Wybory parlamentarne 2023: Poznaj Kandydatów do Sejmu z Okręgu Wyborczego Nr 33

Dodał: Marta Data: 2023-10-13 19:09:53 (czytane: 7009)

Niedziela, 15 października 2023 roku to ważna data dla wszystkich obywateli Polski, ponieważ właśnie wtedy odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zobacz wszystkie listy oraz kandydatów ubiegających się o mandat poselski w województwie świętokrzyskim. Przedstawiamy pełną listę kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego numer 33.

Okręg wyborczy numer 33 w wyborach do Sejmu w 2023 r.

Lista nr 1 - KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. SUCHAŃSKI Kamil Jerzy, przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  2. GAWIN Maciej, przedstawiciel władzy samorządowej, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
  3. PRZYBYŚ Marta, handlowiec, Suliszów, nie należy do partii politycznej.
  4. KASICA Rafał Leon, lekarz, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  5. STACIWA Grażyna, nauczyciel, Kłucko, nie należy do partii politycznej.
  6. KRUZEL Andrzej Jan, przedstawiciel władzy samorządowej, Koniemłoty, nie należy do partii politycznej.
  7. JOŃCZYK Dorota Wiktoria, ekonomista, Zagnańsk, nie należy do partii politycznej.
  8. WÓJCIK Swetłana, specjalista ds. turystyki, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  9. JAKUBOWSKA Teresa Dorota, pedagog, Rykoszyn, nie należy do partii politycznej.
  10. KAMIŃSKI Kamil Maciej, przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  11. DZIADEK Justyna Maria, muzealnik, Stara Zagość, nie należy do partii politycznej.
  12. CIECHOWICZ Angelo, przedsiębiorca, Rosochy, nie należy do partii politycznej.
  13. CHYB Angelika Milena, architekt, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  14. GÓŹD Paweł, przedsiębiorca, Jadowniki, nie należy do partii politycznej.
  15. MIGOŃ Katarzyna Agnieszka, przedsiębiorca, Włoszczowa, nie należy do partii politycznej.
  16. SŁUPSKA-IGNACAK Magdalena Małgorzata, adwokat, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
  17. BERNACKI Marek, inżynier elektryk, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  18. PAWŁOWSKA Ewelina Barbara, specjalista ds. księgowości i rachunkowości, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  19. MARZEC Marta Ewa, samorządowiec, Borów, nie należy do partii politycznej.
  20. WALCZYK Leszek Jan, prawnik, Hermanów, nie należy do partii politycznej.
  21. SZYMONIAK Maciej, geodeta, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  22. DULEWICZ Izabela Anna, analityk biznesowy, Miedziana Góra, nie należy do partii politycznej.
  23. ŻAK Martyna, studentka, Stąporków, nie należy do partii politycznej.
  24. MILJON Marcin Piotr, ekonomista, Miernów, nie należy do partii politycznej.
  25. WEITZEL Monika Dorota, fizjoterapeuta, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  26. DUTKIEWICZ Małgorzata Lidia, ekonomista, Bilcza, nie należy do partii politycznej.
  27. SZYNDLER Jadwiga Teresa, ekonomista, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej.
  28. SOŁTYSIAK Wojciech, specjalista ds. ochrony środowiska, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
  29. WOSZCZYŃSKA Dorota Katarzyna, przedsiębiorca, Staszów, nie należy do partii politycznej.
  30. KOWALSKI Robert Stanisław, elektromonter, Krajno Parcele, nie należy do partii politycznej.
  31. JASKUŁA Magdalena Marta, ekonomistka, Skalbmierz, nie należy do partii politycznej.
  32. RACZYŃSKI Tomasz Janusz, przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej.


