Radny Jerzy Szydłowski zaprasza na Dyżur w UMiG

Dodał: Marta Data: 2024-02-02 11:01:33 (czytane: 3893)

Wtorek, 6 lutego 2024 roku, to okazja do spotkania się z radnym Jerzym Szydłowskim podczas jego dyżuru w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do odwiedzenia pokoju nr 20 w godzinach 13:00 do 15:00.

Zobacz

Dyżury radnych w trakcie bieżącej kadencji są możliwe wyłącznie w czasie otwarcia Urzędu Miasta i Gminy. Spotkanie z radnym to doskonała okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielem samorządu, podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadać pytania lub zgłosić sprawy ważne dla lokalnej społeczności.

Kolejne terminy dyżurów Radnego Jerzego Szydłowskiego to wtorek, 5 marca 2024 roku  w godzinach od 13:00 do 15:00

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się w urzędzie, dostępny jest numer telefonu - 600 422 812

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności i skorzystania z okazji do bezpośredniego dialogu z radnym Jerzym Szydłowskim.

/red/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (22)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.200.77.92

do wszystkich (2024-02-28 08:12:14)

kłapiecie, kłapiecie pyszczkami i znowu nikogo mądrego nie wybierzecie , wciąż ci sami na radnych , ta sama władza .......szok

Gość (2024-02-15 11:41:22)

Jeśli zagłosujesz na pana M. jest to równoznaczne z zagłosowaniem na pana S. Nic się nie zmieni. Dalej kwiatki w parku, zardzewiałe kładki, fontanny i kostka brukowa. Najwyższa pora na zmiany. Ja mam już swojego kandydata. Tylko Pan Szydłowski. Czas pomyśleć o mieszkańcach Buska i okolicznych wiosek.

aaa (2024-02-09 19:13:50)

Już dość tych samych kandydatów , już dość kolesi burmistrza, już dość !!!
Pan J Szydłowski nowym burmistrzem gminy Busko - Zdrój, żadnych Marońskich , wybierzmy "nową krew '

Gość (2024-02-07 14:54:13)

Pan Szydłowski to bardzo dobry kandydat na burmistrza. Wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowca, wiedza, doświadczenie. Jeśli chodzi o ostatnią kadencję - co miał robić będąc w mniejszości?
Najwyższa pora na zmiany. Należy podziękować większości radnych, którzy nie reprezentowali mieszkańców, tylko przyklepywali to co polecił burmistrz, panu przewodniczącemu też należy podziękować. Tak aroganckiego człowieka dawno nie widziałem.

do poniżej (2024-02-07 11:56:45)

Ja uważam, że bardzo dobrze robił, nikt mu nie zarzuci, że popierał sikore i innych, stał z boku wszystko co się wydarzyło to nie można mu przypisać, że przyłożył do tego rękę. wiec jak piszecie, że nic nie robił przez 5 lat ja uważam za słuszne to mądry człowiek i rozsądny a tak jak by głosował za to wszyscy byście pisali, że to tez jego wina! a tak co możecie napisać to, że głosował przeciwko lub się wstrzymał, moim zdaniem dobrze robił jest przecież w opozycji rozsądnej czyli przeciwko bez rozgłosu.!!!

Do poniżej (2024-02-06 18:41:50)

W pełni popieram pogląd Sebastiana. Jeśli uważasz, że Szydłowski jest taki dobry i tyle narobił, to proszę wymień co takiego zdziałał w kończącej się kadencji, czyli przez 5 lat. Słucham.

Obiektywny do poniżej (2024-02-06 09:51:00)

Skoro jesteś tak zorientowany w pracy Szydłowskiego to przyjdź na dyżur i mu wyjaśnij dlaczego nie powinien kandydować. Pokaż innego lepszego kandydata. A pisząc w internecie podpisz się nazwiskiem i imieniem!

Sebastian (2024-02-06 07:52:56)

Panie Jerzy przez 4 lata nie robił Pan nic dla mieszkańców miasta i gminy ,na sesjach kiedy były podejmowane uchwały dobre lub złe dla mieszkańców Pan wstrzymywał się od głosu.To co nie miał Pan swojego zdania na żaden temat,czy nie chciał Pan sprzeciwiać się obecnemu Burmistrzowi?
I czy to prawda że Pan chce się ubiegać o tytuł Burmistrza,niemy człowiek,nie mający swojego zdania na żaden temat? To jak by Pan piastował ten urząd jak Pan nawet nie umiał nad niczym zagłosować za lub przeciw ?

do poniżej (2024-02-06 07:36:51)

Masz racje tak już jest przecież, Sawa, KaTrans. Jak sobie nasi przywódcy wymyślili interes na stołkach który trwa np. z wożeniem kamienia do pewnej spółki podległej gminie. A akurat żona tego Pana organem zarządzającym w dużym koncernie światowym.

