Wiadomości z regionu

W cyklu prezentacji wyborczych omówimy Okręg nr 3 do Rady Miejskiej w Busku zdroju obejmujący Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, Zwierzyniec.

Wybory 2024: Przedstawiamy kandydatów do Rady Miejskiej z Okręgu nr 3

Edycja: 2024-04-05 20:13 -

W cyklu prezentacji wyborczych omówimy Okręg nr 3 do Rady Miejskiej w Busku zdroju obejmujący Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, Zwierzyniec. więcej»

W cyklu prezentacji wyborczych przedstawiamy Kandydatów do Rady Miejskiej w Okręgu nr 2, Miasto Busko-Zdrój. Podajemy Państwu adresy obwodowych Komisji Wyborczych, w których głosujemy zależnie od miejsca zamieszkania.

Wybory 24: Kandydaci do Rady Miejskiej z Okręgu nr 2 - miasto Busko-Zdrój

Edycja: 2024-04-05 19:10 -

W cyklu prezentacji wyborczych przedstawiamy Kandydatów do Rady Miejskiej w Okręgu nr 2, Miasto Busko-Zdrój. Podajemy Państwu adresy obwodowych Komisji Wyborczych, w których głosujemy zależnie od miejsca zamieszkania. więcej»

W czwartek, 4 kwietnia, Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL) oraz wicepremier i szef Ministerstwa Obrony Narodowej, uczestniczył w konwencji wyborczej w Busku-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału video zrealizowanego przez Telewizję internetową Ponidzie.TV

Wybory 2024: Briefing prasowy Wicepremiera Władysława Kosiniaka-Kamysza w Busku-Zdroju (video)

Edycja: 2024-04-05 18:12 -

W czwartek, 4 kwietnia, Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL) oraz wicepremier i szef Ministerstwa Obrony Narodowej, uczestniczył w konwencji wyborczej w Busku-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia materiału video zrealizowanego przez Telewizję internetową Ponidzie.TV więcej»

Rozpoczynamy cykl prezentacji wyborczych. Poniżej prezentujemy Kandydatów do Rady Miejskiej w Okręgu nr 1, Miasto Busko-Zdrój. Podajemy Państwu adresy obwodowych Komisji Wyborczych, w których głosujemy zależnie od miejsca zamieszkania.

Wybory 24: Przedstawiamy kandydatów do Rady Miejskiej z Okręgu nr 1 - miasto Busko-Zdrój

Edycja: 2024-04-05 16:55 -

Rozpoczynamy cykl prezentacji wyborczych. Poniżej prezentujemy Kandydatów do Rady Miejskiej w Okręgu nr 1, Miasto Busko-Zdrój. Podajemy Państwu adresy obwodowych Komisji Wyborczych, w których głosujemy zależnie od miejsca zamieszkania. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991.
Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Kampania wyborcza dobiega końca. Dla wszystkich z nas był to wytężony czas pracy, okraszony magicznym momentem Świąt Wielkanocnych. Na finiszu tej drogi, chciałabym jeszcze raz przedstawić Państwu moją osobę oraz postulaty, jakie chciałabym zrealizować jako radna powiatu.

Wybory 2024: Twój głos, to strzał w dziesiątkę!

Edycja: 2024-04-05 13:37 -

Kampania wyborcza dobiega końca. Dla wszystkich z nas był to wytężony czas pracy, okraszony magicznym momentem Świąt Wielkanocnych. Na finiszu tej drogi, chciałabym jeszcze raz przedstawić Państwu moją osobę oraz postulaty, jakie chciałabym zrealizować jako radna powiatu. więcej»

Szanowni Państwo. W tym roku wybory samorządowe będą mieć szczególny wymiar, ponieważ zmieni się Burmistrz. Jest okazja, by wybrać człowieka, który do Magistratu wniesie nowe, odpowiednio wysokie standardy organizacyjne i obsługi mieszkańca, zapewni racjonalną i obiektywną gospodarkę środkami publicznymi i zagwarantuje mieszkańcom istotną poprawę ich bytu - w naprawdę demokratycznych realiach.

