Pensjonat Bajkowy - noclegi w Busku-Zdroju, komfortowe pokoje

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Bajkowa 19

tel: 41 2436140, 41 3782528, 608474529

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Dane teleadresowe:

Pensjonat Bajkowy - noclegi w Busku-Zdroju, komfortowe pokoje

Busko-Zdrój, ul. Bajkowa 19


tel: 41 2436140, 41 3782528, 608474529

Zadzwoń Strona firmowa

Pensjonat Bajkowy w Busku-Zdroju, miejscowości uzdrowiskowej położonej na terenie malowniczej Niecki Nidziańskiej stanowi dogodną bazę noclegową zarówno do korzystania z oferty uzdrowiskowej jak i do wypadów turystyczno-krajoznawczych. Lokalizacja Pensjonatu u zbiegu ulic Bajkowej i 1-go Maja, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w centrum strefy uzdrowiskowej czyni go wygodnym miejscem do korzystania z oferowanej przez okoliczne sanatoria bogatej bazy zabiegowo-leczniczej i rekreacyjnej. Położenie geograficzne Buska-Zdroju  (m.in. 50 km do Kielc, 90 km do Krakowa i Sandomierza) sprawia, że jest dogodną bazą wypadową do zwiedzania licznych zabytków historii i kultury regionu.

Pensjonat BAJKOWY
to nowoczesny obiekt oddany do użytku w lipcu 2012 roku oferujący noclegi w standardzie czterogwiazdkowego hotelu.

BAJKOWY to doskonałe miejsce dla osób lubiących wysoki standard i komfort. Śmiała kolorystyka i ciekawa architektura zewnętrzna budynku wyróżniająca go spośród innych tego typu obiektów harmonizuje z eleganckim wnętrzem przestronnego lobby, ciągów komunikacyjnych oraz komfortowo wyposażonymi pokojami.

pensjonat_bajkowy001.jpg 

 

Obiekt dysponuje 48 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówki, czajniki elektryczne i telewizory LED. Nasi goście znajdą w pokojach komplet ręczników, filiżanki, talerzyki itp.. W całym budynku działa bezpłatny system WiFi. Komunikację pomiędzy 4 kondygnacjami ułatwia panoramiczna winda. Obiekt jest wewnątrz i na zewnątrz całkowicie monitorowany.

Pensjonat BAJKOWY to przede wszystkim komfort i relaks, ale także poprzez swoją lokalizację dogodne miejsce do korzystania z oferowanej przez okoliczne sanatoria bogatej bazy zabiegowo-leczniczej i rekreacyjnej.

Wypoczynek na wsi - Hołudza

Nasi goście mają możliwość skorzystania z wypoczynku na terenie prywatnego dziewiętnastowiecznego parku w oddalonej zaledwie o 6 km miejscowości Hołudza. Obejmujący swoim obszarem 8 hektarów, w tym ponad 2 ha stawów hodowlanych, ogrodzony i monitorowany zabytkowy zespół parkowo-dworski to doskonałe miejsce do wypoczynku i spacerów w otoczeniu starodrzewu, z dala od zgiełku, w ciszy i spokoju, z możliwością wędkowania i grillowania. - szczegóły oferty

Wycieczka do Krakowa z noclegiem

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również kompletnie wyposażone mieszkanie w kompleksie Garden Residence w Krakowie. Na IV piętrze budynku na pow. 57 m2 mieści się eleganckie i nowoczesne studio z obszernym balkonem z widokiem na Wisłę i panoramę starego Krakowa.

Położone nad brzegiem Wisły osiedle Garden Residence z ogrodem wewnętrznym, z salami treningowymi, gabinetami odnowy biologicznej i basenem w zajmującym 2300 m2 centrum fitness to tylko 5 minut spacerem od centrum dzielnicy Kazimierz, 10 minut od Zamku Królewskiego na Wawelu i 15 minut od Rynku Głównego. Na wprost osiedla, po drugiej stronie Wisły znajduje się Galeria Kazimierz z bogatą ofertą sieci markowych sklepów i kin.  - szczegóły oferty

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową: www.pensjonatbajkowy.pl

 

Pensjonat Bajkowy
ul. Bajkowa 19,
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 2436140, 41 3782528, 608474529


Odslon: 69903

Data ostatniej weryfikacji: 2016-02-14