Świętokrzyski Puchar Enduro w Szańcu: ponad 120 motocykli na starcie (foto)
Dodał: Marta Data: 2025-09-22 15:34:01 (czytane: 6445)
Wydarzenie zgromadziło nie tylko zawodników z regionu i z licencjami sportowymi, ale także amatorów, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności na wymagających trasach.
Organizatorzy - Stowarzyszenie Enduro Rodeo z Kluczewska oraz Kielecki Klub Motocyklowy WENA- przygotowali trasę o charakterze sportowo-rekreacyjnym, jednak nie brakowało na niej wyzwań. Uczestnicy musieli zmierzyć się z próbą z kłodami oraz próbą sprint, które wymagały nie tylko siły i wytrzymałości, ale także precyzji i techniki jazdy. Na trasie pojawiły się ostre zakręty, strome podjazdy oraz efektowne skoki, które dostarczyły widzom sporej dawki adrenaliny.
Zawodnicy walczyli o każdą sekundę, a rywalizacja w wielu kategoriach była niezwykle zacięta. Najlepsi pokazali, czym jest prawdziwe enduro - połączeniem odwagi, siły charakteru, umiejętności panowania nad motocyklem i ogromnej pasji do sportów motorowych. Publiczność nie zawiodła i licznie zgromadziła się wzdłuż odcinków specjalnych, reagując żywiołowo na każdy popisowy przejazd i widowiskowy manewr.
Świętokrzyski Puchar Enduro w Szańcu po raz kolejny udowodnił, że w regionie nie brakuje pasji do motocykli terenowych, a zawodnicy i kibice potrafią stworzyć wyjątkowe widowisko.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii pod artykułem. Wkrótce video.
Reklama
REKLAMA
Komentarze (1)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.86
Ania (2025-09-22 16:10:15)
Park krajobrazowy? Wypad z tamtad!!! Barany


























