Busko-Zdrój gospodarzem zakończenia sezonu ŚZPN. Mecz gwiazd 4. Ligi i Klasy Okręgowej
Dodał: Marta Data: 2026-06-03 09:48:50 (czytane: 1243)
Centralnym punktem wydarzenia będzie mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami KEEZA 4. Ligi oraz Klasy Okręgowej. W składach obu drużyn wystąpią wyróżniający się zawodnicy reprezentujący kluby z całego regionu świętokrzyskiego.
Spotkanie będzie okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również do podsumowania minionego sezonu i uhonorowania piłkarzy oraz trenerów za ich wkład w rozwój świętokrzyskiej piłki nożnej.
Jak podkreśla Szymon Rewaj, prezes AKS 1947 Busko-Zdrój, członek zarządu oraz przewodniczący Komisji ds. Mediów, Marketingu i Promocji ŚZPN, uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego odbędzie się w Busku-Zdroju już po raz trzeci.
- Nasze miasto słynie nie tylko z bardzo dobrej infrastruktury sportowej, ale również z profesjonalnej współpracy przy organizacji tego typu wydarzeń - zaznaczył.
- W imieniu zarządu ŚZPN oraz Klubu AKS pragniemy serdecznie podziękować burmistrzowi miasta i gminy Busko-Zdrój za udostępnienie stadionu. Zapraszamy kibiców oraz wszystkich sympatyków świętokrzyskiej piłki nożnej na stadion przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju - dodał Szymon Rewaj.
Organizatorzy zapowiadają, że w najbliższym czasie zostaną przedstawione kolejne szczegóły dotyczące wydarzenia oraz składy obu reprezentacji. Dla kibiców będzie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć na jednym boisku czołowych zawodników świętokrzyskich rozgrywek i wspólnie podsumować zakończony sezon.
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.171













