Wiadomości z regionu

5 sierpnia 1944 roku, na niewielkim terenie obejmującym dzisiejsze Ponidzie i północne tereny Małopolski, połączone siły partyzanckie AK, BCh i AL utworzyły Republikę Pińczowską.

Zapraszamy na VII Rajd Republiki Pińczowskiej

Edycja: 2024-07-23 15:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2767)

5 sierpnia 1944 roku, na niewielkim terenie obejmującym dzisiejsze Ponidzie i północne tereny Małopolski, połączone siły partyzanckie AK, BCh i AL utworzyły Republikę Pińczowską. więcej»

Europejskie Centrum Bajki ma przyjemność zaprosić wszystkich na niezwykłe widowisko teatralne Przygody Koziołka Matołka. W sierpniu na sali widowiskowej zobaczycie znaną i uwielbianą postać Koziołka, która ożyje na scenie, zapewniając niezapomnianą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Spektakl 'Przygody Koziołka Matołka' w Europejskim Centrum Bajki

Edycja: 2024-07-23 15:16 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1170)

Europejskie Centrum Bajki ma przyjemność zaprosić wszystkich na niezwykłe widowisko teatralne 'Przygody Koziołka Matołka'. W sierpniu na sali widowiskowej zobaczycie znaną i uwielbianą postać Koziołka, która ożyje na scenie, zapewniając niezapomnianą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. więcej»

We wtorek, 23 lipca 2024r. o godz. 13:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przy al. Mickiewicza 10, odbędzie się IV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej.

IV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju- Transmisja LIVE

Edycja: 2024-07-23 13:30 - Komentarze: (6)  (odsłon: 2359)

We wtorek, 23 lipca 2024r. o godz. 13:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przy al. Mickiewicza 10, odbędzie się IV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. więcej»

Już po raz 43. pielgrzymi z diecezji kieleckiej wyruszą na Jasną Górę, aby wspólnie modlić się przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej. Tegoroczna Piesza Pielgrzymka, która rozpocznie się 5 sierpnia i potrwa do 13 sierpnia, odbywa się pod hasłem Z Maryją we wspólnocie Kościoła.

43. Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - Wyrusza 5 sierpnia!

Edycja: 2024-07-23 13:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 486)

Już po raz 43. pielgrzymi z diecezji kieleckiej wyruszą na Jasną Górę, aby wspólnie modlić się przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej. Tegoroczna Piesza Pielgrzymka, która rozpocznie się 5 sierpnia i potrwa do 13 sierpnia, odbywa się pod hasłem 'Z Maryją we wspólnocie Kościoła'. więcej»

REKLAMA
Prowadzenie ksiąg rachunkowych-pełna księgowość dla firm i przedsiębiorstw w programie Comarch Optima również zdalnie, podatkowa książka przychodów i rozchodów, podatek zryczałtowany, ewidencja VAT, zeznania i deklaracje PIT, CIT, VAT, JPK, obsługa kadrowo-płacowa, deklaracj

Księgowość Podatki Płace Dorota Musialik

Wojska Polskiego 3. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: dm.dorota.musialik@gmail.com

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Prowadzenie ksiąg rachunkowych-pełna księgowość dla firm i przedsiębiorstw w programie Comarch Optima również zdalnie, podatkowa książka przychodów i rozchodów, podatek zryczałtowany, ewidencja VAT, zeznania i deklaracje PIT, CIT, VAT, JPK, obsługa kadrowo-płacowa, deklaracj

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi / Doradztwo /

Wczoraj po południu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w buskim skateparku, gdzie dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaatakowało trójkę nastolatków siedzących na ławce.

Dwóch mężczyzn aresztowanych za rozbój w buskim skateparku

Edycja: 2024-07-23 11:50 - Komentarze: (6)  (odsłon: 1962)

Wczoraj po południu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w buskim skateparku, gdzie dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaatakowało trójkę nastolatków siedzących na ławce. więcej»

Kompleks Tężnia zaprasza na serię koncertów, które odbędą się na tarasie widokowym tężni solankowej w ramach cyklu Korona Park Muzyczna Tężnia. W najbliższy piątek, 26 lipca o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert Piotra Krakowskiego.

