Radny Jerzy Szydłowski zaprasza na Dyżur w UMiG

Dodał: Marta Data: 2024-02-02 11:01:33 (czytane: 4883)

Wtorek, 6 lutego 2024 roku, to okazja do spotkania się z radnym Jerzym Szydłowskim podczas jego dyżuru w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do odwiedzenia pokoju nr 20 w godzinach 13:00 do 15:00.

Zobacz

Dyżury radnych w trakcie bieżącej kadencji są możliwe wyłącznie w czasie otwarcia Urzędu Miasta i Gminy. Spotkanie z radnym to doskonała okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielem samorządu, podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadać pytania lub zgłosić sprawy ważne dla lokalnej społeczności.

Kolejne terminy dyżurów Radnego Jerzego Szydłowskiego to wtorek, 5 marca 2024 roku  w godzinach od 13:00 do 15:00

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się w urzędzie, dostępny jest numer telefonu - 600 422 812

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności i skorzystania z okazji do bezpośredniego dialogu z radnym Jerzym Szydłowskim.

/red/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (23)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.222.64.76

Zbyszek (2024-03-03 15:17:07)

Witam serdecznie Pana Jerzego Szydłowskiego. Stwierdzam, że osoby, które wystawiają Panu negatywną opinię w sprawie kandydowania na burmistrza, to przede wszystkim dla Pana przeciwnicy, osoby, których być może celowo sterują w Busku- Zdroju sami zainteresowani lub partyjni kacyki.
A może, najwyższa pora aby władze samorządowe w tym burmistrz i pozostałe osoby władzy były m.in. bezpartyjne, wykształcone, merytorycznie przygotowane oraz z doświadczeniem samorządowym. Szanowny Panie inż. te warunki Pan spełnia w całej rozciągłości, a zatem liczę że znajdą się osoby, które bez wahania będą na Pana Jerzego głosować.
Najwyższa pora, aby rządził taki człowiek jak Pan , a nie partia i jej poplecznicy w Radzie Miasta. Tak myślę i oczekuję, że mieszkańcy Buska-Zdroju zachowają się odpowiedzialnie i zagłosują na Pana, czego z całego serca Panu życzę.

do wszystkich (2024-02-28 08:12:14)

kłapiecie, kłapiecie pyszczkami i znowu nikogo mądrego nie wybierzecie , wciąż ci sami na radnych , ta sama władza .......szok

Gość (2024-02-15 11:41:22)

Jeśli zagłosujesz na pana M. jest to równoznaczne z zagłosowaniem na pana S. Nic się nie zmieni. Dalej kwiatki w parku, zardzewiałe kładki, fontanny i kostka brukowa. Najwyższa pora na zmiany. Ja mam już swojego kandydata. Tylko Pan Szydłowski. Czas pomyśleć o mieszkańcach Buska i okolicznych wiosek.

aaa (2024-02-09 19:13:50)

Już dość tych samych kandydatów , już dość kolesi burmistrza, już dość !!!
Pan J Szydłowski nowym burmistrzem gminy Busko - Zdrój, żadnych Marońskich , wybierzmy "nową krew '

Gość (2024-02-07 14:54:13)

Pan Szydłowski to bardzo dobry kandydat na burmistrza. Wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowca, wiedza, doświadczenie. Jeśli chodzi o ostatnią kadencję - co miał robić będąc w mniejszości?
Najwyższa pora na zmiany. Należy podziękować większości radnych, którzy nie reprezentowali mieszkańców, tylko przyklepywali to co polecił burmistrz, panu przewodniczącemu też należy podziękować. Tak aroganckiego człowieka dawno nie widziałem.

do poniżej (2024-02-07 11:56:45)

Ja uważam, że bardzo dobrze robił, nikt mu nie zarzuci, że popierał sikore i innych, stał z boku wszystko co się wydarzyło to nie można mu przypisać, że przyłożył do tego rękę. wiec jak piszecie, że nic nie robił przez 5 lat ja uważam za słuszne to mądry człowiek i rozsądny a tak jak by głosował za to wszyscy byście pisali, że to tez jego wina! a tak co możecie napisać to, że głosował przeciwko lub się wstrzymał, moim zdaniem dobrze robił jest przecież w opozycji rozsądnej czyli przeciwko bez rozgłosu.!!!

Do poniżej (2024-02-06 18:41:50)

W pełni popieram pogląd Sebastiana. Jeśli uważasz, że Szydłowski jest taki dobry i tyle narobił, to proszę wymień co takiego zdziałał w kończącej się kadencji, czyli przez 5 lat. Słucham.

