Ucieczka przez okno i amfetamina w mieszkaniu. Policyjna interwencja w Busku-Zdroju

Dodał: Marta Data: 2026-06-01 09:41:08 (czytane: 2903)

Interwencja związana z przemocą domową doprowadziła do ujawnienia substancji, która może okazać się narkotykiem. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w jednym z domów na terenie Buska-Zdroju.

Jak informuje buska policja, dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Na miejsce skierowano patrol, który zastał w domu 38-letnią kobietę. Jej 35-letni partner na widok funkcjonariuszy uciekł przez okno.

Mężczyzna został jednak szybko zatrzymany i doprowadzony do miejsca prowadzonych czynności. Policjanci ustalili, że w mieszkaniu dochodziło do przemocy domowej. Zachowanie 35-latka wzbudziło dodatkowo podejrzenia mundurowych. Był pobudzony i zachowywał się irracjonalnie, co mogło wskazywać na wpływ środków odurzających.

Funkcjonariusze postanowili przeszukać mieszkanie. W trakcie czynności znaleźli i zabezpieczyli 35 gramów substancji, która została wstępnie zidentyfikowana jako amfetamina. Żadna z obecnych osób nie przyznała się do jej posiadania.

Przeprowadzone badanie wykazało, że 35-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Kobieta była również nietrzeźwa – miała ponad 1,7 promila alkoholu. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel.

Zabezpieczona substancja zostanie poddana szczegółowym badaniom laboratoryjnym. Śledczy będą również ustalać, do kogo należały znalezione środki. Jeśli ekspertyza potwierdzi, że jest to narkotyk, jego posiadaczowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP w Busku-Zdroju 

REKLAMA

Komentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.81

Nie wierz nigdy kobiecie! (2026-06-01 19:46:50)

Pewnie miał schowane wino , a kobita mu wypiła to jak się chłop nie miał zdenerwować???

$ (2026-06-01 14:27:56)

Dostanie z rok za znęty, 2 lata za polaka i może jeszcze będą z niego ludzie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro



Willa SŁONECZNA - noclegi, pokoje gościnne

Busko-Zdrój, ul. Słoneczna 18

Pensjonat SANATO SPA

Busko-Zdrój, 1-go Maja 29

Konkursy



busko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2026-06-13 16:15:55

Szukam

Dodano: 2026-06-13 15:00:29

Rower

Dodano: 2026-06-13 14:43:53

Kupię zwierzęta do dalszego howu w gospodarstwie

Dodano: 2026-06-13 13:45:46

Działka budowlana z warunkami zabudowy

Dodano: 2026-06-13 10:41:57

Szukam pracy

Dodano: 2026-06-13 10:01:39

KIEROWCA KATEGORIA C+E

Dodano: 2026-06-13 09:03:42

Sprzedam Toyota Avensis t25 kombi

Dodano: 2026-06-13 07:03:17

Rwanie czereśni

Dodano: 2026-06-12 22:59:14

Szukam pracy sezonowej

Dodano: 2026-06-12 20:50:59

usługi remontowe

Dodano: 2026-06-12 18:35:20

Kelner/kelnerka

Dodano: 2026-06-12 17:03:01

Wynajmę

Dodano: 2026-06-12 16:49:56

Przyczepa rolnicza D732

Dodano: 2026-06-12 13:08:48

zatrudnimy pracownika produkcji - praca sezonowa

Dodano: 2026-06-12 12:51:53

Dodatkowa osoba