Strona startowa

Wiadomości - Polityka

XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - transmisja w Ponidzie.TV

Dodał: Milena Data: 2017-04-22 12:48:20 (czytane: 1630)

XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju odbędzie się 27 kwietnia, o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Perfekt-Bruk - układanie kostki brukowej, granitowej
www.perfekt-bruk.pl,układanie,kostka,kostki,bruk,brukowa,brukowej,granit,granitowej,granitowa,aranżacje,aranżacja,podwórka,otoczenia,domu,projekt,projekty,zagospodarowanie,podłoże,podłoża,bruk-bet,polbruk,libet,semmelrock,świętokrzyskie,pińczów,kazimierza, profesjonalne proj

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-ZdrójPorządek sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - zobacz

Projekty uchwał:

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2017 rok (druk nr XXVIII/389/17).

W sprawie udzielenia przez Gminę Busko - Zdrój poręczenia kredytu zaciąganego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz „Klasyka w Kurorcie" (druk nr XXVIII/390/17).

W sprawie udzielenia przez Gminę Busko - Zdrój poręczenia kredytu zaciąganego przez Stowarzyszenie Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider" (druk nr XXVIII/391/17).

W sprawie udzielenia przez Gminę Busko - Zdrój poręczenia kredytu zaciąganego przez Stowarzyszenie Koalicja Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich (druk nr XXVIII/392/17).

W sprawie wprowadzenia opłaty uzdrowiskowej, określenia inkasentów, wysokości stawek opłaty uzdrowiskowej oraz zasad jej poboru na obszarze gminy uzdrowiskowej Busko - Zdrój (druk nr XXVIII/393/17).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr XXVIII/394/17).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego (druk nr XXVIII/395/17).

W sprawie udzielenia w 2017 roku dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXVIII/396/17).

W sprawie udzielenia w 2017 roku dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXVIII/397/17).

W sprawie udzielenia w 2017 roku dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXVIII/398/17).

Zmieniająca uchwałę Nr XIX/261/2016 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 23 czerwca 2016r. w sprawie ustalenia wysokości, zasad obliczania i wypłacania diet dla sołtysów sołectw z terenu Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXVIII/399/17).


Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej w internecie - słuchaj


Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


Zobacz również: XXVII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (video)


Reklama.

Zobacz także

HLB Buskowianka zagra z drużyną Krakowiak Kraków

Dodane: 2017-04-23 09:10 - Komentarze  (0)  czytane (335)

TAGI:Komentarze (36)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.198.97

j (2017-04-23 16:28:21)

Mądre gminy zamiast budować kładki do nikąd, przeznaczają na zabytki sakralne solidne kwoty, a nie 8 tys.
Na niesakralne zresztą też. Wiadomo coś o remoncie Galerii (Zgniło)Zielonej?
Biorąc pod uwagę mizerię działalności BSCK, to w praktyce jedyna galeria sztuki w naszym mieście.

Ale czego można oczekiwać po władzy, która budową tężni zamierza zniszczyć ZABYTKOWY Park Zdrojowy...

do KSIĄDZ (2017-04-23 16:20:26)

BOB, przecież to pieniądze na renowacje zabytków.

KSIĄDZ (2017-04-23 11:27:57)

KASA!!!! WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ!!! PARAFIANIE - NA KOLANA I DO KOŚCIOŁA Z KASĄ W ZĘBACH.
ŻYĆ NIE UMIERAĆ, KASA ZA DARMO!!! PŁAĆCIE A JA WAM NIEBO WYMODLĘ.

