Piknik Strzelecki 'Wystrzałowe Lato' w Młynach. Bezpłatne szkolenie, trening strzelecki i grill
Dodał: Marta Data: 2026-07-08 16:18:51 (czytane: 1355)
Buskie Stowarzyszenie „Ad Arma Polonia” zaprasza mieszkańców do udziału w Pikniku Strzeleckim „Wystrzałowe Lato”, który odbędzie się 19 lipca na strzelnicy Sagan w Młynach. Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-rekreacyjny i skierowane jest do osób zainteresowanych strzelectwem oraz tematyką bezpieczeństwa.
Organizatorzy przygotowali program, który pozwoli uczestnikom zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Wszystkie atrakcje dostępne będą bezpłatnie.
W programie pikniku znalazły się:
- szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią palną,
- profesjonalny trening strzelecki,
- szkolenie z podstaw TCCC oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
- poczęstunek z grilla.
Obowiązują zapisy
Udział w pikniku wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 605 465 654 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 -17:30. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.
Organizatorzy przypominają, że liczba miejsc jest ograniczona.
Piknik Strzelecki „Wystrzałowe Lato” realizowany jest przez Buskie Stowarzyszenie „Ad Arma Polonia” dzięki dofinansowaniu Powiatu Buskiego w ramach zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.169


