Letnie koncerty w Korona Park Muzyczna Tężnia: Piotr Krakowski

Edycja: 2024-07-23 11:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2416)

Kompleks Tężnia zaprasza na serię koncertów, które odbędą się na tarasie widokowym tężni solankowej w ramach cyklu Korona Park Muzyczna Tężnia. W najbliższy piątek, 26 lipca o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert Piotra Krakowskiego. więcej»

Co roku w Nowym Korczynie odbywa się niezwykłe święto, które łączy w sobie historię, tradycję i radość wspólnego świętowania. Kingonalia, bo o nim mowa, to festiwal ku czci patronki miasta – Św. Kingi. Tegoroczne obchody były szczególne, ponieważ świętowano 30. rocznicę Kingonaliów, co nadało wydarzeniu wyjątkowego charakteru.

Kingonalia w Nowym Korczynie - Święto Patronki Miasta

Edycja: 2024-07-23 10:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2728)

Co roku w Nowym Korczynie odbywa się niezwykłe święto, które łączy w sobie historię, tradycję i radość wspólnego świętowania. Kingonalia, bo o nim mowa, to festiwal ku czci patronki miasta – Św. Kingi. Tegoroczne obchody były szczególne, ponieważ świętowano 30. rocznicę Kingonaliów, co nadało wydarzeniu wyjątkowego charakteru. więcej»

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach oraz Biuro Koordynacji ds. WZK serdecznie zapraszają mieszkańców Buska-Zdroju i okolic na Piknik Edukacyjno-Zawodowy, który odbędzie się w sobotę, 27 lipca w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie odbędzie się na terenie rekreacyjnym w Karabosach w Siesławicach, gmina Busko-Zdrój.

Piknik Edukacyjno-Zawodowy w Busku-Zdroju: Odkryj swoje możliwości!

Edycja: 2024-07-23 09:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 412)

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach oraz Biuro Koordynacji ds. WZK serdecznie zapraszają mieszkańców Buska-Zdroju i okolic na Piknik Edukacyjno-Zawodowy, który odbędzie się w sobotę, 27 lipca w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie odbędzie się na terenie rekreacyjnym w Karabosach w Siesławicach, gmina Busko-Zdrój. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Kraków, jedno z najstarszych miast Polski, przyciąga nie tylko turystów, ale również osoby poszukujące idealnego miejsca do życia. Jedną z dzielnic, która zyskuje na popularności, jest Czyżyny. Mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Czyżynach to oferta, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i rodzin oraz osób pracujących.

Mieszkanie do wynajęcia Kraków Czyżyny

Edycja: 2024-07-23 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 241)

Kraków, jedno z najstarszych miast Polski, przyciąga nie tylko turystów, ale również osoby poszukujące idealnego miejsca do życia. Jedną z dzielnic, która zyskuje na popularności, jest Czyżyny. Mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Czyżynach to oferta, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i rodzin oraz osób pracujących. więcej»

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu od 25 lipca 2024r. na ulicy W. Grotta. Zmiany te są związane z rozpoczęciem realizacji inwestycji polegającej na przebudowie skrzyżowania ulic W. Grotta, Konstantego Miodowicza oraz ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Grotta (foto)

Edycja: 2024-07-22 16:28 - Komentarze: (11)  (odsłon: 2244)

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu od 25 lipca 2024r. na ulicy W. Grotta. Zmiany te są związane z rozpoczęciem realizacji inwestycji polegającej na przebudowie skrzyżowania ulic W. Grotta, Konstantego Miodowicza oraz ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. więcej»

W sobotę, 20 lipca, AKS 1947 Busko-Zdrój odniósł zwycięstwo w swoim trzecim meczu kontrolnym, pokonując MKS Czarni Połaniec wynikiem 3:2 (3:1). Spotkanie było kolejnym etapem przygotowań drużyny do nowego sezonu RS ACTIVE 4 Ligi, który zbliża się wielkimi krokami.

Zwycięski Sparing AKS 1947: Pokonali MKS Czarni Połaniec 3:2 (foto)

Edycja: 2024-07-22 15:51 - Komentarze: (1)  (odsłon: 567)

W sobotę, 20 lipca, AKS 1947 Busko-Zdrój odniósł zwycięstwo w swoim trzecim meczu kontrolnym, pokonując MKS Czarni Połaniec wynikiem 3:2 (3:1). Spotkanie było kolejnym etapem przygotowań drużyny do nowego sezonu RS ACTIVE 4 Ligi, który zbliża się wielkimi krokami. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich miłośników literatury na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w piątek, 26 lipca 2024 r. o godz. 13.30. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o fascynującej książce Obok Julii autorstwa Eustachego Rylskiego.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: 'Obok Julii' Eustachego Rylskiego

Edycja: 2024-07-22 15:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 354)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich miłośników literatury na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w piątek, 26 lipca 2024 r. o godz. 13.30. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o fascynującej książce 'Obok Julii' autorstwa Eustachego Rylskiego. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

6 lipca straż pożarna w Jędrzejowie otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie kolejki wąskotorowej. Po przybyciu na miejsce, strażacy oraz policjanci potwierdzili, że doszło do niemal całkowitego spalenia zabytkowego wagonu, którego wartość szacowana jest na 45 tysięcy złotych. Pierwsze oględziny wskazywały na podpalenie.

