Wakacyjna przygoda nad morzem - dzieci z powiatu buskiego na koloniach we Władysławowie
Dodał: Marta Data: 2025-07-29 10:59:36 (czytane: 6096)
Na uczestników już od samego rana czekało wiele miłych gestów. Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” przygotowało dla każdego dziecka paczkę z suchym prowiantem na drogę, natomiast Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju przekazało upominki oraz praktyczne bidony na napoje. W odprawie kolonistów wziął udział ks. Krzysztof Banasik z Caritas Diecezji Kieleckiej, który życzył dzieciom bezpiecznego i radosnego wypoczynku.
Organizacja kolonii była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Caritas Diecezji Kieleckiej. Szczególna pomoc została udzielona jednemu z dzieci, które - z uwagi na bardzo trudną sytuację rodzinną - zostało objęte pełnym finansowaniem pobytu. Poza dofinansowaniem Caritasu, pozostałą część kosztów pokryło Stowarzyszenie „Razem Dzieciom”, zapewniając również kieszonkowe.
Na kolonistów czeka bogaty program wypoczynkowy w Ośrodku 'Renusz' - zabawy na świeżym powietrzu, rozgrywki sportowe, wycieczki oraz relaks na plaży. Dla wielu dzieci to nie tylko szansa na wakacyjny odpoczynek, ale także okazja do zawarcia nowych przyjaźni i przeżycia niezapomnianych chwil.
Zarząd Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju składa serdeczne podziękowania Caritas Diecezji Kieleckiej za udzielone wsparcie oraz wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego wypoczynku nad morzem.
Zdjęcia: Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom'
Reklama
Reklama


























