Saszan razem z Eco Studio ELECTRO - SYSTEM odwiedzi Busko-Zdrój

Dodał: Marta Data: 2024-03-01 09:30:53 (czytane: 739)

W 2024 roku, Saszan dołącza do projektu "Eco Studio ELECTRO - SYSTEM", inaugurując 5 sezon ekologicznych wydarzeń edukacyjnych. W środę, 6 marca 'Eco Studio' zawita do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

W 2024 roku projekt edukacyjno - ekologiczny „Eco Studio ELECTRO - SYSTEM” kontynuowany jest w nowej odsłonie. W piątym, jubileuszowym sezonie Organizacja Odzysku ELECTRO - SYSTEM zaprosiła do współpracy wokalistkę i influencerkę - Saszan. 330 tysiące fanów na TikToku, z łączną liczbą polubień filmów 5,8 miliona, ponad 200 tys. obserwujących na Instagramie i 153 tys. na Fanpage to tylko niektóre z jej wyników w social mediach. Wsparciem dla ambasadorki są: dziennikarz młodego pokolenia - Kuba Klym i trener fitness - Włodek Troszyn.

To oni prowadzą pełne atrakcji lekcje przyrody w 10 miastach w Polsce. 6 marca br. pojawią się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Zobacz

Eventy Eco Studio ELECTRO - SYSTEM

W roku 2024 organizowanych jest 10 eventów ekologiczno - edukacyjnych, przedstawiających problematykę dbania o środowisko w kontekście szczególnego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Podczas każdego wydarzenia odbywa się krótka lekcja przyrody prowadzona przez ambasadorów, recital muzyczny gwiazdy - Saszan, eko quizy z nagrodami przy trójkącie recyklingowym i ekologiczny trening fitness z hantelkami w postaci elektroodpadów prowadzony przez z Włodka Troszyn. W terminie 30 dni od Wydarzenia szkoły z terenu gminy będą zbierać elektroodpady i przystępować do programu https://eko-profit.pl , w ramach którego mogą otrzymać dofinansowanie dla szkoły. Wybrana zostanie szkoła, które zbierze największą masę elektrośmieci i w nagrodę pojedzie do Warszawy na Wielki Finał na Sprzątanie świata we wrześniu 2024! Zwycięska ekipa, wyłoniona spośród drużyn z całej Polski, która zbierze w terminie 30 dni od Wydarzenia najwięcej elektroodpadów otrzyma również nagrodę rzeczową! Jedno z wydarzeń piątego sezonu Eco Studio ELECTRO - SYSTEM odbędzie się 6 marca br. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Gmina Busko - Zdrój na czele z Burmistrzem - Waldemarem Sikora i Zastępcą - Michałem Marońskim udowodniła wielokrotnie, że jest gminą zaangażowaną ekologicznie. Przez cały rok na kanale YouTube projektu www.youtube.com/EcoStudio dostępne będą też materiały edukacyjne dla nauczycieli, którzy mogą je wykorzystać podczas lekcji przyrody i godzin wychowawczych.

Wielki Finał z okazji akcji Sprzątanie Świata

To już tradycja, że Organizacja Odzysku ELECTRO - SYSTEM organizuje Wielki Finał swojego projektu edukacyjnego w trzecim tygodniu września, kiedy na całym świecie odbywa się międzynarodowa kampania „Clean Up The World”, czyli popularne Sprzątanie Świata. I tym razem Wielki Finał Eco Studio ELECTRO - SYSTEM odbędzie się w Warszawie, a całość relacjonowana będzie w mediach ogólnopolskich. Odbędzie się też panel dyskusyjny z ekspertami i ekologami, którzy już teraz biją na alarm, a w czasie prestiżowego wydarzenia połączą siły dla dobra planety Ziemia. Na scenie pojawią się ambasadorzy i gwiazdy muzyczne. Do Warszawy przybędą też dzieci i młodzież z całej Polski.
Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak potrzebnego projektu! Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM i Kubą Klym poopowiadamy trochę o tym jak dbać o nasz Dom - Ziemię! Jest jedna prosta zasada, którą będziemy powtarzać zarówno podczas spotkań „w realu”, jak i w naszych social mediach: „Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci! Przekaż je do recyklingu!” . Jestem przekonana, że te wyjątkowe lekcje przyrody nie tylko zwrócą uwagę na problem właściwego postępowania z elektroodpadami, ale będą też świetną zabawą za sprawą moich koncertów - zachęca Saszan.

