Ogłoszenie wygasło lub zostało usunięte.
Ogłoszenia są wyświetlane w serwisie przez okres 30 dni. Po tym czasie zostają automatycznie usunięte.

Zobacz inne ogłoszenia w tej kategorii:

Biuro Nieruchomości REALNET

Oferty na stronie: www.biurorealnet.pl

Lokal biurowy/handlowy 64,63 m², 4 pokoje, biurowiec BEP, Busko-Zdrój

Cena: 219 000 zł (3 389 zł/m2)
Pow. użytkowa 64.63 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-02-21 Odsłon: 1038

OKAZJA! Dom 96m2, 3 pokoje, działka 1000m2, Owczary, Busko-Zdrój

Cena: 269 000 zł (2 802 zł/m2)
Pow. użytkowa 96 m2 Pow. działki: 1000 m2
Miejscowość: Owczary
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2023-09-06 Odsłon: 10709

Działki inwestycyjne 11000m2 nad rzeką Nidą w Pińczowie

Cena: 999 000 zł (91 zł/m2)
Pow. działki: 11000 m2
Miejscowość: Pińczów
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-11-02 Odsłon: 1363

Atrakcyjna działka inwestycyjna 10113m2 położona we wschodniej części Buska-Zdroju, w bliskim sąsiedztwie osiedla Sikorskiego i obwodnicy. Jedna z ostatnich działek w atrakcyjnym miejscu o tak dużej powierzchni. W pobliżu budowane są nowe budynki wielorodzinne (apartamentowce).

Duża działka inwestycyjna 10113m2, Busko-Zdrój, przy os. Sikorskiego

Cena: 1 999 000 zł (198 zł/m2)
Pow. działki: 10113 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-02-03 Odsłon: 760

Działka budowlana 1224m, Owczary ul. Długa, 2 km od centrum Buska-Zdroju

Cena: 149 000 zł (122 zł/m2)
Pow. działki: 1224 m2
Miejscowość: Owczary
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-04 Odsłon: 431

Dom jednorodzinny 71m2, na dużej, pięknej działce o pow.10913m2, położony w miejscowości Biechów,  gmina Pacanów powiat buski. Nieruchomość położona w centrum wsi pośród zabudowy domów jednorodzinnych. Dom z lat 80 budowany z pustaka pianowego, na wysokim podpiwniczeniu, po kapitalnym remoncie, ocieplony i otynkowany.

Dom 71m2, 3 pokoje, Biechów gm.Pacanów

Cena: 459 000 zł (6 465 zł/m2)
Pow. użytkowa 71 m2 Pow. działki: 10913 m2
Miejscowość: Biechów
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-07-08 Odsłon: 12169

Działka budowlano-inwestycyjna 1286m2, Busko-Zdrój, Siesławice

Cena: 219 000 zł (170 zł/m2)
Pow. działki: 1286 m2
Miejscowość: Siesławice
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-04 Odsłon: 492

Dom 181m2, 8 pokoi, działka 761m2, Busko-Zdrój, ul. Żeromskiego

Cena: 849 000 zł (4 691 zł/m2)
Pow. użytkowa 181 m2 Pow. działki: 761 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-03-11 Odsłon: 673

Dom 130m2, działka Busko-Zdrój, Zbludowice, ul Leśna

Cena: 499 000 zł (3 838 zł/m2)
Pow. użytkowa 130 m2 Pow. działki: 1263 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-01-07 Odsłon: 3726

Mieszkanie 59.3m2, 2 pokoje, 2 piętro, garaż, Busko-Zdrój, ul. Batorego

Cena: 389 000 zł (6 560 zł/m2)
Pow. użytkowa 59.3 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-10-29 Odsłon: 2295

Działka budowlana 18a, Rzegocin gm. Nowy Korczyn

Cena: 49 000 zł (27 zł/m2)
Pow. działki: 1800 m2
Miejscowość: Rzegocin
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-02-03 Odsłon: 668

Kamienica 266m2, działka 409m2, Busko-Zdrój, centrum, Plac Zwycięstwa - ul. Partyzantów

Cena: 1 950 000 zł (7 331 zł/m2)
Pow. użytkowa 266 m2 Pow. działki: 409 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-27 Odsłon: 185

Działki budowlane ok. 1250m2, Widuchowa, 4 km od Buska-Zdroju

Cena: 89 000 zł (71 zł/m2)
Pow. działki: 1253 m2
Miejscowość: Widuchowa
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2024-02-05 Odsłon: 8746

Atrakcyjne działki budowlane o pow. od 1202m2 do 1957m2, blisko strefy zdrojowej, Busko-Zdrój, Zbludowice.

