Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 115

tel: 41 378 88 00

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

Dane teleadresowe:

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 115


tel: 41 378 88 00

Zadzwoń Strona firmowa

Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie

Designerski i nowoczesny
- urzeka elegancją, oraz wysokim standardem oferowanych usług. Doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki są gwarancją zadowolenia każdego z Gości.

sloneczny_zdroj_spa001.jpg

Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii. Nowoczesne Vitality Medical SPA & Wellness posiada 44 gabinety wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny oraz SPA. Słoneczny Zdrój jest uznawany w kraju za jeden z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych. Obiekt posiada unikalny i nowoczesny Tergumed System 710, który skutecznie zwalcza dolegliwości kręgosłupa.

Hotel jest także jedynym w Polsce certyfikowanym centrum BMS - Biomechanicznej Stymulacji Mięśni. Metoda ta stosowana jest głównie w dysfunkcji układu ruchowego, przyspiesza rehabilitację i poprawia ogólną kondycję organizmu dzięki odpowiedniemu rozgrzaniu mięśni, usprawnieniu przepływu krwi i zwiększeniu metabolizmu.

sloneczny_zdroj_spa002.jpg

Podczas pobytu Goście mają możliwość skorzystania z innowacyjnego fińskiego systemu Footbalance. Działanie urządzenia polega na kształtowaniu indywidualnie dla potrzeb i oczekiwań pacjenta wkładek do butów. System działa w oparciu o komputerową analizę budowy stopy i jej funkcjonalność.

Idealnym dopełnieniem dnia jest relaks w Vitality Medical SPA & Wellness. Na tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zabiegów luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała, czekają markowe kosmetyki. W SPA zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego, oddając się błogiej relaksacji. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie naszych terapeutów pozwolą odbudować Państwa kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.

W Słonecznym Zdroju znajduje się doceniana w całym kraju Restauracja Ponidzie, której smaki wiążą kuchnię europejską w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Połączona bezpośrednio z piękną i przeszkloną oranżerią, idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe oraz prywatne. O restauracji po raz kolejny wspomniał prestiżowy przewodnik "Gault&Millau", nadając jej kulinarną złotą czapkę.

sloneczny_zdroj_spa003.jpg

W hotelu znajduje się Klub Kalejdoskop oraz Winiarnia. Skorzystać można z krytego basenu, sauny, tarasu słonecznego, ogrodu i czytelni.

Dla osób aktywnych polecamy:
  • Cardio Room,
  • kręgielnię,
  • bilard,
  • boule,
  • hale sportową,
  • siłownie zewnętrzną
  • wypożyczalnię rowerów.

Najmłodszych zapraszamy do Kids Corner oraz na plac zabaw. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny, monitorowany parking oraz WiFi na terenie całego Hotelu.

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness
Ul. Bohaterów Warszawy 115
28-100 Busko-Zdrój
tel. +48 41 378 88 00
email: info@slonecznyzdroj.pl

www.slonecznyzdroj.pl
Odslon: 44726

Data ostatniej weryfikacji: 2018-05-21