Lista nr 2 - KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. SIEKIERSKI Czesław Adam, parlamentarzysta, Warszawa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  2. KASPRZYK Rafał Marcin, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  3. KRÖNIG Konrad Bolesław, menedżer, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  4. SOKALSKI Maciej Piotr, rolnik, Cisów, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  5. PIWNIK Marcin Łukasz, starosta, Wierzbiny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  6. KOSMALA Anna Katarzyna, pracownik samorządowy, Suków, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  7. ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław, urzędnik samorządowy, Łabędziów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  8. DEKIEL Grażyna Beata, nauczyciel, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  9. BINKOWSKA Agata, urzędnik samorządowy, Radoszyce, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  10. BEDNARSKA Ewa Kazimiera, nauczyciel, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  11. WAWRZYŁA Leszek Jarosław, nauczyciel, Sieńsko, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  12. GWÓŹDŹ Ireneusz, technik elektromechanik, Starachowice, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  13. TYJAS Jolanta Dorota, nauczyciel, Nieznanowice, nie należy do partii politycznej.
  14. ADYDAN Grażyna Magdalena, nauczyciel, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  15. GARBUZIK Paweł, nauczyciel, Kielce, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  16. KOSMALA Grzegorz Krzysztof, handlowiec, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  17. NIEDZIAŁEK Tomasz, student, Wąchock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  18. SUŁEK Tadeusz, nauczyciel, Chroberz, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  19. BIEŃ Ewelina Janina, politolog, Zielonka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  20. KUNA Grażyna Mariola, nauczyciel, Kielce, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  21. JARUBAS Krystian Stefan, pracownik samorządowy, Błotnowola, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  22. GAWEŁ Michał Stanisław, pracownik biurowy, Piekoszów, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  23. CICHY Sebastian Marcin, ekonomista, Kazimierza Wielka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  24. MAJ Michał Łukasz, inżynier logistyki, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  25. KOŚCIELNIAK-MARSZAŁ Miłosz Roland, nauczyciel akademicki, Korzonek, nie należy do partii politycznej.
  26. BIŃCZAK Katarzyna, pielęgniarka, Opatów, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  27. LEKS Zdzisław Józef, rolnik, Teodorów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  28. SZYMKIEWICZ Elżbieta, nauczyciel, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  29. MARCISZEK-TOMPOROWSKA Aneta, urzędnik samorządowy, Staszów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  30. ZŁONKIEWICZ Izabela, socjolog, Kielce, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.
  31. BĄK Arkadiusz, menedżer, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  32. STELMASIK Kamil Damian, menedżer kultury, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni.


Lista nr 3 - KW NOWA LEWICA

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. SZEJNA Andrzej Jan, adwokat, Izabelów, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  2. DŁUGOSZ Bogusława, ekonomistka, Bartków, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  3. ŻAK Dominik Piotr, student, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Lewica Razem.
  4. JASKIERNIA Jerzy Andrzej, prawnik, Warszawa, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  5. CHŁODNICKI Marcin, samorządowiec, Kielce, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  6. BĄCZEK Żaneta Maria, księgowa, Kielce, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  7. PEJAS Artur, specjalista ds. finansowych, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  8. MAZUR Elżbieta, prywatny przedsiębiorca, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  9. KOWALSKA Natalia Maria, programistka aplikacji, Bilcza, członek partii politycznej: Lewica Razem.
  10. GRELA Artur Michał, inżynier środowiska, Kielce, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  11. CHABIK Bogdan Józef, emeryt, Chęciny, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  12. KOPEĆ Anita Małgorzata, nauczycielka, Jaworze, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  13. ANIOŁ Alina Maria, salowa, Wilczyce, nie należy do partii politycznej.
  14. PLUTA Marek Andrzej, diagnosta samochodowy, Kocina, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  15. JUREK Robert, doradca rolny, Konieczno, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  16. STRZĄBAŁA Filip Walenty, adwokat, Leszczyny, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  17. SKRĘTEK Andrzej, lekarz, Nowa Słupia, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  18. KARPIŃSKI Stanisław Adam, lekarz, Nowa Słupia, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  19. MAZUREK Magdalena Anna, ekonomistka, Pińczów, nie należy do partii politycznej.
  20. KSIĄŻEK Beata, pracownik obsługi biurowej, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  21. BUGAJ Wojciech Mariusz, ekonomista, Ciszyca Dolna, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  22. ZALEGA Dariusz Henryk, specjalista ds. zarządzania, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  23. ŻOCHOWSKA Sylwia, lektor języka niemieckiego, Maleniec, nie należy do partii politycznej.
  24. KOMAR Iga, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, Nietulisko Duże, członek partii politycznej: Lewica Razem.
  25. DŁUGOSZ Katarzyna, położna, Bartków, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  26. KORNES Monika, logistyk, Zagajów, członek partii politycznej: Lewica Razem.
  27. OSHKINA Paulina Sylwia, specjalista administracji publicznej, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  28. RZYMKIEWICZ Barbara Urszula, emerytka, Kawęczyn, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  29. MENTEL-WALKIEWICZ Anna Marta, fizjoterapeutka, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  30. MICHTA Kinga Iwona, pracownik socjalny, Zagnańsk, nie należy do partii politycznej.
  31. GAWEŁ Sebastian Michał, prawnik, Bilcza, członek partii politycznej: Nowa Lewica.
  32. GARNCARZ Andrzej Ryszard, ekonomista, Sandomierz, nie należy do partii politycznej.


Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, prawnik, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  2. KRUPKA Anna Maria, socjolog, Wola Starogrodzka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  3. LIPIEC Krzysztof Bogdan, nauczyciel, Starachowice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  4. WOJTYSZEK Agata Katarzyna, nauczyciel, Starachowice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  5. KRYJ Andrzej Michał, parlamentarzysta, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  6. KWITEK Marek, nauczyciel historii, Sandomierz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  7. WITKOWSKI Grzegorz, wyższy urzędnik państwowy, Pruszków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  8. CIEŚLAK Michał, parlamentarzysta, Oblekoń, członek partii politycznej: Partia Republikańska.
  9. KONIUSZ Zbigniew Adam, lekarz medycyny, Pińczów, nie należy do partii politycznej.
  10. GOSEK Mariusz Marek, poseł na Sejm RP, Kielce, członek partii politycznej: Suwerenna Polska.
  11. PORADA Stanisław Paweł, manager, Dziekanowice, nie należy do partii politycznej.
  12. PIEC Grzegorz, leśnik, Smyków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  13. PIĄTEK Zbigniew Jacek, nauczyciel, Piekoszów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  14. ZIELEŃ Magdalena Anna, ekonomista, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  15. CEPIL Józef, ekonomista, Brzostków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  16. PIĘTAK Marcin Piotr, politolog, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  17. PALUCH Anna, ekonomista, Błonie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  18. MARCISZ Irena Stanisława, nauczyciel, Eustachów Mały, nie należy do partii politycznej.
  19. BIEROŃSKA Kinga, ekonomista, Ignacówka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  20. KARYŚ Jarosław Daniel, ekonomista, Kielce, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  21. ŻARNOWIECKA Anna, menedżer, Tempoczów Kolonia, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  22. BROŻYNA Lilla, pielęgniarka, Stąporków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  23. KARWAT-KASIŃSKA Magdalena Anna, radca prawny, Ociesęki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  24. STRZAŁA Marek, przedsiębiorca, Staszów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  25. BILSKA Renata, nauczyciel, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  26. MISZCZYK Jarosław, nauczyciel, Kazimierza Wielka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  27. SAŁATA Agata Ewa, nauczyciel, Sosnówka, nie należy do partii politycznej.
  28. KONIECZNA-RÓŻYCKA Magdalena Anna, radca prawny, Busko-Zdrój, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  29. SŁOMA Stanisław, emeryt, Sobków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  30. KONARSKI Artur Marian, rolnik, Jadwigów, nie należy do partii politycznej.
  31. SCHAB Rafał, rolnik, Opatów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.
  32. DORYWALSKI Bartłomiej, radca prawny, Włoszczowa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.


