. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe to klucz do sukcesu, dlatego warto zastanowić się nad najnowszymi trendami. Oto kilka inspiracji, dzięki którym stworzysz piękną i praktyczną przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wypoczynek ogrodowy. Trendy i inspiracje w sezonie

Edycja: 2024-07-12 09:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 185)

Sezon letni to idealny czas, aby zainwestować w aranżację ogrodu i stworzyć w nim miejsce do wypoczynku, które pozwoli na codzienny relaks. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe to klucz do sukcesu, dlatego warto zastanowić się nad najnowszymi trendami. Oto kilka inspiracji, dzięki którym stworzysz piękną i praktyczną przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W Nowym Korczynie ruszyły prace nad długo wyczekiwaną obwodnicą, która stanie się największą inwestycją drogową na południu województwa świętokrzyskiego od wielu lat. Planowana długość obwodnicy wynosi blisko 3,5 kilometra i będzie miała istotne znaczenie dla poprawy komunikacji i bezpieczeństwa w regionie.

Powstaje obwodnica Nowego Korczyna: Największa inwestycja na południu województwa świętokrzyskiego

Edycja: 2024-07-11 16:33 - Komentarze: (15)  (odsłon: 3011)

W Nowym Korczynie ruszyły prace nad długo wyczekiwaną obwodnicą, która stanie się największą inwestycją drogową na południu województwa świętokrzyskiego od wielu lat. Planowana długość obwodnicy wynosi blisko 3,5 kilometra i będzie miała istotne znaczenie dla poprawy komunikacji i bezpieczeństwa w regionie. więcej»

W galerii Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury będzie można podziwiać wystawę Twarze ZAiKS-u. Wystawa  jest niezwykłą okazją do poznania portretów znaczących postaci polskiej kultury związanych ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

'Twarze ZAiKS-u': Wystawa Portretów w Galerii Stradivarius

Edycja: 2024-07-11 14:30 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1205)

W galerii Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury będzie można podziwiać wystawę "Twarze ZAiKS-u". Wystawa jest niezwykłą okazją do poznania portretów znaczących postaci polskiej kultury związanych ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. więcej»

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie ogłasza niezwykły konkurs, który pobudzi wyobraźnię i kreatywność językową uczestników w każdym wieku. Ogólnopolski Konkurs Słowotwórczy Makowy zawrót głowy! zachęca do udziału wszystkich miłośników zabawy słowem i literackich wyzwań.

'Makowy zawrót głowy!' Konkurs słowotwórczy w Europejskim Centrum Bajki

Edycja: 2024-07-11 12:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 697)

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie ogłasza niezwykły konkurs, który pobudzi wyobraźnię i kreatywność językową uczestników w każdym wieku. Ogólnopolski Konkurs Słowotwórczy 'Makowy zawrót głowy!' zachęca do udziału wszystkich miłośników zabawy słowem i literackich wyzwań. więcej»

W środę, 10 lipca, drużyna seniorów AKS 1947 Busko-Zdrój rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu 2024/25 RS ACTIVE 4 Ligi Świętokrzyskiej. Na inauguracyjnym treningu zjawiło się 30 zawodników, gotowych do pracy przed nowymi wyzwaniami.

Nowe twarze w drużynie seniorów AKS 1947 Busko-Zdrój

Edycja: 2024-07-11 11:20 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1405)

W środę, 10 lipca, drużyna seniorów AKS 1947 Busko-Zdrój rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu 2024/25 RS ACTIVE 4 Ligi Świętokrzyskiej. Na inauguracyjnym treningu zjawiło się 30 zawodników, gotowych do pracy przed nowymi wyzwaniami. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

Ważnym wydarzeniem w historii I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju było przekazanie kolekcji Orzeł Biały w Tysiącleciu Państwa Polskiego w płaskorzeźbie autorstwa Pana Bogdana Orłowskiego.

