Wiadomości z regionu

Podczas zakupów w jednym z buskich marketów spożywczych, policjant będący po służbie zauważył mężczyznę popełniającego kradzież sklepową. Funkcjonariusz natychmiast zainterweniował - zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol policyjny.

Policjant ruchu drogowego udaremnił kradzież w buskim supermarkecie

Edycja: 2024-02-02 12:37 - Komentarze: (5)  (odsłon: 2974)

Podczas zakupów w jednym z buskich marketów spożywczych, policjant będący po służbie zauważył mężczyznę popełniającego kradzież sklepową. Funkcjonariusz natychmiast zainterweniował - zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol policyjny. więcej»

We wtorek, 30 stycznia około godziny 11:15 w miejscowości Łagiewniki doszło do tragicznego wypadku z udziałem czteroletniego chłopca.

Wypadek w Łagiewnikach: 4-letni chłopiec przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym

Edycja: 2024-01-31 09:06 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4920)

We wtorek, 30 stycznia około godziny 11:15 w miejscowości Łagiewniki doszło do tragicznego wypadku z udziałem czteroletniego chłopca. więcej»

Wczoraj, tj. 30 stycznia, na terenie budowy hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin, gmina Busko-Zdrój, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił 29-letni mężczyzna.

Tragiczny wypadek na budowie hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin

Edycja: 2024-01-31 08:48 - Komentarze: (4)  (odsłon: 5150)

Wczoraj, tj. 30 stycznia, na terenie budowy hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin, gmina Busko-Zdrój, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił 29-letni mężczyzna. więcej»

Rekrutacja do służby w świętokrzyskiej Policji jest prosta. Na początek wystarczy złożyć dokumenty. Teraz możesz to zrobić w każdej komendzie powiatowej!

Prosta rekrutacja do świętokrzyskiej policji: Złóż dokumenty w Komendzie Powiatowej!

Edycja: 2024-01-30 10:34 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3513)

Rekrutacja do służby w świętokrzyskiej Policji jest prosta. Na początek wystarczy złożyć dokumenty. Teraz możesz to zrobić w każdej komendzie powiatowej! więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

W miniony piątek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 27-latka, który był w posiadaniu nieco ponad ćwierć kilograma białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Wczoraj miejscowy sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Ćwierć kilograma amfetaminy: 27-latek zatrzymany w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-29 12:09 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1788)

W miniony piątek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 27-latka, który był w posiadaniu nieco ponad ćwierć kilograma białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Wczoraj miejscowy sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. więcej»

W budynku wielorodzinnym na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju, doszło wczoraj do uruchomienia czujki tlenku węgla, co mogło zapobiec potencjalnemu zagrożeniu dla mieszkańców. Incydent miał miejsce w jednym z mieszkań, gdzie w łazience uruchomił się czujnik tlenku węgla.

Czujka tlenku węgla zapobiegła potencjalnemu zagrożeniu w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-25 13:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2151)

W budynku wielorodzinnym na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju, doszło wczoraj do uruchomienia czujki tlenku węgla, co mogło zapobiec potencjalnemu zagrożeniu dla mieszkańców. Incydent miał miejsce w jednym z mieszkań, gdzie w łazience uruchomił się czujnik tlenku węgla. więcej»

W środę rano na skrzyżowaniu ulic Stawowej i Objazdowej w Busku-Zdroju doszło do zdarzenia, w którym samochód marki Volkswagen potrącił 68-letnią kobietę przechodzącą przez oznaczone przejście dla pieszych. Kierowcą pojazdu był 50-letni mężczyzna.

Potrącenie pieszej w Busku-Zdroju: Kobieta przewieziona do szpitala

Edycja: 2024-01-25 10:43 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2623)

W środę rano na skrzyżowaniu ulic Stawowej i Objazdowej w Busku-Zdroju doszło do zdarzenia, w którym samochód marki Volkswagen potrącił 68-letnią kobietę przechodzącą przez oznaczone przejście dla pieszych. Kierowcą pojazdu był 50-letni mężczyzna. więcej»

W dniu 23 stycznia 2024 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju, wspólnie z jednostkami OSP Kobylniki oraz OSP Widuchowa, przeprowadzili skoordynowane ćwiczenia na zbiorniku wodnym w miejscowości Mikułowice, gm. Busko-Zdrój.

