Samochód wpadł do rowu w Busku-Zdroju. Kierowca ukarany mandatem
Dodał: Marta Data: 2026-03-16 13:14:21 (czytane: 18754)
W niedzielę, 15 marca, około godziny 22:30 do policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Romana Dmowskiego. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, kierujący samochodem marki Seat, 67-letni mężczyzna, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawą stronę jezdni i wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia uszkodzony został znak drogowy.
Mimo groźnie wyglądającej sytuacji kierowcy nic poważnego się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej.
Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. 67-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.
Zdjęcia przesłane przez czytelnika. Dziękujemy.
/red/
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.81