Pożar zabytkowego wagonu w Jędrzejowie: trójka młodych ludzi zatrzymana

Edycja: 2024-07-22 14:41 - Komentarze: (1)  (odsłon: 931)

6 lipca straż pożarna w Jędrzejowie otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie kolejki wąskotorowej. Po przybyciu na miejsce, strażacy oraz policjanci potwierdzili, że doszło do niemal całkowitego spalenia zabytkowego wagonu, którego wartość szacowana jest na 45 tysięcy złotych. Pierwsze oględziny wskazywały na podpalenie. więcej»

W niedzielę, 21 lipca w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju odbyły się uroczyste obchody upamiętniające 80. rocznicę zbiorowej egzekucji dokonanej przez Niemców. Wydarzenie miało miejsce przy pomniku ofiar, gromadząc licznych gości, w tym przedstawicieli rządu, województwa, władz samorządowych oraz mieszkańców regionu.

Uroczyste obchody 80. rocznicy zbiorowej egzekucji w Lesie Wełeckim (foto/wkrótce video)

Edycja: 2024-07-22 12:43 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1738)

W niedzielę, 21 lipca w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju odbyły się uroczyste obchody upamiętniające 80. rocznicę zbiorowej egzekucji dokonanej przez Niemców. Wydarzenie miało miejsce przy pomniku ofiar, gromadząc licznych gości, w tym przedstawicieli rządu, województwa, władz samorządowych oraz mieszkańców regionu. więcej»

Już w najbliższy czwartek, 25 lipca 2024 roku, o godzinie 18:00, w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się prelekcja zatytułowana Słowianie - Ludzie Słowa, którą poprowadzi Tomasz J. Kosiński. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat pochodzenia i znaczenia nazw Słowianie i Polacy.

Prelekcja 'Słowianie - Ludzie Słowa' w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-22 11:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 437)

Już w najbliższy czwartek, 25 lipca 2024 roku, o godzinie 18:00, w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się prelekcja zatytułowana 'Słowianie - Ludzie Słowa', którą poprowadzi Tomasz J. Kosiński. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat pochodzenia i znaczenia nazw 'Słowianie' i 'Polacy'. więcej»

W miniony piątek buscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru. 62-letnia kobieta poinformowała, że jej jednoślad zniknął ze stojaka, do którego został przypięty poprzedniego dnia po południu. Na miejsce zdarzenia, w buskiej dzielnicy zdrojowej, natychmiast udali się mundurowi.

Kradzież roweru w Busku-Zdroju: sprawca zatrzymany, jednoślad zwrócony właścicielce

Edycja: 2024-07-22 10:27 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1098)

W miniony piątek buscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru. 62-letnia kobieta poinformowała, że jej jednoślad zniknął ze stojaka, do którego został przypięty poprzedniego dnia po południu. Na miejsce zdarzenia, w buskiej dzielnicy zdrojowej, natychmiast udali się mundurowi. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

Wczoraj w południe dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 43-letniej kobiety. Mieszkanka powiatu staszowskiego, cierpiąca na zaniki pamięci, opuściła jeden z zakładów opiekuńczych na terenie gminy Solec-Zdrój i udała się w nieznanym kierunku.

Zaginięcie 43-letniej kobiety: szczęśliwy finał poszukiwań

Edycja: 2024-07-22 10:19 - Komentarze: (1)  (odsłon: 915)

Wczoraj w południe dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 43-letniej kobiety. Mieszkanka powiatu staszowskiego, cierpiąca na zaniki pamięci, opuściła jeden z zakładów opiekuńczych na terenie gminy Solec-Zdrój i udała się w nieznanym kierunku. więcej»

W piątek, 19 lipca, w Klubie Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej Twarze ZAiKS-u. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji foto/video z wernisażu.

Wernisaż wystawy 'Twarze ZAiKS-u' w Galerii Stradivarius (foto/video)

Edycja: 2024-07-22 09:35 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2226)

W piątek, 19 lipca, w Klubie Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej "Twarze ZAiKS-u". Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji foto/video z wernisażu. więcej»

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników.