Lista nr 5 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. WAWER Michał Jan, radca prawny, Warszawa, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość.
  2. LEWICKI Dawid Marian, politolog, Kielce, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  3. HESZEN Piotr Maria, dziennikarz, Warszawa, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  4. KUROWSKI Dawid Stefan, inżynier mechanik, Kielce, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  5. IWAN Mateusz Kamil, przedsiębiorca, Huta Nowa, nie należy do partii politycznej.
  6. ZIELIŃSKA Renata Agnieszka, animator, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  7. PIASECKA-LEYDO Mariola Nina, radca prawny, Kielce, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  8. SADAJ Hubert Karol, adwokat, Kamienna Góra, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  9. KOPACZ Artur, rolnik, Trzcianka, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  10. WESOŁOWSKI Grzegorz Tomasz, nauczyciel, Chmielnik, nie należy do partii politycznej.
  11. BARBURSKI Grzegorz, dróżnik przejazdowy, Zajączków, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  12. STRZELEC Marcin Piotr, rolnik, Tychów Stary, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  13. ZIMOLĄG Katarzyna Anna, handlowiec, Kobierniki, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  14. PĘKALSKI Mateusz Jarosław, przedsiębiorca, Szewna, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  15. KIEŁB Kamil, doradca klienta, Wierzbka, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  16. DYBIEC Paulina Katarzyna, menedżer gastronomii, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  17. KOBRYN Aneta Joanna, pedagog, Cisów, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  18. JAROS Mateusz Aleksander, przedsiębiorca, Kielce, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  19. GAŁUSZKIEWICZ Katarzyna, księgowa, Pawłów, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  20. MALARA Tomasz Karol, reżyser, Brzezinka, nie należy do partii politycznej.
  21. ŁUKASZEK Agnieszka, inżynier środowiska, Ostrołęka, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  22. JANKE Krzysztof Bronisław, przedsiębiorca, Sandomierz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja.
  23. WILCZYŃSKA Dominika Maria, nauczyciel, Starachowice, nie należy do partii politycznej.
  24. KOSOWSKI Jacek Mariusz, specjalista ds. sprzedaży, Miąsowa, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  25. NAWARA-SZUSTAK Monika Ewa, przedsiębiorca, Micigózd, członek partii politycznej: Ruch Narodowy.
  26. TYRAŁA Krzysztof Jerzy, fizyk, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej.
  27. BĘBEN Patrycja Karolina, informatyk, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej.
  28. ARABASZ Paweł Robert, rencista, Piekoszów, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  29. ZAPART Danuta Ewa, emeryt, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  30. HEBA Tomasz, przedsiębiorca, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.
  31. SAWA Teresa Maria, nauczyciel, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  32. CICHY Michał Waldemar, politolog, Otwock, nie należy do partii politycznej.


Lista nr 6 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. OKŁA-DREWNOWICZ Marzena, poseł na Sejm RP, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  2. GIERADA Artur Daniel, politolog, Kielce, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  3. MADIOURY Jolanta Anna, zdobnik-ceramik, Ćmielów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  4. PIETRZCZYK Lucjan Marek, nauczyciel, Bilcza, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  5. IWAN Barbara Jolanta, statystyk medyczny, Bilcza, członek partii politycznej: Nowoczesna.
  6. GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester, przedsiębiorca, Sandomierz, nie należy do partii politycznej.
  7. SAWICKA Kinga Monika, przedsiębiorczyni, Starachowice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  8. ZWIERZCHOWSKI Wojciech Mieczysław, nauczyciel, Jędrzejów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  9. BRYK Józef, przedsiębiorca, Staszów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  10. KAŃSKI Rafał Zdzisław, rolnik, Kobiela, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  11. BYDŁOSZ Andrzej Jan, inżynier mechanik, Busko-Zdrój, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  12. LASOTA Ewa, prawnik, Barycz, nie należy do partii politycznej.
  13. MITKA-MARSZALIK Hanna Magdalena, nauczyciel, Pińczów, nie należy do partii politycznej.
  14. BARTYZEL Aleksandra Sara, geodeta, Marchocice, nie należy do partii politycznej.
  15. ŻUREK Kamil, pracownik biurowy, Opatów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  16. MAZURCZAK Wiktoria Magdalena, studentka, Kielce, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  17. PUCHALSKA Maria Katarzyna, nauczyciel emeryt, Kielce, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  18. LAMBERSKA Wioletta Marta, pielęgniarka, Słonowice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  19. MOLENDA Marcin Lech, technik telekomunikacji, Szewna, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  20. SATORA Dorota, technik ekonomista, Piasek Mały, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  21. CELEBAŃSKI Sławomir Jan, ekonomista, Starachowice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  22. KOWALCZYK Monika Beata, prawnik, Kielce, członek partii politycznej: Nowoczesna.
  23. CIOSK-KOMOROWSKA Karina Barbara, przedsiębiorca, Łączyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  24. ANDZELA Aleksander Wiktor, student, Ostrowiec Świętokrzyski, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  25. FELDMAN Michał Roman, przedsiębiorca, Chęciny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  26. SKOWROŃSKI Jakub, prawnik, Opatów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  27. MAŃKO Halina Wanda, ekonomista, Tumlin-Osowa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  28. KANIEWSKA Żanet, pracownik socjalny, Klimontów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  29. WITKA Jacek Paweł, manager, Kielce, członek partii politycznej: Zieloni.
  30. JANDA Krzysztof Tomasz, informatyk, Szaniec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.
  31. KOCIA Barbara Grażyna, nauczyciel, Skarżysko Kościelne, nie należy do partii politycznej.
  32. GIERTYCH Roman Jacek, adwokat, Józefów, nie należy do partii politycznej.


