Pierwsza edycja SAS CUP w Busku-Zdroju za nami (foto)

Dodał: Marta Data: 2025-09-07 13:27:10 (czytane: 7203)

Na boiskach w Busku-Zdroju rozegrano I edycję turnieju piłkarskiego SAS CUP, w którym rywalizowało blisko 200 młodych zawodników. Sportowe emocje, walka do ostatniego gwizdka i radość z gry towarzyszyły uczestnikom przez cały dzień.

Zobacz

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych - rocznik 2016 i 2017. W każdej z nich wystąpiło osiem drużyn, które rywalizowały w systemie grupowym, a następnie w fazie pucharowej.

Klasyfikacja końcowa – rocznik 2017

  1. Beniaminek Soccer Schools Iłża
  2. ZENIT Chmielnik Grupy Młodzieżowe
  3. Baszta Rytwiany
  4. Łysica Bodzentyn
  5. Akademia Piłkarska Champions Busko-Zdrój
  6. SAS Akademia AKS Busko-Zdrój
  7. Jędrzejowska Akademia Piłkarska Naprzód
  8. Akademia Spartakus Daleszyce
Klasyfikacja końcowa – rocznik 2016
  1. Akademia Piłkarska Orlęta Kielce II
  2. Akademia Piłkarska Orlęta Kielce I
  3. Jędrzejowska Akademia Piłkarska Naprzód
  4. Nowińska Akademia Futsalu
  5. Akademia Piłkarska Champions Busko-Zdrój
  6. ZENIT Chmielnik Grupy Młodzieżowe
  7. SAS Akademia AKS Busko-Zdrój
  8. Football Academy Busko-Zdrój

Zobacz

 

Organizatorzy i trenerzy wyróżnili najlepszych zawodników w każdej drużynie. Dodatkową atrakcją dla uczestników była wizyta Marcina Cebuli - piłkarza Korony Kielce, wcześniej zawodnika Rakowa Częstochowa i Śląska Wrocław. Młodych sportowców wspierała również maskotka Korony Kielce - Scyzio.

Na najmłodszych czekały także dodatkowe atrakcje -dmuchańce, wata cukrowa, zdrowe przekąski oraz ciepły posiłek.

Zobacz

Nagrody wręczali:

  • prezes klubu AKS 1947 Busko-Zdrój Szymon Rewaj,
  • członek zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej Severyn Sosień,
  • wiceprezes klubu AKS 1947 Busko-Zdrój Marcin Taler,
  • przedstawiciel firmy SAS Kamil Kasza.

Organizatorzy dziękują sponsorowi tytularnemu - firmie SAS - za wsparcie i współorganizację wydarzenia, a także wszystkim drużynom, trenerom, rodzicom i kibicom za stworzenie sportowej atmosfery.

Zobacz

Pierwsza edycja SAS CUP zapisała się w historii jako wydarzenie pełne emocji i dobrej zabawy. Już dziś zapowiedziano kolejną odsłonę turnieju.

Inne zdjęcia wkrótce na naszym Facebooku
Zdjęcia: Sebastian  Marzec

Reklama

Reklama

Galeria

Zdjęć w galerii: 81

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.81

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...



BODYMANIAK Klub sportowy - siłownia

Busko-Zdrój, Wojska Polskiego 2A





BODYMANIAK Klub sportowy - siłownia

Busko-Zdrój, Wojska Polskiego 2A

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

Pińczów, ul. Legionistów 26 A





Ogłoszenia

Dodano: 2026-06-14 18:50:09

Praca

Dodano: 2026-06-14 18:36:34

orzechy w łupinach

Dodano: 2026-06-14 16:49:12

Wolnostojący budynek gastronomiczny- bar 150 m?, ...

Dodano: 2026-06-14 16:17:48

Dachy Niemcy

Dodano: 2026-06-14 15:56:10

Szukam pracy na lato

Dodano: 2026-06-14 15:24:02

Kupie lodówkę

Dodano: 2026-06-14 15:07:25

Działka budowlana w Owczarach

Dodano: 2026-06-14 12:58:01

Praca jako kierowca / dostawca

Dodano: 2026-06-14 12:28:17

Sprzedam radio samochodowe

Dodano: 2026-06-14 12:26:37

Sprzedam przyczepę.

Dodano: 2026-06-14 12:24:11

sprzedam doczepka rowerowa dla dziecka

Dodano: 2026-06-14 12:22:16

Sprzedam doczepka rowerowa dla Dziecka.

Dodano: 2026-06-14 12:19:36

Sprzedam działkę budowlaną.

Dodano: 2026-06-14 11:32:05

Piły Stihl

Dodano: 2026-06-14 10:44:48

Do wynajęcia