Sanatorium Uzdrowiskowe ASTORIA

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Starkiewicza 19

tel: tel. (41) 378 80 67

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Sanatoria, obiekty sanatoryjne / Rehabilitacja /

Dane teleadresowe:

Sanatorium Uzdrowiskowe ASTORIA

Busko-Zdrój, Starkiewicza 19


tel: tel. (41) 378 80 67

Zadzwoń Strona firmowa

Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria to komfortowy kompleks położony w jednym z najbardziej słonecznych miast w Polsce, jakim jest Busko-Zdrój. Miasto to leży w malowniczym regionie zwanym Ponidziem, a sam obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Wspaniała lokalizacja sprzyja zarówno wyciszającym spacerom, jak i aktywnemu wypoczynkowi: pieszym wędrówkom, wyprawom rowerowym, zwiedzaniu lokalnych zabytków i parków krajobrazowych Ponidzia. Jednocześnie sanatorium znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Sanatorium oferuje przytulne, komfortowe pokoje i stylową jadalnię, gdzie profesjonalna i serdeczna obsługa serwuje smaczną, domową kuchnię.

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji ekskluzywną strefę SPA&WELLNESS, dzięki czemu mogą poddać się szerokiej ofercie zabiegów leczniczych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dbając o naszych gości, podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz mamy do dyspozycji salę gimnastyczną i przytulną salę wypoczynkową będącą miejscem relaksu po wykonanych zabiegach, jak i doskonałym miejscem spotkań towarzyskich.
Na naszych gości czeka również strefa saun oraz nowoczesny basen z hydromasażami i dużym tarasem, z którego roztacza się widok na przepiękny ogród, gdzie kuracjusze mogą relaksować się w promieniach słońca.
Przy obiekcie znajduje się parking oraz jest dostęp do komputera i strefa WiFi.

Pobyt u nas to idealny sposób na poprawienie swojej kondycji i zdrowia. To właśnie tu pomagamy odzyskać siły witalne – ZAPRASZAMY.


Odslon: 171141

Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-15