Lista nr 7 - KW POLSKA JEST JEDNA

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. DZIEDZICZAK Jarosław, geodeta, Mąchocice Kapitulne, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  2. NOCUŃ Sylwia Barbara, technik ekonomista, Kozubów, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  3. BIEŃKOWSKA Marta Maria, radca prawny, Kielce, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  4. BISKUPSKA Agnieszka Sabina, psycholog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  5. GRANDYS Elżbieta, pedagog, Lipiny, nie należy do partii politycznej.
  6. ŚCIANA Stanisław Mieczysław, przedsiębiorca, Chmielnik, nie należy do partii politycznej.
  7. LASIA Marcin Stanisław, manager, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  8. KOWALSKI Arkadiusz Maciej, rolnik, Niemienice, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  9. TRETER Jacek Artur, ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  10. HUTYRA Artur Jan, przedsiębiorca, Włoszczowa, nie należy do partii politycznej.
  11. GWIAŹDZIŃSKI Krzysztof Stanisław, pracownik biurowy, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
  12. BAJOR Elżbieta, sekretarka, Baszowice, nie należy do partii politycznej.
  13. DUDA Zdzisław Adam, przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  14. JUNISZEWSKI Maciej Szczęsny Wit, pedagog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  15. WOLNIAK Dariusz Adam, technik elektryk, Suchedniów, nie należy do partii politycznej.
  16. FERT Jan Andrzej, technik budowlany, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  17. DĄBROWSKA Anna Magdalena, przedsiębiorca, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  18. ODO Janusz Juliusz, nauczyciel religii, Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
  19. KOMÓR Marcin Roman, technik mechanik samochodowy, Skarżysko-Kamienna, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  20. BIESAGA Krzysztof Maciej, inżynier elektroenergetyk, Minostowice, nie należy do partii politycznej.
  21. WRÓBLEWSKA Bogumiła Marta, pracownik służby zdrowia, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  22. JUNISZEWSKA Elżbieta, teolog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  23. MUSIAŁ Piotr Karol, informatyk, Kielce, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.
  24. JASKULSKA-FERT Maria, psycholog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  25. DZIEDZICZAK Małgorzata, inżynier technologii żywności, Mąchocice Kapitulne, nie należy do partii politycznej.
  26. ŻYŁA Adam Marek, ekonomista, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  27. JOŃCA Maciej, nauczyciel, Staszów, nie należy do partii politycznej.
  28. RABIEJ Stanisław Zygmunt, pilot wycieczek, Brzeziny, członek partii politycznej: Polska Jest Jedna.