Strażacy z Buska-Zdroju doskonalą umiejętności ratowania tonących w warunkach zimowych

Edycja: 2024-01-24 10:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1007)

W dniu 23 stycznia 2024 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju, wspólnie z jednostkami OSP Kobylniki oraz OSP Widuchowa, przeprowadzili skoordynowane ćwiczenia na zbiorniku wodnym w miejscowości Mikułowice, gm. Busko-Zdrój. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

32-letnia mieszkanka Pińczowa zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji, informując, że padła ofiarą oszustwa na jednym z portali sprzedażowych.

Kolejne oszustwo na portalu sprzedażowym

Edycja: 2024-01-19 16:07 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4152)

32-letnia mieszkanka Pińczowa zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji, informując, że padła ofiarą oszustwa na jednym z portali sprzedażowych. więcej»

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszycach udzielili pomocy 60-letniemu obywatelowi Francji podczas jego pieszej podróży przez Polskę.

Policjanci pomogli francuskiemu podróżnikowi

Edycja: 2024-01-19 14:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 9305)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszycach udzielili pomocy 60-letniemu obywatelowi Francji podczas jego pieszej podróży przez Polskę. więcej»

20-letnia mieszkanka Buska-Zdroju, padła ofiarą oszustwa podczas internetowej transakcji sprzedaży sukienki. Kobieta opublikowała ofertę na popularnym portalu ogłoszeniowym, wyceniając swoją odzież na 100 złotych. W krótkim czasie doczekała się odpowiedzi potencjalnej nabywczyni poprzez komunikator internetowy.

Oszustwo w sieci: Mieszkanka Buska-Zdroju straciła 17900 zł

Edycja: 2024-01-16 13:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3756)

20-letnia mieszkanka Buska-Zdroju, padła ofiarą oszustwa podczas internetowej transakcji sprzedaży sukienki. Kobieta opublikowała ofertę na popularnym portalu ogłoszeniowym, wyceniając swoją odzież na 100 złotych. W krótkim czasie doczekała się odpowiedzi potencjalnej nabywczyni poprzez komunikator internetowy. więcej»

W niedzielę, 14 stycznia buscy policjanci ruchu drogowego obsługiwali zdarzenie na terenie gminy Nowy Korczyn. W pewnym momencie podjechało do nich auto, z którego mężczyzna poinformował, że kierujący osobowym renaultem na pińczowskich numerach rejestracyjnych może być nietrzeźwy.

Nietrzeźwy kierowca z poważnymi konsekwencjami

Edycja: 2024-01-15 13:16 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1590)

W niedzielę, 14 stycznia buscy policjanci ruchu drogowego obsługiwali zdarzenie na terenie gminy Nowy Korczyn. W pewnym momencie podjechało do nich auto, z którego mężczyzna poinformował, że kierujący osobowym renaultem na 'pińczowskich numerach rejestracyjnych' może być nietrzeźwy. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

36-letni mężczyzna z gminy Imielno w powiecie jędrzejowskim zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym – poinformował w sobotę st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku

36-latek zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania

Edycja: 2024-01-13 14:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4340)

36-letni mężczyzna z gminy Imielno w powiecie jędrzejowskim zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym – poinformował w sobotę st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku więcej»

W piątek, 12 stycznia 2024 r. o godzinie 18:55, Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, udzielił informacji na temat zdarzenia.

Kolizja drogowa w Busku-Zdroju na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej

Edycja: 2024-01-13 10:10 - Komentarze: (35)  (odsłon: 10197)

W piątek, 12 stycznia 2024 r. o godzinie 18:55, Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, udzielił informacji na temat zdarzenia. więcej»

Wczoraj, przed godziną 17:00, matka 24-letniego mieszkańca gminy Pińczów zgłosiła zaginięcie swojego syna, który opuścił dom, udając się w kierunku okolicznych pól i lasów. Brak telefonu i obawy o jego bezpieczeństwo skłoniły zaniepokojoną matkę do natychmiastowego zgłoszenia sprawy na Policję.