Obiektywny do poniżej (2024-02-06 09:51:00)

Skoro jesteś tak zorientowany w pracy Szydłowskiego to przyjdź na dyżur i mu wyjaśnij dlaczego nie powinien kandydować. Pokaż innego lepszego kandydata. A pisząc w internecie podpisz się nazwiskiem i imieniem!

Sebastian (2024-02-06 07:52:56)

Panie Jerzy przez 4 lata nie robił Pan nic dla mieszkańców miasta i gminy ,na sesjach kiedy były podejmowane uchwały dobre lub złe dla mieszkańców Pan wstrzymywał się od głosu.To co nie miał Pan swojego zdania na żaden temat,czy nie chciał Pan sprzeciwiać się obecnemu Burmistrzowi?
I czy to prawda że Pan chce się ubiegać o tytuł Burmistrza,niemy człowiek,nie mający swojego zdania na żaden temat? To jak by Pan piastował ten urząd jak Pan nawet nie umiał nad niczym zagłosować za lub przeciw ?

do poniżej (2024-02-06 07:36:51)

Masz racje tak już jest przecież, Sawa, KaTrans. Jak sobie nasi przywódcy wymyślili interes na stołkach który trwa np. z wożeniem kamienia do pewnej spółki podległej gminie. A akurat żona tego Pana organem zarządzającym w dużym koncernie światowym.

Doponizej (2024-02-05 20:10:42)

Wiem wiem, wtedy się przepisuje na żonę i dzięki znajomościom interes idzie jak trza

do poniżej (2024-02-05 13:50:14)

Jak byś się trochę znał to byś wiedział, że jak obejmuje się urząd burmistrza to nie wolno prowadzić działalności gospodarczej zgodnie z zapisami ustawy o pracowniku samorządowym. Taki z ciebie naukowiec:):):)

Doponizej (2024-02-05 09:00:08)

To jak ma firmę to niech się nią zajmie. Bo na stanowisku burmistrza potrzebny jest ktos, kto ma wolną głowę i czas.

xzy (2024-02-05 07:37:50)

Przecież to nie emeryt jak większość naszych radnych aby miał tyle czasu co inni. Jest to człowiek który prowadzi swoją firmę aby zapewnić sobie i bliskim byt. Wiec zarzuty co on robił przez 5 lat są jakoś mało zasadne, ponadto nie słyszałem aby nikomu nie poświecił czasu jak miał jakiś problem z załatwieniem sprawy gminnej, ale w zasadzie będąc w opozycji nie miał z dużego przełożenia na Burmistrza nie tak jak radni emeryci z Porozumienia.

cuchnie tutaj (2024-02-04 21:19:06)

salcesonem. Salceson jest symbolem pisowskiej władzy. To właśnie minister Zero przekazał 40 milionów złotych z Funduszu Sprawiedliwości na fundację księżula sercana, który za pomocą salcesonu wypędzał demona z organizmu młodej wegetarianki. To nie żart ; wyganiał demona salcesonem. Jak głupi musi być ciemnogród głosujący na tę złodziejską mafię. Jedno jest pewne, do końca życia nie dotknę salcesonu bo jest to wotum o którym nawet nie wiedział niejaki Sangerus (sprzedawca świętości w powieści Krzyżacy), a Sangerus miał w worku na sprzedaż szczebel z drabiny, która przyśniła się Jakubowi. Najdurniejszy ciemnogród w Kosmosie.

Alek (2024-02-04 08:28:59)

A ty się nie ośmieszaj już z tymi dyżurami. Nie robiłeś całą kadencję nic to i ostatnie dwa miesiące nie zakłamuj rzeczywistości!!!

Wam bezradni też podziękujemy. Pakuj się tenia

pytam (2024-02-02 21:13:12)

burmistrza, wójtów z terenu powiatu dlaczego na jesieni ubiegłego roku pozwolili na prowadzenie kampanii wyborczej na terenach podległych im urzędów. Rzecz niesłychana aby w trakcie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu samorządowcy wpuszczali do urzędów PiS-owskich posłów i dawali im darmową reklamę, o ile dobrze pamiętam jest to zabronione prawem. Powiem wam panowie jedno: nie macie jaj a jaja ma starosta Jurek Kolarz, który nie przyszedł 5 października 2023 roku na spęd z Kaczyńskim przypominający zjazdy KPZR w stalinowskiej Rosji albo parteitagi z lat 30-tych XX wieku w Niemczech. Zresztą jest sprawą do ustalenia czy komitet wyborczy zapłacił za wynajem sali BSCK czy zapłacili podatnicy i to się da ustalić. Jest to informacja publiczna