Wyjątkowa kolekcja w buskim I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-11 10:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1974)

Ważnym wydarzeniem w historii I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju było przekazanie kolekcji 'Orzeł Biały w Tysiącleciu Państwa Polskiego w płaskorzeźbie' autorstwa Pana Bogdana Orłowskiego. więcej»

W bieżącym roku szkolnym do wszystkich egzaminów obowiązkowych przystąpiło w wiosennej sesji maturalnej 471 tegorocznych absolwentów 5 ogólnodostępnych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Buski (w liceach - 240, a w technikach - 231 osób).

Wyniki matury w Powiecie Buskim powyżej średniej krajowej i wojewódzkiej

Edycja: 2024-07-11 09:03 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1446)

W bieżącym roku szkolnym do wszystkich egzaminów obowiązkowych przystąpiło w wiosennej sesji maturalnej 471 tegorocznych absolwentów 5 ogólnodostępnych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Buski (w liceach - 240, a w technikach - 231 osób). więcej»

W związku z dużymi upałami, policja przypomina, że nie można nawet na krótko zostawiać w nagrzanym aucie dzieci i zwierząt. Już kilkuminutowy pobyt w zamkniętym samochodzie może mieć tragiczne konsekwencje.

Nagrzany samochód jest jak piekarnik; nie zostawiajmy w środku dzieci i zwierząt

Edycja: 2024-07-11 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 709)

W związku z dużymi upałami, policja przypomina, że nie można nawet na krótko zostawiać w nagrzanym aucie dzieci i zwierząt. Już kilkuminutowy pobyt w zamkniętym samochodzie może mieć tragiczne konsekwencje. więcej»

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: Silny deszcz i burze nadchodzą do województwa świętokrzyskiego

Edycja: 2024-07-11 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12678)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Noc Świętojańska - słowiańskie święto ludowe obchodzone podczas przesilenia letniego, gdy noc jest najkrótsza. W tym wyjątkowym czasie mogliśmy przenieść się w świat dawnych tradycji dzięki plenerowemu spektaklowi teatralnemu Świętojańska Noc Czerwcowa. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo Telewizji Internetowej Ponidzie.TV.

Spektakl 'Świętojańska Noc Czerwcowa' ożywił pradawne tradycje (foto/video)

Edycja: 2024-07-10 16:45 - Komentarze: (3)  (odsłon: 3249)

Noc Świętojańska - słowiańskie święto ludowe obchodzone podczas przesilenia letniego, gdy noc jest najkrótsza. W tym wyjątkowym czasie mogliśmy przenieść się w świat dawnych tradycji dzięki plenerowemu spektaklowi teatralnemu "Świętojańska Noc Czerwcowa". Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo Telewizji Internetowej Ponidzie.TV. więcej»

W niedzielę 21 lipca 2024 roku o godzinie 14.00 rozpoczną się uroczystości upamiętniające ofiary zbiorowej egzekucji dokonanej przez Niemców 19 lipca 1944 r. w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju.

Ocalić od zapomnienia: 80. rocznica egzekucji w Lesie Wełeckim

Edycja: 2024-07-10 16:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3036)

W niedzielę 21 lipca 2024 roku o godzinie 14.00 rozpoczną się uroczystości upamiętniające ofiary zbiorowej egzekucji dokonanej przez Niemców 19 lipca 1944 r. w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju. więcej»

W niedzielę, 14 lipca 2024 roku, Opatowiec stanie się centrum wydarzeń jeździeckich, goszcząc XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich. Wieczorem koncert Zenka Martyniuka i zabawa taneczna z zespołem TOP SECRET.

XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich w Opatowcu

Edycja: 2024-07-10 12:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1096)

W niedzielę, 14 lipca 2024 roku, Opatowiec stanie się centrum wydarzeń jeździeckich, goszcząc XXIV Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich. Wieczorem koncert Zenka Martyniuka i zabawa taneczna z zespołem TOP SECRET. więcej»

Serdecznie zapraszamy na Kingonalia 2024, które odbędą się 21 lipca 2024 roku na Placu Festynowym w Nowym Korczynie. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn oraz Bibliotekę Centrum Kultury w Nowym Korczynie, dedykowane jest patronce miasta, św. Kindze.

