Włamanie w gminie Pacanów. Z niezamieszkałego domu skradziono grzejniki
Dodał: Marta Data: 2026-03-20 09:16:48 (czytane: 13425)
Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu, skąd dokonał demontażu i kradzieży 12 grzejników. Wstępnie oszacowane straty wynoszą około 6 tysięcy złotych.
Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie sprawcy oraz odzyskanie skradzionego mienia.
/red/
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.81





















