CENTRUM RELAKSU - leczenie krzyształami

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój, Willa Gosia, 1Maja 23a

tel: 57 67 63 888

Zadzwoń

Kategorie: Gabinety lekarskie / Gabinet medycyny naturalnej /

Dane teleadresowe:

CENTRUM RELAKSU - leczenie krzyształami

Busko-Zdrój, Willa Gosia, 1Maja 23a


tel: 57 67 63 888

Zadzwoń
Mapa dojazdu:Serdecznie Państwa zapraszamy do nowo otwartego CENTRUM RELAKSU ulica 1Maja 23a w Busku-Zdroju w Willi Gosia Rejestracja telefoniczna pod numerem 57 67 63 888 od wtorku do soboty od 10.00 do 18.00

• Masz poważne problemy ze zdrowiem ?
• Masz dość bezsennych nocy ?
• Masz problemy z koncentracją ?
• Jesteś ciągle zmęczony i masz zbyt mało energii by normalnie funkcjonować we współczesnym świecie ?

My mamy sposób jak temu zaradzić!

Nowość na rynku polskim. Łóżka StellarVaves Crystal LED Light 3.0 zostały sprowadzone z USA i obecnie w Polsce są one dostępne tylko u nas. W naszych łóżkach stosujemy terapię kryształami tak zwaną litoterapię  połączoną z koloroterapią i dźwiękoterapią. Terapia polega na przywróceniu równowagi na wszystkich poziomach energetycznych ciała, umożliwiając fizyczne uzdrowienie.

Jest to naturalny proces który wzmacnia przepływ energii w centrach i kanałach energetycznych rozprowadzających energię życiową po całym organizmie człowieka dobroczynnie wpływając na nasze zdrowie, a głęboka praktyka relaksacyjna zapewnia spokój, koncentrację i mentalną przyjemność.

centrum_relaksu_krzysztaly264.jpg 

Łóżko kryształowe z technologią PureWave® zawiera 7 niezwykle jasnych i wysoce wypolerowanych kryształów kwarcu ręcznie wyciętych przez firmę Vogel. Kryształy zawieszone są około 30 centymetrów nad klientem. Każdy kryształ został ręcznie przycięty do określonej częstotliwości i umieszczany jest  nad jednym z siedmiu centrów energetycznych człowieka. Parametry i rodzaj szlifu kryształów opracował dr Marcel Vogel [1917-1991].

Barwa światła dopasowana jest do częstotliwości czakry, a diody LED PureWave® emitują światło i energię poprzez kryształy do ​​każdej czakry.  Klient leży twarzą do góry z zamkniętymi oczami na które zakładamy specjalną maseczkę ochronną, a jego ciało jest zanurzone w tej krystalicznej energii.


Czy stosowanie tej terapii jest bezpieczne?

Tak, jest bezpieczne i używane przez lekarzy i terapeutów w wyspecjalizowanych ośrodkach zdrowia i klinikach na całym świecie. Technika ta jest zgodna ze wszystkimi uzupełniającymi terapiami, takimi jak Akupunktura, Osteopatia, Naturopatia, Homeopatia, Kinezologia.

Jakie są korzyści?

Po zakończeniu sesji wielu klientów, którzy korzystali z niej, czuli się "lekko i bardzo rozluźnieni". Wielu mówi, że czują wrażenie pływających.  Czasem klienci stają się bardzo emocjonalni, gdy uwalnia się negatywną energię z organizmu, ale jest to niemal zawsze doświadczenie jako wielka ulga.  Prosimy wszystkich naszych klientów o prowadzenie dziennika i zapisywanie wszelkich zauważalnych zmian.  W ten sposób mogą Państwo stać się świadomym obserwatorem  pozytywnych zmian zachodzących w ciele i zdrowiu. Dzięki korzystnej stymulacji układu odpornościowego, terapia światłem kryształowym poprawia i łagodzi wiele dolegliwości fizycznych i emocjonalnych, oraz zalecana jest by spowalniać procesy starzenia organizmu co ma bezpośredni wpływ na długowieczność.

centrum_relaksu_krzysztaly226.jpg


Wielu klientów zgłosiło wiele korzyści zdrowotnych i osobistych doświadczeń, a niektóre wspomniane to:

 • poprawa ogólnego stanu zdrowia - wzmocnienie systemu immunologicznego, niwelacja bólu kręgosłupa, poprawa wzroku, wyleczenie zaburzeń żołądkowych, dolegliwości serca, zaburzeń równowagi, tarczycy, korzystny wpływ na skórę i wiele innych
 • poczucie większej energii i witalności
 • uczucie relaksu, odmłodzenia i spokoju
 • wyeliminowanie stresu, depresji, migreny, zaburzeń lękowych, ataków paniki i napięć 
 • głębszego duchowego zrozumienia siebie i życiowych sytuacjiCo zrobić po zakończonej sesji na łóżku kryształowym?

Niezależnie od tego, jakie jest doświadczenie, wskazane jest, aby osoba po odpoczynku po sesji na łóżku kryształowym aby w pełni wykorzystać działanie terapii, należy w ciągu kilku następnych godzin, pić kilka szklanek wody, aby pozbyć się wszelkich toksyn i odpadów, które mają tendencję do uwalniania się w trakcie terapii.

Terapia kolorami – Chromoterapia -  jest techniką, która wykorzystuje kolory.

Terapia  oparta jest na siedmiu kolorach światła; czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo, fioletowy. Technika ta wykorzystuje światło spolaryzowane BioPhotonic. Kolory są bezpośrednio związane z naszymi emocjami i uczuciami i są traktowane jako narzędzia terapeutyczne.  Każdy kolor ma własną wibrację, prędkość, długość fali.  Terapia kolorami, to terapia, która ma na celu rozwiać negatywne energie i emocje i przywrócić równowagę fizyczną.

 centrum_relaksu_krzysztaly268.jpg


Terapia dźwiękiem

W terapii tej wykorzystywana jest technika Binaural Beats. Binauralne uderzenia zostały odkryte w 1839 roku przez fizyka Heinricha Wilhelma Dove. Terapia ta polega na modyfikowaniu fal mózgowych. Nasz mózg i ciało działają z różną prędkością w zależności od tego co robimy. Podczas snu częstotliwość jest niska, tak jak wtedy gdy jesteśmy odprężeni. Podczas koncentracji lub przygotowania do nauki ta częstotliwość jest wyższa. Problemy pojawiają się, gdy z powodu większych zakłóceń częstotliwość mózgu nie jest zgodna z tym, co chcemy zrobić lub osiągnąć. Wszyscy doświadczyliśmy, jak strach i stres blokują nas od racjonalnego myślenia i postępowania. Aplikacja dźwiękowa StellarVibes Sound Therapy wykorzystywana podczas terapii StellarWaves 2.0 i 3.0 pomaga:

 • uspokoić się i odprężyć
 • pomaga w nauce i koncentracji kiedy jesteśmy zestresowani
 • poprawia jakość snu
 • wzmacnia czujność, gdy jesteśmy zmęczeni
 • zapewnia relaks po ciężkim dniu

Przeciwwskazania:

 • rozrusznik serca
 • ciąża

Serdecznie Państwa zapraszamy do nowo otwartego CENTRUM RELAKSU
ul. 1Maja 23a w Busku-Zdroju w Willi Gosia

 Rejestracja telefoniczna: 576 763 888
od wtorku do soboty od 10.00 do 18.00Odslon: 26433

Data ostatniej weryfikacji: 2017-08-08