Wybory 2024: Reasumując, Mój głos dla Jerzego Szydłowskiego

Edycja: 2024-04-05 11:05 -

Szanowni Państwo. W tym roku wybory samorządowe będą mieć szczególny wymiar, ponieważ zmieni się Burmistrz. Jest okazja, by wybrać człowieka, który do Magistratu wniesie nowe, odpowiednio wysokie standardy organizacyjne i obsługi mieszkańca, zapewni racjonalną i obiektywną gospodarkę środkami publicznymi i zagwarantuje mieszkańcom istotną poprawę ich bytu - w naprawdę demokratycznych realiach. więcej»

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i widząc pozytywny odzew, kandydat na burmistrza Michał Maroński kontynuuje innowacyjny sposób komunikacji z wyborcami. Tym samym zaprasza na kolejne spotkanie online. Osoby, które nie posiadają Facebooka mogą śledzić spotkanie na udostępnionej retransmisji.

Wybory 2024: Michał Maroński zaprasza na kolejne spotkanie online (video)

Edycja: 2024-04-04 20:00 -

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i widząc pozytywny odzew, kandydat na burmistrza Michał Maroński kontynuuje innowacyjny sposób komunikacji z wyborcami. Tym samym zaprasza na kolejne spotkanie online. Osoby, które nie posiadają Facebooka mogą śledzić spotkanie na udostępnionej retransmisji. więcej»

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy na spotkanie z kandydatem na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, Panem Jerzym Szydłowskim oraz kandydatami na radnych, które odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 18.00 w sali restauracji GRAND, przy ul. Kościuszki w Busku-Zdroju.

Wybory 2024: KWW Jerzego Szydłowskiego zaprasza mieszkańców na spotkanie

Edycja: 2024-04-04 16:51 -

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy na spotkanie z kandydatem na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, Panem Jerzym Szydłowskim oraz kandydatami na radnych, które odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 18.00 w sali restauracji GRAND, przy ul. Kościuszki w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

W środę, 3 kwietnia, na dworcu PKP w Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa poświęcona rozwojowi województwa świętokrzyskiego oraz planom budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK). Spotkanie zgromadziło przedstawicieli oraz kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach samorządowych.

Wybory 2024: Konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2024-04-04 12:47 -

W środę, 3 kwietnia, na dworcu PKP w Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa poświęcona rozwojowi województwa świętokrzyskiego oraz planom budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK). Spotkanie zgromadziło przedstawicieli oraz kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach samorządowych. więcej»

Paweł Sarna, kandydat na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, prezentuje swój Spot Wyborczy.

Paweł Sarna: Spot Wyborczy i Program Kandydata na Burmistrza Buska-Zdroju (video)

Edycja: 2024-04-04 10:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3772)

Paweł Sarna, kandydat na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, prezentuje swój Spot Wyborczy. więcej»

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Aby przybliżyć sylwetki osób kandydujących uruchomiliśmy PLATFORMĘ WYBORCZĄ wybory.busko.com.pl. Uwaga kandydaci - ostatnia chwila by dodać swoją prezentację!

Wybory 24: Portal Wyborczy - sylwetki kandydatów, komitety, okręgi wyborcze - zobacz!

Edycja: 2024-04-03 14:10 -

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Aby przybliżyć sylwetki osób kandydujących uruchomiliśmy PLATFORMĘ WYBORCZĄ wybory.busko.com.pl. Uwaga kandydaci - ostatnia chwila by dodać swoją prezentację! więcej»

Jarosław Kruk, kandydat na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój prezentuje swój program wyborczy 15-tka Kruka.

Wybory 2024: Program wyborczy Jarosława Kruka, kandydata na burmistrza MiG Busko-Zdrój - '15-tka Kruka'

Edycja: 2024-04-03 13:13 -

Jarosław Kruk, kandydat na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój prezentuje swój program wyborczy '15-tka Kruka'. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Przedstawiamy Kandydaturę Grzegorza Cepila do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Listy Nr 1 Prawo i Sprawiedliwość.