Skuteczna akcja poszukiwawcza: Zaginiony mężczyzna odnaleziony

Edycja: 2024-01-12 11:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3285)

Wczoraj, przed godziną 17:00, matka 24-letniego mieszkańca gminy Pińczów zgłosiła zaginięcie swojego syna, który opuścił dom, udając się w kierunku okolicznych pól i lasów. Brak telefonu i obawy o jego bezpieczeństwo skłoniły zaniepokojoną matkę do natychmiastowego zgłoszenia sprawy na Policję. więcej»

W ostatnią niedzielę, pińczowscy kryminalni przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 28-letniego mieszkańca miasta, który był w posiadaniu nielegalnych substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie mieszkańca Pińczowa ze znaczną ilością narkotyków

Edycja: 2024-01-10 10:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3052)

W ostatnią niedzielę, pińczowscy kryminalni przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 28-letniego mieszkańca miasta, który był w posiadaniu nielegalnych substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku.

Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

Edycja: 2024-01-06 10:00 - Komentarze: (2)  (odsłon: 27139)

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. więcej»

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy znęcali się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem - poinformowała w czwartek PAP prokurator Monika Porzucek. Mieszkańcy Oksy mieli zakopać żywcem cztery szczeniaki.

Akt oskarżenia przeciwko mężczyznom: Odpowiedzą za uśmiercenie szczeniaków

Edycja: 2024-01-04 14:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3476)

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy znęcali się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem - poinformowała w czwartek PAP prokurator Monika Porzucek. Mieszkańcy Oksy mieli zakopać żywcem cztery szczeniaki. więcej»

W sylwestrowe popołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-latka. Sytuacja nabrała dramatycznego charakteru, gdyż młody mężczyzna wysłał bliskim wiadomość tekstową, sugerującą, że może zrobić sobie krzywdę.

Udane poszukiwania zaginionego 25-latka

Edycja: 2024-01-03 09:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2078)

W sylwestrowe popołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-latka. Sytuacja nabrała dramatycznego charakteru, gdyż młody mężczyzna wysłał bliskim wiadomość tekstową, sugerującą, że może zrobić sobie krzywdę. więcej»

W piątkowy wieczór doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Chotelek, położonej w gminie Busko-Zdrój. 26-letni mężczyzna stracił życie, gdy osobowy Opel najechał na niego na prostym odcinku drogi powiatowej. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia w Chotelku: Samochód potrącił pieszego, 26-latek nie żyje

Edycja: 2023-12-30 10:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5612)

W piątkowy wieczór doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Chotelek, położonej w gminie Busko-Zdrój. 26-letni mężczyzna stracił życie, gdy osobowy Opel najechał na niego na prostym odcinku drogi powiatowej. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Sylwestrowa noc ze spektakularnymi pokazami pirotechnicznymi rozświetlającymi zimowe niebo to tradycja celebrowana na całym świecie. Niestety każdego roku dochodzi do wypadków związanych z niewłaściwym obchodzeniem się z fajerwerkami.

Bezpieczni w sylwestra

Edycja: 2023-12-28 15:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4812)

Sylwestrowa noc ze spektakularnymi pokazami pirotechnicznymi rozświetlającymi zimowe niebo to tradycja celebrowana na całym świecie. Niestety każdego roku dochodzi do wypadków związanych z niewłaściwym obchodzeniem się z fajerwerkami. więcej»

Od piątku 22 grudnia od godz. 15:00 do wtorku 26 grudnia do godz. 24:00 na drogach powiatu buskiego doszło do 11 zdarzeń drogowych.

Podsumowanie świątecznego weekendu na drogach w powiecie buskim

Edycja: 2023-12-27 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2041)

Od piątku 22 grudnia od godz. 15:00 do wtorku 26 grudnia do godz. 24:00 na drogach powiatu buskiego doszło do 11 zdarzeń drogowych. więcej»

W miejscowości Pieczonogi, powiat staszowski, doszło do tragicznego zdarzenia, gdzie znaleziono częściowo zwęglone ciało samotnie żyjącego 71-letniego mężczyzny. Informację o tej tragedii otrzymaliśmy parę minut po godzinie 21 - informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji.