Weekend w regionie - sprawdź co będzie się działo!

Edycja: 2024-07-19 17:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 40752)

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników. więcej»

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza mieszkańców do udziału w tworzeniu nowego planu zagospodarowania przestrzennego. Rada Miejska w Busku-Zdroju podjęła uchwałę o przystąpieniu do opracowania planu ogólnego, który będzie obejmował miasto i gminę.

Busko-Zdrój: Twoja opinia może kształtować nasze miasto

Edycja: 2024-07-19 15:50 - Komentarze: (11)  (odsłon: 2426)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza mieszkańców do udziału w tworzeniu nowego planu zagospodarowania przestrzennego. Rada Miejska w Busku-Zdroju podjęła uchwałę o przystąpieniu do opracowania planu ogólnego, który będzie obejmował miasto i gminę. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

40 tys. zł straciła 62-letnia mieszkanka powiatu staszowskiego. Kobieta chciała zainwestować swoje oszczędności w złoto i fotowoltaikę, ale została oszukana.

Nieudana inwestycja w złoto i fotolwotaikę; 62-latka straciła 40 tys. zł

Edycja: 2024-07-19 13:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1444)

40 tys. zł straciła 62-letnia mieszkanka powiatu staszowskiego. Kobieta chciała zainwestować swoje oszczędności w złoto i fotowoltaikę, ale została oszukana. więcej»

W sobotę, 20 lipca o godz. 11:00, AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra swój trzeci mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu RS ACTIVE 4 Ligi. Tym razem przeciwnikiem AKS-u będzie dziewiąta drużyna ubiegłego sezonu 3 LIGA grupa 4 - MKS Czarni Połaniec.

AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzy się z Czarnymi Połaniec w trzecim meczu kontrolnym

Edycja: 2024-07-19 13:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 792)

W sobotę, 20 lipca o godz. 11:00, AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra swój trzeci mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu RS ACTIVE 4 Ligi. Tym razem przeciwnikiem AKS-u będzie dziewiąta drużyna ubiegłego sezonu 3 LIGA grupa 4 - MKS Czarni Połaniec. więcej»

W 80. rocznicę dokonania egzekucji w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju, zachęcamy wszystkich, nie tylko miłośników historii, do zapoznania się z artykułem Karoliny Trzeskowskiej-Kubasik Egzekucja 19 lipca 1944 r. w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju, który ukazał się na łamach portalu Przystanek Historia.

80. rocznica egzekucji na terenie Lasu Wełeckiego

Edycja: 2024-07-19 11:38 - Komentarze: (5)  (odsłon: 3947)

W 80. rocznicę dokonania egzekucji w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju, zachęcamy wszystkich, nie tylko miłośników historii, do zapoznania się z artykułem Karoliny Trzeskowskiej-Kubasik 'Egzekucja 19 lipca 1944 r. w Lesie Wełeckim koło Buska-Zdroju', który ukazał się na łamach portalu 'Przystanek Historia'. więcej»

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach przesyła komunikat dotyczący wspólnych wyjazdów na leczenie uzdrowiskowe małżonków. Coraz częściej dochodzi do rezygnacji z leczenia ze względu na różne terminy czy brak możliwości zakwaterowania w tym samym pokoju.

NFZ o leczeniu uzdrowiskowym małżonków: Co musisz wiedzieć

Edycja: 2024-07-19 10:34 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2021)

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach przesyła komunikat dotyczący wspólnych wyjazdów na leczenie uzdrowiskowe małżonków. Coraz częściej dochodzi do rezygnacji z leczenia ze względu na różne terminy czy brak możliwości zakwaterowania w tym samym pokoju. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W dobie rosnącej liczby wirtualnych zagrożeń wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Studia te otwierają drzwi do wielu fascynujących i dobrze płatnych stanowisk. W tym artykule przyjrzymy się powodom, dla których warto wybrać tę ścieżkę kariery. Sprawdzimy też, czym należy się kierować, wybierając studia Cyberbezpieczeństwo.

Cyberbezpieczeństwo - studia, które otwierają drzwi do kariery w cyfrowym świecie

Edycja: 2024-07-19 09:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 518)

W dobie rosnącej liczby wirtualnych zagrożeń wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Studia te otwierają drzwi do wielu fascynujących i dobrze płatnych stanowisk. W tym artykule przyjrzymy się powodom, dla których warto wybrać tę ścieżkę kariery. Sprawdzimy też, czym należy się kierować, wybierając studia Cyberbezpieczeństwo. więcej»

Już w tę niedzielę, 21 lipca Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich sołectwa Wełecz oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na Piknik Rodzinny Wełecz 2024.

