Zakład stolarski Stolmaz Mazur Marek, schody drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, balustrady

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Szczaworyż 143

tel: 604 116 023

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane / Meble, Kuchnie, Zabudowy /

Dane teleadresowe:

Zakład stolarski Stolmaz

Busko-Zdrój, Szczaworyż 143


tel: 604 116 023

Zadzwoń Strona firmowa
O nas
Historia Zakładu Stolarskiego Stolmaz sięga 1950 roku. Firma została zapoczątkowana przez mojego ojca, który przekazywał mi systematycznie wiedzę i tajniki stolarskiego rzemiosła. Informacje te są przeze mnie i mojego syna kontynuującego rodzinne tradycje wykorzystywane i ulepszane wraz z postępująca moda i zapotrzebowaniami. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym sukcesywnie powiększanym oraz suszarnią drzewa. Klientom służę radą, projektowaniem i solidnym wykonaniem.

Marek Mazur
Właściciel

Chcąc sprostać wysokim oczekiwaniom i gustom naszych Klientów oferujemy bogaty wybór drewna od popularnego dęba po inne gatunki twarde jak: buk, jesion, akacja, wiąz,  a także drewno egzotyczne, dając tym samym Państwu większą swobodę w projektowaniu mieszkania. Projektując schody staramy się każdorazowo traktować je indywidualnie kładąc przy tym nacisk aby poza walorami użytkowymi stały się pierwszym meblem w Państwa domu. Łącząc tradycję i nowe technologie, a także wychodząc na przeciw oczekiwaniom inwestorów stosujemy drewno w połączeniu z metalem i szkłem. Zapraszamy do podjęcia współpracy i bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności.

Oferta
Aktualną ofertę firmy stanowią:
 • Schody: ażurowe, proste, zabiegowe,  samonośne oraz obkładane, zabudowa schodów betonowych metalowo-stalowych itp.).
 • Balustrady
 • Poręcze
 • Tralki
 • Drzwi zewnętrzne,
 • Drzwi wewnętrzne,
 • Drzwi przesuwne,
 • Ościeżnice stałe i regulowane,
 • Tarcia sucha, oraz mokra
 • Usługi tartaczne

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz różnego typu schodów ( samonośnych oraz obkładanych, zabudowa schodów betonowych metalowo-stalowych itp.). Wszystkie produkty są wykonywane z wyselekcjonowanego, wysezonowanego i dobranego kolorystycznie drewna. Na każdym etapie realizacji doradzamy i konsultujemy z naszymi Klientami najlepsze rozwiązania.

Firma nasza stale szuka nowych pomysłów inwestując w technologię oraz miejsce pracy. W chwili obecnej dysponujemy warsztatem o powierzchni 200m2 spełniającym wszystkie normy przewidziane dla tego typu działalności. W wykonanych projektach szczególny nacisk kładziemy na dopasowanie wzornictwa i rozwiązań do oczekiwań naszych klientów.

Pomiary
Wykonanie pomiarów schodów, odbywa się w dniu dogodnie ustalonym przez klienta. W trakcie wykonywanych pomiarów uwzględnia się propozycje i wstępne projekty naszych klientów. Służąc naszym klientom wieloletnim doświadczeniem proponujemy najlepsze rozwiązania już na tym etapie. Doradzamy i konsultujemy  na miejscu pomysły naszych klientów biorąc pod uwagę warunki techniczne i technologiczne. W trakcie pomiarów mogą być wykonane zdjęcia, ( co pozwala w dalszym etapie na ustalanie ewentualnych szczegółów już telefonicznie ( klient i nasza firma dysponują tymi samymi zdjęciami,  łatwo więc zlokalizować obiekt konsultacji.)  Dodatkowo wykonujemy rysunek techniczny, ewentualny projekt wykonany przez biuro projektowe. Wykonywane pomiary i wstępna konsultacja jest wykonywana GRATIS. Wystarczy tylko zadzwonić, napisać lub przyjechać do naszej firmy i umówić się na pomiary.

Adaptacja typu i wzoru

Najważniejszym etapem jest ustalenie typu, wzoru oraz materiału, z jakiego zostaną wykonane schody.

Przedstawiając naszą ofertę klientom staramy się jak najlepiej dopasować nasze propozycje do ich oczekiwań, z zakresu:

 •  materiałów, z jakich mogą zostać wykonane schody
 •  typu zabudowy (samonośna, obkładana, ażurowa, przelotowa, pełna, z podstopnicami, bez podstopnic, z barierkami i ich różnymi elementami itd.)
 • rodzaju lakierów, jakimi mogą zostać pokryte schody i barierki
 • kolorów schodów( schody mogą być lakierowane bejcami rustykalnymi nitro, każdy kolor)
 • wykorzystania innych materiałów ( elementy chromowane, kute, szklane itd.)
 • oświetlenia schodów ( wykorzystanie różnych źródeł światła: tradycyjne, led, halogen, w różnych miejscach np. w podstopnicach)

Firma nasza nie ogranicza jednak możliwości wykonania schodów tylko do własnych propozycji, lecz pozostaje otwarta na pomysły klientów konsultując z nimi możliwości ich realizacji.

Wycena
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie bo każde schody są inne. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia.

Na cenę składa się wiele czynników:

 • wymiary
 •  rodzaj materiału (drewna)
 •  miejsce montażu (miejscowość)
 •  specyfika zlecenia
Wycenę wykonujemy w ciągu kilku dni od dokonania pomiarów i ustalenia typu i wzoru schodów. Wycena obejmuje materiał, wykonanie, oraz prace montażowe (w sporadycznych przypadkach koszty dojazdu). Wszelkie zmiany ustalonego projektu dokonane przez klienta w trakcie jego realizacji są konsultowane na bieżąco. Ewentualne dodatkowe koszty związane ze zmianą projektu są kalkulowane i przedstawiane klientowi.
 
Realizacja

Dostosowujemy się do terminów ustalonych z klientem uwzględniających niezbędny czas na realizacje poszczególnych etapów organizacyjnych i technologicznych. Staramy się by prace montażowe przebiegały w możliwie krótkim czasie i były jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów

.
 
stolmaz_wizyt__wka03.jpg 


Po wykonaniu projektu doradzamy jak zabezpieczać i konserwować swoje schody.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zakład Stolarski ,,Stolmaz'' Marek Mazur
Chcesz nas o coś zapytać? Napisz: stolmaz@op.pl
Tel. 604116023

Zapraszamy na naszą stronę internetową: stolarzmazur.pl


Obsługuję całe woj. świętokrzyskie: Busko, Pińczów, Michałów, Chmielnik, Stopnica, Bilcza, Kielce. Siedziba firmy Szczaworyż 143 przy drodze krajowej nr 73 na trasie Kielce - Busko- Pacanów.


Odslon: 74371

Data ostatniej weryfikacji: 2011-10-26