Grzegorz Cepil - kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Edycja: 2024-04-03 12:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1569)

Przedstawiamy Kandydaturę Grzegorza Cepila do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Listy Nr 1 Prawo i Sprawiedliwość. więcej»

Spotkanie online z mieszkańcami kandydata na burmistrza Michała Marońskiego. Link do spotkania poniżej.

Wybory 24: Spotkanie Online z kandydatem na burmistrza Michałem Marońskim (video)

Edycja: 2024-04-02 19:15 - Komentarze: (22)  (odsłon: 2414)

Spotkanie online z mieszkańcami kandydata na burmistrza Michała Marońskiego. Link do spotkania poniżej. więcej»

Przypominamy o wyjątkowej akcji Stowarzyszenia Razem Dzieciom w Busku-Zdroju, która rozpoczęła się w 2021 roku i od tamtej pory z powodzeniem trwa, przynosząc ulgę oraz wsparcie dla osób z problemami ruchowymi.

Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom': 'Rowerki Marzeń' i Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Edycja: 2024-04-02 11:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1362)

Przypominamy o wyjątkowej akcji Stowarzyszenia 'Razem Dzieciom' w Busku-Zdroju, która rozpoczęła się w 2021 roku i od tamtej pory z powodzeniem trwa, przynosząc ulgę oraz wsparcie dla osób z problemami ruchowymi. więcej»

Kandyduję do Rady Powiatu Buskiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarny Powiat Buski z listy nr 11 pozycji nr 7.
Zwracam się do Państwa z prośbą o obdarzenie mnie zaufaniem i oddanie swojego głosu popierając mnie jako kandydata do Rady Powiatu. Przez wiele lat swojej pracy i służby udowodniłem, że sprawy społeczne nie są mi obce i potrafię zaangażować się aby je rozwiązywać.

Roman Sobczak - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju prosi o głos (video)

Edycja: 2024-04-02 10:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3241)

Kandyduję do Rady Powiatu Buskiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarny Powiat Buski z listy nr 11 pozycji nr 7. Zwracam się do Państwa z prośbą o obdarzenie mnie zaufaniem i oddanie swojego głosu popierając mnie jako kandydata do Rady Powiatu. Przez wiele lat swojej pracy i służby udowodniłem, że sprawy społeczne nie są mi obce i potrafię zaangażować się aby je rozwiązywać. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

Grzegorz Lasak, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, składa podziękowania dla Radnych Powiatu VI Kadencji (2018-2023), którzy pomagali i czynnie wspierali ZOZ w Busku-Zdroju.

Podziękowanie dla Radnych Powiatu VI Kadencji 2018-2023

Edycja: 2024-04-02 09:57 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6917)

Grzegorz Lasak, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, składa podziękowania dla Radnych Powiatu VI Kadencji (2018-2023), którzy pomagali i czynnie wspierali ZOZ w Busku-Zdroju. więcej»

Leszek Zelek, doktor nauk społecznych o bogatym dorobku zawodowym i społecznym, przedstawia swoje wizje rozwoju dla Powiatu Buskiego.

Wyzwania i szanse dla Powiatu Buskiego

Edycja: 2024-03-29 15:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1516)

Leszek Zelek, doktor nauk społecznych o bogatym dorobku zawodowym i społecznym, przedstawia swoje wizje rozwoju dla Powiatu Buskiego. więcej»

Jako mieszkańcowi Gminy (od urodzenia) znane mi są potrzeby społeczne jej mieszkańców. Wierzę i mam nadzieję, że będzie mi dane aktywnie uczestniczyć w życiu gminy, w której każdy może się rozwijać i osiągać swoje cele. Chcę mieć wpływ na to, co dzieje się wokół mnie i co mnie dotyczy bezpośrednio.

Tak dla Programu współpracy z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój. Propozycja dla Pań, a może i dla Panów...