Lista nr 8 - KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. KOZA Marcin Michał, zarządzający przedsiębiorstwem, Książenice, członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców.
  2. OGŁAZA Damian, zarządzający przedsiębiorstwem, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  3. BOLĘBA Edyta Ewa, sprzedawca, Starachowice, nie należy do partii politycznej.
  4. JAGODZIŃSKI Marcin, zarządzający przedsiębiorstwem, Bizoręda, nie należy do partii politycznej.
  5. ŁUKASIK Mateusz Michał, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  6. DUDEK Artur Maciej, zarządzający przedsiębiorstwem, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  7. PISARCZYK-OPAŁKA Anna Karolina, zarządzający przedsiębiorstwem, Tumlin-Wykień, nie należy do partii politycznej.
  8. STARCZEWSKA Magdalena, zarządzający przedsiębiorstwem, Dębogóra, nie należy do partii politycznej.
  9. PRAGIEL Sylwia Ewa, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  10. MACHEJKO Magdalena Jolanta, zarządzający przedsiębiorstwem, Tumlin-Wykień, nie należy do partii politycznej.
  11. PACAN Jędrzej Tomasz, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  12. ARENDARSKI Adam Jarosław, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  13. WIKŁO Adam Dariusz, zarządzający przedsiębiorstwem, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  14. STOKOWIEC Wojciech Bartosz, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  15. TURALSKI Robert Stanisław, zarządzający przedsiębiorstwem, Rogów, nie należy do partii politycznej.
  16. KASIŃSKI Krzysztof Jarosław, zarządzający przedsiębiorstwem, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  17. OSTASZEWSKI Łukasz, zarządzający przedsiębiorstwem, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  18. CZARNECKA Natalia Maria, zarządzająca przedsiębiorstwem, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy do partii politycznej.
  19. JAROSZ Wiktor Marcin, zarządzający przedsiębiorstwem, Starachowice, nie należy do partii politycznej.
  20. WAJSZCZYK Marta Magdalena, zarządzający przedsiębiorstwem, Ostrowiec Świętokrzyski, nie należy


Lista nr 9 - KWW RDIP

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. ZIÓŁCZYŃSKI Lucjan, emeryt, Osiny, nie należy do partii politycznej.
  2. MARKIEWICZ Dorota Marzanna, psycholog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  3. SITARSKI Sylwester Mirosław, ekonomista, Jędrzejów, nie należy do partii politycznej.
  4. ŻYWICKA Daria Anna, elektroradiolog, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  5. ZIĘTEK Mariusz Grzegorz, przedsiębiorca, Starachowice, nie należy do partii politycznej.
  6. FRYZIEL Marta Aldona, politolog, Szewna, nie należy do partii politycznej.
  7. FLIS Łukasz Piotr, technolog żywienia, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  8. LIPIEC Irena, specjalista administracji publicznej, Kleczanów, nie należy do partii politycznej.
  9. STRZĄBAŁA Andrzej, technik mechanik, Brzechów, nie należy do partii politycznej.
  10. WOŹNIAK Elżbieta, ekonomista, Nowy Odrowążek, nie należy do partii politycznej.
  11. MALINOWSKI Krzysztof, emeryt, Skarżysko-Kamienna, nie należy do partii politycznej.
  12. STRZĄBAŁA-GŁUSZEK Ewa Gabriela, prawnik, Brzechów, nie należy do partii politycznej.
  13. PIŚKO Andrzej Sylwester, górnik, Kielce, nie należy do partii politycznej.
  14. DUDA Magdalena Katarzyna, terapeuta uzależnień, Mójcza, nie należy do partii politycznej.
  15. KOROWAJ Karol, kierowca, Dziurów, nie należy do partii politycznej.
  16. ŚWICA Małgorzata, kosmetolog, Starachowice    nie należy do partii politycznej    


Lista nr 10 - KW NORMALNY KRAJ

Nr na liście / Nazwisko i imiona / Zawód  / Miejscowość zamieszkania /  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