Gabor (2017-04-22 22:08:14)

Szanowny Internauto, MPGK, z ubolewaniem stwierdzam,ze Twoja wiedza na temat organizacji przedsięwzięcia w BSCK przez Ziemię Buską jest żadna.Wszystko to co piszesz to przekłamanie, nie poparte faktami. Przedsięwzięcie zorganizowane przez Ziemię Buską to nie mityng wyborczy , lecz konferencja organizowana dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku z woj. świętokrzyskiego,dzisiaj uczestniczyło w niej ponad 200 osób.Konferencja "Wiek nie musi być barierą" została zrealizowana przez Stowarzyszenie Ziemia Buska w ramach programu wsparcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Środki w wysokości 250000 zł pozyskane zostały z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stowarzyszenie pozyskało środki na pokrycie wszelakich kosztów, tak więc za udostępnienie pomieszczeń w BSCK wniesiono odpowiednią opłatę, nie musimy żebrać o bezpłatne jej udostępnienie.Ziemia Buska to stowarzyszenie działające od kilkunastu lat na tym terenie, w jej szeregach jest wystarczająca liczba ludzi wykształconych i przygotowanych do pisania projektów,nie ma potrzeby korzystania z usług pracowników gminnych. Wszystko to co tworzysz świadczy o Twojej niewiedzy,chęci wprowadzenia zamieszania i posługiwanie się fałszywymi faktami.Bądź zdrów, więcej przyjaźni, mniej nienawiści.

nnn (2017-04-22 21:44:18)

co to jest

emeryt (2017-04-22 21:14:33)

Sz.P.Ten wykaz różnic cenowych jest podstawą i pomysłem jak zagospodarować pieniądze w Gminie .Te koszty i różnice w cenach są przerażające i chyba na tym się nie skończy .Co robi nasza władza by to zmienić ?? NIC !! Natomiast ma w planach rozbudowę Domu Kultury za kwotę jak ktoś tu pisał 18 milionów złotych oraz kładkę na Górkę za kolejne 4mln.zł Ludzie czy to nie zakrawa na szaleństwo które należy natychmiast przerwać(przecież niedawno BSCK był modernizowany o co tu chodzi ktoś sobie pomnik funduje??za taką kasę ,niech burmistrz spojrzy trzeźwo na potrzeby mieszkańców, młodzieży a nie wymyśla bzdury za niebotyczną kasę i dla kogo to burmistrzu prosimy o trzeźwą odpowiedź co chcesz po sobie zostawić dla ludzi młodych by mieli jakąś nadzieję i szanse godziwej pracy ,płacy w tym wyludniającym się przez pańską krótko wzroczność w tym mieście .Chyba że będziesz Pan powtarzał za Walaskiem że pracy jest nadmiar tylko chętnych brakuje ale to już kabaret na którego już się nikt nie nabierze

Podziękowanie! (2017-04-21 14:38:52)

W odniesieniu do mojego wczorajszego wniosku (Prośba do Administartora strony (2017-04-20 14:39:44)), pragnę serdecznie podziękować za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby. Otwartość i wrażliwość Redakcji na potrzeby nas czytelników-internautów, kreuje niewątpliwie pozytywny wizerunek Portalu, co wpływa korzystnie na relację z czytelnikiem, oraz oddziałuje dodatnio, z biznesowego punktu widzenia, na budowę marki Portalu busko.com.pl i jego działalność.

Mieszkaniec Buska (2017-04-21 14:03:33)

Działalność MPGK to folwark, którym kierują ldzie o bardzo skromnym poziomie inteligencji. Ludzi traktują jak nagorsze odpady. Dyrektor J.T odmawia pisemnie pomocy przy wynoszeniu kubłów inwalidom i osobom niepełnosprawnym. Nakazuje im dźwiganie kubłów ze śmieciami wedle stalinowskiej retoryki Burmistrza i Szefowej bezrady miejskiej Justyny Nurek. Taki stan rzeczy trwa od lat. Jestem jednak na dobrej drodze, żeby osoby odpowiedzialne w ostatnim czasie za upodlenie Inwalidy, który ciągnąc kubeł, wywrócił się i został poszkodowany. W niedalekim czasie osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy poniosą karę za swoją bute i ingnorancje. Każda prośba o pomoc w tej sprawie spotkała się z kategoryczną odmową i nikt z nich nie wykazał chęci pomocy ani sposobu na rozwiązanie problemu. Mieszkańcy Buska Zdroju muszą dowiedzieć się o ogromnym zepsuciu jakie panuje w instytucjach kierowanych przez tak niekompetentnych ludzi. Wszystko o czym napisałem udokumentowane mam na pismach jakie wydalili ludzie, którzy nigdy nie powinni sprawować swoich funkcji. Szkodzą oni naszemu społeczeństwu.

j (2017-04-21 09:21:43)

Odnoszę wrażenie, że pieniądze dla sołtysów i parafii to kupowanie elektoratu. W przyszłym roku zapewne podwyżki dla urzędników.

