Willa MARCEL Park - noclegi, komfortowe pokoje gościnne

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Słoneczna 23

tel: +48 601 504 704

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne / Ośrodek wypoczynkowy /

Dane teleadresowe:

Willa Marcel Park

Busko-Zdrój, ul. Słoneczna 23


tel: +48 601 504 704

Zadzwoń Strona firmowa
Mapa dojazdu:

W trosce o naszych Gości oddajemy do dyspozycji Willę, której wysoki standard, wyposażenie, oraz obsługa sprawi, że Państwa pobyt spełni wszelkie oczekiwania i tym samym na długo pozostanie w pamięci.

Oferujemy pobyty wypoczynkowo-rehabilitacyjne, na życzenie Gości również rehabilitacyjno-lecznicze (współpraca z najlepszymi sanatoriami), oraz kameralne spotkania biznesowo-szkoleniowe. Zapraszamy także przedstawicieli firm (również pobyty 1-dniowe). Na miejscu nasi Goście otrzymują również pełną informację turystyczną, wraz z możliwością rezerwacji wycieczek po regionie.

Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty. Dla wygody naszych Gości w naszej ofercie znajdują się specjalnie urządzone pokoje dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje w naszej Willi wyposażone są w łazienkę z natryskiem, TV, radio, internet, komplet naczyń, do dyspozycji lodówka, oraz czajnik bezprzewodowy.

villa_marcel.jpg


Dla poprawienia komfortu podczas pobytu dysponujemy również jadalnią w której można przyrządzić sobie posiłki podstawowe we własnym zakresie, lub skorzystać z całodziennego wyżywienia (różnorodne menu) w formie cateringu.

Jednocześnie jadalnia jest wyposażona w sprzęt audiowizualny i doskonale może służyć do wspólnych spotkań lub szkoleń dla ok. 12 osób.

Na miłe wieczory lub deszczowe dni na terenie naszego obiektu znajduje się duża wiata z grillem, oraz z wygodnymi meblami ogrodowymi, oraz taras z leżakami.

Dla Państwa pojazdów dysponujemy zamykanym parkingiem, w naszej Willi można również wypożyczyć rowery.

willa_marcel_6.jpg


KONTAKT:

tel./fax 41 378 378 9 tel. kom. +48 601 504 704

e-mail: recepcja@pensjonatmarcel.pl

ZAPRASZAMY także na nasza stronę www: willamarcel.pl


Odslon: 286656

Data ostatniej weryfikacji: 2011-04-18