Tragedia w miejscowości Pieczonogi: Znaleziono częściowo zwęglone ciało

Edycja: 2023-12-22 11:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3844)

W miejscowości Pieczonogi, powiat staszowski, doszło do tragicznego zdarzenia, gdzie znaleziono częściowo zwęglone ciało samotnie żyjącego 71-letniego mężczyzny. Informację o tej tragedii otrzymaliśmy parę minut po godzinie 21 - informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji. więcej»

Do trzech lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu kazimierskiego, który podejrzewany jest o posiadanie nielegalnej kontrabandy. Policjanci na posesji mężczyzny zabezpieczyli ponad 500 kilogramów liści tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci zabezpieczyli ponad 500 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy

Edycja: 2023-12-21 13:36 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1711)

Do trzech lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu kazimierskiego, który podejrzewany jest o posiadanie nielegalnej kontrabandy. Policjanci na posesji mężczyzny zabezpieczyli ponad 500 kilogramów liści tytoniu bez polskich znaków akcyzy. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Wczoraj buska policja interweniowała w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w gminie Pacanów. Zgłoszenie odnoszące się do nietrzeźwego kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji, doprowadziło do zatrzymania 47-latka.

Nietrzeźwy kierowca Hondy wpadł do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia

Edycja: 2023-12-20 11:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1694)

Wczoraj buska policja interweniowała w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w gminie Pacanów. Zgłoszenie odnoszące się do nietrzeźwego kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji, doprowadziło do zatrzymania 47-latka. więcej»

W minioną sobotę do jędrzejowskiej komendy zgłosiła się 16-latka i 44-latek. W trakcie rozmowy dyżurny nabrał podejrzeń, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a chwilę wcześniej kierował mercedesem. Wynik przeprowadzonego badania stanu trzeźwości, wskazał u 44-latka 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Kłopotów nie uniknie też 16-latka, która nie posiadając uprawnień też kierowała samochodem.

Nietrzeźwy kierowca i nielegalna jazda 16-latki - oboje mają kłopoty

Edycja: 2023-12-18 14:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2870)

W minioną sobotę do jędrzejowskiej komendy zgłosiła się 16-latka i 44-latek. W trakcie rozmowy dyżurny nabrał podejrzeń, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a chwilę wcześniej kierował mercedesem. Wynik przeprowadzonego badania stanu trzeźwości, wskazał u 44-latka 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Kłopotów nie uniknie też 16-latka, która nie posiadając uprawnień też kierowała samochodem. więcej»

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji.

Policyjny pies bohaterem akcji ratunkowej

Edycja: 2023-12-18 12:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3222)

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji. więcej»

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta.

Zimowa aura nie wybacza błędów kierowcom

Edycja: 2023-12-14 13:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6635)

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji.

W Siesławicach paliło się BMW

Edycja: 2023-12-14 11:07 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2691)

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji. więcej»

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Pożar w Domu Pomocy Społecznej w Kielcach: Śmierć trzech pensjonariuszek

Edycja: 2023-12-12 09:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2330)

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. więcej»

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach.

Uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej

Edycja: 2023-12-12 09:30 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2074)

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. więcej»

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom.

Bezpieczeństwo na zamarzniętych akwenach: Jak unikać zagrożeń i jak reagować w przypadku załamania lodu

Edycja: 2023-12-11 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2677)

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna.

Szybka i skuteczna reakcja Policji z Buska-Zdroju: Odnalezienie zaginionej 21-latki

Edycja: 2023-12-08 11:25 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2097)

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna. więcej»

Wczoraj, tj. w środę, 6 grudnia, w miejscowości Szczytniki w powiecie buskim, w jednej z przydomowych studni odnaleziono ciało 60-letniego mężczyzny. Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie szczegółów tego tragicznego zdarzenia.

Tragedia w Szczytnikach: Makabryczne odkrycie w przydomowej studni

Edycja: 2023-12-07 10:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2831)

Wczoraj, tj. w środę, 6 grudnia, w miejscowości Szczytniki w powiecie buskim, w jednej z przydomowych studni odnaleziono ciało 60-letniego mężczyzny. Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie szczegółów tego tragicznego zdarzenia. więcej»

5 grudnia o godzinie 17:00 syreny radiowozów zabrzmią jednocześnie w całej Polsce, tworząc symboliczny hołd dla tych, którzy zginęli podczas wykonywania służby. To gest jedności, szacunku i solidarności wobec policjantów, którzy stracili życie.