Swoją drogą, 8 tysiów w branży konserwacji zabytków to drobne. Waldek powinien się wstydzić dawać taką kwotę.

MPGK (2017-04-21 09:20:20)

Poprzednik ma rację, MPGK to trup w szafie(w innych jednostki również panuje nierząd, ale szczególnie komunalka uderza wszystkich po kieszeni). Nie tylko obecna władza jest temu winna, nasi radni/bezradni wymyślili, że zwodociągują gminę za darmo. Podłączono się do sieci wymagającej remontu stąd wycieki i gigantyczne koszty, trzeba było utworzyć nową jednostkę ZUK generującą kolejne straty. O kierownikach i innych kombinatorach w MPGK robiących prywatne fuchy, projekty, kosztorysy, podłączenia naprawy itp. nie warto o tym pisać, bo i tak władze gminy nie mają na nic wpływu( TAK USŁYSZELIŚMY NA POPRZEDNIEJ SESJI). Proszę tylko wyborców, aby pomyśleli, bo jak widać z jutrzejszego mityngu wyborczego Ziemi Buskiej w BSCK (oczywiście obiekt udostępniono bezpłatnie, bo należy do gminy, czyli do nikogo) wybory się zbliżają i należy się pokazać. Zastanówmy się nad sensem działaczek/pisaczek w gminie projektów z Unii jest ich w gminie bez liku, czy naprawdę jest sens wchodzić w większość projektów, jak widać nie są one takie bezpłatne. No i wszędobylskie działaczki (tzw. od projektów, kręcące się wokół burmistrza), KTO TO WSZYSZTKO UTRZYMUJE?

(2017-04-21 08:54:16)

xxx (2017-04-21 07:45:27)

Władza w Busku zdziera z ludzi. Trzeba utrzymywać niewydolne instytucje typu komunalka. Stąd u nas najdrożej. Ceny wody, ścieków, śmieci. Wszystko najdroższe.

fi do poniźej (2017-04-20 22:53:25)

Masz rację.
Zastanawiam się, kto dał prawa jazdy buskim kmiotom, którzy najwyraźniej nie więdzą, że zgodnie z prawem parkując na chodniku trzeba co najmniej bodaj 1,40 zostawić pieszym.

(2017-04-20 21:06:55)

Nie było barierek na ulicy Partyzantów tylko pełno samochodów i problem z przejściem po
chodniku, ludzie narzekali, zrobili barierki, samochodów na chodnikach nie ma, teraz też narzekają. A kto powiedział że do sklepu to trzeba pod same drzwi podjechać. Zrobić coś źle, nic nie robić też źle.

(2017-04-20 16:51:06)

300 złoty? Czyżby kupowanie głosów?....
Myślę ze i tak PIS zrobi porządek i w naszej gminie...będziecie się żegnać ze stołeczkami...

Prośba do Administartora strony (2017-04-20 14:39:44)

Zwracam się z uprzejmą prośbą, aby ten artykuł nie "spadał" na dół, tylko był cały czas widoczny na pierwszej stronie, aż do czasu posiedzenia Rady Miasta, ponieważ są to sprawy ważne dla nas mieszkańców i chcielibyśmy móc dyskutować i komentować na bieżąco wszystkie istotne dla nas kwestie.

Za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby z góry dziękuję!