Nowy Korczyn zaprasza na Kingonalia 2024

Edycja: 2024-07-10 12:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 997)

Serdecznie zapraszamy na Kingonalia 2024, które odbędą się 21 lipca 2024 roku na Placu Festynowym w Nowym Korczynie. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn oraz Bibliotekę Centrum Kultury w Nowym Korczynie, dedykowane jest patronce miasta, św. Kindze. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W sobotę, 6 lipca, mieszkańcy Zwierzyńca oraz gminy Busko-Zdrój mieli okazję uczestniczyć w VII Turnieju Sołtysów. Impreza miała na celu wyróżnienie i uhonorowanie pracy sołtysów Gminy Busko-Zdrój oraz integrację lokalnej społeczności. Zapraszamy do naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV, gdzie czekają na Was dwie części pełnej relacji video.

VII Turniej Sołtysów w Zwierzyńcu (foto/nowe video)

Edycja: 2024-07-10 11:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3323)

W sobotę, 6 lipca, mieszkańcy Zwierzyńca oraz gminy Busko-Zdrój mieli okazję uczestniczyć w VII Turnieju Sołtysów. Impreza miała na celu wyróżnienie i uhonorowanie pracy sołtysów Gminy Busko-Zdrój oraz integrację lokalnej społeczności. Zapraszamy do naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV, gdzie czekają na Was dwie części pełnej relacji video. więcej»

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca 2024 r. o godzinie 17:00, Galeria Sztuki Gromada serdecznie zaprasza na wernisaż wyjątkowej wystawy zatytułowanej Gorące lato - EROTYKA.

Zapraszamy na wernisaż wystawy 'Gorące lato - EROTYKA' w Galerii Sztuki Gromada

Edycja: 2024-07-10 10:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 602)

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca 2024 r. o godzinie 17:00, Galeria Sztuki Gromada serdecznie zaprasza na wernisaż wyjątkowej wystawy zatytułowanej 'Gorące lato - EROTYKA'. więcej»

Trwa szesnastodniowe szkolenie podstawowe ochotników 10. Świętokrzyskiej Brygady WOT. Pomimo wysokich temperatur żołnierze nie szczędzą zapału podczas ćwiczeń.

Świętokrzyscy terytorialsi podczas 'Wakacji z WOT'

Edycja: 2024-07-10 09:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1099)

Trwa szesnastodniowe szkolenie podstawowe ochotników 10. Świętokrzyskiej Brygady WOT. Pomimo wysokich temperatur żołnierze nie szczędzą zapału podczas ćwiczeń. więcej»

Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój informuje, że w okolicach naszego miasta oraz innych lokalizacjach na Ponidziu licznie pojawił się barszcz Sosnowskiego. Kontakt z tą rośliną może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Roślina ta jest trudna do zwalczenia, rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie, powoduje rozległe i zagrażające zdrowiu i życiu oparzenia.

Uwaga na Barszcz Sosnowskiego!

Edycja: 2024-07-10 09:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1266)

Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój informuje, że w okolicach naszego miasta oraz innych lokalizacjach na Ponidziu licznie pojawił się barszcz Sosnowskiego. Kontakt z tą rośliną może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Roślina ta jest trudna do zwalczenia, rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie, powoduje rozległe i zagrażające zdrowiu i życiu oparzenia. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Uprzejmie informujemy, że osoby, które zamierzają ubiegać się o przyjęcie do klasy pierwszej ogólnodostępnej szkoły ponadpodstawowej w Powiecie Buskim, a - z różnych przyczyn - nie złożyły wniosku o przyjęcie do szkoły mają jeszcze możliwość zarejestrowania się w systemie elektronicznego naboru w czasie tzw. okienka transferowego tylko do dnia 10 lipca 2024 r. do godziny 15.00.

