Sanatorium WŁÓKNIARZ

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Rokosza 1

tel: (41) 370 70 70, (41) 370 70 00,

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Sanatoria, obiekty sanatoryjne / Gabinety odnowy biologicznej / Gabinety masażu leczniczego /

Dane teleadresowe:

Sanatorium WŁÓKNIARZ

Busko-Zdrój, ul. Rokosza 1


tel: (41) 370 70 70, (41) 370 70 00,

Zadzwoń Strona firmowa

SANATORIUM WŁÓKNIARZ


Sanatorium „Włókniarz”  to największy obiekt tego typu w regionie świętokrzyskim i jeden z większych i najnowocześniejszych w kraju.

Sanatorium realizuje leczenie pełnopłatne, ambulatoryjne, usługi hotelowe, leczenie ze skierowania NFZ. Oferujemy ponad sześćdziesiąt zabiegów leczniczych wykonywanych na miejscu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Baza zabiegowa wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia oraz sprzęt do rehabilitacji. Dzięki realizowanym inwestycjom wciąż udoskonalane są warunki leczenia i pobytu. W pierwszej połowie 2017r do użytku został oddany nowy Zakład Przyrodoleczniczy, wyposażony między innymi w wysokiej jakości urządzenia HUR z technologią pneumatyczną dostosowujące siły oporu do poziomu wysiłku. Ponadto, udostępniony został nowy basen z elementami do hydromasażu różnych grup mięśniowych oraz sztuczna plaża, wprawiająca w stan relaksu i odprężenia.

wlokniarz001.jpg

Poza ofertą typowo leczniczą Sanatorium prowadzi również działalność MEDI SPA, w ramach której wykonywane są zabiegi przynoszące efekt odprężenia i poprawę wyglądu skóry i sylwetki. Proponujemy cykl zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę, oferowanych przez Aqua Salon.

Podstawą leczenia są naturalne surowce lecznicze takie jak: woda siarczkowo-siarkowodorowa, borowina, woda jodkowo-bromkowa, wspomagane zabiegami z zakresu hydroterapii, kinezyterapii, laseroterapii, magnetoterapii, krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej, masażami różnego typu.

Leczone schorzenia:
•    reumatologiczne
•    neurologiczne
•    stany pourazowe narządu ruchu
•    niektóre choroby skóry(łuszczyca, łojotok, dermatozy zawodowe)
•    choroba niedokrwienna kończyn dolnych
•    nadciśnienie
•    choroby dziąseł i przyzębia
•    nerwice wegetatywne

wlokniarz006.jpg


Oprócz nowoczesnej bazy zabiegowej Sanatorium oferuje również obszerną bazę noclegową. Każdy znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. W ofercie znajduje się sześćset miejsc noclegowych, w tym pokoje 1 i 2 –osobowe, pokoje o podwyższonym standardzie oraz apartamenty, wszystkie połączone z bazą zabiegową wewnętrzną infrastrukturą. Zapewniamy również całodzienne wyżywienie: smaczne potrawy z domowej kuchni, z uwzględnieniem diety (trzy posiłki). Ponadto, w ramach pobytu nasi kuracjusze mają zapewnioną całodobową opiekę wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek.

Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Dysponujemy własnymi terenami rekreacyjnymi z dużą ilością otaczającej zieleni. Na terenach rekreacyjnych znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki siatkowej, ścieżka zdrowia, naturalne solarium słoneczne. Teren w całości jest ogrodzony i zabezpieczony. Dostępny jest także strzeżony, płatny parking na własnej posesji. Budynek Sanatorium i tereny wokół monitorowane są całodobowo. Obiekt usytuowany jest w dzielnicy zdrojowej otoczonej parkiem, z dala od uczęszczanych samochodowych ciągów komunikacyjnych. Zapewnia to ciszę i spokój.

Zapraszamy do rezerwacji atrakcyjnych promocyjnych pobytów leczniczych. Aktualne promocje do wglądu na naszej stronie internetowej: www.wlokniarz.pl.

Mamy nadzieję, że korzystne ceny i profesjonalna obsługa zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z  nowo otwartego basenu rehabilitacyjnego „Albatros" oraz saunarium, więcej na stronie www.basenywlokniarz.pl

 wlokniarz_basen.jpg

Sanatorium WŁÓKNIARZ
28-100 Busko-Zdrój, ul. Rokosza 1
Tel. (41) 370 70 70, (41) 370 70 00,
e-mail: rezerwacja@wlokniarz.pl

www.wlokniarz.plOdslon: 162022

Data ostatniej weryfikacji: 2011-03-02