Doponizej (2024-02-05 20:10:42)

Wiem wiem, wtedy się przepisuje na żonę i dzięki znajomościom interes idzie jak trza

do poniżej (2024-02-05 13:50:14)

Jak byś się trochę znał to byś wiedział, że jak obejmuje się urząd burmistrza to nie wolno prowadzić działalności gospodarczej zgodnie z zapisami ustawy o pracowniku samorządowym. Taki z ciebie naukowiec:):):)

Doponizej (2024-02-05 09:00:08)

To jak ma firmę to niech się nią zajmie. Bo na stanowisku burmistrza potrzebny jest ktos, kto ma wolną głowę i czas.

xzy (2024-02-05 07:37:50)

Przecież to nie emeryt jak większość naszych radnych aby miał tyle czasu co inni. Jest to człowiek który prowadzi swoją firmę aby zapewnić sobie i bliskim byt. Wiec zarzuty co on robił przez 5 lat są jakoś mało zasadne, ponadto nie słyszałem aby nikomu nie poświecił czasu jak miał jakiś problem z załatwieniem sprawy gminnej, ale w zasadzie będąc w opozycji nie miał z dużego przełożenia na Burmistrza nie tak jak radni emeryci z Porozumienia.

cuchnie tutaj (2024-02-04 21:19:06)

salcesonem. Salceson jest symbolem pisowskiej władzy. To właśnie minister Zero przekazał 40 milionów złotych z Funduszu Sprawiedliwości na fundację księżula sercana, który za pomocą salcesonu wypędzał demona z organizmu młodej wegetarianki. To nie żart ; wyganiał demona salcesonem. Jak głupi musi być ciemnogród głosujący na tę złodziejską mafię. Jedno jest pewne, do końca życia nie dotknę salcesonu bo jest to wotum o którym nawet nie wiedział niejaki Sangerus (sprzedawca świętości w powieści Krzyżacy), a Sangerus miał w worku na sprzedaż szczebel z drabiny, która przyśniła się Jakubowi. Najdurniejszy ciemnogród w Kosmosie.

Alek (2024-02-04 08:28:59)

A ty się nie ośmieszaj już z tymi dyżurami. Nie robiłeś całą kadencję nic to i ostatnie dwa miesiące nie zakłamuj rzeczywistości!!!

Wam bezradni też podziękujemy. Pakuj się tenia

pytam (2024-02-02 21:13:12)

burmistrza, wójtów z terenu powiatu dlaczego na jesieni ubiegłego roku pozwolili na prowadzenie kampanii wyborczej na terenach podległych im urzędów. Rzecz niesłychana aby w trakcie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu samorządowcy wpuszczali do urzędów PiS-owskich posłów i dawali im darmową reklamę, o ile dobrze pamiętam jest to zabronione prawem. Powiem wam panowie jedno: nie macie jaj a jaja ma starosta Jurek Kolarz, który nie przyszedł 5 października 2023 roku na spęd z Kaczyńskim przypominający zjazdy KPZR w stalinowskiej Rosji albo parteitagi z lat 30-tych XX wieku w Niemczech. Zresztą jest sprawą do ustalenia czy komitet wyborczy zapłacił za wynajem sali BSCK czy zapłacili podatnicy i to się da ustalić. Jest to informacja publiczna

Gfd (2024-02-02 16:29:44)

Gdzie był 5 lat? Miał wy..ebane bo już go wybrały to co się będzie fatygował. Tak samo jak reszta bezradnych. Przejrzyjcie ludzie na oczy i wybierzcie dobrze. Najlepiej całkowicie nowe osoby. Lepiej zaryzykować, kogoś nie znając niż wybrać te same gęby umoczone w układach, które wiemy że nic nie zrobią!!!!

J.B. (2024-02-02 15:22:59)

Jeśli chodzi o wybory nowego Burmistrza i Gospodarza naszego Grodu ze Złotą Monstrancją w herbie to myślę że nadążyła się właśnie nielada okazja, otóż o co mi chodzi, zgłaszam propozycję żeby uformować komitet i udać się z prośbą o kandydowanie do Pana Daniela Obajtka doświadczonego samorządowca i menażera, prawego patrioty i katolika z prośbą aby zgodził się przyjąć Kandydaturę. To wielka szansa i nadzieja pozyskać dla nas Włodarza tak wielkiego formatu i wizjonera który poprowadził by nasze Miasto i Gminę do dobrobytu. Nie wiadomo tylko czy przyjmie prośbę bo należy się spodziewać że Pan Obajtek szykuje się do wyścigu o fotel Prezydenta Najjaśniejszej.