Ceny - (woda+ścieki-brutto) - porównanie: (2017-04-20 13:53:55)

źródło - cenywody.pl

KIELCE - 9,42 zł

Busko Zdrój - 12,41 zł
Stopnica - 10,24
Chmielnik - 9,58 zł
Pińczów - 8,64 zł
Szydłów/Gmina - 7,47 zł
Pacanów - 7,69 zł


PRL w BUSKU (2017-04-20 12:44:46)

W Busku-Zdroju władze oraz rada miejska zatrzymały się w czasie gdy orzełek był bez korony. Mam komunikat do reliktów poprzedniej epoki: Polska Rzeczpospolita Ludowa skończyła się w 1989 roku :P Panie Walasek, Sikora, Ozgowicz skończcie swój marny teatrzyk :) Czas zacząć realną dyskusję na temat problemów mieszkańców, i zakończyć ten teatrzyk hipokryzji, oraz zakłamania.

zniesmaczony (2017-04-20 08:02:03)

do Marty .Tak ten sam .Po tym jak wytłumaczył różnicę w cenie na terenie Buska do innych miast (godne to podziwu Marks czuje się zawstydzony) A teraz do dzieła nich Pan wytłumaczy różnice w transporcie.Może na początek kierowcy mają zaszczyt poruszać się po drogach gminnych więc trzeba to opłacić pasuje??I jeszcze jedna prośba do Pana Ozgowicza latasz Pan z tym swoim kajecikiem po mieście i spisujesz wszystkie ploty a potem robisz z tego aferę tu podano gotowe zestawienie różnic miedzy miastami więc pokaż Pan że coś poza plotami Pan potrafisz i skoryguj to zestawienie do realiów panuących w kraju

Marta (2017-04-20 01:19:06)

To był ten noblista marksista Walasek?

znismaczony (2017-04-19 19:58:20)

a pro po podatków na ostatniej sesji kandydat do Nobla ws głupoty tak rzekł co to za biznesmen jak oczekuje pomocy o władz gminy .Niech ten geniusz przeczyta poniższe przykłady a potem nich otwiera otwór gębowy jeśli ma coś mądrego do powiedzenia

Podatki Warszawa vs. Busko Zdrój (2017-04-19 17:34:55)

Tak władze Buska Zdroju "ułatwiają" prowadzenie działalności gospodarczej, a co za tym idzie, pośrednio "przeciwdziałają" bezrobociu...

Niektóre stawki podatków od środków transportu obowiązujące w 2017 roku:

Warszawa:

-od samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej:
a) powyżej 3,5 tony do 5,5 tony włącznie - 545,00 zł,
b) powyżej 5,5 tony do 9 ton włącznie - 726,00 zł,
c) powyżej 9 ton i poniżej 12 ton - 968,00 zł,

Busko Zdrój:

od samochodów ciężarowych, o których mowa w art. 8 pkt. 1) ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, o
dopuszczalnej masie całkowitej:
a) powyżej 3,5 tony do 5,5 tony włącznie 730,00 zł
b) powyżej 5,5 tony do 9 ton włącznie 1 010,00 zł
c) powyżej 9 ton, a poniżej 12 ton 1 180,00 zł

Warszawa:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:
a) od 3,5 tony i poniżej 12 ton - 908,00 zł,

Busko Zdrój:

od ciągników siodłowych lub balastowych, o których mowa w art. 8 pkt. 3) ustawy o podatkach i opłatach
lokalnych, przystosowanych do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej
zespołu pojazdów:
- od 3,5 tony i poniżej 12 ton 1 520,00 zł

Warszawa:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dwóch osiach jezdnych i dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:

-równej lub wyższej niż 31 ton do 36 ton włącznie - 2 199,00 zł

-powyżej 36 ton - 2 199,00 zł,

Busko Zdrój:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dwóch osiach jezdnych i dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:
a) równej lub wyższej niż 31 ton do mniej niż 36 ton - 2374,00 zł
b) od 36 ton włącznie i powyżej 36 ton - 2394,00 zł

Warszawa:

od autobusu w zależności od liczby miejsc do siedzenia:
a) mniejszej niż 22 miejsca - 959,00 zł,
b) równej lub wyższej niż 22 miejsca i poniżej 30 miejsc - 968,00 zł
c) równej lub wyższej niż 30 miejsc - 1 209,00zł,