Piknik Rodzinny Wełecz 2024

Edycja: 2024-07-19 09:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1489)

Już w tę niedzielę, 21 lipca Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich sołectwa Wełecz oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na Piknik Rodzinny Wełecz 2024. więcej»

W piątek, tj. 19 lipca 2024 roku, na terenie województwa świętokrzyskiego, w tym na drogach powiatu buskiego, od godziny 6:00 do godziny 24:00, policjanci prowadzą działania pod nazwą rędkość. Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość na drogach.

Akcja 'Prędkość': Policja apeluje o rozwagę za kierownicą

Edycja: 2024-07-19 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 841)

W piątek, tj. 19 lipca 2024 roku, na terenie województwa świętokrzyskiego, w tym na drogach powiatu buskiego, od godziny 6:00 do godziny 24:00, policjanci prowadzą działania pod nazwą 'rędkość'. Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość na drogach. więcej»

Dziś, 18 lipca 2024 roku, obchodzony jest wyjątkowy jubileusz – 60 lat działalności Buskiego Domu Kultury. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie bogatą historię tej niezwykłej instytucji, która od dekad stanowi serce kulturalnego życia Buska-Zdroju.

Jubileusz 60-lecia Buskiego Domu Kultury (foto)

Edycja: 2024-07-18 13:13 - Komentarze: (6)  (odsłon: 2582)

Dziś, 18 lipca 2024 roku, obchodzony jest wyjątkowy jubileusz – 60 lat działalności Buskiego Domu Kultury. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie bogatą historię tej niezwykłej instytucji, która od dekad stanowi serce kulturalnego życia Buska-Zdroju. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju po raz kolejny udowodniła, że wakacje w mieście mogą być pełne atrakcji. W ramach cyklu Lato w Bibliotece zaprosiła najmłodszych czytelników na spektakl o wakacyjnych przygodach Wilka i Zająca, Studia Teatralnego Krak-Art.

Lato w Bibliotece: Spektakl 'Wilk i Zając na Wakacjach' (foto)

Edycja: 2024-07-18 13:05 - Komentarze: (1)  (odsłon: 899)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju po raz kolejny udowodniła, że wakacje w mieście mogą być pełne atrakcji. W ramach cyklu "Lato w Bibliotece" zaprosiła najmłodszych czytelników na spektakl o wakacyjnych przygodach Wilka i Zająca, Studia Teatralnego Krak-Art. więcej»

Starosta Buski uprzejmie informuje, że wolnymi miejscami dysponują następujące szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez Powiat Buski:

Informacja nt. wolnych miejsc w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Buski

Edycja: 2024-07-18 12:46 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1258)

Starosta Buski uprzejmie informuje, że wolnymi miejscami dysponują następujące szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez Powiat Buski: więcej»

W ostatnich latach coraz częściej decydujemy się na zmianę sposobu podróżowania. Zamiast samochodów chętniej wybieramy motocykle albo motorowery. Niestety, wraz ze wzrostem liczby użytkowników dróg korzystających z jednośladów, rośnie liczba wypadków z ich udziałem. Policja apeluje do wszystkich fanów motocykli oraz kierowców samochodów o rozwagę i bezpieczną jazdę.

Policja apeluje: Motocykliści uważajcie na drogach!

Edycja: 2024-07-18 12:36 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1001)

W ostatnich latach coraz częściej decydujemy się na zmianę sposobu podróżowania. Zamiast samochodów chętniej wybieramy motocykle albo motorowery. Niestety, wraz ze wzrostem liczby użytkowników dróg korzystających z jednośladów, rośnie liczba wypadków z ich udziałem. Policja apeluje do wszystkich fanów motocykli oraz kierowców samochodów o rozwagę i bezpieczną jazdę. więcej»

Wieczorem 17 lipca salę koncertową Sanatorium Marconi wypełniła publiczność kochająca muzykę klasyczną, inaugurując XXIX Międzynarodowy Festiwal Lato z Chopinem im. Barbary Hesse-Bukowskiej. Na przybyłych czekały występy trójki wybitnych artystów, w tym dyrektora artystycznego doktora Krystiana Tkaczewskiego.