Działania edukacyjne projektu wspierają zaangażowani ekologicznie patroni medialni: Zielony Newsweek, magazyn „Odpady i środowisko”, portal EkoGuru, PSMM Monitoring & More.

Zobacz

 

Organizacja odzysku ELECTRO - SYSTEM

ELECTRO - SYSTEM to organizacja odzysku, która tworzy i finansuje w Polsce system zagospodarowania elektroodpadów, a także podnosi świadomość Polaków w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. Jednym z jej głównych celów jest dotarcie do jak największego grona odbiorców z apelem o nie wyrzucanie elektroodpadów do zwykłego kosza na śmieci. ELECTRO - SYSTEM edukuje i prowadzi różne programy, w ramach których można pozbyć się zużytego sprzętu. Jednym z nich jest program DECYDUJESZ.PL skierowany przede wszystkim do osób indywidualnych. Jeśli chcemy oddać duży sprzęt taki jak: lodówka, pralka lub kuchenka, możemy  skorzystać z programu bezpłatnych odbiorów dużego AGD prosto z domu. Wystarczy wejść na stronę www.DECYDUJESZ.pl i wypełnić formularz. Usługa jest  dostępna w całej Polsce. Innym ważnym ogólnopolskim programem dostępnym dla różnych grup społecznych jest eko-PROFIT - REcycling to się opłaca! Uczestnicy programu (np. Koła Gospodyń Wiejskich w projekcie ekoGospodynie, Ochotnicze Straże Pożarne w projekcie ekoREmiza i szkoły w projekcie ekoSzkoła) biorą aktywny udział w podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Poprzez promowanie ekologicznych postaw wśród lokalnej społeczności oraz organizację zbiórek zużytego sprzętu przyczyniają się do właściwego zagospodarowania tych odpadów, ochrony środowiska, a dodatkowo uzyskują fundusze na swoją działalność. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.eko-profit.pl.

Zobacz

Saszan

To polska piosenkarka, autorka tekstów, blogerka i prezenterka telewizyjna. Zaistniała w 2013 roku za sprawą piosenek publikowanych na łamach serwisu YouTube. W 2014 roku wydała debiutancki album pt. RSP, z którym dotarła do 2. miejsca polskiej listy przebojów OLiS. Wydawnictwo promowała singlami „Świat jest nasz”, „Wybrałam” i „Proste słowa”. Zdobyła nagrody na Young Stars Festival w kategorii „Najlepsza artystka” 2015 roku i „Teledysk roku” za klip „Dizzy” w 2016 roku. W 2018 roku z utworem „Nie chcę ciebie mniej” wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji oraz w programie „Od Opola do Opola” prezentując piosenkę jako kandydaturę do koncertu „Premiery” w ramach 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku została nominowana w kategorii „Muzyczna Influencerka Roku” podczas gali rozdania nagród magazynu „Joy Polska”. Wydała też drugi album studyjny pt. Hologram, na który współtworzyła muzykę oraz napisała teksty do wszystkich piosenek. W 2020 roku wzięła udział w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, wyłaniającym reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Uczestniczyła w programach rozrywkowych „Celebrity Splash!, była jednym z jurorów w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” oraz prowadziła program „Fame czy Shame”.


Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój - Waldemar Sikora.

Reklama

Galeria

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.200.27.215

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-13 22:48:30

Luźna Ero Znajomość

Dodano: 2024-04-13 22:02:08

Zatrudnię

Dodano: 2024-04-13 21:59:30

Zatrudnię

Dodano: 2024-04-13 21:56:50

Zatrudnię

Dodano: 2024-04-13 21:04:20

Alufelgi Renault 16, 5x114.3

Dodano: 2024-04-13 19:48:28

Szukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną

Dodano: 2024-04-13 19:21:19

Rower dziecięcy Kross Lea F3 jak nowy ! Rama XS -...

Dodano: 2024-04-13 18:06:20

wynajmę dom

Dodano: 2024-04-13 18:03:45

wynajmę garaż

Dodano: 2024-04-13 16:48:28

Spotkanie Bez Zobowiązań

Dodano: 2024-04-13 13:48:44

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-04-13 12:58:40

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2024-04-13 12:05:15

PRACA

Dodano: 2024-04-13 11:42:45

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-04-13 11:31:45

FLAMA