Odkryj magię Nocy Kupały na plenerowym spektaklu teatralnym! - Uwaga zmiana godziny spektaklu w Szańcu!
Dodał: Marta Data: 2023-06-23 10:49:47 (czytane: 6604)
Wyjątkowe widowisko odbędzie się 23 czerwca o godzinie 21:30 w Szańcu oraz 24 czerwca, o godzinie 22:00, na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
W spektaklu wezmą udział utalentowani aktorzy Teatru Hades, którzy przeniosą nas w świat magicznych obrzędów i mistycznych tańców. Towarzyszyć im będą artyści z grupy Perfekta Dance, którzy swoją wirtuozerią poruszeń ciała dodadzą jeszcze więcej magii i energii wydarzeniu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i kultury do udziału w spektaklu "Noc Kupały". Niech ta niezwykła noc przyniesie nam radość, magię i niezapomniane wspomnienia. Do zobaczenia 23 o godzinie 21:30 w Szańcu i 24 czerwca o godzinie 22:00 przy BSCK.
Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!
Źródło: BSCK
Reklama
REKLAMA
Komentarze (9)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.228.52.21
Co ma bsck do widowiska Noc Kupały , przecież to twórczość pana profesora Skoczylasa.
busczanin (2023-06-25 10:18:50)
Mimo niepogody wczoraj , impreza sie odbyła na letniej scenie BSCK..Była zabawa!Sporo się działo!Było głośno, było radośnie ...
abba (2023-06-24 18:57:18)
"Noce Kupały" odbywały się w Busku corocznie, ale ze względu na pandemię zostały zawieszone. Mam nadzieje, że teraz odbywać się będą cyklicznie. W Szańcu, mimo zagrożenia pogodowego, impreza się odbyła. Było pięknie, bajecznie i kolorowo. Kto nie widział, niech żałuje!
Rodowity (2023-06-24 16:30:39)
Do MAG.Masz rację.I min.to widowisko właśnie reżyserował Pan Arkadiusz Szostak. Ten sam którego niemający wiedzy krytykowali/,jak i kapitułę/ za to że wybrano Go,Buskowianinem roku.Busczanie znają i pozdrawiają.Wszystkich.
burmistrz byl zachwycony jak mowil w 2021r. w lutym / jest jego wypowiedz na echo dnia luty 2021,/ że wiaze wielkie nadzieje z dyrekcja bO w Kielcach w WDK PROWADZIŁA dokumenty na konkurs OF FASHION, - SMIESZNE CO ?
zapytowywuje (2023-06-23 13:49:01)
A może dokładniej, gdzie w Szańcu? Bo Szaniec, mimo że wioska, to jednak spory jest. A wieki temu to chyba i od Buska był większy. Czy w starych kamieniołomach ta impreza, jak latoś bywało?
MAG (2023-06-23 07:33:33)
Czy ktoś pamięta jeszcze widowisko w Noc Świętojańską wiele lat temu w Busku zorganizowane na Stawie Niemieckim przy os Andersa. To było coś fajnego i magicznego. ,pływali łodziami, było ognisko itd I
do poprzednika (2023-06-22 18:40:32)
Masz absolutną rację. Dziś BSCK -czyli (buskie samorządowe centrum kolesiostwa) zajmuje się promocją swoich chlebodawców. Czy tam, w (bsck) ktoś dziś widzi kulturę i to co było wcześniej, a kultura i nauka była. Gdzie jest klub teatralny dający swoje występy w obecnej knajpie, sprzedającej alkohol.(tam są szkoły) Gdzie jest klub fotograficzny, gdzie jest modelarnia ucząca młodzież robienia(sklejania) modeli latających, gdzie jest klub recytatorski, taneczny...itd... Tak kiedyś było i się działo. Dziś jest knajpa, celebryctwo i lizanie mord włodarzom, oraz wydawanie kasy na kiepskie kapele. Zapisalibyście mnie do tego układu buskiego samorządowego centrum kolesiostwa.
To dobra wiadomość (2023-06-21 16:59:13)
Krytycznie patrzę na poczynania bsck, ale powrót do tego wydarzenia jest strzałem w 10.