Edycja: 2024-03-28 19:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1109)

Jako mieszkańcowi Gminy (od urodzenia) znane mi są potrzeby społeczne jej mieszkańców. Wierzę i mam nadzieję, że będzie mi dane aktywnie uczestniczyć w życiu gminy, w której każdy może się rozwijać i osiągać swoje cele. Chcę mieć wpływ na to, co dzieje się wokół mnie i co mnie dotyczy bezpośrednio. więcej»

W trakcie kampanii wyborczej przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi, w środę, 27 marca w Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa. Poseł na Sejm RP Michał Cieślak podsumował dotychczasowe działania rządu Donalda Tuska, a także przedstawiono kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku świętokrzyskiego oraz Rady Powiatu w Busku-Zdroju.

Wybory 2024: Konferencja prasowa posła Michała Cieślaka i kandydatów z list PiS w wyborach samorządowych (video)

Edycja: 2024-03-28 10:46 -

W trakcie kampanii wyborczej przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi, w środę, 27 marca w Busku-Zdroju odbyła się konferencja prasowa. Poseł na Sejm RP Michał Cieślak podsumował dotychczasowe działania rządu Donalda Tuska, a także przedstawiono kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku świętokrzyskiego oraz Rady Powiatu w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Odpowiada Karolina Kępczyk, kandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Okręgu nr 4 (powiat buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski, włoszczowski), menedżerka kultury, prezeska Izby Gospodarczej Krąg Turystyki Zdrowotnej.

Wybory 24: O co chodzi z tym sejmikiem?

Edycja: 2024-03-27 18:52 -

Odpowiada Karolina Kępczyk, kandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Okręgu nr 4 (powiat buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski, włoszczowski), menedżerka kultury, prezeska Izby Gospodarczej 'Krąg Turystyki Zdrowotnej'. więcej»

We wtorek, 26 marca w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się debata kandydatów na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapisu transmisji live.

Debata kandydatów na burmistrza w Buskim Samorządowym Centrum Kultury - (foto/zapis transmisji LIVE)

Edycja: 2024-03-26 21:00 - Komentarze: (153)  (odsłon: 17532)

We wtorek, 26 marca w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się debata kandydatów na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapisu transmisji live. więcej»

Diagnoza wstępna: za czasów zarządzania Gminą przez obecnego Burmistrza ubyło ok. 2500 jej mieszkańców, w tym ok. 800 mieszkańców miasta.

TAK dla rozwoju Gminy. Tak dla Jerzego Szydłowskiego. Tak dla zrównoważonego rozwoju całej gminy Busko-Zdrój

Edycja: 2024-03-26 13:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1012)

Diagnoza wstępna: za czasów zarządzania Gminą przez obecnego Burmistrza ubyło ok. 2500 jej mieszkańców, w tym ok. 800 mieszkańców miasta. więcej»

We wtorek, 19 marca, odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarny Powiat Buski. Jerzy Kolarz, startujący z numerem 1 na liście, przedstawił zarówno kandydatów do Rady Powiatu, jak i omówił założenia programowe Komitetu.

Konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarny Powiat Buski (foto/video)

Edycja: 2024-03-26 13:07 - Komentarze: (6)  (odsłon: 3230)

We wtorek, 19 marca, odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Gospodarny Powiat Buski. Jerzy Kolarz, startujący z numerem 1 na liście, przedstawił zarówno kandydatów do Rady Powiatu, jak i omówił założenia programowe Komitetu. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

W sobotę, 16 marca br. odbyła się w dworku Soplicowo konwencja inaugurująca kampanię samorządową Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szydłowskiego. Wydarzenie poprowadził lider komitetu Jerzy Szydłowski, kandydujący na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój.

Konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szydłowskiego (foto/video)

Edycja: 2024-03-26 09:41 - Komentarze: (10)  (odsłon: 2456)

W sobotę, 16 marca br. odbyła się w dworku Soplicowo konwencja inaugurująca kampanię samorządową Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szydłowskiego. Wydarzenie poprowadził lider komitetu Jerzy Szydłowski, kandydujący na stanowisko burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój. więcej»

Europoseł Adam Jarubas i wieloletnia dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, Karolina Kępczyk, nie pozostawiają wątpliwości co do swojej sympatii dla Ponidzia. Bo wszystkie drogi prowadzą do Pacanowa - podkreśla Karolina Kępczyk.

