Detektyw Koczanowski - Licencjonowana Agencja Detektywistyczna

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Żeromskiego 26

tel: 600 584 851

Zadzwoń Strona firmowa

Kategorie: Usługi inne / Ochrona osób i mienia / Agencje detektywistyczne /

Dane teleadresowe:

Detektyw Koczanowski - Licencjonowana Agencja Detektywistyczna

Busko-Zdrój, Żeromskiego 26


tel: 600 584 851

Zadzwoń Strona firmowa

Detektyw Koczanowski to licencjonowana Agencja Detektywistyczna, działająca na terenie Polski, w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wszelkiego rodzaju danych o osobach, zdarzeniach, przedmiotach i podmiotach gospodarczych.

Dostarczymy Państwu informacje niezbędne do podjęcia kluczowych decyzji z satysfakcjonującym dla Państwa skutkiem. Zespół to grupa będących do Państwa dyspozycji kompetentnych i odpowiedzialnych osób, posiadających właściwe kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy operacyjno-śledczej.

Gwarantujemy skuteczną, rzetelną oraz szybką realizację otrzymanego zlecenia.

Stosowane przez nas nowatorskie metody pracy, bogate zaplecze techniczne, rozbudowana sieć zawodowych kontaktów, właściwy wybór optymalnej strategii i taktyki działania czyni nas konkurencyjnymi na rynku oraz wpływa na optymalizację kosztów.

Wszystkie przekazane Państwu dowody i materiały uzyskiwane są przez detektywów w sposób całkowicie poufny, dyskretny, legalny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w dalszym obrocie prawnym.

Spełniając oczekiwania wymagających klientów, nie uchylamy się od występowania w charakterze świadków w toczących się postępowaniach przed sądami powszechnymi.

OFERTA:

Podejrzewasz, że Twój partner cię zdradza? Chcesz mieć dowody jego niewierności? Zwróć się o pomoc do naszych specjalistów. Gwarantujemy pełną dyskrecję, zbierzemy i dostarczymy Ci niezbędne informacje dotyczące Twego partnera. Nie trwaj w niepewności! Sprawdź lojalność swego partnera.

Jeśli padłaś ofiara molestowania seksualnego, nie pozwól aby sprawca pozostał bezkarny. Molestowanie seksualne w pracy nie należy w Polsce do rzadkości, jednak bardzo rzadko kończy się w sądzie. Do Twojej dyspozycji są nasi detektywi, którzy zbiorą i dostarczą Ci niezbędny materiał dowodowy do wykorzystania przed sądem.

Sprawy rodzinne:

 •     Wywiad środowiskowy;
 •     Obserwacja;
 •     Ustalanie kontaktów osobistych;
 •     Wykrywanie źródeł dochodu (sprawy alimentacyjne);
 •     Wykrywanie majątku ukrytego;
 •     Zbieranie dokumentacji w sprawach rozwodowych.


Poszukiwanie:

 •     Osób zaginionych;
 •     Osób ukrywających się;
 •     Skradzionych dóbr materialnych;
 •     Ustalanie miejsca zamieszkania;
 •     Ustalanie miejsca pracy.

Odslon: 46600

Data ostatniej weryfikacji: 2015-07-20