Działka budowlana 1288m2, Busko-Zdrój, Zbludowice

Cena: 126 000 zł (98 zł/m2)
Pow. działki: 1288 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-12-15 Odsłon: 33683

Działki 1200m2 Las Winiarski 5 km od Buska-Zdroju. OKAZJA!

Cena: 95 000 zł (79 zł/m2)
Pow. działki: 1200 m2
Miejscowość: Las Winiarski
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-03-29 Odsłon: 15419

Działki budowlane 1000m2 Busko-Zdrój, Bronina

Cena: 99 900 zł (100 zł/m2)
Pow. działki: 1000 m2
Miejscowość: Bronina
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-07-30 Odsłon: 1775

Lokal 205m2, pod klinikę, gabinety medyczne, weterynaryjne. Busko-Zdrój, centrum, ul. Pocztowa

Cena: 10 000 zł (49 zł/m2)
Pow. użytkowa 205 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-01-28 Odsłon: 1437

Dom 124m2, 5 pokoi, działka 2326m2, Busko-Zdrój, ul.Mikułowicka

Cena: 999 000 zł (5 842 zł/m2)
Pow. użytkowa 171 m2 Pow. działki: 2326 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2024-01-04 Odsłon: 7614

Atrakcyjna działka budowlana 1032m2 w Skotnikach Dużych, 5km od Buska-Zdroju. W pobliżu rewitalizowany zbiornik rekreacyjny w Radzanowie, z plażami, infrastrukturą rekreacyjną, boiskami, altanami i polem campingowym.

Działka budowlana 1032m2. Skotniki Duże, 5km od Buska-Zdroju

Cena: 79 000 zł (77 zł/m2)
Pow. działki: 1032 m2
Miejscowość: Skotniki Duże
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-01-25 Odsłon: 2822

Dom 183m2, 7 pokoi, działka 1298m2, Busko-Zdrój ul. Widuchowska

Cena: 549 000 zł (3 000 zł/m2)
Pow. użytkowa 183 m2 Pow. działki: 1298 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-07-10 Odsłon: 2014

Działka budowlana 1800m2, Rzegocin gm. Nowy Korczyn

Cena: 45 000 zł (25 zł/m2)
Pow. działki: 1800 m2
Miejscowość: Rzegocin
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-12-28 Odsłon: 942

Dom o pow.70m2, 3 duże pokoje, działka 60a Widuchowa gm. Busko-Zdrój. Budynek murowany, wymaga remontu. Na działce znajduje się również duży budynek gospodarczy z garażem oraz kuchnią letnią. Media: prąd, woda, szambo, studnia, projektowane podłączenie gazu.

Dom 70m2, 3 pokoje, działka 6000m2, Widuchowa 5km od Buska-Zdroju

Cena: 239 000 zł (3 414 zł/m2)
Pow. użytkowa 70 m2 Pow. działki: 6000 m2
Miejscowość: Widuchowa
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-04 Odsłon: 7639

Dom jednorodzinny o powierzchni 143m2 w miejscowości Lścin, 7km od Jędrzejowa. Bardzo ładny, funkcjonalny budynek, usytuowany na pięknej płaskiej działce w kształcie prostokąta, o powierzchni 3140m2. Stan surowy zamknięty.

