Zakład Stolarski MAZUR - Zbigniew Mazur

Dane teleadresowe:

Busko Zdrój, Szczaworyż 82

tel: +48 604 134 461

Zadzwoń

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane / Meble, Kuchnie, Zabudowy /

Dane teleadresowe:

Zakład Stolarski MAZUR

Busko Zdrój, Szczaworyż 82


tel: +48 604 134 461

Zadzwoń

O FIRMIE

Zaklad Stolarski ,, MAZUR’’ zostal założony w 1954 roku przez mojego ojca Stanisława Mazura.
W 1993 roku przejąłem firmę wraz z bogatym doświadczeniem w zakresie budowy schodów oraz realizacji innych projektów i usług stolarskich nawet tych najbardziej nietypowych.

Tworzymy z pasją kładąc nacisk na najmniejsze detale, jakość materiałów i dokładność wykonania. Całość realizacji jest prowadzona w większości bezpośrednio i pod nadzorem właściciela, przy współpracy z grupą stałych i sprawdzonych pracowników.

Świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju i za granicą

FIRMA OFERUJE:

DRZWI

Drzwi wykonywane są o wymiarach standardowych i na indywidualny wymiar i wzór, proste i w półkolu. Wykonane są z wysokiej jakości klejonek drewnianych z gatunków krajowych i egzotycznych.

Do drzwi wewnętrznych wykonujemy ościeżnice w pełny mur wraz z opaskami. Ościeżnica może być płaska lub ozdobna płycinowa.

Do malowania wykorzystujemy przemysłowe farby lazurowe grubowarstwowe firmy SIKKENS (bardzo odporne na czynniki zewnętrzne)


SCHODY

Oferujemy państwu kompleksową uslugę w zakresie wykonania schodów z drewna (pełny masyw) na wlasnej konstrukcji jak i na beton.
Wykonanie schodów wspomagamy projektowaniem komputerowym co daje nam wizualizację schodów przed ich wykonaniem a wszystko to żeby spełnić państwa wymagania i indywidualne życzenia.

Nasze doświadczenie pozwoli Państwu pomóc w wyborze materiału oraz rodzaju schodów jak i balustrady. Stosujemy krajowe gatunki drewna jak: buk, jesion, dąb, jawor, w kolorach naturalnych i barwione oraz twarde gatunki drewna egzotycznego.

Gatunki egzotycznego drewna charakteryzują się dużo wyższą twardością i stabilnością w porównaniu z rodzimymi gatunkami.

Naszym klientom zwracamy uwagę na ich jeszcze jedną zaletę – naturalna barwa i układ słoi drewna egzotycznego sprawia, że schody z niego wykonane reprezentują się doskonale w każdego rodzaju pomieszczeniach.

Zaletą naszych schodów jest też to, że do klienta zawozimy schody już przycięte i pomalowane w naszej lakierni. Do malowania stosujemy wysokiej twardości lakiery chemoutwardzalne. Czas montażu zabiegowych schodów samonośnych trwa nie dłużej niż trzy dni

CENNIK

Aby wycenić Państwa schody proponujemy spotkanie na miejscu budowy w celu dokonania wstępnego pomiaru, określenia gatunku drewna i innych elementów.

Istnieje również możliwość przesłania do nas informacji takich jak:

  • wymiary klatki schodowej
  • wysokość kondygnacji
  • rodzaj drewna
  • rodzaj schodów
  • miejsce montażu

Dane można przekazać poprzez telefon – Fax – e-mail

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 


Odslon: 71275

Data ostatniej weryfikacji: 2016-04-14