Szukasz miejsca na biznes w centrum Buska-Zdroju? Oto przestrzeń dla Ciebie (foto)
Dodał: Marta Data: 2026-05-05 16:15:33 (czytane: 3470)
Na sprzedaż oferowany jest lokal biurowo-usługowy o powierzchni 64,63 m2, mieszczący się na parterze biurowca dawnego Buskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego (BEP) przy ul. Kościuszki 60.

/Przykładowa aranżacja przestrzeni biurowej/
To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią lokalizację, wygodę i funkcjonalność. Cztery niezależne pomieszczenia oraz zaplecze socjalne pozwalają na elastyczne dopasowanie przestrzeni do potrzeb działalności - od biura, przez gabinety usługowe, po punkt handlowy. Dodatkowym atutem jest przestronny korytarz pełniący funkcję poczekalni.
Komfort użytkowania podnoszą dwa oddzielne pomieszczenia sanitarne (WC dla personelu i klientów).
Lokal jest gotowy do użytkowania, co pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności bez zbędnych opóźnień.
Lokalizacja to jeden z najmocniejszych punktów tej oferty. Biurowiec położony jest w sąsiedztwie ul. Kościuszki i ul. Kilińskiego, czyli jednych z głównych arterii miasta.
W pobliżu znajdują się rynek miejski, dworzec autobusowy, Sąd Rejonowy, galerie handlowe oraz duże osiedla mieszkaniowe. To miejsce, które gwarantuje stały ruch i dostęp do szerokiego grona klientów.
Budynek od lat stanowi centrum lokalnego biznesu. Swoje siedziby mają tu m.in. kliniki medyczne, kancelarie prawne, agencje ubezpieczeniowe, firmy szkoleniowe czy szkoła jazdy, co sprzyja budowaniu relacji i rozwojowi działalności.
Na uwagę zasługuje również infrastruktura - całodobowa portiernia zapewnia bezpieczeństwo, a parking ze szlabanem na pilota dostępny dla właścicieli i klientów zwiększa komfort codziennego funkcjonowania.
To oferta dla tych, którzy szukają miejsca z potencjałem - widocznego, dostępnego i gotowego do działania od zaraz.
Możliwość zakupu w systemie ratalnym.
Więcej informacji w ofercie: KLIKNIJ
/Artykuł sponsorowany/





















