  1. LEWICKI Wiesław, przedsiębiorca, Łodygowice, członek partii politycznej: Normalny Kraj.
  2. STASZCZYK Justyna Urszula, przedsiębiorca, Kolonia Mrowina, nie należy do partii politycznej.
  3. GAJEWSKA Monika Katarzyna, psycholog, Starachowice, nie należy do partii politycznej.
  4. STĘPIEŃ Łukasz, kierowca, Komorów, nie należy do partii politycznej.
  5. KITA Dariusz, mechanik samochodowy, Dębno, nie należy do partii politycznej.
  6. RZADKOWSKI Karol, przedsiębiorca, Daleszyce, nie należy do partii politycznej.
  7. JASIŃSKA Anna Agnieszka, krawcowa, Stara Słupia, nie należy do partii politycznej.
  8. JAMRÓZ Ewelina, elektryk, Kolonia Mrowina, nie należy do partii politycznej.
  9. JAMRÓZ Dominik Mariusz, elektryk, Kolonia Mrowina, nie należy do partii politycznej.
  10. ŁACH Agata, rolnik, Pokrzywianka, nie należy do partii politycznej.
  11. KOWALSKA Patrycja, księgowa, Górki Napękowskie, nie należy do partii politycznej.
  12. RYBAK Jerzy, manager, Otwock, nie należy do partii politycznej.
  13. KANIEWSKI Jerzy, inżynier konstruktor, Warszawa, nie należy do partii politycznej.
  14. CYPS ALBO ZYPS Jarosław Jan, przedsiębiorca, Warszawa, nie należy do partii politycznej.
  15. GÓRSKA Anna Maria, przedsiębiorca, Warszawa, nie należy do partii politycznej.
  16. SOKOŁOWSKA-ALSHIMISAWI Jadwiga Gabriela, lekarz stomatolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej.
Źródło: wybory.gov.pl

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.169.230

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 78

Biuro Rachunkowe EFEKT

Busko Zdrój, Langiewicza 39

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

Pińczów, ul. 3-go Maja 20A

Biuro Rachunkowe TAXFAIRY Adriana Piotrowicz

Solec-Zdrój, Kolonia Zagajów 2

Imprezy/wydarzenia w regionie

Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wystawę "Powstanie Styczniowe na Ponidziu".<br />

Galeria Belweder w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury już 
niebawem stanie się miejscem, gdzie sztuka spotka się z fascynującym 
światem natury. Cztery utalentowane artystki: Beata Borek, Tamara Maj, 
Barbara Wnuk-Spirowska i Urszula Lubczyńska-Gładka, zaprezentują swoje 
niezwykłe prace podczas wystawy malarskiej "Kwiatowe Inspiracje".
W marcu, miesiącu poświęconym kobietom, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni 
stanie się miejscem wyjątkowej ekspozycji artystycznej. Pod tytułem "Być
 kobietą" kryje się wystawa prac dwóch utalentowanych artystek: Dominiki
 Bali i Pauliny Musiał.
2024-03-01 - 2024-03-24

Terminarz Kina 'Zdrój'


Zapraszamy na wydarzenia zorganizowane przy Tężni w Busku-Zdroju.<br />
2024-03-01 - 2024-03-31

Wydarzenia przy buskiej Tężni


Zapraszamy na seanse do Kina Solec-Zdrój! A w repertuarze:<br />
2024-03-01 - 2024-03-24

Kino w Solcu-Zdroju zaprasza na seanse


<p>Marzec w Pińczowie będzie pełen kulturalnych wydarzeń. Szczegóły w programie.<br /></p>
2024-03-01 - 2024-03-24

Kulturalny Marzec w Pińczowie

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac 
Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 
17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać 
do 22 marca.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Buski Klub Kolekcjonerów zapraszają na GIEŁDĘ KOLEKCJONERSKĄ, która odbędzie się pod BSCK w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 22. <br />

W niedzielę, 3 marca od godziny 12:00 na Hali przy ulicy Kusocińskiego rozpocznie się 
Młodzieżowa Liga Futsalu. <br />

