Złoty Lombard - skup złota, pożyczki pod zastaw

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 5 (wejście od ul. Poprzecznej)

tel: +48 604 666 908

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Kredyty i pożyczki / Instytucje finansowe / Lombardy, komisy /

Dane teleadresowe:

Złoty Lombard

Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 5 (wejście od ul. Poprzecznej)


tel: +48 604 666 908

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:

Złoty Lombard cechują złote zasady!


Podstawą działalności jest rzetelność, w odpowiednio przystosowanym lokalu do każdego klienta podchodzimy z należytym szacunkiem. Każdego klienta traktujemy w sposób profesjonalny i zapewniamy indywidualne podejście, ponieważ znamy i rozumiemy problemy, z jakimi do nas przychodzą. Indywidualne podejście a także brak wybredności są naszą ideą. 

Złoty Lombard w Busku-Zdroju przyjmuje wszystkie przedmioty, z jakimi zjawi się klient! I to nas wyróżnia!!!


zloty_lombard_busko900.JPG

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i dobrze wiemy, że dla potrzebujących liczy się każda kwota. Gwarantujemy, że nie ma takiej rzeczy za którą nie otrzymasz pieniędzy (o ile mają one jakąkolwiek wartość)! Bezpieczeństwo to priorytet, nasz system jest opracowany w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo dla obu stron. Złoty Lombard obdarza klientów zaufaniem, jak również pozwala im czuć się spokojnie.

Potrzebujesz gotówki a nie chcesz sprzedawać cennych dla Ciebie przedmiotów? Nic prostszego!!! My pożyczamy pieniądze pod zastaw!!! Jako jedyni w Busku-Zdroju gwarantujemy naszym klientom, po wygaśnięciu umowy - 14 dniowy okres ochronny dla zastawu.

Zapewniamy, że nasi pracownicy są przygotowani, aby zaoferować najdogodniejsze dla klienta warunki. Rzetelność, uczciwość i bezpieczeństwo przyświecają wszystkim transakcjom. Złoty Lombard znajduje się w Busku-Zdroju, wystarczy przyjść do nas i przekonać się, że jesteśmy godni zaufania.

Oferujemy szeroki wachlarz zastawianych i skupowanych przedmiotów (złota, srebra, aparatów fotograficznych, biżuterii i przedmiotów wartościowych, skup monet, sprzętu RTV i AGD, samochodów, nieruchomości, itp...), ale również udzielamy pożyczek pod ich zastaw! Złoto wyceniane jest według wagi w najkorzystniejszych stawkach. Ponadto umożliwiamy naszym klientom kupno i sprzedaż oryginalnych wyrobów jubilerskich.

Udzielamy pożyczek pod zastaw:

  • złota i srebra,
  • nieruchomości,
  • samochodów, motocykli,
  • maszyn rolniczych,
  • maszyn budowlanych,
  • elektronarzędzi,
  • sprzętu RTV i AGD,
  • antyków.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do Złotego Lombardu!

Złoty Lombard jest legalnie działającą firmą w myśl nowych przepisów!!! Zgodnie z ustawą, która weszła wżycie w marcu 2016 roku  (Dz.U. 2015 poz. 1357), firma udzielająca pożyczek musi prowadzić działalność w formie spółki kapitałowej.

Złoty Lombard
Plac Zwycięstwa 5 (wejście od ul. Poprzecznej)

28-100 Busko-Zdrój
tel. 604 666 908, 604 093 740
e-mail: info@zlotylombard.eu
www.zlotylombard.euOdslon: 28288

Data ostatniej weryfikacji: 2023-11-10