10 lipca 2024 r. mija termin składania wniosków do szkół ponadpodstawowych

Edycja: 2024-07-10 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1258)

Uprzejmie informujemy, że osoby, które zamierzają ubiegać się o przyjęcie do klasy pierwszej ogólnodostępnej szkoły ponadpodstawowej w Powiecie Buskim, a - z różnych przyczyn - nie złożyły wniosku o przyjęcie do szkoły mają jeszcze możliwość zarejestrowania się w systemie elektronicznego naboru w czasie tzw. "okienka transferowego" tylko do dnia 10 lipca 2024 r. do godziny 15.00. więcej»

Warszawski Klub Przyjaciół Ziemi Kieleckiej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat do udziału w konkursie fotograficznym Moje Wakacje na Ponidziu. Nie czekaj - chwyć aparat i pokaż jak widzisz Ponidzie! Atrakcyjne nagrody czekają!

Trwa Konkurs Fotograficzny 'Moje Wakacje na Ponidziu'

Edycja: 2024-07-10 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2622)

Warszawski Klub Przyjaciół Ziemi Kieleckiej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat do udziału w konkursie fotograficznym 'Moje Wakacje na Ponidziu'. Nie czekaj - chwyć aparat i pokaż jak widzisz Ponidzie! Atrakcyjne nagrody czekają! więcej»

Busko-Zdrój ponownie znalazło się w centrum uwagi dzięki emisji reportażu w popularnym programie telewizyjnym Pytanie na Śniadanie w Programie 2 Telewizji Polskiej. W niedzielnym wydaniu programu widzowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o Busku-Zdroju oraz XXX Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz.

Busko-Zdrój i XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w 'Pytaniu na Śniadanie'

Edycja: 2024-07-09 16:37 - Komentarze: (21)  (odsłon: 2993)

Busko-Zdrój ponownie znalazło się w centrum uwagi dzięki emisji reportażu w popularnym programie telewizyjnym 'Pytanie na Śniadanie' w Programie 2 Telewizji Polskiej. W niedzielnym wydaniu programu widzowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o Busku-Zdroju oraz XXX Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz. więcej»

Dbacie o zdrowie i chcecie dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia? Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca zapraszamy na EXPO ZDROWIE BO KOCHAM ŻYCIE, które odbędzie się przy Tężni w Busku-Zdroju.

Niedziela ze zdrowiem: EXPO ZDROWIE BO KOCHAM ŻYCIE w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-09 15:26 - Komentarze: (0)  (odsłon: 769)

Dbacie o zdrowie i chcecie dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia? Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca zapraszamy na EXPO ZDROWIE BO KOCHAM ŻYCIE, które odbędzie się przy Tężni w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Dzisiaj, we wtorek, 9 lipca, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Audi zaparkowanego na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju. Tuż po godzinie 9:00 rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze. Na szczęście, nie było osób poszkodowanych.

Pożar samochodu na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-07-09 12:58 - Komentarze: (4)  (odsłon: 2943)

Dzisiaj, we wtorek, 9 lipca, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Audi zaparkowanego na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju. Tuż po godzinie 9:00 rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze. Na szczęście, nie było osób poszkodowanych. więcej»

Z końcem czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym Słoneczko. Pod hasłem Każdy koniec jest nowym początkiem... przedszkolaki, ich rodziny oraz kadra pedagogiczna podsumowali miniony rok edukacyjny i z radością powitali wakacje.

Witajcie w naszej bajce... Zakończenie roku w Przedszkolu Artystyczno-Językowym 'Słoneczko' (video)

Edycja: 2024-07-09 12:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1285)

Z końcem czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym "Słoneczko". Pod hasłem "Każdy koniec jest nowym początkiem..." przedszkolaki, ich rodziny oraz kadra pedagogiczna podsumowali miniony rok edukacyjny i z radością powitali wakacje. więcej»

Wielu osobom wydaje się, że są zobowiązane do spłacania kredytu mieszkaniowego aż do ostatniego terminu wskazanego w harmonogramie. Ale nie jest to prawda! Refinansowanie kredytu hipotecznego to sprawdzony i legalny sposób na obniżenie zobowiązania lub zmianę jego warunków. Oszczędności mogą być liczone w setkach tysięcy złotych!