Rozpoczął się XXIX Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej (foto/video)

Edycja: 2024-07-18 12:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1126)

Wieczorem 17 lipca salę koncertową Sanatorium Marconi wypełniła publiczność kochająca muzykę klasyczną, inaugurując XXIX Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej. Na przybyłych czekały występy trójki wybitnych artystów, w tym dyrektora artystycznego doktora Krystiana Tkaczewskiego. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

W niedzielę, 21 lipca, o godzinie 15:00 w Parku Zdrojowym obok Tężni odbędzie się Lniane Show - prezentacja artystycznej kolekcji odzieży damskiej z lnu autorstwa Krzysztofa Kowalskiego.

'Lniane Show' Krzysztofa Kowalskiego - Pokaz Mody Artystycznej

Edycja: 2024-07-18 09:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 876)

W niedzielę, 21 lipca, o godzinie 15:00 w Parku Zdrojowym obok Tężni odbędzie się Lniane Show - prezentacja artystycznej kolekcji odzieży damskiej z lnu autorstwa Krzysztofa Kowalskiego. więcej»

Plecaki szkolne Vans to połączenie niebanalnego designu i wysokiej funkcjonalności. Dzięki regulowanym szelkom, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, niezależnie od ilości książek czy akcesoriów, które ze sobą zabierasz.

Funkcjonalne i modne plecaki szkolne Vans

Edycja: 2024-07-18 09:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 594)

Plecaki szkolne Vans to połączenie niebanalnego designu i wysokiej funkcjonalności. Dzięki regulowanym szelkom, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, niezależnie od ilości książek czy akcesoriów, które ze sobą zabierasz. więcej»

Dzisiaj około godziny 18-stej doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Wola Zofiowska, gmina Gnojno (na drodze wojewódzkiej DW765). W zdarzeniu brały udział motocykl oraz koparko-ładowarka. Motocyklista zginął na miejscu.

Tragiczny Wypadek w Woli Zofiowskiej: Zginął motocyklista

Edycja: 2024-07-17 19:48 - Komentarze: (4)  (odsłon: 5575)

Dzisiaj około godziny 18-stej doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Wola Zofiowska, gmina Gnojno (na drodze wojewódzkiej DW765). W zdarzeniu brały udział motocykl oraz koparko-ładowarka. Motocyklista zginął na miejscu. więcej»

W niedzielę, 7 lipca na terenie Skateparku w Busku-Zdroju odbył się VI Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych Bosir Arena Cup. Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z turnieju.

VI Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych Bosir Arena Cup w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-07-17 16:35 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1450)

W niedzielę, 7 lipca na terenie Skateparku w Busku-Zdroju odbył się VI Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych Bosir Arena Cup. Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z turnieju. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

To historyczny moment dla miłośników kolarstwa górskiego. Po raz pierwszy Busko-Zdrój w niedzielę, 28 lipca dołączy do cyklu MTBCross Maraton, zapewniając uczestnikom wyjątkowe przeżycia i niezapomniane wrażenia z jazdy po malowniczych trasach regionu.

Busko-Zdrój po raz pierwszy na mapie MTBCross Maraton

Edycja: 2024-07-17 15:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2698)

To historyczny moment dla miłośników kolarstwa górskiego. Po raz pierwszy Busko-Zdrój w niedzielę, 28 lipca dołączy do cyklu MTBCross Maraton, zapewniając uczestnikom wyjątkowe przeżycia i niezapomniane wrażenia z jazdy po malowniczych trasach regionu. więcej»

Dzisiaj, w środę 17 lipca, w godzinach dopołudniowych trwały prace remontowe na drodze krajowej nr 73. Remont spowodował tworzenie się korków na odcinku do ronda w Busku-Zdroju, szczególnie od strony Kielc i Tarnowa. Kierowcy powinni przygotować się na opóźnienia i rozważyć alternatywne trasy przejazdu.

Remont drogi krajowej nr 73 powoduje korki w Busku-Zdroju (foto, video)

Edycja: 2024-07-17 12:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2200)

Dzisiaj, w środę 17 lipca, w godzinach dopołudniowych trwały prace remontowe na drodze krajowej nr 73. Remont spowodował tworzenie się korków na odcinku do ronda w Busku-Zdroju, szczególnie od strony Kielc i Tarnowa. Kierowcy powinni przygotować się na opóźnienia i rozważyć alternatywne trasy przejazdu. więcej»

Strażacy z powiatu buskiego przeprowadzili 20 interwencji w związku z burzą, która nawiedziła powiat we wtorek, 16 lipca. Działania strażaków obejmowały kilka miejscowości między innymi Busko-Zdrój, Oleszki, Kostki Duże, Skotniki Górne oraz Kameduły.