Gfd (2024-02-02 16:29:44)

Gdzie był 5 lat? Miał wy..ebane bo już go wybrały to co się będzie fatygował. Tak samo jak reszta bezradnych. Przejrzyjcie ludzie na oczy i wybierzcie dobrze. Najlepiej całkowicie nowe osoby. Lepiej zaryzykować, kogoś nie znając niż wybrać te same gęby umoczone w układach, które wiemy że nic nie zrobią!!!!

J.B. (2024-02-02 15:22:59)

Jeśli chodzi o wybory nowego Burmistrza i Gospodarza naszego Grodu ze Złotą Monstrancją w herbie to myślę że nadążyła się właśnie nielada okazja, otóż o co mi chodzi, zgłaszam propozycję żeby uformować komitet i udać się z prośbą o kandydowanie do Pana Daniela Obajtka doświadczonego samorządowca i menażera, prawego patrioty i katolika z prośbą aby zgodził się przyjąć Kandydaturę. To wielka szansa i nadzieja pozyskać dla nas Włodarza tak wielkiego formatu i wizjonera który poprowadził by nasze Miasto i Gminę do dobrobytu. Nie wiadomo tylko czy przyjmie prośbę bo należy się spodziewać że Pan Obajtek szykuje się do wyścigu o fotel Prezydenta Najjaśniejszej.

(2024-02-02 13:33:04)

Jak pisze w treści artykułu: "Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności i skorzystania z okazji do bezpośredniego dialogu z radnym Jerzym Szydłowskim."
A czy przez ostatnie 5 lat było takie zaproszenie? Bo mi się wydaje, że nie było, ale teraz przed wyborami to oczywiście, zapraszamy do dialogu. A gdzie był ten dialog przez ostatnie 5 lat, takie mam pytanie?

(2024-02-02 13:29:31)

A gdzie był Pan Szydłowski przez 5 lat, czyli przez cały czas kończącej się za dwa miesiące kadencji Rady Miasta? Jakoś o dyżurach nie było słychać i busko.com.pl nic o tym nie pisało. Nie zapominajmy, że Pan Szydłowski był wiernym partnerem Pana Sikory w latach 2010 - 2018. Wtedy mu Pan Sikora odpowiadał, jego rządy, jego osoba itd. A tak poza tym, to co w ciągu ostatnich 5 lat KONKRETNIE Pan Szydłowski zrobił dla mieszkańców? Na Sesjach RM z reguły wstrzymywał się od głosu. A może jakiś protest zrobił w obronie mieszkańców? Może gdzieś pojechał spotkać się z mieszkańcami tam, gdzie mają jakiś problem? Czy był na zalewanej ul. Karmelowej? Czy był w Szczaworyżu jak zamykano Ośrodek Zdrowia i była telewizja i Radio Kielce? A może był na proteście na przejściu dla pieszych na ul. Objazdowej razem z Panią ze Smerfusia? A może był na proteście przed Urzędem Gminy, gdzie była Pani od Smerfusia, K. Oliwkiewicz i inni mieszkańcy? A może chociaż jako Radny wyszedł do tych protestujących? Co więc ten Pan zrobił pożytecznego dla ludzi, takie stawiam pytanie?

Vgg (2024-02-02 12:01:18)

No popatrz. Jacy oni wszyscy dobrzy dla ludzi. Przez ostatnie lata nie słyszałem o dyżurach, teraz nagle bo wybory się zbliżają a fotel burmistrza się marzy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 78

Biuro Rachunkowe EFEKT

Busko Zdrój, Langiewicza 39

Biuro Rachunkowe PERFEKTUS Barbara Pawlik

Busko Zdrój, ul. Wyszyńskiego 12

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

Pińczów, ul. 3-go Maja 20A

Imprezy/wydarzenia w regionie


Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wystawę "Powstanie Styczniowe na Ponidziu".<br />
Na terenach Kompleksu Tężni Busko odbędzie się wyjątkowa 
wystawa, która zachwyci miłośników sztuki współczesnej. Zbigniew 
Miernik, ceniony artysta malarz i rzeźbiarz, zaprezentuje swoje 
autorskie formy przestrzenne w ramach wystawy pt. 'Never Forever'. 
Wystawa potrwa od 26 maja do 30 czerwca 2024 roku.