(2024-02-02 13:33:04)

Jak pisze w treści artykułu: "Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności i skorzystania z okazji do bezpośredniego dialogu z radnym Jerzym Szydłowskim."
A czy przez ostatnie 5 lat było takie zaproszenie? Bo mi się wydaje, że nie było, ale teraz przed wyborami to oczywiście, zapraszamy do dialogu. A gdzie był ten dialog przez ostatnie 5 lat, takie mam pytanie?

(2024-02-02 13:29:31)

A gdzie był Pan Szydłowski przez 5 lat, czyli przez cały czas kończącej się za dwa miesiące kadencji Rady Miasta? Jakoś o dyżurach nie było słychać i busko.com.pl nic o tym nie pisało. Nie zapominajmy, że Pan Szydłowski był wiernym partnerem Pana Sikory w latach 2010 - 2018. Wtedy mu Pan Sikora odpowiadał, jego rządy, jego osoba itd. A tak poza tym, to co w ciągu ostatnich 5 lat KONKRETNIE Pan Szydłowski zrobił dla mieszkańców? Na Sesjach RM z reguły wstrzymywał się od głosu. A może jakiś protest zrobił w obronie mieszkańców? Może gdzieś pojechał spotkać się z mieszkańcami tam, gdzie mają jakiś problem? Czy był na zalewanej ul. Karmelowej? Czy był w Szczaworyżu jak zamykano Ośrodek Zdrowia i była telewizja i Radio Kielce? A może był na proteście na przejściu dla pieszych na ul. Objazdowej razem z Panią ze Smerfusia? A może był na proteście przed Urzędem Gminy, gdzie była Pani od Smerfusia, K. Oliwkiewicz i inni mieszkańcy? A może chociaż jako Radny wyszedł do tych protestujących? Co więc ten Pan zrobił pożytecznego dla ludzi, takie stawiam pytanie?

Vgg (2024-02-02 12:01:18)

No popatrz. Jacy oni wszyscy dobrzy dla ludzi. Przez ostatnie lata nie słyszałem o dyżurach, teraz nagle bo wybory się zbliżają a fotel burmistrza się marzy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 78

Biuro Rachunkowe EFEKT

Busko Zdrój, Langiewicza 39

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

Pińczów, ul. 3-go Maja 20A

Biuro Rachunkowe TAXFAIRY Adriana Piotrowicz

Solec-Zdrój, Kolonia Zagajów 2

Imprezy/wydarzenia w regionie


Buska Galeria Sztuki Willa Polonia zaprasza na nową wystawę pod 
tytułem "Kosmo", której głównymi artystami są Norbert Delman, Mikołaj 
Moskal oraz Małgorzata Szymankiewicz. Kuratorką  ekspozycji jest 
Karolina Brzuzan. Wernisaż odbędzie się 19 stycznia o godzinie 18:00.

Zapraszamy na wydarzenia zorganizowane przy Tężni w Busku-Zdroju.<br />
2024-02-01 - 2024-03-31

Wydarzenia przy buskiej Tężni


W dniach od 1 do 29 lutego w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni, 
miłośnicy sztuki i kreatywności będą mieli okazję do odkrycia 
fascynującego świata barw i techniki autorskiej w najnowszej wystawie 
pt. "RECYKLING KOLORU CD." Tamary Maj. Spotkanie autorskie odbędzie się w
 piątek, 9 lutego o godz. 17:00.
2024-02-09 - 2024-03-24

Terminarz Kina 'Zdrój'


Zapraszamy na seanse do Kina Solec-Zdrój! A w repertuarze:<br />
2024-02-09 - 2024-03-24

Kino w Solcu-Zdroju zaprasza na seanse


W nadchodzącym sezonie zimowym, mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli 
okazję cieszyć się z jazdy na łyżwach w malowniczej scenerii Kompleksu 
Tężnia. <br />
2024-02-09 - 2024-02-29

Lodowisko na Tężni


<p>W sobotę, 16 grudnia Lodowisko Biały Orlik przy Pływalni Miejskiej w
 Busku-Zdroju, rozpoczęło sezon zimowy. <br /></p>

W niedzielę, 11 lutego 2024 roku, o godzinie 16:00, Galeria 
Sztuki Gromada serdecznie zaprasza miłośników sztuki na wyjątkowe 
wydarzenie - poplenerową wystawę Międzynarodowego Pleneru Artystycznego z
 cyklu 'Świętokrzyskie Krajobrazy'.