Prosto z Centrum Bajki w Pacanowie - Pozdrowienia od Europosła Adama Jarubasa i Karoliny Kępczyk (video)

Edycja: 2024-03-25 11:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 10767)

Europoseł Adam Jarubas i wieloletnia dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, Karolina Kępczyk, nie pozostawiają wątpliwości co do swojej sympatii dla Ponidzia. "Bo wszystkie drogi prowadzą do Pacanowa" - podkreśla Karolina Kępczyk. więcej»

Tak dla Programu współpracy z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój.

TAK dla edukacji, wychowania i sportu. Tak dla Jerzego Szydłowskiego

Edycja: 2024-03-24 08:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1143)

Tak dla Programu współpracy z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój. więcej»

W wyborach samorządowych głosujemy w miejscu stałego zamieszkania, gdzie należymy do lokalnej społeczności; jeśli wyborca mieszka stale w innym miejscu, niż jest zameldowany, może złożyć wniosek o zmianę rejestru wyborców - w urzędzie gminy lub przez stronę gov.pl.

Wybory samorządowe: Głosujemy w miejscu stałego zamieszkania

Edycja: 2024-03-22 16:13 - Komentarze: (26)  (odsłon: 6495)

W wyborach samorządowych głosujemy w miejscu stałego zamieszkania, gdzie należymy do lokalnej społeczności; jeśli wyborca mieszka stale w innym miejscu, niż jest zameldowany, może złożyć wniosek o zmianę rejestru wyborców - w urzędzie gminy lub przez stronę gov.pl. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

LV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 22 marca 2024 roku (piątek) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

LV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Edycja: 2024-03-22 09:15 - Komentarze: (13)  (odsłon: 3703)

LV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, odbędzie się w dniu 22 marca 2024 roku (piątek) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 15. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

22 marca w piątek w sali bankietowej Restauracji GRAND przy ul. Kościuszki 60 w Busku-Zdroju, w godzinach od 17-19 odbędzie się otwarte spotkanie z kandydatem na burmistrza Pawłem Sarną. Podczas spotkania będzie można lepiej poznać kandydatów do Rady Miejskiej w Busku Zdroju oraz skosztować świąteczne potrawy i symboliczne jajeczko.

Paweł Sarna kandydat na burmistrza zaprasza na spotkanie i świąteczne Jajeczko

Edycja: 2024-03-21 22:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1359)

22 marca w piątek w sali bankietowej Restauracji GRAND przy ul. Kościuszki 60 w Busku-Zdroju, w godzinach od 17-19 odbędzie się otwarte spotkanie z kandydatem na burmistrza Pawłem Sarną. Podczas spotkania będzie można lepiej poznać kandydatów do Rady Miejskiej w Busku Zdroju oraz skosztować świąteczne potrawy i symboliczne jajeczko. więcej»

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego serdecznie zaprasza na spotkania kandydata na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, Pana Jerzego Szydłowskiego oraz kandydatów na radnych z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój.

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego zaprasza na spotkania

Edycja: 2024-03-21 13:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1748)

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego serdecznie zaprasza na spotkania kandydata na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, Pana Jerzego Szydłowskiego oraz kandydatów na radnych z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój. więcej»

W piątek, 15 marca br., odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Buskiego. Spotkanie zostało otwarte przez kandydata do Rady Powiatu, Macieja Gawina, który przedstawił główne założenia programu wyborczego.

Konwencja KWW Wspólnota Samorządowa Powiatu Buskiego: Prezentacja Kandydatów i Programu Wyborczego (foto/video)

Edycja: 2024-03-21 12:11 - Komentarze: (6)  (odsłon: 3122)

W piątek, 15 marca br., odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Buskiego. Spotkanie zostało otwarte przez kandydata do Rady Powiatu, Macieja Gawina, który przedstawił główne założenia programu wyborczego. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Tak dla Programu współpracy z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój. Tak dla zrównoważonego rozwoju całej gminy Busko-Zdrój. TAK dla Jerzego Szydłowskiego.

Mój głos dla Jerzego Szydłowskiego!