Policjanci uczczą zmarłych kolegów: Syreny radiowozów zawyją w całym kraju o godzinie 17:00

Edycja: 2023-12-05 15:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3132)

5 grudnia o godzinie 17:00 syreny radiowozów zabrzmią jednocześnie w całej Polsce, tworząc symboliczny hołd dla tych, którzy zginęli podczas wykonywania służby. To gest jedności, szacunku i solidarności wobec policjantów, którzy stracili życie. więcej»

W miejscowości Kokot, leżącej w powiecie pińczowskim, miała miejsce dramatyczna sytuacja, która mogła zakończyć się tragicznie. W sobotę, 2 grudnia, około godziny 15:00, strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące 60-letniego mężczyzny, który zadławił się pokarmem w swoim domu.

pinczow24.pl: Szybka i zdecydowana akcja: Pińczowscy Strażacy ocalili życie mężczyzny

Edycja: 2023-12-03 13:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3832)

W miejscowości Kokot, leżącej w powiecie pińczowskim, miała miejsce dramatyczna sytuacja, która mogła zakończyć się tragicznie. W sobotę, 2 grudnia, około godziny 15:00, strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące 60-letniego mężczyzny, który zadławił się pokarmem w swoim domu. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

16-letnia mieszkanka Buska-Zdroju trafiła do szpitala z objawami zatrucia czadem. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 30 listopada około godziny 20 w jednym z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej. Informacje na temat zdarzenia przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej.

Zatrucie czadem w Busku-Zdroju: 16-latka trafiła do szpitala

Edycja: 2023-11-30 22:00 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1885)

16-letnia mieszkanka Buska-Zdroju trafiła do szpitala z objawami zatrucia czadem. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 30 listopada około godziny 20 w jednym z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej. Informacje na temat zdarzenia przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej. więcej»

W ciągu zaledwie dwóch dni, po zmianie pogody i opadach śniegu, policja w Busku-Zdroju odnotowała aż siedem zdarzeń drogowych. Pięć z nich miało miejsce we wtorek, 28 listopada, a dwa kolejne w środę, 29 listopada.

Trudne warunki na drogach: Seria kolizji po opadach śniegu

Edycja: 2023-11-30 13:13 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1153)

W ciągu zaledwie dwóch dni, po zmianie pogody i opadach śniegu, policja w Busku-Zdroju odnotowała aż siedem zdarzeń drogowych. Pięć z nich miało miejsce we wtorek, 28 listopada, a dwa kolejne w środę, 29 listopada. więcej»

W minioną niedzielę wieczorem, dwóch mieszkańców powiatu jędrzejowskiego zostało zatrzymanych pod zarzutem bestialskiego znęcania się nad pieskami. Pomimo szybkiej reakcji policji i podjętych czynności ratunkowych, tylko jedno z czterech zakopanych w ziemi szczeniąt przeżyło.

Odpowiedzą za uśmiercenie szczeniaków

Edycja: 2023-11-29 10:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4767)

W minioną niedzielę wieczorem, dwóch mieszkańców powiatu jędrzejowskiego zostało zatrzymanych pod zarzutem bestialskiego znęcania się nad pieskami. Pomimo szybkiej reakcji policji i podjętych czynności ratunkowych, tylko jedno z czterech zakopanych w ziemi szczeniąt przeżyło. więcej»

W minioną sobotę, 25 listopada, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego dla nowych strażaków ochotników z powiatu buskiego. To ważne wydarzenie stanowiło zwieńczenie intensywnego kursu, który trwał od 1 października do 25 listopada 2023 roku.

Gotowi na akcję: Buscy Strażacy Ochotnicy ukończyli szkolenie podstawowe

Edycja: 2023-11-29 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2978)

W minioną sobotę, 25 listopada, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia podstawowego dla nowych strażaków ochotników z powiatu buskiego. To ważne wydarzenie stanowiło zwieńczenie intensywnego kursu, który trwał od 1 października do 25 listopada 2023 roku. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W nocy z 27 na 28 listopada 2023 roku trwała akcja gaszenia pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne, gmina Stopnica. Alarm o zgłoszeniu pożaru wpłynął do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju o godzinie 23:18.

