Cztery uzdrowiskowe gminy podpisały umowę na promocję regionu. Wartość projektu przekracza 3,2 mln zł
Dodał: Marta Data: 2026-06-02 13:07:50 (czytane: 2156)
Do podpisania dokumentów doszło w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Umowę sygnowali: Jerzy Szydłowski -Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Łukasz Maderak - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Piotr Kalita - Wójt Gminy Solec-Zdrój oraz Marcin Wojniak - Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.
Wykonawcami projektu zostały firmy Euvic Media oraz Smile Communication z Warszawy. Zakres zamówienia obejmuje opracowanie strategii marketingowej i komunikacji marketingowej dla OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska, organizację Festiwalu Świętokrzyskich Uzdrowisk oraz realizację wielopłaszczyznowej kampanii promocyjnej mającej na celu zwiększenie rozpoznawalności regionu i jego potencjału uzdrowiskowego.
Łączna wartość podpisanej umowy wynosi 3 mln 288 tys. 168 zł. Koszty przedsięwzięcia zostaną podzielone po równo pomiędzy cztery samorządy. Każda z gmin przeznaczy na realizację projektu 822 tys. 42 zł.
Wspólna inicjatywa ma służyć budowaniu silnej marki Świętokrzyskich Uzdrowisk oraz skuteczniejszej promocji walorów turystycznych, zdrowotnych i gospodarczych regionu. Projekt ma przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności uzdrowisk zlokalizowanych w południowej części województwa świętokrzyskiego oraz wzmocnienia ich pozycji na rynku turystycznym.
Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy spotkania złożyli gratulacje Marcinowi Wojniakowi w związku z objęciem funkcji Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.
Zdjęcia: UMiG Pińczów
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.14.85