Edycja: 2024-03-21 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1323)

Tak dla Programu współpracy z mieszkańcami miasta i gminy Busko-Zdrój. Tak dla zrównoważonego rozwoju całej gminy Busko-Zdrój. TAK dla Jerzego Szydłowskiego. więcej»

W sobotę, 16 marca Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju zorganizował Protest Wolnych Polków. Ruda wrona orła nie pokona, Solidarni z Kamińskim i Wąsikiem czy Tak dla atomu to tylko niektóre hasła protestujących.

Protest 'Wolnych Polaków' w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2024-03-17 10:30 - Komentarze: (41)  (odsłon: 5675)

W sobotę, 16 marca Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju zorganizował Protest 'Wolnych Polków'. 'Ruda wrona orła nie pokona', 'Solidarni z Kamińskim i Wąsikiem' czy 'Tak dla atomu' to tylko niektóre hasła protestujących. więcej»

W związku z zakończeniem kadencji Rady Miejskiej w latach 2018-2023, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój podziękował Radnym za ich zaangażowanie, poświęcenie oraz pracę na rzecz lokalnej społeczności. Poniżej przytaczamy zamieszczone podziękowanie Burmistrza skierowane do radnych.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój dziękuje Radnym

Edycja: 2024-03-16 11:20 - Komentarze: (19)  (odsłon: 3734)

W związku z zakończeniem kadencji Rady Miejskiej w latach 2018-2023, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój podziękował Radnym za ich zaangażowanie, poświęcenie oraz pracę na rzecz lokalnej społeczności. Poniżej przytaczamy zamieszczone podziękowanie Burmistrza skierowane do radnych. więcej»

W dniu 12 marca 2024r. odbył się Konwent Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Gmina Busko-Zdrój 2024, na którym przedstawiono program wyborczy oraz zaprezentowano kandydatów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu Busko-Zdrój.

KWW Porozumienie Gmina Busko-Zdrój 2024 prezentuje program i kandydatów w wyborach samorządowych

Edycja: 2024-03-16 09:12 - Komentarze: (27)  (odsłon: 5887)

W dniu 12 marca 2024r. odbył się Konwent Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Gmina Busko-Zdrój 2024, na którym przedstawiono program wyborczy oraz zaprezentowano kandydatów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu Busko-Zdrój. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

Do naszej redakcji wpłynął e-mail z prośbą o publikację informacji odnoszących się do wypowiedzi Pana Jarosława Lacha na sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju w dniu 14 marca 2024 r., dotyczącej ceny ścieków. Poniżej zamieszczamy przesłaną informację.

MPGK: Sprostowanie do wypowiedzi Pana Jarosława Lacha

Edycja: 2024-03-15 09:59 - Komentarze: (43)  (odsłon: 5442)

Do naszej redakcji wpłynął e-mail z prośbą o publikację informacji odnoszących się do wypowiedzi Pana Jarosława Lacha na sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju w dniu 14 marca 2024 r., dotyczącej ceny ścieków. Poniżej zamieszczamy przesłaną informację. więcej»

W czwartek, 14 marca 2024r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przy al. Mickiewicza 10, odbędzie się LXXIII Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

LXXIII Sesja Rady Miejskiej - Transmisja LIVE

Edycja: 2024-03-14 09:09 - Komentarze: (17)  (odsłon: 4195)

W czwartek, 14 marca 2024r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przy al. Mickiewicza 10, odbędzie się LXXIII Sesja Rady Miejskiej. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE. więcej»

Do naszej redakcji wpłynął list otwarty z prośbą o publikację od kandydatów do Rady Miejskiej w nadchodzących wyborach samorządowych. Jak nas poinformowano list będzie również odczytany podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Poniżej zamieszczamy przesłany list.

List otwarty od kandydatów do Rady Miejskiej

Edycja: 2024-03-14 09:00 - Komentarze: (12)  (odsłon: 2614)

Do naszej redakcji wpłynął list otwarty z prośbą o publikację od kandydatów do Rady Miejskiej w nadchodzących wyborach samorządowych. Jak nas poinformowano list będzie również odczytany podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Poniżej zamieszczamy przesłany list. więcej»

W sobotę, 9 marca Koalicja Obywatelska oficjalnie przedstawiła swoich kandydatów na nadchodzące wybory samorządowe podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Busku-Zdroju.

Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów w wyborach samorządowych z rejonu Ponidzia (foto/video)

Edycja: 2024-03-09 16:30 - Komentarze: (44)  (odsłon: 11704)

W sobotę, 9 marca Koalicja Obywatelska oficjalnie przedstawiła swoich kandydatów na nadchodzące wybory samorządowe podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Jarosław Kruk, kandydat w Wyborach Samorządowych 2024 na urząd burmistrza Buska-Zdroju, składa życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet składa Jarosław Kruk

Edycja: 2024-03-08 13:45 - Komentarze: (5)  (odsłon: 2031)

Jarosław Kruk, kandydat w Wyborach Samorządowych 2024 na urząd burmistrza Buska-Zdroju, składa życzenia z okazji Dnia Kobiet. więcej»

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam, Drogie Panie, aby każdy dzień wypełniał Was radością, ciepłem i miłością. Niech każdy krok prowadzi Was do spełnienia marzeń i sukcesów a otaczający świat obdarza życzliwością i szacunkiem. Paweł Sarna Kandydat na Burmistrza Buska-Zdroju

Życzenia z okazji Dnia Kobiet od Pawła Sarny kandydata na Burmistrza Buska-Zdroju

Edycja: 2024-03-08 10:46 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1174)

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam, Drogie Panie, aby każdy dzień wypełniał Was radością, ciepłem i miłością. Niech każdy krok prowadzi Was do spełnienia marzeń i sukcesów a otaczający świat obdarza życzliwością i szacunkiem. Paweł Sarna Kandydat na Burmistrza Buska-Zdroju więcej»

W imieniu własnym i męskiej części kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szydłowskiego, z okazji wyjątkowego Dnia Kobiet, wszystkim cudownym paniom życzymy samych pięknych i radosnych chwil w życiu.

Życzenia KWW Jerzego Szydłowskiego z okazji Dnia Kobiet

Edycja: 2024-03-07 22:23 - Komentarze: (6)  (odsłon: 1384)

W imieniu własnym i męskiej części kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Szydłowskiego, z okazji wyjątkowego Dnia Kobiet, wszystkim cudownym paniom życzymy samych pięknych i radosnych chwil w życiu. więcej»

Paweł Ściubisz oficjalnie potwierdził swój start w wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o fotel burmistrza Buska-Zdroju. Przez pośrednictwo naszej redakcji przedstawia mieszkańcom swoją kandydaturę.

Paweł Ściubisz kandydatem na burmistrza Buska-Zdroju

Edycja: 2024-03-07 18:15 - Komentarze: (21)  (odsłon: 2972)

Paweł Ściubisz oficjalnie potwierdził swój start w wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o fotel burmistrza Buska-Zdroju. Przez pośrednictwo naszej redakcji przedstawia mieszkańcom swoją kandydaturę. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Kampania wyborcza do nadchodzących wyborów samorządowych nabiera tempa choć jeszcze nie wszystkie komitety wyborcze odkryły swoje karty. Jerzy Szydłowski w liście do redakcji oficjalnie potwierdził swój start w wyścigu do fotela Burmistrza Buska-Zdroju.

Jerzy Szydłowski oficjalnie potwierdza swoją kandydaturę na Burmistrza

Edycja: 2024-03-07 14:49 - Komentarze: (72)  (odsłon: 7055)

Kampania wyborcza do nadchodzących wyborów samorządowych nabiera tempa choć jeszcze nie wszystkie komitety wyborcze odkryły swoje karty. Jerzy Szydłowski w liście do redakcji oficjalnie potwierdził swój start w wyścigu do fotela Burmistrza Buska-Zdroju. więcej»

Michał Maroński, dotychczasowy zastępca burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę na urząd Burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych. Informację tę przekazał na swoim profilu na Facebooku.

