Opimed - Centrum Pielęgniarstwa i Opieki

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Wolica 5

tel: 41 378 65 80, 662 672 604

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Usługi inne / Opieka medyczna /

Dane teleadresowe:

Opimed - Centrum Pielęgniarstwa i Opieki

Busko-Zdrój, Wolica 5


tel: 41 378 65 80, 662 672 604

Zadzwoń Strona firmowa

 

Opimed - Centrum Pielęgniarstwa i Opieki to profesjonalna opieka stworzona, aby wnieść dodatkowe promienie słońca do życia naszych najbliższych wymagających opieki, ale również do życia Państwa, którzy na co dzień troszczycie się o nich, a czasami sami potrzebujecie wsparcia, możliwości oderwania się od codziennych problemów. Proszę nam zaufać, a my sprawimy, że znajdą Państwo nie tylko profesjonalną opiekę, ale również wsparcie w chwilach osamotnienia i bezradności.

Przyznają Państwo sami, że czasami doba to za mało, aby pogodzić życie zawodowe, prywatne oraz troskliwą opiekę nad najbliższymi. Być może to Państwo są jedną z wielu rodzin, które borykają się z trudem opieki nad bliską osobą, rodzicami w podeszłym wieku, lub niepełnosprawnym członkiem rodziny. To właśnie dla Państwa jest ta oferta.  


opimed001.jpg

Zapraszamy
e-mail: biuro@opimed.pl
Tel. 662 672 604
Tel/Fax 41 378 65 80


Firma - Centrum Pielęgniarstwa i Opieki Opimed, powstała po to, aby przyjść Państwu z pomocą. Świadczymy prywatne usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w warunkach domowych, dzięki czemu, mogą Państwo zapewnić swoim najbliższym kompleksową opiekę " tu i teraz " bez wychodzenia z domu.

Zakres naszej pomocy jest niemalże nie ograniczony. Oto niektóre z nich:

  • Pielęgniarska Opieka Długoterminowa w sytuacjach, gdy potrzebują Państwo opieki dla przewlekle chorego członka rodziny. Możemy Państwa wyręczyć i być podporą w tych trudnych chwilach. 


  • Pielęgniarska Opieka Doraźna opieka na określony czas, gdy bliska osoba zachoruje i potrzebuje dodatkowego wsparcia lub wychodzi ze szpitala i należy poświęcić jej więcej czasu i uwagi, a sama nie potrafi sobie poradzić.


  • Usługi opiekuńcze by zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa proponujemy opiekę polegającą na pomocy w codziennych czynnościach takich jak codzienna toaleta, ubieranie, załatwianie potrzeb fizjologicznych, karmienie, wspólne spacery, pomoc w czynnościach domowych.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą na naszą stronę www.opimed.pl

Zadzwoń i umów się na bezpłatną pierwszorazową wizytę, podczas której pielęgniarka wysłucha problemów i zaproponuje optymalne rozwiązanie.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą e- mail oraz telefonicznie w godz. od 8.00 - 20.00

Odslon: 33566

Data ostatniej weryfikacji: 2011-10-12