Od 26 maja 2024 roku w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni będzie 
można zapoznać się z fascynującą historią miasta Busko-Zdrój, wydobycia 
soli i solanek. Na stałe zagości wystawa pt. "Buskie Skarby", której 
otwarcie odbędzie się o godzinie 17:30.

Od 1 czerwca w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju zagości wystawa pt.
 'Kwietne Impresje' autorstwa Beaty Borek. Ta wyjątkowa artystka, 
pochodząca z Buska-Zdroju, swoją pasję do piękna przekłada na 
nietuzinkowe rozwiązania w malarstwie.<strong> </strong>
2024-06-01 - 2024-06-30

Wystawa 'Kwietne Impresje' Beaty Borek


Zapraszamy na wydarzenia zorganizowane przy Tężni w Busku-Zdroju.<br />
2024-06-01 - 2024-06-30

Wydarzenia przy buskiej Tężni


Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do Galerii Sztuki Gromada w 
Busku-Zdroju na wystawę malarstwa i rysunku autorstwa
 Jacka Szostaka.

Zapraszamy na wystawę "Twarze ZAiKS-u" do galerii Stradivarius 
przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Wystawa ta jest niezwykłą 
okazją do poznania portretów znaczących postaci polskiej kultury 
związanych ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.
2024-06-19 - 2024-08-19

Wystawa 'Twarze ZAiKS-u'


Zapraszamy na seanse do Kina Solec-Zdrój! A w repertuarze:<br />
2024-06-28 - 2024-06-30

Kino w Solcu-Zdroju zaprasza na seanse


Czerwiec w Pińczowie będzie pełen kulturalnych wydarzeń. Szczegóły w programie.<br />

W niedzielę, 23 czerwca, rozpoczyna się cykl letnich wydarzeń 
"Lato na trawie" przy buskiej Tężni. Organizatorzy przygotowali bogaty 
program atrakcji, które będą odbywać się w każdą niedzielę aż do 
września. Poniżej przedstawiamy harmonogram na najbliższe tygodnie:
2024-06-30 - 2024-09-01

Lato na trawie przy buskiej Tężni

Wójt Gminy Solec-Zdrój oraz Gminne Centrum Kultury w 
Solcu-Zdroju serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Powitanie 
wakacji 2024”, które odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca. To doskonała 
okazja, aby wspólnie rozpocząć letni sezon w atmosferze radości i 
zabawy.
Miasto Pińczów zaprasza na wielkie, wspólne świętowanie podczas 
Dni Ponidzia! Tradycyjnie, w pierwszy weekend lipca, odbędą się obchody 
tego wyjątkowego święta, które co roku stanowią doskonałą okazję do 
promocji miasta przez muzykę, zabytki i naturę.
2024-07-02 - 2024-07-07

Dni Ponidzia 2024


Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza 13 lipca 2024 o godz. 18:00 na koncert Starego Dobrego Małżeństwa.

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! 
Ponownie, 18 lipca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego 
Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek 
otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - 
Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.

Ogłoszenia

Dodano: 2024-06-25 15:45:17

Kupię czereśnie

Dodano: 2024-06-25 15:06:14

Łąka do skoszenia, trawa/siano za darmo

Dodano: 2024-06-25 14:06:34

Szukam Pracy

Dodano: 2024-06-25 14:02:49

MANEKINY ZE STOJAKAMI 11 SZTUK

Dodano: 2024-06-25 13:46:50

sprzedaż w różnych formach i niedrogich (99% cy...

Dodano: 2024-06-25 13:34:06

telewizor 20 cali ladny stan z pilotem malo uzywan...

Dodano: 2024-06-25 13:29:51

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-06-25 12:52:37

Poszukuję pracy

Dodano: 2024-06-25 12:36:26

wkład kominkowy Kratki Maja 9kW

Dodano: 2024-06-25 12:32:23

OSOBY POSZKODOWANE PRZEZ BUSKI SAD REJONOWY ORAZ P...

Dodano: 2024-06-25 12:20:56

Poznam sympatyczna dziewczynę

Dodano: 2024-06-25 11:51:15

Masaż leczniczy

Dodano: 2024-06-25 11:28:10

Pomoce naukowe

Dodano: 2024-06-25 11:14:50

Podejmę się pracy dorywczej

Dodano: 2024-06-25 11:11:24

poszukuję osoby do koszenia ogródka