Strażacy usuwają skutki burzy w powiecie buskim (foto)

Edycja: 2024-07-17 10:56 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2867)

Strażacy z powiatu buskiego przeprowadzili 20 interwencji w związku z burzą, która nawiedziła powiat we wtorek, 16 lipca. Działania strażaków obejmowały kilka miejscowości między innymi Busko-Zdrój, Oleszki, Kostki Duże, Skotniki Górne oraz Kameduły. więcej»

Dlaczego opinie klientów w biznesie są kluczowe? W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie, sukces każdego biznesu w dużym stopniu zależy od jego zdolności słuchania i reagowania na potrzeby klientów.

Jak zarządzać opiniami w sieci i dlaczego są one takie ważne dla biznesu?

Edycja: 2024-07-17 10:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 888)

Dlaczego opinie klientów w biznesie są kluczowe? W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie, sukces każdego biznesu w dużym stopniu zależy od jego zdolności słuchania i reagowania na potrzeby klientów. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

W Sanatorium Marconi znów zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina i innych cenionych kompozytorów. Po raz dwudziesty dziewiąty Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. we współpracy z Connecticut Chopin Foundation organizuje Międzynarodowy Festiwal Lato z Chopinem im. Barbary Hesse-Bukowskiej.

XXIX Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej

Edycja: 2024-07-17 10:05 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1793)

W Sanatorium Marconi znów zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina i innych cenionych kompozytorów. Po raz dwudziesty dziewiąty Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. we współpracy z Connecticut Chopin Foundation organizuje Międzynarodowy Festiwal 'Lato z Chopinem' im. Barbary Hesse-Bukowskiej. więcej»

Wtorek, 16 lipca był pracowitym dniem dla strażaków z powiatu pińczowskiego. Po przejściu burz i ulewnych deszczy, które nawiedziły region, zwłaszcza gminę Złota, strażacy interweniowali ponad 50 razy, starając się minimalizować skutki miejscowych zagrożeń.

Ponad 50 interwencji pińczowskich strażaków po przejściu burz i ulewnych deszczy

Edycja: 2024-07-17 10:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1912)

Wtorek, 16 lipca był pracowitym dniem dla strażaków z powiatu pińczowskiego. Po przejściu burz i ulewnych deszczy, które nawiedziły region, zwłaszcza gminę Złota, strażacy interweniowali ponad 50 razy, starając się minimalizować skutki miejscowych zagrożeń. więcej»

Rozmiar telewizora to jedna z najważniejszych cech, którą należy wziąć pod uwagę podczas zakupu nowego odbiornika. Dziś podpowiadamy, o czym warto pamiętać podczas zakupu, by centrum domowej rozrywki na pewno spełniało oczekiwania wszystkich domowników.

Jak dobrać rozmiar telewizora do pomieszczenia?

Edycja: 2024-07-17 08:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 681)

Rozmiar telewizora to jedna z najważniejszych cech, którą należy wziąć pod uwagę podczas zakupu nowego odbiornika. Dziś podpowiadamy, o czym warto pamiętać podczas zakupu, by centrum domowej rozrywki na pewno spełniało oczekiwania wszystkich domowników. więcej»

Dziś w buskiej bibliotece odbyło się wyjątkowe przedpołudnie dla najmłodszych czytelników! Wraz z ORBITEK- Mobilnym Planetarium, dzieci miały okazję odbyć fascynującą podróż po kosmosie. Przygoda zaczęła się od wejścia do ogromnej, nadmuchiwanej kopuły, która skrywała niesamowite tajemnice wszechświata.

Kosmiczna Przygoda w buskiej bibliotece: Planetarium Orbitek!

Edycja: 2024-07-16 14:18 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1304)

Dziś w buskiej bibliotece odbyło się wyjątkowe przedpołudnie dla najmłodszych czytelników! Wraz z ORBITEK- Mobilnym Planetarium, dzieci miały okazję odbyć fascynującą podróż po kosmosie. Przygoda zaczęła się od wejścia do ogromnej, nadmuchiwanej kopuły, która skrywała niesamowite tajemnice wszechświata. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991.
Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

W dniach 10-14 lipca 2024 r.  w miejscowości Ulricehamn położonej nad jeziorem Åsunden koło Göteborga odbyły się mistrzostwa świata juniorów, juniorek i U-23 w wędkarstwie rzutowym.

Medale Mistrzostw Świata Juniorów dla zawodników z Buska!