Busko Zdrój:

od autobusów, o których mowa w art. 8 pkt. 7) ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, o ilości miejsc do
siedzenia poza miejscem kierowcy:
a) mniejszej niż 22 miejsca 1 000,00 zł
b) równej lub wyższej niż 22 miejsca 1960,00 zł
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A teraz niektóre stawki podatków od nieruchomości związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej obowiązujące w 2017 roku:

Warszawa:

od gruntów: związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez względu na sposób zakwalifikowania w
ewidencji gruntów i budynków - 0,89 zł od 1 m2 powierzchni,

Busko Zdrój:

od gruntów: związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez względu na sposób zakwalifikowania w
ewidencji gruntów i budynków - 0,87 zł od 1 m2 powierzchni,

Warszawa:

od budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej - 22,66 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej,

Busko Zdrój:

od budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej - 22,00 zł od m2 powierzchni użytkowej,

Warszawa:

od budynków lub ich części związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, zajętych przez podmioty udzielające tych świadczeń

-o powierzchni użytkowej do 2000 m2 - 4,61 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej,

-o powierzchni użytkowej powyżej 2000 m2 - 2,33 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej,

Busko Zdrój:

od budynków lub ich części związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, zajętych przez podmioty udzielające tych świadczeń - 4,61 zł od 1m2 powierzchni użytkowej

Podatki Warszawa vs. Busko Zdrój (2017-04-19 17:28:38)

Tak władze Buska Zdroju "ułatwiają" prowadzenie działalności gospodarczej, a co za tym idzie, pośrednio "przeciwdziałają" bezrobociu...

Niektóre stawki podatków od środków transportu obowiązujące w 2017 roku:

Warszawa:

-od samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej:
a) powyżej 3,5 tony do 5,5 tony włącznie - 545,00 zł,
b) powyżej 5,5 tony do 9 ton włącznie - 726,00 zł,
c) powyżej 9 ton i poniżej 12 ton - 968,00 zł,

Busko Zdrój:

od samochodów ciężarowych, o których mowa w art. 8 pkt. 1) ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, o
dopuszczalnej masie całkowitej:
a) powyżej 3,5 tony do 5,5 tony włącznie 730,00 zł
b) powyżej 5,5 tony do 9 ton włącznie 1 010,00 zł
c) powyżej 9 ton, a poniżej 12 ton 1 180,00 zł

Warszawa:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:
a) od 3,5 tony i poniżej 12 ton - 908,00 zł,

Busko Zdrój:

od ciągników siodłowych lub balastowych, o których mowa w art. 8 pkt. 3) ustawy o podatkach i opłatach
lokalnych, przystosowanych do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej
zespołu pojazdów:
- od 3,5 tony i poniżej 12 ton 1 520,00 zł

Warszawa:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dwóch osiach jezdnych i dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:

-równej lub wyższej niż 31 ton do 36 ton włącznie - 2 199,00 zł

-powyżej 36 ton - 2 199,00 zł,

Busko Zdrój:

od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dwóch osiach jezdnych i dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów:
a) równej lub wyższej niż 31 ton do mniej niż 36 ton - 2374,00 zł
b) od 36 ton włącznie i powyżej 36 ton - 2394,00 zł

Warszawa:

od autobusu w zależności od liczby miejsc do siedzenia:
a) mniejszej niż 22 miejsca - 959,00 zł,
b) równej lub wyższej niż 22 miejsca i poniżej 30 miejsc - 968,00 zł
c) równej lub wyższej niż 30 miejsc - 1 209,00zł,

Busko Zdrój:

od autobusów, o których mowa w art. 8 pkt. 7) ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, o ilości miejsc do
siedzenia poza miejscem kierowcy:
a) mniejszej niż 22 miejsca 1 000,00 zł
b) równej lub wyższej niż 22 miejsca 1960,00 zł
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A teraz niektóre stawki podatków od nieruchomości związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej obowiązujące w 2017 roku:

