NZOZ ZdrójMED - Specjalistyczne Centrum Medyczne

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 60

tel: 41 378 82 22, 41 378 82 24

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Gabinety lekarskie / Opieka medyczna / Rehabilitacja /

Dane teleadresowe:

NZOZ ZdrójMED - Specjalistyczne Centrum Medyczne

Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 60


tel: 41 378 82 22, 41 378 82 24

Zadzwoń Strona firmowa
Miło nam poinformować, iż poszerzamy działalność o
SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE

oferujące usługi w ramach kilkunastu gabinetów skupiających docelowo kilkudziesięciu doświadczonych
i uznanych lekarzy specjalistów m.in. ze Szpitala Rejonowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju,
Szpitala Dziecięcego Kompleksowej Rehabilitacji „Górka”, Kliniki Neurochirurgii i Chirurgii Kręgosłupa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach
czy też Szpitala Specjalistycznego Św. Łukasza w Końskich.

zdrojmed_nfz.jpg

NZOZ „ZdrójMED” jest przedsiębiorstwem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych prowadzonego przez Wojewodę Małopolskiego pod nr: 00000026085. To sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych działająca w obszarze usług dla osób niesamodzielnych. Klientami Spółki są osoby wymagające opieki zarówno stałej (długoterminowej), związanej z opieką codzienną jak i okazjonalnej. Są to zarówno osoby ubezpieczone w NFZ, u ubezpieczycieli prywatnych jak i osoby korzystające z usług komercyjnych.

Wypracowany model działalności medycznej w obecnej formie wygląda następująco:
1. Pielęgniarska długoterminowa opieka domowa

Głównym obszarem działania jest opieka nad obłożnie i przewlekle chorymi przebywającymi w domu, którzy ze względu na istniejące problemy zdrowotne wymagają udzielania systematycznych świadczeń pielęgniarskich. Spółka posiada w tym zakresie podpisane wieloletnie umowy z NFZ w pięciu lokalizacjach – w województwach małopolskim (Dąbrowa Tarnowska) i świętokrzyskim (Busko – Zdrój, Kazimierza Wielka, Piekoszów, Starachowice). Dodatkowo świadczymy usługi komercyjne na terenie pozostałych województw.

2. Fizjoterapia ambulatoryjna
Kolejnym obszarem działania jest fizjoterapia ambulatoryjna wykonywana zarówno w domu pacjenta jak i w Oddziale zlokalizowanym w Busku-Zdroju. Celem fizjoterapii jest usunięcie procesów chorobowych, zapobieganie nawrotom i postępowi choroby, usuwanie dolegliwości, przywracanie sprawności. Zabiegi wykonywane są na podstawie wieloletniego kontraktu z NFZ jak i komercyjnie.

3. Pielęgniarka POZ

Pielęgniarka sprawuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad zadeklarowanymi do niej świadczeniobiorcami. Realizuje zlecenia na zabiegi i procedury medyczne, których wykonanie możliwe jest w trybie ambulatoryjnym, wydanym przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego.

4. Położna POZ
Położna POZ zobowiązana jest do udzielania kompleksowych świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu pielęgnacyjnej opieki położniczo-ginekologiczno-neonatologicznej nad zadeklarowanymi do niej świadczeniobiorcami.

5. Turnusy rehabilitacyjne

Turnus rehabilitacyjny jest formą aktywnej rehabilitacji, połączoną z elementami wypoczynku, mającą na celu przede wszystkim ogólną poprawę sprawności, wyrobienie zaradności, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań. Turnusy te są organizowane na podstawie umów komercyjnych z innymi podmiotami w Busku – Zdroju zapewniającym wyżywienie i nocleg. NZOZ „ZdrójMED” zapewnia zabiegi rehabilitacyjne i organizuje całość przedsięwzięcia.

Dodatkowo, od września bieżącego roku:
6. Przychodnie specjalistyczne
Otrzymaliśmy wszystkich niezbędne zgody i wpisy do rejestrów, co pozwala na otwarcie komercyjnych przychodni specjalistycznych przedstawionych poniżej. Pozostałe specjalizacje planujemy otworzyć w kolejnych miesiącach. Model ten, ze szczególnym uwzględnieniem pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej będzie powielany w każdym województwie.

