Piłkarskie święto w Busku-Zdroju. BOSiR zaprasza na jubileuszowy turniej
Dodał: Marta Data: 2026-05-18 10:37:47 (czytane: 2093)
Organizatorzy zapraszają zarówno zawodników, jak i kibiców do udziału w wyjątkowym wydarzeniu przygotowanym z okazji ćwierćwiecza działalności Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Na boisku nie zabraknie walki o zwycięstwo, efektownych akcji i piłkarskich emocji. W turnieju mogą wystąpić drużyny złożone z zawodników powyżej 18. roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona - udział weźmie maksymalnie sześć zespołów, dlatego warto zgłosić się jak najszybciej.
Dla najlepszych drużyn przygotowano puchary za miejsca od pierwszego do trzeciego, a także wyróżnienia indywidualne dla uczestników turnieju. Organizatorzy podkreślają jednak, że najważniejsza będzie wspólna atmosfera, integracja i aktywne świętowanie jubileuszu BOSiR.
Turniej rozpocznie się 31 maja 2026 roku o godzinie 15:00 na terenie Zespołu Boisk Wielofunkcyjnych „Orlik 2012”. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr. tel.: 41 370 51 59 do 22 maja lub do wyczerpania limitu miejsc.
To propozycja dla wszystkich, którzy chcą spędzić weekend aktywnie, poczuć sportowe emocje i razem z BOSiR Busko-Zdrój uczcić 25 lat działalności ośrodka.
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.171