<p>Luty w Pińczowie będzie pełen kulturalnych wydarzeń. Szczegóły w programie.<br /></p>
2024-02-12 - 2024-02-28

Kulturalny Luty w Pińczowie

Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wystawę "Powstanie Styczniowe na Ponidziu".<br />

Galeria Belweder w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury już 
niebawem stanie się miejscem, gdzie sztuka spotka się z fascynującym 
światem natury. Cztery utalentowane artystki: Beata Borek, Tamara Maj, 
Barbara Wnuk-Spirowska i Urszula Lubczyńska-Gładka, zaprezentują swoje 
niezwykłe prace podczas wystawy malarskiej "Kwiatowe Inspiracje".

W dniu 29 lutego o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum 
Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie teatralne - minimusical, 
oparty na tekstach Agnieszki Osieckiej 'Apetyt na czereśnie'.
W marcu, miesiącu poświęconym kobietom, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni 
stanie się miejscem wyjątkowej ekspozycji artystycznej. Pod tytułem "Być
 kobietą" kryje się wystawa prac dwóch utalentowanych artystek: Dominiki
 Bali i Pauliny Musiał.

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Czerwone Gitary, 
serdecznie zaprasza na wyjątkowy 'Platynowy koncert' z okazji 55-lecia 
istnienia zespołu. Koncert odbędzie się 1 marca o godz. 19:00 w Buskim 
Samorządowym Centrum Kultury.
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac 
Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 
17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać 
do 22 marca.
<p>W najbliższy piątek, 1 marca na Hali przy Zespole Szkół 
Ponadpodstawowych o godzinie 19:45 odbędzie się finałowy pojedynek o 
awans do I Ligi Świętokrzyskiej Mężczyzn w siatkówce. ZAG ARENA 
Busko-Zdrój podejmie na własnym boisku drużynę FAIR PLAY Końskie.</p><p> </p><p> </p>

<p>Zapraszamy serdecznie na charytatywny spektakl pt. "Narty Ojca 
Świętego", który odbędzie się 1 marca o godzinie 18:00 w Pińczowskim 
Samorządowym Centrum Kultury. W trakcie przedstawienia prowadzona będzie
 zbiórka na rzecz Mikołaja Murdzka, ciężko chorego chłopca z Chmielnika.</p><p> </p><br />
W najbliższą sobotę, 2 marca, miłośnicy piłki nożnej z 
Buska-Zdroju i okolic mają okazję uczestniczyć w wydarzeniu sportowym - 
XXX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. 
Impreza odbędzie się o godzinie 13:00 na Hali Sportowej przy ul. 
Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju.

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną 
pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie 
pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i
 Michał "Mimi" Zenkner.
Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.<br />
<p>
Od 8 marca 2024 roku, Willa Polonia w Busku-Zdroju będzie gościć
 nową, fascynującą wystawę malarstwa Mateusza Kędziory. Wernisaż tej 
wyjątkowej ekspozycji odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00, zapraszając
 miłośników sztuki do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu.
</p><p> </p><p> </p><p> </p>
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju serdecznie 
zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe wydarzenie z 
okazji Dnia Kobiet. Już 8 marca 2024 roku o godzinie 16:30 odbędzie się 
spotkanie z cenionym pisarzem - Januszem Leonem Wiśniewskim.
Dom Zdrojowy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na 
niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet. W dniu 8 marca o godzinie 
18:30 odbędzie się koncert pod tytułem "Jej Portret". Na scenie pojawią 
się utalentowani artyści: Krzysztof Bigaj - wokal oraz Jarema Pogwizd - 
pianino.

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury, 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00, odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Baciary. Wszystkich miłośników dobrej zabawy i energetycznych rytmów zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki, która już od lat zdobywa serca fanów na całym świecie.<br />

Ogłoszenia

Dodano: 2024-02-28 23:38:05

Logopeda

Dodano: 2024-02-28 23:07:52

Do sprzedania mieszkanie w Busku-Zdroju

Dodano: 2024-02-28 21:44:06

Spotkam Się Z Panem

Dodano: 2024-02-28 21:31:26

OPERATOR KOPARKI

Dodano: 2024-02-28 21:27:58

Zatrudnię brukarza

Dodano: 2024-02-28 21:20:09

SKUP SAMOCHODÓW, AUT

Dodano: 2024-02-28 21:05:10

Działka gmina Busko zdrój

Dodano: 2024-02-28 20:16:06

Szukam pracy

Dodano: 2024-02-28 19:29:33

Opiekunka

Dodano: 2024-02-28 19:13:13

sprzątaczka

Dodano: 2024-02-28 19:12:59

Renault Scenic

Dodano: 2024-02-28 18:43:48

Szalona i Namiętna Szuka Faceta

Dodano: 2024-02-28 18:36:26

Zapraszam na upięcia okolicznościowe

Dodano: 2024-02-28 18:30:57

Do wynajecia

Dodano: 2024-02-28 18:12:54

Kierowca