Jak refinansowanie kredytu hipotecznego może obniżyć Twoje raty? Sprawdź teraz!

Edycja: 2024-07-09 10:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 488)

Wielu osobom wydaje się, że są zobowiązane do spłacania kredytu mieszkaniowego aż do ostatniego terminu wskazanego w harmonogramie. Ale nie jest to prawda! Refinansowanie kredytu hipotecznego to sprawdzony i legalny sposób na obniżenie zobowiązania lub zmianę jego warunków. Oszczędności mogą być liczone w setkach tysięcy złotych! więcej»

Maturę zdało 84,1 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych; 10,4 proc. abiturientów, którzy nie zdali jednego przedmiotu, ma prawo do poprawki w sierpniu - podała we wtorek Centralna Komisja Egzaminacyjna. CKE opublikowała wstępne wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego w sesji głównej majowej.

Maturę zdało 84,1 proc. tegorocznych absolwentów

Edycja: 2024-07-09 10:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1458)

Maturę zdało 84,1 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych; 10,4 proc. abiturientów, którzy nie zdali jednego przedmiotu, ma prawo do poprawki w sierpniu - podała we wtorek Centralna Komisja Egzaminacyjna. CKE opublikowała wstępne wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego w sesji głównej majowej. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Festiwal Baniek Mydlanych - niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników baniek mydlanych - odbędzie się w niedzielę, 14 lipca na terenie Skateparku w Busku-Zdroju. To niezwykła okazja, by wejść w świat kolorowych baniek i spędzić magiczny dzień pełen radości i zabawy.

Festiwal Baniek Mydlanych: Magiczna zabawa dla Wszystkich!

Edycja: 2024-07-09 10:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3414)

Festiwal Baniek Mydlanych - niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników baniek mydlanych - odbędzie się w niedzielę, 14 lipca na terenie Skateparku w Busku-Zdroju. To niezwykła okazja, by wejść w świat kolorowych baniek i spędzić magiczny dzień pełen radości i zabawy. więcej»

7 lipca, w niedzielne popołudnie, na terenie przy Szkole Podstawowej w Gnojnie odbył się już po raz trzeci festyn rodzinny dla mieszkańców gminy Gnojno.

Relacja z Festynu Rodzinnego w Gnojnie: Wspólna zabawa i integracja (foto)

Edycja: 2024-07-09 09:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1032)

7 lipca, w niedzielne popołudnie, na terenie przy Szkole Podstawowej w Gnojnie odbył się już po raz trzeci festyn rodzinny dla mieszkańców gminy Gnojno. więcej»

W najbliższy weekend na Stadionie Miejskim Sparty odbędą się Dni Kazimierzy Wielkiej. Nie zabraknie występów artystycznych, gier i zabaw dla całych rodzin oraz koncertów. Gwiazdą będzie zespół Kombii. Dwudniowa impreza odbędzie się pod hasłem Odrzuć narkotyki, odpal moc muzyki.

Dni Kazimierzy Wielkiej już w ten weekend

Edycja: 2024-07-09 09:35 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2940)

W najbliższy weekend na Stadionie Miejskim Sparty odbędą się Dni Kazimierzy Wielkiej. Nie zabraknie występów artystycznych, gier i zabaw dla całych rodzin oraz koncertów. Gwiazdą będzie zespół Kombii. Dwudniowa impreza odbędzie się pod hasłem 'Odrzuć narkotyki, odpal moc muzyki'. więcej»

W Sanatorium Marconi znów zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina i innych cenionych kompozytorów. Po raz dwudziesty dziewiąty Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. we współpracy z Connecticut Chopin Foundation organizuje Międzynarodowy Festiwal Lato z Chopinem im. Barbary Hesse-Bukowskiej.

