Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Zacisze

Dane teleadresowe:

Pińczów, Krzyżanowice 13

tel: (41) 357 18 82, 603 058 675

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Domy weselne, sale weselne / Ośrodek wypoczynkowy /

Dane teleadresowe:

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Zacisze

Pińczów, Krzyżanowice 13


tel: (41) 357 18 82, 603 058 675

Zadzwoń Strona firmowa

O NAS
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy „Zacisze”, mieści się w Krzyżanowicach Dolnych. Miejscowość ta  położona jest w przepięknej dolinie rzeki Nidy, 6 km od malowniczej miejscowości Pińczów i 15 km od uzdrowiskowego Buska Zdroju, wśród lasów i w pięknej czystej okolicy znajduje się OSW Zacisze. W tak malowniczej okolicy i uroczej atmosferze łatwo jest wypocząć lub chłonąć wiedzę na szkoleniach, kursach.  Hotel oferuje pokoje z łazienkami, bezpłatnym bezprzewodowym łączem internetowym, telewizją i częścią rekreacyjną (boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, kajaki, pingpong oraz bilard itp.)  Zajmujemy się również organizacją konferencji, spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.

osw_zacisze_krzyzanowice001.jpg

osw_zacisze_krzyzanowice002.jpgOSW Zacisze to także idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych, bankietów, spotkań integracyjnych, szkoleń, konferencji czy obiadów rodzinnych. Przebywając w naszym ośrodku możecie państwo zachwycić się wspaniałą kuchnią regionalną i wyszukanymi daniami z całego świata serwowanymi w pięknej restauracji. Po przybyciu do ośrodka mają państwo do dyspozycji ogrodzony parking, stawy rybne, boiska sportowe, rzekę Nidę i piękną spokojną okolicę, oraz wiele innych atrakcji.


RESTAURACJA

Szef kuchni naszej restauracji poleca urozmaicone i wykwintne menu w połączeniu z kuchnią regionalną. Postaramy się aby nasza kuchnia zadowoliła podniebienia najbardziej wytrawnych smakoszy. W restauracji organizujemy każdą rodzinną uroczystość, oczywiście biorąc pod uwagę sugestie klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańsko - kelnerską w komfortowych wnętrzach, oraz bezpłatny parking dla klientów restauracji. W sezonie letnim proponujemy wypoczynek w grillu Zacisze, gdzie na świeżym powietrzu można zorganizować ognisko, wspólne grillowanie przy muzyce i tańce pod gwiazdami na przygotowanym placu. Przy restauracji zapraszamy do ogródka letniego.

 osw_zacisze_krzyzanowice004.jpg


osw_zacisze_krzyzanowice005.jpg 

 

POKOJE

Hotel Zacisze dysponuje pokojami jedno, dwu-trzy osobowymi oraz wspaniałym apartamentem. Wszystkie pokoje są wyposażone we własne łazienki, w odbiorniki telewizyjne, oraz łącza internetowe. Apartament posiada ekskluzywną saunę. Hotel zacisze posiada pokój dla osób niepełnosprawnych z w pełni przystosowaną łazienką.

DWOREK


Do dyspozycji gości przez cały rok posiadamy Dworek z nastrojowym kominkiem, stołem bilardowym, oraz tarasem położonym nad przepięknym stawem. W dworku dysponujemy pokojami dwu trzy i czteroosobowymi.

KONFERENCJE


OSW Zacisze oferuje państwu klimatyzowaną salę konferencyjną z nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, wyposażoną w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Uczestnicy szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i imprez firmowych mają możliwość korzystania z całego zaplecza OSW Zacisze. Pracownicy ośrodka dołożą wszelkich starań aby zrealizować wszystkie indywidualne potrzeby klienta - łącznie ze spływem kajakowym, jazdą konną itp.


Kontakt

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Zacisze"
Krzyżanowice 13
28-400 Pińczów
tel. (41) 357 18 82, fax (41) 357 17 50, kom. 603058675
email: oswzacisze@o2.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 


Odslon: 97478

Data ostatniej weryfikacji: 2014-01-27