TAXI - tani transport po Busku, transport z lotniska, dyskoteki

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, os. Pułaskiego

tel: 664 906 913

Zadzwoń

Kategorie: Taxi /

Dane teleadresowe:

TAXI - tani transport po Busku, transport z lotniska, dyskoteki

Busko-Zdrój, os. Pułaskiego


tel: 664 906 913

Zadzwoń

TANIE TAXI BUSKO-ZDRÓJ. Zapewniam usługę polegająca na przewozie osób taksówką osobową. Posiadam komfortowy i sprawny techniczne samochód, który zawsze gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu podróży. Jestem osobą dyspozycyjną, więc zapewniam przewóz taksówką 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia bez względu na warunki atmosferyczne. Gwarantuję bezpieczny i szybki dowóz taksówką o każdej porze dnia i nocy w każde miejsce na terenie kraju i nie tylko w rozsądnych cenach, które zawsze podlegają negocjacji.

Zapewniam dowóz na dworce kolejowe, autobusowe i lotniska. Oferuję dowóz na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe zarówno w soboty, niedziele jak i w święta oraz spotkania towarzyskie np. dyskoteki. Punktualność to cecha która mnie wyróżnia, więc mają Państwo pewność, że dotrą do celu na czas bez zbędnej zwłoki.

Jestem doświadczonym kierowcą z wieloletnią praktyką. Osoby zainteresowane korzystaniem z przewozu taksówką proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 664-906-913, można dzwonić o każdej porze.

Zamów taxi tel. 664906913


Odslon: 38765

Data ostatniej weryfikacji: 2018-04-06