XXIX Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej

Edycja: 2024-07-09 09:13 - Komentarze: (1)  (odsłon: 735)

W Sanatorium Marconi znów zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina i innych cenionych kompozytorów. Po raz dwudziesty dziewiąty Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. we współpracy z Connecticut Chopin Foundation organizuje Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991.
Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na dk 73 w Szczeglinie, gmina Stopnica, w którym zginął 37-letni mężczyzna. Jego żona i siedmioletnia córka trafiły do szpitala.

Śmiertelny wypadek drogowy w miejscowości Szczeglin, gmina Stopnica

Edycja: 2024-07-09 08:58 - Komentarze: (9)  (odsłon: 5413)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na dk 73 w Szczeglinie, gmina Stopnica, w którym zginął 37-letni mężczyzna. Jego żona i siedmioletnia córka trafiły do szpitala. więcej»

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje o możliwości bezpłatnej ochrony przed infekcjami pneumokokowymi dla mieszkańców po 65 roku życia z grup ryzyka w ramach szczepień finansowanych ze środków NFZ.

Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom dla osób 65+

Edycja: 2024-07-09 08:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 984)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje o możliwości bezpłatnej ochrony przed infekcjami pneumokokowymi dla mieszkańców po 65 roku życia z grup ryzyka w ramach szczepień finansowanych ze środków NFZ. więcej»

W poniedziałek, 8 lipca 2024 r., w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski oraz Skarbnik Miasta i Gminy Busko-Zdrój Artur Tokarz podpisali z Wojewodą Świętokrzyskim Józefem Brykiem porozumienie dotyczące dofinansowania projektu Zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej w Gminie Busko-Zdrój - II edycja.

Podpisanie porozumienia na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w Gminie Busko-Zdrój

Edycja: 2024-07-08 14:35 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1592)

W poniedziałek, 8 lipca 2024 r., w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski oraz Skarbnik Miasta i Gminy Busko-Zdrój Artur Tokarz podpisali z Wojewodą Świętokrzyskim Józefem Brykiem porozumienie dotyczące dofinansowania projektu 'Zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej w Gminie Busko-Zdrój - II edycja'. więcej»

W piątek, 14 czerwca 2024 roku po godzinie 14-stej w miejscowości Nowy Folwark, gmina Busko-Zdrój, doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki Volkswagen oraz motocykl marki Honda. W wyniku tego wypadku kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja poszukuje świadków wypadku

Edycja: 2024-07-08 13:41 - Komentarze: (9)  (odsłon: 3809)

W piątek, 14 czerwca 2024 roku po godzinie 14-stej w miejscowości Nowy Folwark, gmina Busko-Zdrój, doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki Volkswagen oraz motocykl marki Honda. W wyniku tego wypadku kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

Stanisław Soyka, uznany polski wokalista jazzowy i popowy oraz wszechstronny muzyk, w sobotę 6 lipca wystąpił na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury podczas XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz.

Wyjątkowy wieczór z Stanisławem Soyką na Festiwalu Krystyny Jamroz (foto)

Edycja: 2024-07-08 13:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 939)

Stanisław Soyka, uznany polski wokalista jazzowy i popowy oraz wszechstronny muzyk, w sobotę 6 lipca wystąpił na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury podczas XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. więcej»

W niedzielę wieczorem do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu osoby. Sytuacja była poważna, ponieważ 32-latek wysłał najbliższym wiadomości sugerujące, że może zrobić sobie coś złego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Ogłoszono alarm.

