DX4 - najszybszy internet światłowodowy bez limitu, największy zasięg internetu radiowego

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 102 b

tel: 41 370 66 66, 41 23 02 10

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Dostawcy Internetu /

Dane teleadresowe:

DX4 - najszybszy internet światłowodowy bez limitu, największy zasięg internetu radiowego

Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 102 b


tel: 41 370 66 66, 41 23 02 10

Zadzwoń Strona firmowa

 
DX4 – jest obecnie najnowocześniejszą siecią dostępową o zasięgu lokalnym na terenie powiatów: buskiego, pińczowskiego, staszowskiego, jędrzejowskiego opartą na wysokiej klasy urządzeniach. Na terenie takich miejscowości jak: Busko-Zdrój, Wełecz, Mikułowice, Zbludowice, Siesławice, Owczary, Szaniec, Zwierzyniec, Kameduły, Nowy Folwark Bronina i Pińczów, (a wkrótce Młyny i Galów).

dx.jpgOferujemy usługi dostępowe w technologii światłowodowej i bezprzewodowej, na pozostałym obszarze w technologii bezprzewodowej (LTE, WiMAX, Wi-Fi).

Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania technologiczne, a świadczone Usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi dostawcami materiałów, urządzeń i oprogramowania nie uznając kompromisów jakościowych. Zarówno w relacjach z Klientami indywidualnymi jak i biznesowymi stawiamy na długoterminową i obustronnie satysfakcjonującą współpracę.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką i bezkonkurencyjną ofertę usług, zapewniających szybki i bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet.

dx2.jpg


W przeważającej większości dostęp kablowy realizowany jest w światłowodowej technologii FTTH (Fiber To The Home). Włókno światłowodowe wprowadzane jest bezpośrednio do lokalu abonenta i zakończone aktywnym urządzeniem końcowym (ONU). Podział sygnału optycznego pomiędzy koncentratorem sieci a urządzeniem abonenta odbywa się całkowicie pasywnie, co zapewnia wysoki poziom niezawodności i niezależność od zasilania elektrycznego.

W naszej ofercie oprócz szybkiego internetu znajdziecie Państwo również usługi cyfrowej telewizji kablowej oraz telefonii stacjonarnej:

  • Platforma multimedialna JAMBOX, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.
  • VoIP (Voice over Internet Protocol) to niezwykła oferta Telefonii Internetowej. Korzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy Internetu. Swój numer możesz bezpłatnie przenieść do naszej sieci od obecnego operatora.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług odwiedź nas w Biurze Obsługi Klienta bądź na stronie internetowej www.dx4.pl

dx1_1.jpg


DX4
Bohaterów Warszawy 102 b,
tel: 41 370 66 66, 41 23 02 103,
e-mail: bok@dx4.plOdslon: 34286

Data ostatniej weryfikacji: 2017-04-22