Piknik Motocyklowy w Biechowie
Dodał: Marta Data: 2026-05-21 16:18:40 (czytane: 1622)
Oficjalne rozpoczęcie pikniku zaplanowano na godzinę 13:40. Organizatorzy przygotowali poczęstunek z grilla, napoje, kawę i herbatę, a także konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie będzie wolny.
Piknik motocyklowy w Biechowie ma integrować miłośników jednośladów oraz mieszkańców regionu.
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.84


