Michał Maroński kandydatem na Burmistrza Buska-Zdroju

Edycja: 2024-03-06 10:20 - Komentarze: (62)  (odsłon: 7986)

Michał Maroński, dotychczasowy zastępca burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę na urząd Burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych. Informację tę przekazał na swoim profilu na Facebooku. więcej»

Ostatnio otrzymaliśmy doniesienia o niszczeniu plakatów wyborczych, które już pojawiły się w przestrzeni publicznej. W związku z tym, pragniemy ponownie zwrócić uwagę na fakt, że akty niszczenia, zrywania lub zaklejania plakatów nie tylko są niestosowne, ale również stanowią naruszenie prawa.

Niszczenie banerów wyborczych jest karalne!

Edycja: 2024-03-02 11:49 - Komentarze: (4)  (odsłon: 8011)

Ostatnio otrzymaliśmy doniesienia o niszczeniu plakatów wyborczych, które już pojawiły się w przestrzeni publicznej. W związku z tym, pragniemy ponownie zwrócić uwagę na fakt, że akty niszczenia, zrywania lub zaklejania plakatów nie tylko są niestosowne, ale również stanowią naruszenie prawa. więcej»

W poniedziałek, 4 marca o godz. 16 mija termin zgłaszania list kandydatów na radnych. Każda lista kandydatów musi być poparta przez odpowiednią liczbę wyborców.

Wybory 2024: W poniedziałek mija termin zgłaszania list kandydatów na radnych

Edycja: 2024-03-02 11:12 - Komentarze: (5)  (odsłon: 4688)

W poniedziałek, 4 marca o godz. 16 mija termin zgłaszania list kandydatów na radnych. Każda lista kandydatów musi być poparta przez odpowiednią liczbę wyborców. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora, został uhonorowany nagrodą Laur Samorządowca 2024 za wybitne osiągnięcia w sferze samorządowej.

Waldemar Sikora wyróżniony nagrodą Laur Samorządowca za zasługi dla regionu

Edycja: 2024-02-28 16:30 - Komentarze: (20)  (odsłon: 2718)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Waldemar Sikora, został uhonorowany nagrodą Laur Samorządowca 2024 za wybitne osiągnięcia w sferze samorządowej. więcej»

W dniu 27.02.2024 r. redakcja Echa Dnia Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Kielcach zorganizowała Świętokrzyskie Forum Samorządu podsumowujące kadencję 2018 - 2024 połączone z Galą Świętokrzyskiego Samorządu.

Laur Samorządowca dla Starosty Buskiego

Edycja: 2024-02-28 16:00 - Komentarze: (12)  (odsłon: 1719)

W dniu 27.02.2024 r. redakcja Echa Dnia Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Kielcach zorganizowała Świętokrzyskie Forum Samorządu podsumowujące kadencję 2018 - 2024 połączone z Galą Świętokrzyskiego Samorządu. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-05-27 20:55:24

Poznam Dyskretnego Faceta

Dodano: 2024-05-27 19:55:24

Niegrzeczna Blondyneczka

Dodano: 2024-05-27 15:32:02

Poznam osobę już teraz.

Dodano: 2024-05-27 14:32:02

Detaling

Dodano: 2024-05-27 14:19:02

Praca

Dodano: 2024-05-27 14:07:56

Praca

Dodano: 2024-05-27 12:51:00

Sprzedam gęsi

Dodano: 2024-05-27 10:46:40

Skup aut ciężarowych

Dodano: 2024-05-27 09:15:14

Zatrudnimy osoby do punktu gastronomicznego w Busk...

Dodano: 2024-05-27 07:14:56

Pranie kanap, narożników, foteli, krzeseł oraz ...

Dodano: 2024-05-27 07:13:00

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowych, Usuwanie ...

Dodano: 2024-05-26 19:46:50

ZBIÓR TRUSKAWEK

Dodano: 2024-05-26 19:36:57

Wycinka drzew, koszenie traw, czyszczenie działek

Dodano: 2024-05-26 19:21:38

Rower dziecięcy Kross Lea F3 jak nowy ! Rama XS -...

Dodano: 2024-05-26 17:35:07

Szukam pracy