Pożar budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne - Szybka i skuteczna akcja strażaków

Edycja: 2023-11-28 14:19 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1488)

W nocy z 27 na 28 listopada 2023 roku trwała akcja gaszenia pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Klępie Dolne, gmina Stopnica. Alarm o zgłoszeniu pożaru wpłynął do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju o godzinie 23:18. więcej»

Dziś przed południem, na trasie z Buska-Zdroju w kierunku Pińczowa, doszło do dachowania samochodu.

Nagły manewr i dachowanie na trasie Busko-Zdrój - Pińczów

Edycja: 2023-11-28 13:15 - Komentarze: (4)  (odsłon: 5212)

Dziś przed południem, na trasie z Buska-Zdroju w kierunku Pińczowa, doszło do dachowania samochodu. więcej»

Dzisiaj, w rejonie ulicy Konstantego Miodowicza doszło do dwóch kolizji drogowych. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził informacje na temat kolizji, podkreślając, że wszyscy uczestnicy zdarzeń wyszli z nich bez obrażeń.

Uwaga Ślisko! Kolizje w Busku-Zdroju!

Edycja: 2023-11-28 12:29 - Komentarze: (4)  (odsłon: 2631)

Dzisiaj, w rejonie ulicy Konstantego Miodowicza doszło do dwóch kolizji drogowych. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, potwierdził informacje na temat kolizji, podkreślając, że wszyscy uczestnicy zdarzeń wyszli z nich bez obrażeń. więcej»

Ostatnia noc przyniosła zmianę pogody. Padający śnieg i niska temperatura z pewnością nie są ułatwieniem dla uczestników ruchu drogowego, szczególnie dla kierujących. Większość kierowców widząc takie warunki zachowuje dużą ostrożność, jeździ wolniej i uważnie. Niestety nie wszyscy właściwie dostosowują się do tych warunków. Apelujemy o rozwagę!

Kierowco, noga z gazu!

Edycja: 2023-11-28 09:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3954)

Ostatnia noc przyniosła zmianę pogody. Padający śnieg i niska temperatura z pewnością nie są ułatwieniem dla uczestników ruchu drogowego, szczególnie dla kierujących. Większość kierowców widząc takie warunki zachowuje dużą ostrożność, jeździ wolniej i uważnie. Niestety nie wszyscy właściwie dostosowują się do tych warunków. Apelujemy o rozwagę! więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Miniony weekend przyniósł niestety serię niebezpiecznych zdarzeń drogowych na terenie powiatu buskiego. Trudne warunki atmosferyczne, związane z opadami śniegu i niską temperaturą, sprawiły, że nawierzchnie dróg stały się śliskie, co skutkowało aż pięcioma kolizjami w okresie od piątkowego popołudnia do północy w niedzielę.

Niebezpieczny weekend na drogach powiatu buskiego - Apel o ostrożność i odpowiedzialność kierowców

Edycja: 2023-11-27 11:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1405)

Miniony weekend przyniósł niestety serię niebezpiecznych zdarzeń drogowych na terenie powiatu buskiego. Trudne warunki atmosferyczne, związane z opadami śniegu i niską temperaturą, sprawiły, że nawierzchnie dróg stały się śliskie, co skutkowało aż pięcioma kolizjami w okresie od piątkowego popołudnia do północy w niedzielę. więcej»

W środę, 22 listopada po godzinie 16:00, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju, tuż przy sklepie Lidl, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się samochód osobowy marki Peugeot 207 i skuter, a w wyniku kolizji kierowca skutera został zabrany przez karetkę pogotowia.

Zderzenie samochodu i skutera na ulicy Wojska Polskiego (nowe informacje)

Edycja: 2023-11-23 10:07 - Komentarze: (4)  (odsłon: 4873)

W środę, 22 listopada po godzinie 16:00, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju, tuż przy sklepie Lidl, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się samochód osobowy marki Peugeot 207 i skuter, a w wyniku kolizji kierowca skutera został zabrany przez karetkę pogotowia. więcej»

Do buskich funkcjonariuszy zgłosiła się 43-letnia kobieta, która stała się ofiarą ataku oszustów na popularnym portalu społecznościowym. Kobieta poinformowała, że nieznany sprawca przejął kontrolę nad jej profilem, a następnie używając komunikatora, rozesłał fałszywe prośby o opłacenie przesyłek za pomocą kodu BLIK do jej znajomych i rodziny.