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną 
pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie 
pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i
 Michał "Mimi" Zenkner.
Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.<br />
<p>
Od 8 marca 2024 roku, Willa Polonia w Busku-Zdroju będzie gościć
 nową, fascynującą wystawę malarstwa Mateusza Kędziory. Wernisaż tej 
wyjątkowej ekspozycji odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00, zapraszając
 miłośników sztuki do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu.
</p><p> </p><p> </p><p> </p>
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju serdecznie 
zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe wydarzenie z 
okazji Dnia Kobiet. Już 8 marca 2024 roku o godzinie 16:30 odbędzie się 
spotkanie z cenionym pisarzem - Januszem Leonem Wiśniewskim.
Dom Zdrojowy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na 
niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet. W dniu 8 marca o godzinie 
18:30 odbędzie się koncert pod tytułem "Jej Portret". Na scenie pojawią 
się utalentowani artyści: Krzysztof Bigaj - wokal oraz Jarema Pogwizd - 
pianino.

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury, 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00, odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Baciary. Wszystkich miłośników dobrej zabawy i energetycznych rytmów zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki, która już od lat zdobywa serca fanów na całym świecie.<br />

W sobotę, 9 marca, od godziny 10:00, Złota stanie się areną 
sportowych emocji podczas XIII Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastycznym 
Trójboju Sprawnościowym.
2024-03-10 - 2024-03-24

Marzec z Buską Orkiestrą Zdrojową

W dniach od 12 marca do 19 kwietnia 2024 roku Wiejski Dom 
Kultury w Szańcu stanie się miejscem niezwykłej wystawy Szopek 
Krakowskich, pochodzących ze zbiorów Muzeum Krakowa.
2024-03-12 - 2024-03-19

Wystawa Szopek Krakowskich w Szańcu

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert z okazji 
72. rocznicy urodzin Wojtka Belona - poety, pieśniarza i założyciela 
legendarnej Wolnej Grupy Bukowina. Koncert, będący hołdem dla artysty, 
przeniesie nas do Krainy Łagodności, gdzie melodia połączy się z poezją,
 a wspomnienia odkryją się w dźwiękach gitar.

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury szykuje się prawdziwe 
święto humoru i satyry! 19 marca o godzinie 18:00 na scenie sali 
widowiskowej BSCK pojawi się niekwestionowany król polskiej satyry - 
Jerzy Kryszak.

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 23 marca przy Rynku - Plac Zwycięstwa w Busku-Zdroju.
Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza na 
kolejne wydarzenie z cyklu "Podwieczorek z Gwiazdą". Tym razem gościem 
specjalnym będzie niezwykle utalentowana artystka - Katarzyna Żak.
Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza 21 kwietnia o godz. 19:00 
do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury na spektakl operetkowy 
'Wiedeńska krew' Johanna Straussa.

Ogłoszenia

Dodano: 2024-03-03 14:42:27

Praca

Dodano: 2024-03-03 11:18:39

Kultywator

Dodano: 2024-03-03 11:01:03

Daszek-oslona od słońca do Toyoty RAW strona lew...

Dodano: 2024-03-03 10:55:37

Samsung galaxy a53

Dodano: 2024-03-03 10:25:46

Garaż blaszany 9x5 PREMIUM* PRODUCENT*inne wymiar...

Dodano: 2024-03-03 10:13:08

Dom

Dodano: 2024-03-03 09:32:42

Kupię maszynę roniczą

Dodano: 2024-03-03 08:04:14

sprzedam kosiarko rozdrabniacz

Dodano: 2024-03-03 07:34:28

Podkaszarka

Dodano: 2024-03-03 06:28:39

Układanie Kostki Brukowej

Dodano: 2024-03-02 22:22:03

do warszawy

Dodano: 2024-03-02 20:50:52

Ziemniaki Bellarosa

Dodano: 2024-03-02 20:46:19

Poznam fajną panią

Dodano: 2024-03-02 17:04:59

Docieplenia budynków

Dodano: 2024-03-02 15:51:36

Rower dziecięcy, koła 16 cali