Samochód ciężarowy uszkodził znaki i ogrodzenie

Dodał: Marta Data: 2026-01-02 09:58:41 (czytane: 18880)

Chwila nieuwagi i trudne warunki na drodze wystarczyły, by w piątkowy poranek sparaliżować drogę krajową nr 73. Na ulicy Objazdowej w Busku-Zdroju doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem samochodu ciężarowego.

W piątek, 2 stycznia 2026 roku, około godziny 5:00 na ulicy Objazdowej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Widuchowską, doszło do kolizji drogowej. Od strony Kielc jechał samochód ciężarowy marki DAF z naczepą, którym kierował 64-letni mężczyzna. W pewnym momencie zestaw wpadł w poślizg.

Pojazd staranował znaki znajdujące się na wysepce, a następnie zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie. Kierowcy na szczęście nic się nie stało – poinformował aspirant sztabowy Tomasz Piwowarski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.
W wyniku zdarzenia krajowa trasa była przez pewien czas całkowicie zablokowana. 

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zdjęcia z miejsca kolizji zostały przesłane przez czytelnika. Dziękujemy za ich udostępnienie.

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.172

(2026-01-04 02:19:56)

Jakie trudne warunki? Przecież to "krajówka", która jest solanką polewana. Żadnej śliskości nie było. Zresztą jechał od Kielc, czyli pod górę i w poślizg by wpadł, na czarnej drodze z przyczepnością? Ściął znak po prawej stronie, a nie pośrodku drogi, więc z jakiegoś powodu zjechał na prawo. Ja podejrzewam, że usnął, zjechał na prawo, ocknął się i gwałtownie odbił w lewo, żeby wrócić na swój pas ruchu i wtedy naczepa go pchnęła, wtedy mógła wapść w poślizg oś ciągnąca i poszedł na lewo w ogrodzenie. Nie ma opcji, żeby jechał normalnie i nagle jadąc prosto wpadł w poślizg jadąc pod górę na wysolonej jezdni.

(2026-01-02 19:36:55)

Coś takiego, samochód uszkodził znaki,pierwsze coś takie słyszę,jak tak mozna?!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...



Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro



Willa SŁONECZNA - noclegi, pokoje gościnne

Busko-Zdrój, ul. Słoneczna 18

Pensjonat SANATO SPA

Busko-Zdrój, 1-go Maja 29

Konkursy



busko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2026-06-13 14:43:53

Kupię zwierzęta do dalszego howu w gospodarstwie

Dodano: 2026-06-13 13:45:46

Działka budowlana z warunkami zabudowy

Dodano: 2026-06-13 10:41:57

Szukam pracy

Dodano: 2026-06-13 10:01:39

KIEROWCA KATEGORIA C+E

Dodano: 2026-06-13 09:03:42

Sprzedam Toyota Avensis t25 kombi

Dodano: 2026-06-13 07:03:17

Rwanie czereśni

Dodano: 2026-06-12 22:59:14

Szukam pracy sezonowej

Dodano: 2026-06-12 20:50:59

usługi remontowe

Dodano: 2026-06-12 18:35:20

Kelner/kelnerka

Dodano: 2026-06-12 17:03:01

Wynajmę

Dodano: 2026-06-12 16:49:56

Przyczepa rolnicza D732

Dodano: 2026-06-12 13:08:48

zatrudnimy pracownika produkcji - praca sezonowa

Dodano: 2026-06-12 12:51:53

Dodatkowa osoba

Dodano: 2026-06-12 12:45:57

zatrudnimy elektryka/ automatyka

Dodano: 2026-06-12 12:40:09

zatrudnimy palacza kotłów