Alarm w Busku-Zdroju: Policja odnalazła zaginionego mężczyznę

Edycja: 2024-07-08 12:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2463)

W niedzielę wieczorem do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu osoby. Sytuacja była poważna, ponieważ 32-latek wysłał najbliższym wiadomości sugerujące, że może zrobić sobie coś złego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Ogłoszono alarm. więcej»

Od godziny 6 w sobotę do godziny 6 w niedzielę na drogach powiatu buskiego prowadzone były działania pod nazwą Alkohol i narkotyki. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzili trzeźwość blisko tysiąca kierujących, wyeliminowali z ruchu drogowego czterech użytkowników będących na podwójnym gazie.

Akcja 'Alkohol i narkotyki': Pijana kobieta uciekała przed policją

Edycja: 2024-07-08 11:40 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2227)

Od godziny 6 w sobotę do godziny 6 w niedzielę na drogach powiatu buskiego prowadzone były działania pod nazwą 'Alkohol i narkotyki'. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzili trzeźwość blisko tysiąca kierujących, wyeliminowali z ruchu drogowego czterech użytkowników będących na 'podwójnym gazie'. więcej»

Buska Aleja Gwiazd, malowniczo położona przed sanatorium Marconi, powitała kolejnego zasłużonego artystę. W niedzielę, 7 lipca, podczas XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju, Jerzy Cygan odsłonił swoje Słoneczko.

Jerzy Cygan odsłonił 'Słoneczko' w Buskiej Alei Gwiazd (foto/viedo)

Edycja: 2024-07-08 10:44 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1968)

Buska Aleja Gwiazd, malowniczo położona przed sanatorium Marconi, powitała kolejnego zasłużonego artystę. W niedzielę, 7 lipca, podczas XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju, Jerzy Cygan odsłonił swoje 'Słoneczko'. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

W sobotę, 6 lipca, Pensjonat Sanato gościł uczestników XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. W ramach Kawiarenki Festiwalowej odbyło się spotkanie z Ewą Tracz oraz Adamem Szerszeniem.

Ewa Tracz i Adam Szerszeń gośćmi Kawiarenki Festiwalowej (foto/video)

Edycja: 2024-07-08 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 778)

W sobotę, 6 lipca, Pensjonat Sanato gościł uczestników XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. W ramach Kawiarenki Festiwalowej odbyło się spotkanie z Ewą Tracz oraz Adamem Szerszeniem. więcej»

Już  w najbliższą niedzielę, 14 lipca odbędzie się jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń roku. Zapraszamy do Skateparku przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju na Holi Święto Kolorów.

Holi Święto Kolorów ponownie zawita do Buska-Zdroju!

Edycja: 2024-07-08 09:15 - Komentarze: (1)  (odsłon: 7033)

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca odbędzie się jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń roku. Zapraszamy do Skateparku przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju na "Holi Święto Kolorów". więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-07-13 12:07:02

Kierowca kat.C

Dodano: 2024-07-13 11:45:51

Gładzie gipsowe i inne

Dodano: 2024-07-13 11:14:04

Jak to jest?

Dodano: 2024-07-13 11:13:35

Mieszkanie 57m2, parter, Busko os. gen. Andersa

Dodano: 2024-07-13 10:56:10

Uległa jestem i mi to pasuje...

Dodano: 2024-07-13 10:40:12

Domina szuka pieska!

Dodano: 2024-07-13 10:36:45

Zadłużoną Spółkę Pomoc z 299/586 K.s.h. ZUS/...

Dodano: 2024-07-13 10:24:47

Lubię Ostro Zaszaleć - Szukam Faceta

Dodano: 2024-07-13 09:57:55

Zadłużoną Spółkę Pomoc z 299/586 K.s.h. ZUS/...

Dodano: 2024-07-13 08:29:53

Kawalerka na sprzedaż

Dodano: 2024-07-13 07:19:58

Poznam sympatyczna dziewczynę

Dodano: 2024-07-13 05:26:46

Sprzedam zestaw mebli Kent

Dodano: 2024-07-12 22:34:10

ZBIÓR OGÓRKÓW

Dodano: 2024-07-12 18:36:55

Szukam pracy na wakacje

Dodano: 2024-07-12 17:11:46

Szukam pracy