Dom 143m2, dzialka 3140m2, Jędrzejów, Lścin

Cena: 390 000 zł (2 727 zł/m2)
Pow. użytkowa 143 m2 Pow. działki: 3140 m2
Miejscowość: Lścin
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-03-12 Odsłon: 2420

Działka budowlana 1040m2, atrakcyjna okolica, Śladków Mały gm. Chmielnik

Cena: 115 000 zł (111 zł/m2)
Pow. działki: 1040 m2
Miejscowość: Śladków Mały
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-04 Odsłon: 418

Działki inwestycyjne/budowlane 12580m2, Busko-Zdrój, Bronina

Cena: 699 000 zł (56 zł/m2)
Pow. działki: 12580 m2
Miejscowość: Busko-Zdrój
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2022-12-05 Odsłon: 34777

Budynek mieszkalny, handlowo usługowy 360m2, Pacanów, centrum

Cena: 649 000 zł (1 803 zł/m2)
Pow. użytkowa 360 m2 Pow. działki: 300 m2
Miejscowość: Pacanów
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-05-16 Odsłon: 60

Działka inwestycyjna 4551m² z WZ przy DK73, Pacanów, pow. buski

Cena: 849 000 zł (187 zł/m2)
Pow. działki: 4551 m2
Miejscowość: Pacanów
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-05-20 Odsłon: 2018

Działka budowlana 808m2, Busko-Zdrój, Mikułowice, przy ścieżce rowerowej

Cena: 139 900 zł (173 zł/m2)
Pow. działki: 808 m2
Miejscowość: Mikułowice
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2026-04-04 Odsłon: 445

Działka budowlana 2875m2, Strzałków gm. Stopnica

Cena: 75 000 zł (26 zł/m2)
Pow. działki: 2875 m2
Miejscowość: Strzałków
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-07-04 Odsłon: 1876

Działka budowlana 1000m2, Busko-Zdrój, Zwierzyniec

Cena: 79 900 zł (80 zł/m2)
Pow. działki: 1000 m2
Miejscowość: Szaniec
Opiekun oferty: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
Dodano: 2025-03-24 Odsłon: 2658

Sprzedam działkę rekreacyjną na działkach w Pińczowie wyposażona od A do Z
Kontakt:
Miejscowość: 28-400 Pińczów
Telefon: 505 101 663
E-mail:
Cena: 47000

Do wynajęcia

2026-05-16 19:11:22 Nieruchomości
Oś Kościuszki Busko mieszkanie 33m2 do wynajęcia na okres 8 m-c. Umeblowane widne z dużym balkonem. Opłaty odstępne 950zł +330 opłaty.
Kontakt:
Miejscowość: 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 668 595 885
E-mail:
Cena:
Wynajmę działkę przy ul. Wojska Polskiego 68 w Busku- Zdroju. 5000 m 2
Kontakt: Wiesław
Miejscowość: 28-100 Busko- Zdrój
Telefon: 606649676
Cena: 1 zł
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w samym centrum Stopnicy o powierzchni 15 m2, na parterze budynku, z wejściem bezpośrednio z ulicy, stan bardzo dobry, dostępny od zaraz. Idealny pod usługi biurowe lub kosmetyczne. Ogrzewanie gazowe. Najemca ponosi opłaty za korzystanie z mediów, tj. energii oraz wody według stanów liczników. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Polecam i zapraszam do obejrzenia lokalu.
Kontakt:
Miejscowość: 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 530-306-350
E-mail:
Cena: 900 zł /m-c

Lokal do wynajęcia.

2026-05-15 20:42:16 Nieruchomości
Lokal 32 m kw, niedaleko placu targowego na ulicy Batorego
Kontakt:
Miejscowość: 28-100 Busko Zdrój
Telefon: 508070578
E-mail:
Cena: 1400

Działka gmina busko

2026-05-15 20:35:26 Nieruchomości
Do sprzedania działka o powierzchni 0.48 ha i numerze 265/1....265/2......266/1......266/2....w olganowie gmina Busko Zdrój.... cicha spokojna okolica.....ładne miejsce pod dom inwestycję.....dobra lokalizacja..... szerokość ponad 30 m.....wjazd z drogi asfaltowej...... działka posiada warunki zabudowy....więcej informacji udzielę telefonicznie