Noclegi JULIA - kwatery, pokoje gościnne, ośrodek wczasowy, kemping

Dane teleadresowe:

Stopnica, Mietel 48

tel: 694 277 703, 41 377 93 46

Zadzwoń

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne / Gospodarstwa agroturystyczne / Ośrodek wypoczynkowy /

Dane teleadresowe:

Noclegi JULIA - kwatery, pokoje gościnne, ośrodek wczasowy, kemping

Stopnica, Mietel 48


tel: 694 277 703, 41 377 93 46

Zadzwoń

NOCLEGI JULIA to ośrodek wypoczynkowy położony w Mietlu, przy przy drodze krajowej nr 73, przy trasie Kielce-Tarnów, między Stopnicą, a Pacanowem, 20 kilometrów od uzdrowiskowych miejscowości Buska-Zdroju i Solca-Zdroju, w województwie świętokrzyskim.

julia_noclegi.jpg

Oferujemy 21 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych z możliwością dostawki.  Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki, a także duży pokój gościnny z telewizorem, świetlicę oraz siłownię.

julia_noclegi2.jpg

julia_noclegi3.jpg

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych gości. Cały teren jest ogrodzony, co stwarza poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich przebywających w naszym ośrodku wypoczynkowym.

Naszym najmłodszym gościom proponujemy beztroskie zabawy na świeżym powietrzu. W ogrodzie znajduje się plac zabaw oraz altana z grillem.


julia_noclegi1.jpg

Ponadto oferujemy miejsca dla namiotów, przyczep kempingowych i kamperów.

Położenie naszego obiektu zapewni Państwu ciszę, spokój oraz bliski kontakt z naturą. Nasi goście mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjno-relaksacyjnych oferowanych przez Sanatoria znajdujące się w pobliskich miejscowościach, w tym między innymi z kąpieli w wodzie siarczkowej.

W okolicznych miejscowościach Pacanów, Stopnica, Busko-Zdrój oraz Solec-Zdrój znajduje się mnóstwo miejsc atrakcyjnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.Wśród nich wyróżnić można między innymi: Gotycki Kościół p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Stopnicy, Zespół klasztorny ojców sercanów w Stopnicy, Europejskie Centrum Bajki im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie, Bazylika mniejsza p.w. św. Marcina w Pacanowie, Zamek królewski ufundowany przez króla Kazimierza Wielkiego w Stopnicy, Kościół pw. św. Leonarda w Busku-Zdroju, Park Zdrojowy w Busku-Zdroju, Sanatoria i wille w Busku-Zdroju, Szlak Kapliczek i Świątków w Solcu-Zdroju.


To miejsce, w którym zarówno dzieci jak i rodzice mogą przyjemnie spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy!

Noclegi Ośrodek Kempingowy
Mietel 48,
28-130 Stopnica

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 694 277 703, 41 377 93 46.Odslon: 28554

Data ostatniej weryfikacji: 2017-03-15