Wycieczka rowerowa z Klubem Szach Mag na otwarcie sezonu szachowego
Dodał: Marta Data: 2025-09-03 13:29:34 (czytane: 4826)
Zbiórka uczestników zaplanowana została o godzinie 14.00 przy kwiaciarni obok cmentarza. Organizatorzy zachęcają, aby wyruszyć na trasę w gronie rodzinnym - rodzice z dziećmi - i połączyć aktywność fizyczną z pasją do królewskiej gry. Niezbędnym wyposażeniem są rower oraz przenośne, małe szachy.
Wycieczka ma być okazją do wspólnej integracji, aktywnego spędzenia czasu i symbolicznego otwarcia nowego sezonu szachowego.
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.174






