Warszawa:

od gruntów: związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez względu na sposób zakwalifikowania w
ewidencji gruntów i budynków – 0,89 zł od 1 m² powierzchni,

Busko Zdrój:

od gruntów: związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, bez względu na sposób zakwalifikowania w
ewidencji gruntów i budynków – 0,87 zł od 1 m² powierzchni,

Warszawa:

od budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej – 22,66 zł od 1 m² powierzchni użytkowej,

Busko Zdrój:

od budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej – 22,00 zł od 1 m² powierzchni użytkowej,

Warszawa:

od budynków lub ich części związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, zajętych przez podmioty udzielające tych świadczeń

-o powierzchni użytkowej do 2000 m2 - 4,61 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej,

-o powierzchni użytkowej powyżej 2000 m2 - 2,33 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej,

Busko Zdrój:

od budynków lub ich części związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, zajętych przez podmioty udzielające tych świadczeń - 4,61 zł od 1 m² powierzchni użytkowej

Do xyz (2017-04-19 15:11:06)

Jak na razie to z Twoich komentarzy wyziera nienawiść i złość, co jasno widać po Twoim tonie wypowiedzi i używaniu obraźliwych słów. Nie umiesz rozmawiać na argumenty czy Ci ich po prostu brak? Skoro masz taką szeroką wiedzę, to napisz konkretnie co jest nieprawdą w opisywanym przez Ciebie Matrixie. Opisz konkretnie, że w tym miejscu jest nieprawdą to i tamto, w innym miejscu jest nieprawdą to lub tamto. Wtedy my internauci będziemy mieć okazję poznać Twoje argumenty, podyskutować merytorycznie i będziemy Ci wdzięczni za ciekawe spostrzeżenia i uwagi. Wypowiadając się w sposób taki jak poniżej, czyli delikatnie mówiąc niekulturalny (żeby nie powiedzieć prostacki i wulgarny), dajesz świadectwo o sobie. Masz coś ciekawego do powiedzenia, dyskutuj kulturalnie i mądrze.

(2017-04-19 15:09:02)

A barierki na ul. Partyzantów zainstalowane przez UMIG, to jaki mają wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej? Czy takie "pomaganie" w prowadzeniu działalności gospodarczej pośrednio wpływa negatywnie na aspekt bezrobocia?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Studniówka 2017 ZSP nr 1 w Jędrzejowie - Polonez klas IVL, IVE

Ostatnie pożegnanie Generała Mariana Wróblewskiego

Studniówka 2017 ZSP nr 1 w Jędrzejowie - Wybory Miss i Mistera

Studniówka 2017 ZSP nr 1 w Jędrzejowie - Polonez klasy IVAR, IVI, IIIC

Studniówka 2017 ZSP nr 1 w Jędrzejowie - Polonez pokazowy

Święto Trzech Króli w Busku-Zdroju

Konkursy

Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na Disco Kadzielnia 2017
Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na koncert Sitka w Boho w Kielcach
Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na koncert zespołu KULT w Boho w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na Wielki koncert - Piwnica pod Baranami w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia spektakl komediowy Dziwna Para w Kielcach
Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na Przebój lata RMF FM i TELEWIZJI POLSAT
Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na Disco Kadzielnia 3
Konkurs zakończony: Wygraj zaproszenia na Wielki Koncert Charytatywny w Kielcach
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Tanie banery na plandece

2015-07-17 - 2020-07-17

Tanie tłumaczenia z języka angielskiego

2016-06-08 - 2026-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2016-06-30 - 2019-06-30

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Projektowanie banerów reklamowych

2016-06-30 - 2021-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wakacje z Klubem Motocyklowym RED ZONE - Radzanów 2017

Początek wakacji zaczynamy dobrą muzyką. RED ZONE czyli strefa dobrej zabawy - gdzie zagrają dla was PIERSI, ŁZY, 4 Szmery. Te i wiele...