Kolizja w Radzanowie: jedna osoba trafiła do szpitala (foto)
Dodał: Marta Data: 2025-09-08 12:08:46 (czytane: 16295)
Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, aspirant sztabowy Tomasz Piwowarski, 38-letnia kierująca samochodem marki Fiat, jadąc od strony Dobrowody, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w kierunku obwodnicy nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku pojazdowi marki Hyundai. Samochodem tym kierował 30-letni mężczyzna.
W wyniku zderzenia kierowca hyundaia został przewieziony do szpitala. Policja oczekuje na informacje medyczne dotyczące stanu jego zdrowia, które pozwolą zakwalifikować zdarzenie - jako kolizję lub wypadek.
Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, a ruch w rejonie skrzyżowania był czasowo utrudniony.
Więcej zdjęć w galerii pod artykułem.
Reklama
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.86
mistrz kierownicy (2025-09-09 14:53:22)
znów kolejna baba powoduje kolizje , w ostatnim czasie to juz którys raz ,
no coz telefon wazniejszy jak zdrowie , czy życie,
do niczego dobrego to nie prowadzi wszsytko












