Posiadana wiedza i doświadczenie oraz wysokie standardy usług zostały wielokrotnie docenione między innymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia, który zwiększył kwoty kontraktowania na bieżący rok czy też Noble Cert sp. zo.o. który przyznał nam certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie zarządzania jakością jako:


SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE w skład którego wchodzą:

PORADNIA KARDIOLOGICZNA
Lekarz med. Aneta Dudek
- specjalista kardiologii
- specjalista chorób wewnętrznych
Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie, w 2002 r. z wyróżnieniem. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała pracując w Pogotowiu Ratunkowym, w placówce w Mniowie koło Kielc. Od 12 lat pracuje w Świętokrzyskim Centrum Kardiologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, aktualnie jako starszy asystent w II Klinice Kardiologii. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a pięć lat później specjalisty kardiologa. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje także w pracy w Poradni Kardiologicznej w Morawicy, Sędziszowie, w czasie dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Kielcach i niedawno założonym przez siebie gabinecie kardiologicznym. Jest od wielu lat członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  PORADNIA NEUROLOGICZNA
   Lekarz  med  Aldona Latosińska
  -specjalista II stopnia neurologii
  Lekarz Aldona Latosińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie uzyskując tytuł lekarza w roku 1984.Następnie dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy zdobyła w 1993 roku dyplom drugiego stopnia w zakresie specjalizacji neurologii wydanym przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Dzięki wieloletniej pracy z pacjentami uzyskała zaufanie wielu osób, cieszy się pozytywną opinią i szacunkiem w środowisku zarówno lekarzy jak również pacjentów.  Lekarz Aldona Latosińska prowadzi Poradnię Neurologiczną w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy.

   Lekarz    med. Aneta Gross
   Lekarz Aneta Gross jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Lekarskiego uzyskując tytuł lekarza w roku 2012. Rok później uzyskała wpis do rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej. Od roku 2013 odbywa również dodatkowe szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na Oddziale Neurologicznym i Oddziale Leczenia Udarów Mózgu w Kielcach.


  PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO

  lek. med. Leszek Kryczka
  lekarz rodzinny
  lek. med. Leszek Kryczka – ukończył Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 1978 roku. Pracuje jako chirurg, chirurg dziecięcy oraz lekarz rodzinny. Aktualnie jest dyrektorem Przychodni Eskulap w Solcu-Zdroju orazlekarzem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Pielęgniarskiej Solmed w Solcu-Zdroju


  PORADNIA ORTOPEDYCZNA
   lek. med. Przemysław Potasz
  Lek. med. Przemysław Potasz specjalizuje się w ortopedii oraz rehabilitacji medycznej. Od wielu lat pracuje w jednym z najlepszych Szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych „Górka” w Busku-Zdroju gdzie obecnie jest Ordynatorem Oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej dorosłych.
  -  Specjalista ortopedii
  -  Specjalista Traumatologii
  -  Specjalista rehabilitacji medycznej

  PORADNIA rehabilitacyjna
  lek. med. Przemysław Potasz
  - Specjalista ortopedii
  - Specjalista rehabilitacji medycznej
  Lek. med. Przemysław Potasz specjalizuje się w ortopedii oraz rehabilitacji medycznej. Od wielu lat pracuje w jednym z najlepszych Szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych „Górka” w Busku-Zdroju gdzie obecnie jest Ordynatorem Oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej dorosłych.      


  PORADNIA CHIRURGII DZIECIĘCEJ

   lek. Med. Leszek Kryczka
  - Chirurg dziecięcy
  Lek. med. Leszek Kryczka  ukończył Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 1978 roku. Pracuje jako chirurg, chirurg dziecięcy oraz lekarz rodzinny. Aktualnie jest dyrektorem Przychodni Eskulap w Solcu-Zdroju oraz lekarzem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Pielęgniarskiej Solmed w Solcu-Zdroju gdzie przyjmujemy naszych pacjentów.


  Poradnie czynne są codziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 -18:00

  Rejestracja w siedzibie ZdrójMED lub telefonicznie:

  •     tel. 41 378 82 22,
  •     tel. 41 378 82 24

  NZOZ ZdrójMED
  ul. Kościuszki 60
  28-100 Busko-Zdrój

  e-mail: biuro@zdrojmed.pl
  www.zdrojmed.pl
  www.facebook.com/zdrojmed  Odslon: 31495

  Data ostatniej weryfikacji: 2016-09-15