Oszustwo na portalu społecznościowym: Wyłudzenie pieniędzy przez fałszywe prośby o BLIK

Edycja: 2023-11-22 10:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1264)

Do buskich funkcjonariuszy zgłosiła się 43-letnia kobieta, która stała się ofiarą ataku oszustów na popularnym portalu społecznościowym. Kobieta poinformowała, że nieznany sprawca przejął kontrolę nad jej profilem, a następnie używając komunikatora, rozesłał fałszywe prośby o opłacenie przesyłek za pomocą kodu BLIK do jej znajomych i rodziny. więcej»

Kierowca podróżujący drogami powiatu staszowskiego w niedzielny poranek zauważył, że jadący przed nim pojazd marki Volkswagen miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Szybka reakcja świadka, który niezwłocznie skontaktował się z numerem alarmowym, a następnie zatrzymał kierującego, pozwoliła na uniknięcie potencjalnie tragicznego zdarzenia.

Kierowca z ponad 4 promilami zatrzymany dzięki szybkiej interwencji świadka

Edycja: 2023-11-20 12:43 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1870)

Kierowca podróżujący drogami powiatu staszowskiego w niedzielny poranek zauważył, że jadący przed nim pojazd marki Volkswagen miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Szybka reakcja świadka, który niezwłocznie skontaktował się z numerem alarmowym, a następnie zatrzymał kierującego, pozwoliła na uniknięcie potencjalnie tragicznego zdarzenia. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Na terenie gminy Wiślica, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z buskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Iveco. Nieprzestrzeganie przepisów drogowych przez 39-letniego mężczyznę skończyło się zatrzymaniem, gdy przekroczył on o 25 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Przekroczył prędkość i trafił za kratki

Edycja: 2023-11-17 14:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1837)

Na terenie gminy Wiślica, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z buskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Iveco. Nieprzestrzeganie przepisów drogowych przez 39-letniego mężczyznę skończyło się zatrzymaniem, gdy przekroczył on o 25 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. więcej»

Zbliża się gorący okres promocji i wyprzedaży, a wraz z nim wzrasta ryzyko padnięcia ofiarą cyberoszustw. Black Friday, nazywany dniem zakupów na całym świecie, przyciąga uwagę nie tylko entuzjastów okazji, ale również cyberprzestępców gotowych wykorzystać naszą gorączkę zakupową.

Bezpieczne zakupy online: Jak uniknąć cyberoszustw podczas Black Friday

Edycja: 2023-11-17 09:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2811)

Zbliża się gorący okres promocji i wyprzedaży, a wraz z nim wzrasta ryzyko padnięcia ofiarą cyberoszustw. Black Friday, nazywany dniem zakupów na całym świecie, przyciąga uwagę nie tylko entuzjastów okazji, ale również cyberprzestępców gotowych wykorzystać naszą gorączkę zakupową. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-18 17:55:52

Wykonam

Dodano: 2024-04-18 17:43:20

Luźna Ero Znajomość

Dodano: 2024-04-18 17:41:08

Młoda Kobieta Szuka Mężczyzny

Dodano: 2024-04-18 17:31:08

Poznam Realnego Pana

Dodano: 2024-04-18 16:48:58

Poznam Dyskretnego Faceta

Dodano: 2024-04-18 16:25:00

Sprzedam łóżko dla dziecka

Dodano: 2024-04-18 16:05:23

Przewóz rzeczy przeprowadzki transport Polska His...

Dodano: 2024-04-18 15:45:51

tralki drewniane

Dodano: 2024-04-18 14:55:42

Działka budowlana

Dodano: 2024-04-18 13:48:58

Poznam Pana na spotkania

Dodano: 2024-04-18 11:57:32

Praca

Dodano: 2024-04-18 11:10:49

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

Dodano: 2024-04-18 11:09:05

Naprawa komputerów, laptopów

Dodano: 2024-04-18 10:53:07

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2024-04-18 10:22:51

Naprawa