Edycja: 2024-07-16 13:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1425)

W dniach 10-14 lipca 2024 r.  w miejscowości Ulricehamn położonej nad jeziorem Åsunden koło Göteborga odbyły się mistrzostwa świata juniorów, juniorek i U-23 w wędkarstwie rzutowym. więcej»

W piątkowe południe w gabinecie Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Jerzego Szydłowskiego, odbyło się spotkanie dotyczące organizacji meczu międzypaństwowego na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju.

Busko-Zdrój gospodarzem międzynarodowego meczu piłki nożnej?

Edycja: 2024-07-16 11:02 - Komentarze: (5)  (odsłon: 2604)

W piątkowe południe w gabinecie Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Jerzego Szydłowskiego, odbyło się spotkanie dotyczące organizacji meczu międzypaństwowego na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju. więcej»

W poniedziałek, 15 lipca, dzieci ze Świetlicy Środowiskowej działającej przy MGOPS w Busku-Zdroju miały wyjątkową okazję odwiedzić harcerzy. Wspólnie spędzony czas był pełen radości, zabawy i nowych doświadczeń, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Dzieci ze Świetlicy odwiedziły harcerzy (foto)

Edycja: 2024-07-16 10:49 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1283)

W poniedziałek, 15 lipca, dzieci ze Świetlicy Środowiskowej działającej przy MGOPS w Busku-Zdroju miały wyjątkową okazję odwiedzić harcerzy. Wspólnie spędzony czas był pełen radości, zabawy i nowych doświadczeń, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. więcej»

W sobotę, 20 lipca o godzinie 14:00, miłośników rowerowych przygód czeka okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Rajd rowerowy odbędzie się w malowniczej okolicy, a głównym celem będzie dotarcie do Olejarni Zagłoby i Szańca.

Rajd rowerowy: Olejarnia Zagłoby i Szaniec!

Edycja: 2024-07-16 10:05 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4526)

W sobotę, 20 lipca o godzinie 14:00, miłośników rowerowych przygód czeka okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Rajd rowerowy odbędzie się w malowniczej okolicy, a głównym celem będzie dotarcie do Olejarni Zagłoby i Szańca. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Zespół Wonders, działający na terenie powiatu buskiego, prezentuje swój pierwszy singiel w stylu Pop zatytułowany Szczęścia Smak. Utwór opowiada historię dwojga ludzi, którzy pomimo wielu przeciwności zdecydowali się podążać wspólną drogą, wykorzystując każdą chwilę i żyjąc pełnią szczęścia.

'Szczęścia Smak' - Debiutancki Singiel Zespołu Wonders (video)

Edycja: 2024-07-16 09:39 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1463)

Zespół Wonders, działający na terenie powiatu buskiego, prezentuje swój pierwszy singiel w stylu Pop zatytułowany 'Szczęścia Smak'. Utwór opowiada historię dwojga ludzi, którzy pomimo wielu przeciwności zdecydowali się podążać wspólną drogą, wykorzystując każdą chwilę i żyjąc pełnią szczęścia. więcej»

W środę, 17 lipca, na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju odbędzie się mecz piłki nożnej kobiet. Zmierzą się w nim drużyny GKS Katowice oraz FC Skra Ladies Częstochowa.

Kobieca Piłka Nożna: GKS Katowice i FC Skra Ladies Częstochowa na Stadionie Miejskim

Edycja: 2024-07-16 09:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1167)

W środę, 17 lipca, na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju odbędzie się mecz piłki nożnej kobiet. Zmierzą się w nim drużyny GKS Katowice oraz FC Skra Ladies Częstochowa. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-07-24 00:30:15

Namiętne Spotkania - Szukam Pana

Dodano: 2024-07-24 00:28:21

Przelotna Znajomość

Dodano: 2024-07-23 23:34:03

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-07-23 23:26:01

Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne

Dodano: 2024-07-23 21:34:04

Poznam Dyskretnego Faceta

Dodano: 2024-07-23 21:33:09

Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne

Dodano: 2024-07-23 20:58:29

Praca przy Ociepleniach

Dodano: 2024-07-23 19:03:24

Przygotowywanie śniadań ( pomoc kuchenna)

Dodano: 2024-07-23 18:42:14

Oferta pożyczki bez protokołu

Dodano: 2024-07-23 18:39:50

Oferta pożyczki bez protokołu

Dodano: 2024-07-23 18:02:39

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-07-23 17:28:59

Sara - Szukam Odskoczni

Dodano: 2024-07-23 16:54:25

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-07-23 16:50:04

hej

Dodano: 2024-07-23 16:11:24

Zatrudnię pomoc kuchenna